کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
اقای بازرگان خوب با کی سی سی یک تماس بگیرید ببینید چی میگن
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-12-16 ساعت 18:29)neda733 نوشته:  اقای بازرگان خوب با کی سی سی یک تماس بگیرید ببینید چی میگن

فکر کنم خانوم هستن ایشون Wink
تشکر کنندگان: rezasadeghi
ببخشید واقعا!خانوم بازرگان!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، HERMES7
RE: ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
دوست عزیز چطوری متوجه شدی ماه دیگه نامت میاد?ممنون میشم توی قسمت مربوطه جواب بدی!

ندا خانوم اگه منظورتون از سوال بالا من بودم فقط حدس زدم و مشتاقانه امیدوارم این اتفاق بیوفته وگر نه کارم سخت میشه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
فکر کردم کی سی سی بهتون گفته!انشاللاه که نامتون ماه بعد میاد!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، varchandi
(2014-12-16 ساعت 20:27)neda733 نوشته:  فکر کردم کی سی سی بهتون گفته!انشاللاه که نامتون ماه بعد میاد!
نه ندا خانوم
ما مثبت فکر می کنیم تا خوب پیش بیاد ان شا اله نامه شما هم همین ماه بیاد و تو مارچ دعوت شید برای مصاحبه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم، احتمالا تاریخ مصاحبه ام بشه واسه مارچ. به نظرتون صبر کنم نامه دومم بیاد و برم دنبال ترجمه مدارک و واکسیناسیون و ... یا از همین الان شروع کنم؟ تاریخ اعتباری که نداره این ترجمه و واکسیناسیون؟؟!!
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 23:26)vahid1432 نوشته:  سلام دوستان
من هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم، احتمالا تاریخ مصاحبه ام بشه واسه مارچ. به نظرتون صبر کنم نامه دومم بیاد و برم دنبال ترجمه مدارک و واکسیناسیون و ... یا از همین الان شروع کنم؟ تاریخ اعتباری که نداره این ترجمه و واکسیناسیون؟؟!!

با کمی وقت گذاشتن و خوندن تایپیک های مربوطه میتونید کلی اطلاعات جمع کنید .!!!(خیلی راحت تر)
امسال و سالهای گذشته.....
http://www.mohajersara.com/thread-7025-p...#pid568232
http://www.mohajersara.com/thread-7026-p...#pid568174
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: h-amin ، Mahboy ، varchandi ، vahid1432 ، shaghayegh
سلام به همه دوستاي گلم
اونهايي كه مثل من تو فوريه مصاحبه دارن و همينطور بقيه اعضا پيام خصوصي بدن تا تو وايبر گروه تشكيل بديم. يا اگه هم گروهي تشكيل شده خبر بديد.
ممنون.
شماره كيس: 2015AS000001XX
تاريخ رويت قبولي: May.01.2014
تعداد افراد كيس: 1
سفارت: آنكارا
تاريخ تكميل فرم: 2014.Jul.22
تاريخ كارنت: 2014.Aug.12
دريافت نامه دوم: Dec.12.2014
تاريخ مصاحبه: Feb.2015
نتيجه مصاحبه: AP
تاريخ كلير: Apr. 2015
تشکر کنندگان: nikoo2468
(2014-12-16 ساعت 17:28)mfte.teacher نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 17:20)r.bazargan نوشته:  به نظرتون چند درص مصاجبه من تو ماه march هست؟
SadSadSadSadSadSadSadSad

ولا منم از شرایط شما در عجبم. شما حداکثر باید این ماه می رفتین. فرم تون رو که انلاک یا آپدیت نکردین؟ نگران نباشین ایشالا ماه بعد با هم نامه دوممون میادش. من دیروز تماس گرفتم گفتن پروسس پرونده تون تموم شده و ماه بعد ایشالا نامه تون میاد و احتمالا مصاحبه تون بیوفته تو مارچ. منم اگه تو نوامبر دچار آپدین نمی شدم حتما تو فوریه مصاحبه داشتم. بقیه دوستانی که تو آگست فرماشون رو سابمیت کردن نامه دوم رو گرفتن.

نه ما که نگرفتیم...مافرم‌اصلاح شدمون رو‌توی‌اگوست فرسنادیم‌و‌میبینین که‌نامه‌ما هنوز‌نیومده
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 10:05)omid man نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 19:13)mayakml نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 16:39)mayakml نوشته:  سلام من تاریخ مصاحبم 4فوریه آنکاراست . کسی هست که تاریخ مصاحبش همین حدودا باشه کارارو باهم پیگیری کنیم؟!!!
نمیدونستم این سوال و کجا باید بپرسم 0_o
من فرمم و شهریور پر کردم و فرستادم الان سه روزه نامه دومم اومده. شماره کیسم **32 هست

میشه بگین چندم شهریور اخه من 18 شهریور یعنی 3وم سپتامبر فرستادم کیسمم ## هست اما نیومده نامه دوممممممممSad

دقیق یادم نیست ولی آخرای آگوست بود. انقد نگران نباشین این نامه بالاخره واسه همه میاد
تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 17:20)r.bazargan نوشته:  به نظرتون چند درص مصاجبه من تو ماه march هست؟
SadSadSadSadSadSadSadSad

ولا منم از شرایط شما در عجبم. شما حداکثر باید این ماه می رفتین. فرم تون رو که انلاک یا آپدیت نکردین؟ نگران نباشین ایشالا ماه بعد با هم نامه دوممون میادش. من دیروز تماس گرفتم گفتن پروسس پرونده تون تموم شده و ماه بعد ایشالا نامه تون میاد و احتمالا مصاحبه تون بیوفته تو مارچ. منم اگه تو نوامبر دچار آپدین نمی شدم حتما تو فوریه مصاحبه داشتم. بقیه دوستانی که تو آگست فرماشون رو سابمیت کردن نامه دوم رو گرفتن.
سلام
من تو اگوست فرممو فرستادم هيچ آپديتيم نداشتم

2015AS34XX / رويت قبولي 8 مه / ارسال فرمها آگوست/ تعداد 4 نفر/سفارت آنكارا / كارنت 10 دسامبر

هنوز نامه دومم نيومده
منم منتظرم هنوز
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mfte.teacher
لازم نیست دقیقا یادتون باشه. تاریخ ایمیل رو ببینید. اگر میل رو وارد نکردید برید سی اک همونجا که فرم رو پر کردید و ببینید کی پر شده. شما 99% اشتباه تاریخ رو اعلام میکنید و یا 1% از نوادر هستید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: kaamiran
SadSadSadSadSadSadSadSad

سلام
منم نامم نیومده تا این لحظه کسی از Aug ندیدم نامه گرفته باشه جز یه نفر که میگه sept ارسال کرده و هنوز تو شوکم که چطوری ؟؟؟؟
ایشالا هممون ناممون میاد و این نگرانی ها بر طرف بشه
راستش باید اقرار کنم رو اعصاب و روانم خیلی اثر گذاشته هر چند که چاره ای جز صبر هم ندارم
با آرزوی موفقیت واسه همه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 23:03)mayakml نوشته:  من خودمم باورم نشد. تازه کیس نامبرم بین 3200 تا 3300 هست که تو کارنتی های دسامبر نبودم

ببخشبد
مطمئن هستین یه جایی رو اشتباه نمیکنین
شما میگین کارنت نیستین شهریور هم فرم پر کردین
اونوقت نامه دوم دریافت کردین ؟؟؟؟؟!!!!!!
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان