کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-12-17 ساعت 19:05)behdadK نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 13:54)farhadfarhad57 نوشته:  سلام . من فرمها رو انلاین پر کردم. و پرینت هم گرفتم. تو سایت میزنه کامپلیت هستند. آیا کار دیگه ای باید انجام بدم یا فقط انتظار کارنتی؟

نخیر شما باید منتظر شید که اول کارنت بشید و بعد نامه دوم بیاد. البته اگر همین یکی دو هفته ای پر کردید فعلا ها باید منتظر بشید.

سلام و ممنون از پاسختون. بله تازه پر کردم البته کیس نامبرم بالاست 8000 هست. آیا تاثیری داره که دیر پر کردم؟ آیا باید الان ایمیل بزنند به من؟ ممنون
تشکر کنندگان:
سلام. من کیس نامبرم تو رنج 3700 هست و برای فوریه کارنت شدم. ولی فرمهام رو آخر آگوست پر کردم. کسی میدونی مصاحبه ام چه ماهی میافته؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-17 ساعت 23:52)2015reza نوشته:  نه از ايران سو پيشينه لازم نيست. در مجموعه مدارك لازم براي سفارت ، واضحا نوشته گه police record از ايران پذيرفته نيست.

اکی ممنون پس با اینکه ایران نیستم لازم به گرفتن سو پیشینه نیست
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
(2014-12-18 ساعت 01:19)a_ad نوشته:  سلام. من کیس نامبرم تو رنج 3700 هست و برای فوریه کارنت شدم. ولی فرمهام رو آخر آگوست پر کردم. کسی میدونی مصاحبه ام چه ماهی میافته؟

یا ماه بعد یا ماه بعدیش. بستگی داره چقدر KCCبجنبه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: a_ad ، Mahboy ، SAAM_60
(2014-12-18 ساعت 00:55)farhadfarhad57 نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 19:05)behdadK نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 13:54)farhadfarhad57 نوشته:  سلام . من فرمها رو انلاین پر کردم. و پرینت هم گرفتم. تو سایت میزنه کامپلیت هستند. آیا کار دیگه ای باید انجام بدم یا فقط انتظار کارنتی؟

نخیر شما باید منتظر شید که اول کارنت بشید و بعد نامه دوم بیاد. البته اگر همین یکی دو هفته ای پر کردید فعلا ها باید منتظر بشید.

سلام و ممنون از پاسختون. بله تازه پر کردم البته کیس نامبرم بالاست 8000 هست. آیا تاثیری داره که دیر پر کردم؟ آیا باید الان ایمیل بزنند به من؟ ممنون

اگه خدا بخواد ایشالا تیر یا اوایل مرداد وقت مصاحبتونه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2014-12-17 ساعت 21:17)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 19:42)َalikh نوشته:  من یک سوال داشتم نمیدونم کجا مطرح کنم
من حدود 6 ماه و چند روز خارج از ایران زندگی کردم این مدت زیر 12 ماهه آیا کسی میدونه برا این مدت هم احتمال داره ازم گواهی عدم سو پیشینه بخوان؟
چون کیسم بالاست و از طرفی رفتن به اون کشور و گرفتن ویزا زمانبر و سخته ممنون میشم راهنمایی کنین

دوست عزيز طبق گفته ى بچه هاى قديمى مهاجرسرا و مطالعه سفرنامه هاى سالهاى گذشته اين گواهى يا همون پليس سرتفيكت رو فقط از كسى ميخوان كه بيشتراز يكسال در كشور ثالث زندگى كرده باشه، اين رو با اطمينان عرض ميكنم چون بنده هم تجربه اى مشابح به شما دارم، موفق باشيد
خیلی استرس دارم نظر همه اساتید و پیشکسوتان همینه؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-18 ساعت 10:09)َalikh نوشته:  
من حدود 6 ماه و چند روز خارج از ایران زندگی کردم این مدت زیر 12 ماهه آیا کسی میدونه برا این مدت هم احتمال داره ازم گواهی عدم سو پیشینه بخوان؟
چون کیسم بالاست و از طرفی رفتن به اون کشور و گرفتن ویزا زمانبر و سخته ممنون میشم راهنمایی کنین

دوست عزيز طبق گفته ى بچه هاى قديمى مهاجرسرا و مطالعه سفرنامه هاى سالهاى گذشته اين گواهى يا همون پليس سرتفيكت رو فقط از كسى ميخوان كه بيشتراز يكسال در كشور ثالث زندگى كرده باشه، اين رو با اطمينان عرض ميكنم چون بنده هم تجربه اى مشابح به شما دارم، موفق باشيد
دوست عزیز من نظری راجع به اینکه شما احتیاج به این سرتیفیکیت دارید نمی دم، اما راجع به تهیه این سرتیفیکیت، فکر می کنم اکثر کشورها این کار رو اینترنتی کردن و بعد پست می کنن به سفارتی که مد نظر شماست. لطفا توی اسنترنت سرچ کنید. موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، َalikh
(2014-12-18 ساعت 00:42)houshym نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 19:33)behdadK نوشته:  بعید میدونم رضا جان این کار رو بکنن. وقتی ویزا ندارن این کار رو میکنن اما کلیرنس یعنی کار اضافه. یعنی آفیسر دوباره یه بررسی باید بکنه. بعدش گزارش پر کنه و دونه دونه استعلام ها رو بفرسته برای سازمان های مربوطه و در چند ماه آینده هم پیگیری کنه. نه تنها در کل کارش خیلی زیاد میشه در همون حال حاضر هم چندین برابر لود کاری پیدا میکنه.
بعدش هم یه نکته ای توجه نکردی. امسال کلا KCC سفارت کسی رو از انکارا منتقل به ابوظبی یا ایروان نکرده. یعنی به خاطر 260 یا هر دلیل دیگه ای هنوز لود کاریشون به حداکثر نرسیده(با وجود اینکه امسال اکثرا آنکارا زدن و ایروان تقریبا نداریم و ابوظبی ها هم کمند) . اتفاقا یکی رو میشناسم همین چند روز پیش دانشجویی ویزا گرفت. واسه وقت گرفتن هم یک هفته بعد بهش وقت داده بودند.
اقای بهداد خان
ایا مطمئنید کسی که درخواست کرده باشه تغییر سفارت بشه سفارتشو رو عوض نکردن؟
شما اگر درخواست بدید که احتمالا اگر نامه دومتون نیومده باشه عوض می شه منظور ایشون اینکه من انکارا رو انتخاب کردم و درخواست تعویض هم ندادم یهو نامه ام که میاد میشه ابوظبی !
که فعلا نداشتیم اینجوری.
تشکر کنندگان:
دوستان خبر خوش از کی سی سی ندارید?!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-18 ساعت 14:11)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 00:42)houshym نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 19:33)behdadK نوشته:  بعید میدونم رضا جان این کار رو بکنن. وقتی ویزا ندارن این کار رو میکنن اما کلیرنس یعنی کار اضافه. یعنی آفیسر دوباره یه بررسی باید بکنه. بعدش گزارش پر کنه و دونه دونه استعلام ها رو بفرسته برای سازمان های مربوطه و در چند ماه آینده هم پیگیری کنه. نه تنها در کل کارش خیلی زیاد میشه در همون حال حاضر هم چندین برابر لود کاری پیدا میکنه.
بعدش هم یه نکته ای توجه نکردی. امسال کلا KCC سفارت کسی رو از انکارا منتقل به ابوظبی یا ایروان نکرده. یعنی به خاطر 260 یا هر دلیل دیگه ای هنوز لود کاریشون به حداکثر نرسیده(با وجود اینکه امسال اکثرا آنکارا زدن و ایروان تقریبا نداریم و ابوظبی ها هم کمند) . اتفاقا یکی رو میشناسم همین چند روز پیش دانشجویی ویزا گرفت. واسه وقت گرفتن هم یک هفته بعد بهش وقت داده بودند.
اقای بهداد خان
ایا مطمئنید کسی که درخواست کرده باشه تغییر سفارت بشه سفارتشو رو عوض نکردن؟
شما اگر درخواست بدید که احتمالا اگر نامه دومتون نیومده باشه عوض می شه منظور ایشون اینکه من انکارا رو انتخاب کردم و درخواست تعویض هم ندادم یهو نامه ام که میاد میشه ابوظبی !
که فعلا نداشتیم اینجوری.

دوست من دو سال پيش (٢٠١٣) سفارتش آنكارا بود اما تو نامه دوم كه اومد ديد شده ابوظبى كه البته خوشحال هم شد چون ميگفت مديكال آنكارا واسه بچه ها كمى بيشتر دنگ و فنگ و درد سر داره واسه همين هم منو تشويق كرد كه از همون اول خودم سفارتم رو عوض كنم
اما امسال ظاهرا هنوز سفارت كسى رو اونا عوض نكردن مگه كسى مثل من خودش تعويض كنه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ممکنه آدرس ای-میل سفارت آمریکا در آنکارا رو بگید؟! برای تایید دریافت مدارکم که پست کردم بهشون ای-میل زدم ولی سه روز گذشت و جواب ندادن گفتم یکبار دیگه آدرس ای-میل رو چک کنم اشتباه نشده باشه. راستی معمولا چقدر طول میکشه که جواب ای-میل رو بدن؟!
با آرزوی رسیدن نامه دوم دوستان منتظر WinkWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-12-18 ساعت 12:37)نیلان نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 10:09)َalikh نوشته:  

دوست عزیز من نظری راجع به اینکه شما احتیاج به این سرتیفیکیت دارید نمی دم، اما راجع به تهیه این سرتیفیکیت، فکر می کنم اکثر کشورها این کار رو اینترنتی کردن و بعد پست می کنن به سفارتی که مد نظر شماست. لطفا توی اسنترنت سرچ کنید. موفق باشید
متاسفانه این کشور همه چیش اینترنتیه جز پلیس سرتیفیکیت!
تشکر کنندگان:
سلام به آقا بهداد و باقی بچه ها

ما این سری به نامه امیدوارم باشیم ؟؟؟ Sad
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: HERMES7
با توجه به حساسیت سفری که برای مصاحبه در پیش دارید پیشنهاد میکنم که یکی دو هفته قبل از سفر، به مراکز گذرنامه مراجعه کرده و درخصوص ممنوع الخروج بودن خودتون استعلام کنید که لحظه خروج و در فرودگاه با مشکل مواجه نشید Sad (مخصوصا اگه اخیرا پرونده حقوقی یا مشکل مالیاتی داشتید و یا در شرکتی عضو بودید که خبر از مسایل مالیاتی شرکت نداریدSmile ). این استعلام هزینه نداره و شخص حقیقی با در دست داشتن گذرنامه معتبر میتونه از طریق ادارات گذرنامه اینکار رو انجام بده.
در تهران میتونید به اداره گذرنامه در شهرآرا مراجعه کنید (داخل اداره، ساختمان چند طبقه سمت چپ حیاط، طبقه سوم درب سمت چپ) RolleyesSmile
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، 2015reza ، tajhizgaran
(2014-12-18 ساعت 15:49)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام به آقا بهداد و باقی بچه ها

ما این سری به نامه امیدوارم باشیم ؟؟؟ Sad

ايشالا هم ما و هم شما تو ليست مصاحبه مارچ هستيم
من هر دفعه ميگم اين دفعه ديگه نوبت ماست ولى فعلا كه دست ما كوتاه و خرما بر نخيل
ايشالا هستيم هم قطار
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: miyu ، A L I R E Z A 67

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان