کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-21 ساعت 10:38)نیلان نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 10:20)minan نوشته:  نامه دوم ما هم اومد[emoji5]️

لطفا تاریخ مصاحبه تون رو هم اعلام کنید
ممنون

(2014-09-21 ساعت 10:13)general_pooya نوشته:  سلام،
نامه دوم من هم اومد.

دوست عزیز
لطفا حدود کیس نامبر و تاریخ و محل مصاحبه تون رو هم اعلام منید
مرسی

دوست عزيز امضا رو نگاه بكنيد همرو وارد كردم[emoji5]️
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، miyu ، ashkansoso65 ، HERMES7 ، نیلان ، aidaz ، Rooz
به نظر من هم ربطی به تاریخ ارسال فرمها نداره.
شاید به کیس افراد که چند نفرند بستگی داره!!!!!!!!!!!!
آخه وقتی مقایسه میکنم کیس هایی که شمارشون دوبرابر کیس من بوده و فرمهاشون رو بعد از من فرستادند الان نامشون اومده.
نمی دونم واللللللللللللللللللللللللله.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: mamali121 ، ashkansoso65
آقا ممکنه به مدرک تحصیلی و سربازی و کار هم ربط داشته باشه؟؟؟؟ یعنی یه چیزی مثله کیلیرنس باشه؟؟؟

دوستان کسانی که نامه دومشون اومده یه آماری بدن و بگن تو کیسشون چند نفر بودن تا بیشتر بشه تحلیل کرد

ممنون
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 15:03)s.zare نوشته:  به نظر من هم ربطی به تاریخ ارسال فرمها نداره.
آخه وقتی مقایسه میکنم کیس هایی که شمارشون دوبرابر کیس من بوده و فرمهاشون رو بعد از من فرستادند الان نامشون اومده.

دوست عزيز شما كدوم كنسولگري هستين ؟!
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 11:42)aidin2015 نوشته:  من برای 18 november مصاحبه دارم آنکارا از الان میشه وقت دکتر بگیرم؟ تو سایتش شماره پرواز می خواد کمک کنید

شما که وقت مصاحبه مشخص شده پیگیر ترجمه مدارک و واکسن ها و بلیط باش و از یک ماه قبل از مصاحبه وقت مدیکال بگیر البته برای مدیکال عجله نکن و 15 روز قبل از مصاحبه هم می تونی وقت بگیری خیلی اونها دقیق نیستند ولی تا می تونی واکسن های اینجا رو بزن که هزینه دلاری برای اونجا ندی . امضا ی خودتو کامل کن
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، goliii
به نظر من هم ربطی به تاریخ ارسال فرمها نداره.

دوست عزيز شما كدوم كنسولگري هستين ؟!
------------------------------------
ابوظبی
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: r.bazargan ، arya25
دوستان ما فرممونو ٣١ جولاي فرستاديم، جزء كارنتي هاي سپتامبريم،
با اين توضيحات حالا حالاها نبايد منتظر نامه دوم باشيم؟؟
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 15:03)s.zare نوشته:  به نظر من هم ربطی به تاریخ ارسال فرمها نداره.

منم با نظر شما موافقم، به نظرم ربطی به تاریخ ارسال فرم ها نداره، به مدرک تحصیلی، به سربازی و کار هم ممکنه ربط داشته باشه. یعنی یه جورایی مثله کیلیرنسه
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: r.bazargan
اقا مي گم نكنه دور از جون دور از جون ما از همين اول كاري رفتيم واسه كليرنس !!!!
عجب اوضاعيه !! اصلا معلوم نيست واسه چي براي بعضيا نيومده !!
من گفتم شايد سفارت ارمنستان نيومده كه اينجور كه معلومه بچه هاي انكارا و ايوظبيم جا موندن !!
اگه واسه تاريخ ارسال فرمه كه مي بينين مال بعضي ها خيلي زودتر از دوستانيه كه نامه براشون اومده !!
اگه بخاطر تعداد نفرات هست كه همه جورشو داريم
خدا بخير كنه !
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65 ، niloofarshirazy
Coming Soon
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، kimfar ، Pm1212 ، A_A ، arya25 ، Rooz
ما هم ديگه داريم كلافه ميشيم. پس كي مياد؟
-----------------------
2015as00001700
انكارا
ارسال فرم:٢٢ جون
كارنت: ١٢ اگوست
نامه دوم:؟؟؟؟
تعداد:٤ نفر
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12 ، Rooz
بچه ها خوب اگر ایروان تا امروز هم اعلام نکرده باشه یعنی واسه اکتبر نمی خواد اعلام کنه؟
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
من سفارتم آنکارا هست ولی گفتم شاید نامم نیومده هنوز, خودشون منو انتقال داده باشن ایروان و اونم که هنوز اعلام نکرده . با این اوصاف بازم ما که فرم رو 24 می فرستادیم دلیلش واسم نا واضح هست که چرا تا به حال نیومده ؟ حتما حکمتی توش هست که ما از اون بی خبر هستیم . کسی از بچه ها که نامشون هنوز نیومده اگر ایمیل زدبه kcc و خبری گرفت ما رو هم در جریان بزاره .
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: Pm1212 ، babak12 ، Rooz
(2014-09-21 ساعت 16:28)Pm1212 نوشته:  ما هم ديگه داريم كلافه ميشيم. پس كي مياد؟
-----------------------
2015as00001700
انكارا
ارسال فرم:٢٢ جون
كارنت: ١٢ اگوست
نامه دوم:؟؟؟؟
تعداد:٤ نفر

حق دارید تازه ما که شمارمون کلی از شما پایین تره نیومده . فرم ها رو هم زود فرستادیم .خدا رو چه دیدی از این ور یه کوچولو معطلی از اون ور ویزا یه ضرب شدیم. Big Grin

تشکر کنندگان: Pm1212 ، Rooz
به نظر من الان کلیرنس در حدی وجود نداره که بخوان نامه دوم رو دیر بدن یا ندن! این براشون یه کار اضافی حساب میشه! چون طرف تا سفارت نیومده و مدارک اصلی رو ارائه نکرده چیکارش کنن!
بنظر بنده این فقط بستگی به کار کی سی سی و سفارت ها داره .
دوستان الکی نگران نشن که نامه دوم نیومده .بنظر من هر چه از گروه اولی برای مصاحبه نباشیم و در گروه دوم باشیم بهتر هستش! همینطور که خود مدیر هم دوست داشتند نشد!
تو کل دنیا هم به همین روش داره جلو میره و مدیرخوبمون اقا بهداد دارن از طریق فروم های دیگه پیگیری میکنند! ایشون مدیر نشدن که تذکر بدن فقط، بلکه سعی میکنن راهبری هم داشته باشند و حتی با توجه به مشغله هایی که همه داریم مطالب پرحجم و فهم تری ارسال میکنند.
مطمئن باشید اگر اتفاقی بیافته و روندی تغییر کنه، حتما فوری اطلاع رسانی میشود.

موفق باشید
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، milad.nas ، Samia ، babak12 ، aghamilad ، ashkansoso65 ، Rooz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان