کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-21 ساعت 12:38)morida نوشته:  نامه دوم ماکه نیومد و همچنان در انتظار هستیم فکر کنم ماه اکتبر از مصاحبه خبری نیست....

شما هم مثل بقیه امضا تو تکمیل کنی ثواب داره بخدا
این جوری رو اعصابی Sad هی میای میگی نامه من نیومد )

تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، niloofarshirazy
شما بايد حداقل 4 الي 5 روز اگر بچه كوچك داريد قبل از تاريخ مصاحبه وقت دكتر بگيريد وشما نمي توانيد وقت بالاتر از يكماه بگيريد يعني مثلا از 12 اكتبر برويد سايت دكتر و براي12 نوامبر وقت بگيريد فكر ميكنم تاريخ پرواز ونام هتل هم وارد نكنيد مشكلي پيش نمي آيد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، soruosh
(2014-09-21 ساعت 12:45)bogey نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 12:38)morida نوشته:  نامه دوم ماکه نیومد و همچنان در انتظار هستیم فکر کنم ماه اکتبر از مصاحبه خبری نیست....

شما هم مثل بقیه امضا تو تکمیل کنی ثواب داره بخدا
این جوری رو اعصابی Sad هی میای میگی نامه من نیومد )

باشه چرا میزنی حالا؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: َalikh
(2014-09-21 ساعت 12:35)bogey نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 11:20)milad.nas نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 10:22)bogey نوشته:  معلوم نیست معیار نامه دوم چی هست واقعا ؟ وضعیت ما رو هم یه کارشناس تحلیل کنه ؟

یادمه روزای تکمیل فرم یه بنده خدایی تو فرم کمک برای تکمیل فرم 260 تحلیل آبکی میداد . الان هم ازش اصلا خبری نیست . دوذ شده رفته هوا

بعضی وقتا آدم به نیت بعضی ها شک میکنه . Sad

واقعا همینطوری هست که میگی ، خوب یادمه میگفتن اصلا تاثیری نداره شما چه زمانی فرمتونو ارسال کنید اما الان !!!!!!!!Sad

12 جون فرستادم .
اینجا با نظر کارشناسی گمراه میکنن آدمو . حرف هیچ بنی بشری هم قبول نکنین بخدا همش فکر اینن که زودتر برن مصاحبه . همین و بس
من امروز 1 شنبه به kcc نامه زدم
یقین داشته باشید کسی با یک نامه زدن ap نمیخوره

قربان اینجا هیچ شخصی سایرین رو مجبور نکرده که روند خاصی رو در پی بگیرن. اگر منظورتان بنده هستم که اولا گفتم که 2-3 نفر زنگ زدن KCC و بهشون جواب دادن و گفتن که کی مصاحبه دارن و یا ماه بعد می افتن و ثانیا گفتم پیشنهاد میدم این هفته را صبر کنید بنده در تمام ارسالهام پیشنهاد میدم و حتما سعی میکنم کلمه پیشنهاد رو در جمله ام بیارم(برخلاف شخص شما). البته لازم به یاداوری است که شما هم با این پستتون به دیگران پیشنهاد دادید که چه بکنند.
ضمنا نه تنها بنده سعی در سریعتر مصاحبه رفتن نداشتم و بنا به مشکلات علاقمند بودم مثل پارسال دسامبر مصاحبه برم و البته متاسفانه زمان مصاحبه من هم فیک س شده و هیچ چیزی تغییرش نمیده. بلکه بعید میدونم نامه دادن و پیگیری از KCC تاثیری در زودتر دریافت کردن نامه دوم داشته باشه.
خواهشا در لحنتون تغییر بوجود بیارید. اینجا هیچ اجباری برای انتقال اطلاعات نیست. ضمنا بنده و سایر دوستان یا هم قطار شماییم و برای اولین بار این روند رو میریم یا یکسال پیش این روند رو پیش رفتیم و هیچ یوزری کارشناس مسائل لاتاری نیست و فقط جمع بندی از تاپیک های سال قبل و بعضا نظر شخصی است. در تصمیماتون به جای مقصر دانستن بقیه سعی کنید بیشتر مطالعه کنید و خودتون مسئولیت کارتون رو قبول کنید. ضمنا امسال اینترنتی شدن فرم به نظر تفاوت فاحشی با پارسال در زمان مصاحبه ایجاد کرده و این اشتباه در تخمین ها طبیعی است، اولیش نیست آخریش هم نخواهد بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، bogey ، areb1356 ، r.bazargan ، Hagh81 ، saboteur ، soruosh ، kimfar ، milad.nas ، Samia ، AliReza.Sh
(2014-09-21 ساعت 10:00)Peyman123 نوشته:  اقا جريان چيه ؟! اصلا كسي از ارمنستان نامه دومش اومده ؟!؟!؟
من كيس نامبرم ٧٠٠ هست ٨ جون هم فرمهامو سابميت كردم !!!
من فكر نمي كنم ربطي به تاريخ ارسال فرمها باشه !!
دوستاني كه مثل من هستن اعلام حضور كنن ببنيم چند چنديم !

منم با کیس هفتصد و اندی منتظرم

(2014-09-21 ساعت 10:00)Peyman123 نوشته:  اقا جريان چيه ؟! اصلا كسي از ارمنستان نامه دومش اومده ؟!؟!؟

منم با کیس هفتصد و اندی منتظرم
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، Peyman123 ، soruosh ، ashkansoso65
(2014-09-21 ساعت 13:01)hamidrezamg نوشته:  [quote='Peyman123' pid='550890' dateline='1411277416']
اقا جريان چيه ؟! اصلا كسي از ارمنستان نامه دومش اومده ؟!؟!؟

آقا منم مثل شمام ولی نامه دوم نیومده واسمون
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: Peyman123 ، soruosh ، ashkansoso65 ، babak12
(2014-09-21 ساعت 12:52)behdadK نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 10:22)bogey نوشته:  معلوم نیست معیار نامه دوم چی هست واقعا ؟ وضعیت ما رو هم یه کارشناس تحلیل کنه ؟

یادمه روزای تکمیل فرم یه بنده خدایی تو فرم کمک برای تکمیل فرم 260 تحلیل آبکی میداد . الان هم ازش اصلا خبری نیست . دوذ شده رفته هوا

واقعا همینطوری هست که میگی ، خوب یادمه میگفتن اصلا تاثیری نداره شما چه زمانی فرمتونو ارسال کنید اما الان !!!!!!!!Sad

12 جون فرستادم .
اینجا با نظر کارشناسی گمراه میکنن آدمو . حرف هیچ بنی بشری هم قبول نکنین بخدا همش فکر اینن که زودتر برن مصاحبه . همین و بس

قربان اینجا هیچ شخصی سایرین رو مجبور نکرده که روند خاصی رو در پی بگیرن. اگر منظورتان بنده هستم که اولا گفتم که 2-3 نفر زنگ زدن KCC و بهشون جواب دادن و گفتن که کی مصاحبه دارن و یا ماه بعد می افتن و ثانیا گفتم پیشنهاد میدم این هفته را صبر کنید بنده در تمام ارسالهام پیشنهاد میدم و حتما سعی میکنم کلمه پیشنهاد رو در جمله ام بیارم(برخلاف شخص شما). البته لازم به یاداوری است که شما هم با این پستتون به دیگران پیشنهاد دادید که چه بکنند.
ضمنا نه تنها بنده سعی در سریعتر مصاحبه رفتن نداشتم و بنا به مشکلات علاقمند بودم مثل پارسال دسامبر مصاحبه برم و البته متاسفانه زمان مصاحبه من هم فیایوایشده و هیچ چیزی تغییرش نمیده. بلکه بعید میدونم نامه دادن و پیگیری از KCC تاثیری در زودتر دریافت کردن نامه دوم داشته باشه.
خواهشا در لحنتون تغییر بوجود بیارید. اینجا هیچ اجباری برای انتقال اطلاعات نیست. ضمنا بنده و سایر دوستان یا هم قطار شماییم و برای اولین بار این روند رو میریم یا یکسال پیش این روند رو پیش رفتیم و هیچ یوزری کارشناس مسائل لاتاری نیست و فقط جمع بندی از تاپیک های سال قبل و بعضا نظر شخصی است. در تصمیماتون به جای مقصر دانستن بقیه سعی کنید بیشتر مطالعه کنید و خودتون مسئولیت کارتون رو قبول کنید. ضمنا امسال اینترنتی شدن فرم به نظر تفاوت فاحشی با پارسال در زمان مصاحبه ایجاد کرده و این اشتباه در تخمین ها طبیعی است، اولیش نیست آخریش هم نخواهد بود.
شما شک نکن که منظورم شما نبودید . عادت ندارم کسی رو هوا مقصر بدونم .

بنده مسولیت کار هامو خیلی وقته قبول کردم .
در این ادرس : http://www.mohajersara.com/thread-7039.html با عنوان پیشکسوت داره فعالیت میکنه . نطر کارشناسی میده . اونم الان معلوم شد غلط کاملا
اون زمان با تیتر درشت مینوشت : چه فرما رو الان بفرستین چه یک ماه دیگه تاثیری نداره . عجله نکنید . با صبر و حوصله فرما رو پر کنید

خلاصه سرتو درد نیارم . به قول ما شیرازی ها دو زاریمون تقش در اومد .
اینم آخرین پستی بود که میزارم و از این به بعد فقط نگاه میکنم به عنوان یه ناظر

تشکر کنندگان: behdadK ، ashkansoso65 ، milad.nas
(2014-09-21 ساعت 10:38)نیلان نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 10:20)minan نوشته:  نامه دوم ما هم اومد[emoji5]️

لطفا تاریخ مصاحبه تون رو هم اعلام کنید
ممنون

(2014-09-21 ساعت 10:13)general_pooya نوشته:  سلام،
نامه دوم من هم اومد.

دوست عزیز
لطفا حدود کیس نامبر و تاریخ و محل مصاحبه تون رو هم اعلام منید
مرسی

نامه دوم من 19 سپتامبر اومد و خود کی سی سی ایمیل زد که سایت رو چک کنم. کیس نامبر من **25 هست و سری دوم کارنت شدم و فرم ها رو هم 9 جون فرستادم. سفارت آنکارا
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، niloofarshirazy
(2014-09-21 ساعت 13:30)general_pooya نوشته:  

ممنون

نامه دوم من هم اومد.

دوست عزیز
مرسی

نامه دوم من 9 سپتامبر اومد و خود کی سی سی ایمیل زد که سایت رو چک کنم. کیس نامبر من **25 هست و سری دوم کارنت شدم و فرم ها رو هم 9 جون فرستادم

9 سپتامبر یا 19 سپتامبر؟؟؟
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 13:33)mamali121 نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 13:30)general_pooya نوشته:  

ممنون

نامه دوم من هم اومد.

دوست عزیز
مرسی

نامه دوم من 9 سپتامبر اومد و خود کی سی سی ایمیل زد که سایت رو چک کنم. کیس نامبر من **25 هست و سری دوم کارنت شدم و فرم ها رو هم 9 جون فرستادم

9 سپتامبر یا 19 سپتامبر؟؟؟

شرمنده اشتباه شد 1 تایپ نشد
19 سپتامبر نامه اومد.
تشکر کنندگان: mamali121 ، r.bazargan ، miyu ، HERMES7 ، soruosh ، نیلان ، goliii ، Rooz
سلام دوستان
تبريك به همه اونايي كه نامه دوم رو دريافت كردن Smile
اميدوارم همتون به خوبي و خوشي ويزا بگيرين
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، ریحانا ، A_A ، babak12 ، soruosh ، ashkansoso65 ، نیلان ، yalii ، Rooz
آقا مگه وقتی داشتیم فرم ds260 رو پر میکردیم kcc نگفته بود که زمان مصاحبه بر اساس کیس نامبر مشخص میشه؟؟؟ این نمونه جوابی که kcc داده بود.

Please be assured that any delay in unlocking your form will not impact your appointment date, as appointment dates are set based upon your case number becoming current. (Further details about what this means are available in the Visa Bulletin on http://www.travel.state.gov.) The first appointments will not begin until October 2014, so there will be ample time for you to correct your information in time for a consular interview

حالا که بر اساس تاریخ تکمیل فرمها زمان مصاحبه رو داده من که خودم مثله کیسهای 3000 هستم چون با این اوصاف مصاحبه ام میفته تو دسامبر!!!
تشکر کنندگان: bogey ، Peyman123 ، ashkansoso65 ، Rooz
(2014-09-21 ساعت 13:21)bogey نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 12:52)behdadK نوشته:  

12 جون فرستادم .

ضمنا نه تنها بنده سعی در سریعتر مصاحبه رفتن نداشتم و بنا به مشکلات علاقمند بودم مثل پارسال دسامبر مصاحبه برم و البته متاسفانه زمان مصاحبه من هم فیایوایشده و هیچ چیزی تغییرش نمیده. بلکه بعید میدونم نامه دادن و پیگیری از KCC تاثیری در زودتر دریافت کردن نامه دوم داشته باشه.
شما شک نکن که منظورم شما نبودید . عادت ندارم کسی رو هوا مقصر بدونم .

بنده مسولیت کار هامو خیلی وقته قبول کردم .
در این ادرس : http://www.mohajersara.com/thread-7039.html با عنوان پیشکسوت داره فعالیت میکنه . نطر کارشناسی میده . اونم الان معلوم شد غلط کاملا
اون زمان با تیتر درشت مینوشت : چه فرما رو الان بفرستین چه یک ماه دیگه تاثیری نداره . عجله نکنید . با صبر و حوصله فرما رو پر کنید

خلاصه سرتو درد نیارم . به قول ما شیرازی ها دو زاریمون تقش در اومد .
اینم آخرین پستی بود که میزارم و از این به بعد فقط نگاه میکنم به عنوان یه ناظر

دوست عزیز دیر یا نیامدن نامه دوم شما لزوما هم مربوط به دیر ارسال کردن فرم ها نیست! ممکن است اطلاعات شما در حال پردازش باشد و هنوز آماده مصاحبه نشده باشد که زمان تعیین کنن! بسته به سفارت و شلوغی آن سفارت نیز هست. چرا فقط فکر میکنید دلیلش همین مورد است؟
نکته ی بعدی کسی اینجا نظر کارشناسی میده تحلیل خودش یا نهایت براساس سوابق گذشته است. کسی از فرآیند لاتاری جز مواردی که اعلام میشود اطلاعی ندارد .
و مورد آخر اگر قوانین سایت رو مطالعه کرده باشید ارزش پست های مدیران به مانند سایر کاربران است و لزومی بر صحیح بودن نوشته های آنها نیست. Shy
امیدوارم هرچه زودتر نامه دوم شما بیاید و یکضرب ویزا بگیرید که از این نگرانی هم دربیایید Rolleyes
موفق باشید
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، babak12 ، solid_mercury ، bogey ، Pm1212 ، ashkansoso65 ، milad.nas
اقا من بازم مي گم ربطي به ارسال تاريخ فرمها نداره !!
تا حالا كسي از ارمنستان نامه براش اومده ؟!
همه يا ابوظبي هستن يا انكارا
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، ashkansoso65 ، HERMES7 ، Rooz
اینطور که شما میفرمایید هم میتونه باشه. دوستان ارمنستانی یه آمار بدن بد نیست.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، babak12 ، Peyman123 ، miyu ، ashkansoso65 ، HERMES7 ، milad.nas ، Rooz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان