کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
حتمااااا براتون دعا میکنیم. چرا که نه!
موفق باشید. و امیدوارم بهتون خوش بگذره.
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان:
دوستان پیشنهاد میکنم هر کسی دیوان حافظ رو داره یه تفعلی بزنه واسه تقویت روحیه خیلی خوبه حضرت حافظ اند انرژی مثبته
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mehdi1989 ، gholamrezaei
سلام به همه دوستان
از همتون ممنونم . ایشالله همگی یه ضرب بشید
اونایی هم که AP خوردن خیلی خیلی زود کلیر بشن
بخصوص samane1363 و Iaccept عزیز
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، samane1363 ، bidad ، Memolk
سلام ما با کیس 5400 تازه کارنت شدیم میخوام واکسن هامون را تکمیل کنم. پسرم ۷ سالش هست و طبق برنامه واکسیناسیون کشوری همه واکسنهاشو زده و رفتم تو کارت زرد هم وارد کردم چه واکسنهاس اضافه ای باید بزنه که مدیکال دبی بهش دیگه واکسن نزنه؟؟؟؟
Mmr یا td دیگه نمیخواد ؟
مننژیت چی ؟ چند نوبت؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-17 ساعت 23:35)matrix84 نوشته:  سلام به همه دوستان
از همتون ممنونم . ایشالله همگی یه ضرب بشید
اونایی هم که AP خوردن خیلی خیلی زود کلیر بشن
بخصوص samane1363 و Iaccept عزیز
۹کرتم ماتریکس جونننن
دادآش شرمنده دیروز عجله ای شد نزدیک بود از پروازم جا بمونم ،۱۱ از خاب پاشدم[emoji16] تو تیک آف یادم افتاد یادم افتاد باهات خدافظی نکردم!
قسمت نشد دیگه ببینمت [emoji30] [emoji30]
ایشالا تو لاس وگاس همو زیارت کنیم[emoji23]
خوش بگذرون ک تا دوشنبه خیلی مونده[emoji122]
در ضمن اینجاعم برو miracle garden , از ایستگاه یونیون ۳۲ کیلوتره، برو ایستگاه امارات موول از اونجا ۱۱ کیلومتره
با تاکسی قرمزا برو، یه خیابون مستقیمه از امارات مووول تا اونجا[emoji6]
ما ک ایشالا سفر دوم میریم با داآآش رضا[emoji23]
خیلی جا باحالیه ۴۵ میلیون گل داره[emoji122]
در ضمن دوستانو منو ۲آ کن هر چه زودتر انتظار تموم بشه[emoji118] [emoji574] [emoji631]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: matrix84 ، Memolk
سلام. ما امروز مديكال رو انجام داديم. فقط يه خبر بد بدم. اونم اينكه دكتر شوكلا ازم پرسيد تا حالا مسافرت تنهايي رفتي. منم چون تصميم گرفته بودم راستشو بگم گفتم آره. اونم نامردي نكرد يه واكسن برام نوشت كه مجبور شدم يك ميليون و پانصد هزار تومن ناقابل واسه يه واكسن بدم كه اسمش رو هم نمي دونم چي بود. اصلاً شايد آب خالي تزريق كرده باشن[emoji22][emoji22] خواستم اينو گفته باشم كه كسي مثل من راستشو نگه. من كه حسابي حالم گرفته س. اميدوارم شما سوتي نديد

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2015-04-18 ساعت 23:12)1362amin1362 نوشته:  سلام. ما امروز مديكال رو انجام داديم. فقط يه خبر بد بدم. اونم اينكه دكتر شوكلا ازم پرسيد تا حالا مسافرت تنهايي رفتي. منم چون تصميم گرفته بودم راستشو بگم گفتم آره. اونم نامردي نكرد يه واكسن برام نوشت كه مجبور شدم يك ميليون و پانصد هزار تومن ناقابل واسه يه واكسن بدم كه اسمش رو هم نمي دونم چي بود. اصلاً شايد آب خالي تزريق كرده باشن[emoji22][emoji22] خواستم اينو گفته باشم كه كسي مثل من راستشو نگه. من كه حسابي حالم گرفته س. اميدوارم شما سوتي نديد

اعع اعع ، چرا دادآش ، خدا خیرش بده!
چرا!؟
ایشالا ک پول ب اندازه کافی بردی[emoji27]
ایشالا با ویزا یه ضرب بخکل فراموشش میکنی دادآش[emoji6]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-04-18 ساعت 23:12)1362amin1362 نوشته:  سلام. ما امروز مديكال رو انجام داديم. فقط يه خبر بد بدم. اونم اينكه دكتر شوكلا ازم پرسيد تا حالا مسافرت تنهايي رفتي. منم چون تصميم گرفته بودم راستشو بگم گفتم آره. اونم نامردي نكرد يه واكسن برام نوشت كه مجبور شدم يك ميليون و پانصد هزار تومن ناقابل واسه يه واكسن بدم كه اسمش رو هم نمي دونم چي بود. اصلاً شايد آب خالي تزريق كرده باشن[emoji22][emoji22] خواستم اينو گفته باشم كه كسي مثل من راستشو نگه. من كه حسابي حالم گرفته س. اميدوارم شما سوتي نديد

۱.۵ میلیون !!!! ؟؟؟؟؟ مگه چی زد ؟ طلا بهت تزریق کرد ؟ بعد چه ربطی به سفر مجردی داشت ، یعنی اگه تنهایی مسافرت نرفته بودی بهت نمیزد ؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
(2015-04-18 ساعت 10:03)aria802 نوشته:  سلام ما با کیس 5400 تازه کارنت شدیم میخوام واکسن هامون را تکمیل کنم. پسرم ۷ سالش هست و طبق برنامه واکسیناسیون کشوری همه واکسنهاشو زده و رفتم تو کارت زرد هم وارد کردم چه واکسنهاس اضافه ای باید بزنه که مدیکال دبی بهش دیگه واکسن نزنه؟؟؟؟
Mmr یا td دیگه نمیخواد ؟
مننژیت چی ؟ چند نوبت؟

واسه پسرتون خود پاستور ميتونست راهنمايي كنه ولي با اين وجود
مننژيت واسه زير 18 ساله ها بايد بزنين يك نوبت
اگه از آخرين td مدت 5 سال گذشته اينجا بزنين
mmrمن واسه پسر 14 ساله ام اينجا زدم شما از پاستور بپرسين ميگن بهتون
2 نوبت اگه لازم باشه
تست انتي بادي آبله مرغان هم همراهتون باشه هم واسه مديكال هم ببرين پاستور تو كارتتون وارد كنن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-19 ساعت 06:53)sarasara1 نوشته:  

۱.۵ میلیون !!!! ؟؟؟؟؟ مگه چی زد ؟ طلا بهت تزریق کرد ؟ بعد چه ربطی به سفر مجردی داشت ، یعنی اگه تنهایی مسافرت نرفته بودی بهت نمیزد ؟

این دومین مورده که دارم از شوکلا میشنوم.
دوستان اگر بار اول هست که پیش شوکلا میرید همچین مواردی اگر به لج و لجبازی نکشه میتونید بیمارستان رو عوض کنید و پلی کلینیک برید که البته هزینه اش 1000 درهم در میاد حدودا.
اما اگر بار دوم باشه یا بار اول باشه و به لج و لجبازی بکشه شوکلا سابقه داره که تماس گرفته باشه با سفارت که این بابا پیش من آمده بود و تشخیص من این بود و نپذیریدش. مخصوصا اگر بار دوم باشه سفارت از جای دیگه ای مدرک قبول نمیکنه و شما رو برمیگردونه پیش شوکلا.
حتی الامکان با ملایمت باهاش برخورد کنید و سعی کنید دوستانه قضیه رو تموم کنید. اگر هم نتونستید دوستانه خداحافظی کنید و اگر خواستید به پلی کلینیک برید (البته فقط و فقط به شرطی که دفعه اوله و برای تمدید نرفتید)
ما که با شوکلا نبودیم دو بار رو و دکتر سونیا به تورمون خورد اما دوستان که با شوکلا هم بودند معمولا راضی بودند و مشکلی نداشتند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، Aghaman ، Memolk
[size=medium][size=x-large][size=large]سلام دوستان عزیز آرزوی موفقیت واسه همتون دارم. یک سوال داشتم نمیدونم کجا رو بگردم. لطفا راهنمایی فرمایین.
برای مدارک آین آقایی که توی تلویزیون صحبت می کرد می گفت ترجمه ریز نمرات دوره لیسانس و فوق لیسانس رو می خوان آیا صحت داره؟ واقعا لازمه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی فرمایین. تشکر.

سلام دوستان عزیز آرزوی موفقیت واسه همتون دارم. یک سوال داشتم نمیدونم کجا رو بگردم. لطفا راهنمایی فرمایین.
برای مدارک آین آقایی که توی تلویزیون صحبت می کرد می گفت ترجمه ریز نمرات دوره لیسانس و فوق لیسانس رو می خوان آیا صحت داره؟ واقعا لازمه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی فرمایین. تشکر.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
هر چی به زمان مصاحبه نزدیک میشیم یه سوالات عجیب برای آدم پیش میاد که بعضی وقت ها جواب هم میدونه اما برای قوت قلب و مطمئن شدن میگه بازم برم از دوستان مهاجرسرایی بپرسم

منو ببخشید چون احتمالاَ این سوالم هم از این تیپ سوالاته

آقا اگه یکی مشکلی مثل چربی
فشار خون
قند
اوره
و از این دست بیماری ها داشته باشه و دارو هم مصرف کنه ممکنه به خاطر این مسائل مشکلی براش ژیش بیاد و خدای ناکرده ریجکت بشه؟؟؟
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
خیر مشکلی نیست. ممکنه دکتر سفارت فقط آزمایش اضافه بنویسه که احتمالش کمه اما ممکنه.
بعضا برای فشار خون اکو مینویسند برای بقیه موارد اگر اعلام نکنید هیچ راهی برای تشخیص ندارند. همچنین فشار خون هم اگر ضربان قلب یا فشارتون که میگیرند مشکل نداشته باشه مطلع نمیشوند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
بچه ها من ویزا یکضرب گرفتم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin فعلا تو شوووووکم

شوهرم به خاطر سربازی کلیرنس خورد که ایاشاله اونم زودی کلیر میشه خدایا شکررررررتBig GrinBig GrinBig Grin:
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، behdadK ، laleht ، p00ya2001 ، lotttery2015 ، matrix84 ، Memolk
(2015-04-17 ساعت 17:38)1362amin1362 نوشته:  خوووووووب. آسياب به نوبت. ما هم رفتني شديم. فردا صبح زود پروازمونه. نمي دونم چي مي شه. مسلماً با توجه به خدمت سربازي من بايد اپ بخوريم. [emoji22][emoji22] شايدم نخوريم[emoji3][emoji3][emoji3] اما چيزي كه برامون مهم بود اين بود كه هم خودم و هم خانومم تمام تلاشمون رو شانه به شانه هم براي تكميل مدارك و نداشتن نقص تو حداقل هاي مورد نياز سفارت انجام داديم. بقيش رو مي سپريم به خداي مهربون. فردا ميريم براي مديكال. و ٢١ آپريل مصاحبه مونه. اگه دوست داشتيد براي ما هم دعا كنيد. سعي ميكنم بي خبر نذارمتون. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

به سلامتی براتون دعا می کنیم و امیدوارم با خبرای خوش برگردین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان