کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان؛
یادش بخیر پارسال همین موقع ما دم در سفارت رو نیمکت نشسته بودیم، آقای مومنی و گربه ها و...!
انگار همین دیروز بود

تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، behdadK ، storagemeter ، varchandi ، lotttery2015 ، behjat ، asher ، بابراس ، Sam2014 ، amin arefi ، MJAVADIAN ، nora-nora ، Memolk
(2015-04-19 ساعت 12:23)varchandi نوشته:  
(2015-04-17 ساعت 17:38)1362amin1362 نوشته:  خوووووووب. آسياب به نوبت. ما هم رفتني شديم. فردا صبح زود پروازمونه. نمي دونم چي مي شه. مسلماً با توجه به خدمت سربازي من بايد اپ بخوريم. [emoji22][emoji22] شايدم نخوريم[emoji3][emoji3][emoji3] اما چيزي كه برامون مهم بود اين بود كه هم خودم و هم خانومم تمام تلاشمون رو شانه به شانه هم براي تكميل مدارك و نداشتن نقص تو حداقل هاي مورد نياز سفارت انجام داديم. بقيش رو مي سپريم به خداي مهربون. فردا ميريم براي مديكال. و ٢١ آپريل مصاحبه مونه. اگه دوست داشتيد براي ما هم دعا كنيد. سعي ميكنم بي خبر نذارمتون. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

به سلامتی براتون دعا می کنیم و امیدوارم با خبرای خوش برگردین

امیدوارم موفق باشید ،
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: fa15 ، M.d ، Sam2014 ، Memolk
(2015-04-19 ساعت 14:52)Aghaman نوشته:  
(2015-04-19 ساعت 11:47)behdadK نوشته:  خیر مشکلی نیست. ممکنه دکتر سفارت فقط آزمایش اضافه بنویسه که احتمالش کمه اما ممکنه.
بعضا برای فشار خون اکو مینویسند برای بقیه موارد اگر اعلام نکنید هیچ راهی برای تشخیص ندارند. همچنین فشار خون هم اگر ضربان قلب یا فشارتون که میگیرند مشکل نداشته باشه مطلع نمیشوند.

یه چیزی بگم بخندید
روز مدیکال این خانم پرستاره گیر داده بود چرا فشار خونت انقدر بالاست
ما هم گفتیم حالا اشکالی نداره
بعد که رفتیم پیش شوکلا شروع کرد نصیحت های پدرانه که با این فشار چرا قرص نمیخوری و ..... کلی نصیحت
خانمم هم سر درد و دلش باز شد که دکتر این آقا اصلا حرف گوش نمیکنه و .....
خلاصه بیست دقیقه اضافه موندیم و 2 واحد در خصوص فشار خون شوکلا برامون کلاس گذاشت
روز دریافت مدارک مدیکال هم که رفتیم از شانس خوب تو مسیر شوکلا رو دیدیم
آقا مگه ول میکرد
چرا مواظب نیستی ؟ چرا قرص نمیخوری ؟ چرا زنت رو اذیت میکنی ؟
خلاصه فقط کم مونده بود این ما رو نصیحت کنه
کلا من دوستش داشتم

ممنون از همه دوستان
فکر می کردم سوالم خیلی بچه گانه است
ولی تجربه های دوستان جالب بود
بازم ممنون از همه کسانی که پاسخ دادن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: laleht ، asher ، Aghaman ، Memolk
دوستان ببخشید برای ممنوع الخروج بودن از کشور به خاطر بدهکاری مالیاتی قبل از پرواز نمیشه از جایی پرسید و مطمئن شد؟........و یه سوال دیگه.....دوستانی که امارات تشریف بردن چطور ارز مسافرتی گرفتن....خیلی متشکرم
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 12:21)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید برای ممنوع الخروج بودن از کشور به خاطر بدهکاری مالیاتی قبل از پرواز نمیشه از جایی پرسید و مطمئن شد؟........و یه سوال دیگه.....دوستانی که امارات تشریف بردن چطور ارز مسافرتی گرفتن....خیلی متشکرم

سلام اداره گذرنامه مرکزی در خیابان شهرآرا تشریف ببرید آنجا اصل پاسپورت خودتون و همراهتونو میبینند و اگر مشکل دادگاهی یا مالیاتی داشته باشید و ممنوع الخروج باشید بهتون میگویند شایدهم بشه به حساب دولت بدهی را واریز کرد و مشکل حل بشهما رفتیم خداروشکر مشکلی نداشتیم .
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: asher ، laleht ، endeavour ، nora-nora ، Memolk
(2015-04-20 ساعت 12:21)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید برای ممنوع الخروج بودن از کشور به خاطر بدهکاری مالیاتی قبل از پرواز نمیشه از جایی پرسید و مطمئن شد؟........و یه سوال دیگه.....دوستانی که امارات تشریف بردن چطور ارز مسافرتی گرفتن....خیلی متشکرم
درخصوص کنترل وضعیت ممنوع الخروجی پاسخ بهجت جان کامل هست و اما در مورد ارز مسافرتی :
ویزای امارات رو بدین آژانس مهر کنه با بلیط مهر شده توسط آژانس و پاسپورت و فیش خروجی همچنین کارت ملی-شناسنامه و پاسپورت همگی اصل+یکسری کپی ببرین بانک ملت یا ملی یا سامان
حداکثر 3 روز کاری قبل از پرواز
تک تک نفراتی که واجد شرایط ارز هستن هم باید حضور داشته باشند (به بچه ها زیر 12 سال ارز تعلق نمیگیره)
حواله که صادر شد فرودگاه امام بعد از درج مهر خروج طبقه پایین تشریف ببرین واسه دریافت ارز.
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: asher ، barfi1 ، p00ya2001 ، lotttery2015 ، endeavour ، nora-nora ، Memolk
دوستان من فردا مصاحبمه. مي تونيد لينك سفر نامه خانم لاله رو برام بفرستيد؟ نمي تونم سفرنامه ها رو پيدا كنم

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 14:49)1362amin1362 نوشته:  دوستان من فردا مصاحبمه. مي تونيد لينك سفر نامه خانم لاله رو برام بفرستيد؟ نمي تونم سفرنامه ها رو پيدا كنم

بیا عزیز من خودم واست میذارم Big Grin اینم لینک :
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...099?page=2
اما از من به شما نصیحت نخون استرس میگیری Big Grin Big Grin Wink
نگران نباش همه چیز به امید خدا خوب پیش میره و با دست پر بر میگردی ایشالا
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، lotttery2015 ، Memolk
آیا کسی از کارنتی های مارچ ردی شدست ؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 14:06)laleht نوشته:  
درخصوص کنترل وضعیت ممنوع الخروجی پاسخ بهجت جان کامل هست و اما در مورد ارز مسافرتی :
ویزای امارات رو بدین آژانس مهر کنه با بلیط مهر شده توسط آژانس و پاسپورت و فیش خروجی همچنین کارت ملی-شناسنامه و پاسپورت همگی اصل+یکسری کپی ببرین بانک ملت یا ملی یا سامان
حداکثر 3 روز کاری قبل از پرواز
تک تک نفراتی که واجد شرایط ارز هستن هم باید حضور داشته باشند (به بچه ها زیر 12 سال ارز تعلق نمیگیره)
حواله که صادر شد فرودگاه امام بعد از درج مهر خروج طبقه پایین تشریف ببرین واسه دریافت ارز.
موفق باشین

همونطور که لاله جان میگن درسته
ولی فقط اصل پاسژورت +بلیط ممهور به مهر آژانس+اصل ویزا+خروجی پرداخت شده و کپی هاش کافیه
بانک ملت و سامان باید بری من بانک ملی رو نمی دونستم
حضور همه نفرات هم لازم نیست (البته من بانک ملت رفتم و خودم برای خانومم که حضور نداشت گرفتم)
شناسنامه و کارت ملی لازم ندارین چون پاستون اطلاعات همشونو داره
البته بازم میگم ممکنه بانک به بانک فرق کنه و به حال و هوای اپراتور هم بستگی داره Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: asher ، lotttery2015 ، laleht ، endeavour ، p00ya2001
(2015-04-20 ساعت 13:29)behjat نوشته:  

سلام اداره گذرنامه مرکزی در خیابان شهرآرا تشریف ببرید آنجا اصل پاسپورت خودتون و همراهتونو میبینند و اگر مشکل دادگاهی یا مالیاتی داشته باشید و ممنوع الخروج باشید بهتون میگویند شایدهم بشه به حساب دولت بدهی را واریز کرد و مشکل حل بشهما رفتیم خداروشکر مشکلی نداشتیم .
مرسی از پاسختون. ..من تهران نیستم ولی فکر کنم بشه رفت مرکز پلیس گذرنامه پرسید.
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
منم با اونهمه نگرانی بالاخره رفتم مصاحبه و ویزا یکضرب گرفتم.چیزی که میخوام بگم اینه که خیلی استرس داشتم اما خیلیا بهم کمک کردن(به لطف خدا)
1.برای nmcنیازی به فرستادن ایمیل ندارید و وقت قبلی نمیخواد
2.شنبه nmcدبی بازه
3.در بیمارستان 4مرحله دارید الف. اندازه گیری فشارخون،قد،وزن،تست بینایی ب.معاینه دکتر شوکلا(نیازی به درآوردن لباس نبود) پ.آزمایش خون ت.عکس از قفسه سینه(525درهم کل هزینه مدیکال) یه فرم هم میدن که باید پرکنید
کارکنان بیمارستان هندی هستند و بسیار خوش برخورد و مهربان
4.مدارک برای مدیکال 5تا عکس-فرم وقت سفارت-آدرس دبی امریکا و ایران با کدپستی-پاسپورت-کارت زرد واکسیناسیون
5.مراحل سفارت.....ساعت 7صبح جلوی در سفارت بودم 7:30 به صف کردن(اول ایرانیا رو میفرستن) بعد جلوی در ورودی ،نامه تعیین وقت سفارت رو نشون میدید و بعدازاجازه اونها یکنفر یکنفرمیفرستن داخل
6.از گیت رد میشید قبلش همه وسایلتونو میذارید تو سبد تا از دستگاه رد بشه بعد اگر موبایل داشته باشید میگرن و یه شماره میدن تا هنگام خروج پس بگیرید وسیله دیگه ای نمیتونید ببرید داخل غیر از پول
7.بعد وارد یه اتاق میشید با صندلیای گرد که به نوبت مینشینید تا چند تا چندتا اجازه بدن از اتاق وارد حیاط بشید و به سمت ساختمان اصلی برید
8.وقتی از حیاط به سمت ساختمان اصلی سفارت میرید دم در ازتون نامه تعیین وقت رو میخوان و میپرسن کیستون چیه؟ و یه شماره بهتون میدن و باید مثل بانک منتظر باشد تا رو مانیتور بالای کانترها شمارتونو نشون بده
9.وقتی وارد شدید سعی کنید اون انتها بنشینید و کنار بقیه ایرانیا
10.اولین بار که شمارتون اعلام میشه میرید مدارک رو میدید (مدارک رو جدا کنید و مرتب،اول مدرک و بعد ترجمه اش)
11.شناسنامه و کارت ملی با ترجمه-آخرین مدرک تحصیلی با ترجمه بدون ریز نمرات-سند ازدواج یا طلاق-تمکن مالی-سند اشتغال بکار)
12.بعد از تحویل مدارک میگه برو 330دلارپرداخت کن(صندوق روبروی دری هست که وارد شدید)
13.بعد منتظر میمونید تا باجه 10 یا 11 شمارو برای انگشت نگاری صداکنه
14.و بعد انتظار برای اینکه شمارتونو رو باجه 12 ببینید و برید پیش آفیسر
15.سوالهای خیلی ساده ای ازتون پرسیده میشه و اصلا اصلا اصلا جای نگرانی نداره سوالهایی مثل کجا بدنیا اومدی مدرک تحصیلی محل کار شغل و همین جور چیزا
16.آخر مصاحبه آفیسر همه مدارک رو پس میده غیر از ترجمه ها.اگر کارت آبی بهتون داد که یعنی fbi چک خوردید واگر صورتی باشه(مثل من)پاسپورت رو نگه میداره و بهتون میگه طبق تاریخی که روی برگه صورتی خورده (احتمالا 2 یا 3 روز بعد)بیاید پاسپورتی که توش ویزا خورده رو از سفارت پس بگیرید.بقیه حالتها رونمیدونم
17.برمیگردید و از یه دردیگه کناردرورودی توی حیاط خارج میشید که تابلوی exit داره
18.من 9روز دبی بودم این گروهها بهم کمک کردن در گرفتن هتل و ویزا و حمل و نقل داخل شهر و رفتن به سفارت
خانم زهره صابری 00971504686950 وشرکت my vacation tourism 0971 4 2567422 , 0971 50 1598582 , والبته خانم ملیکا که همه شمارشو دارن دیگه و
971508707756 آقا یوسف
این شماره ها نه آشنای من هستن نه فامیل من و نه هیچکس دیگه ....یعنی هیچ تبلیغی در کار نیست و فقط خواستم سفرنامه ام کامل باشه و شماره چندتا آدمه معتبر و مفید رو که درزمینه ویزا تور و رفتن به ابوظبی و برگشت واقعا به کمک کردن رو داشته باشید.
سوالی بود درخدمتم.امیدوارم کامل بوده باشه
19.برای تفریح در سطح شهر هم اگر از مترو و اتوبوس استفاده کنید خیلی به صرفه است.کارت نقره ای(silver card)بخرید 25درهم خود کارت و حداقل شارژ5درهم هست
20.با مترو و اتوبوس میتونید هم دبی مال و ساحل جمیراو برج خلیفه و برج العرب و مارینا مال و ابن بطوطه و خیلی جاهای دیدنی برید بدون پرداحت هزینه اضافه
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: asher ، sarasara1 ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، danii ، laleht ، lotttery2015 ، amin arefi ، Memolk
(2015-04-20 ساعت 23:04)taba60 نوشته:  سلام به همه دوستان
منم با اونهمه نگرانی بالاخره رفتم مصاحبه و ویزا یکضرب گرفتم.چیزی که میخوام بگم اینه که خیلی استرس داشتم اما خیلیا بهم کمک کردن(به لطف خدا)
2.شنبه nmcدبی بازه
3.در بیمارستان 4مرحله دارید الف. اندازه گیری فشارخون،قد،وزن،تست بینایی ب.معاینه دکتر شوکلا(نیازی به درآوردن لباس نبود) پ.آزمایش خون ت.عکس از قفسه سینه(525درهم کل هزینه مدیکال) یه فرم هم میدن که باید پرکنید
4.مدارک برای مدیکال 5تا عکس-فرم وقت سفارت-آدرس دبی آمریکا و ایران با کدپستی-پاسپورت-کارت زرد واکسیناسیون
5.مراحل سفارت.....ساعت 7صبح جلوی در سفارت بودم 7:30 به صف کردن(اول ایرانیا رو میفرستن) بعد جلوی در ورودی ،نامه تعیین وقت سفارت رو نشون میدید و بعدازاجازه اونها یکنفر یکنفرمیفرستن داخل
6.از گیت رد میشید قبلش همه وسایلتونو میذارید تو سبد تا از دستگاه رد بشه بعد اگر موبایل داشته باشید میگرن و یه شماره میدن تا هنگام خروج پس بگیرید وسیله دیگه ای نمیتونید ببرید داخل غیر از پول
7.بعد وارد یه اتاق میشید با صندلیای گرد که به نوبت مینشینید تا چند تا چندتا اجازه بدن از اتاق وارد حیاط بشید و به سمت ساختمان اصلی برید
8.وقتی از حیاط به سمت ساختمان اصلی سفارت میرید دم در ازتون نامه تعیین وقت رو میخوان و میپرسن کیستون چیه؟ و یه شماره بهتون میدن و باید مثل بانک منتظر باشد تا رو مانیتور بالای کانترها شمارتونو نشون بده
10.اولین بار که شمارتون اعلام میشه میرید مدارک رو میدید (مدارک رو جدا کنید و مرتب،اول مدرک و بعد ترجمه اش)
11.شناسنامه و کارت ملی با ترجمه-آخرین مدرک تحصیلی با ترجمه بدون ریز نمرات-سند ازدواج یا طلاق-تمکن مالی-سند اشتغال بکار)
12.بعد از تحویل مدارک میگه برو 330دلارپرداخت کن(صندوق روبروی دری هست که وارد شدید)
15.سوالهای خیلی ساده ای ازتون پرسیده میشه و اصلا اصلا اصلا جای نگرانی نداره سوالهایی مثل کجا بدنیا اومدی مدرک تحصیلی محل کار شغل و همین جور چیزا
16.آخر مصاحبه آفیسر همه مدارک رو پس میده غیر از ترجمه ها.اگر کارت آبی بهتون داد که یعنی fbi چک خوردید واگر صورتی باشه(مثل من)پاسپورت رو نگه میداره و بهتون میگه طبق تاریخی که روی برگه صورتی خورده (احتمالا 2 یا 3 روز بعد)بیاید پاسپورتی که توش ویزا خورده رو از سفارت پس بگیرید.بقیه حالتها رونمیدونم
18.من 9روز دبی بودم این گروهها بهم کمک کردن در گرفتن هتل و ویزا و حمل و نقل داخل شهر و رفتن به سفارت
خانم زهره صابری 00971504686950 وشرکت my vacation tourism 0971 4 2567422 , 0971 50 1598582 , والبته خانم ملیکا که همه شمارشو دارن دیگه و
971508707756 آقا یوسف
این شماره ها نه آشنای من هستن نه فامیل من و نه هیچکس دیگه ....یعنی هیچ تبلیغی در کار نیست و فقط خواستم سفرنامه ام کامل باشه و شماره چندتا آدمه معتبر و مفید رو که درزمینه ویزا تور و رفتن به ابوظبی و برگشت واقعا به کمک کردن رو داشته باشید.
19.برای تفریح در سطح شهر هم اگر از مترو و اتوبوس استفاده کنید خیلی به صرفه است.کارت نقره ای(silver card)بخرید 25درهم خود کارت و حداقل شارژ5درهم هست
20.با مترو و اتوبوس میتونید هم دبی مال و ساحل جمیراو برج خلیفه و برج العرب و مارینا مال و ابن بطوطه و خیلی جاهای دیدنی برید بدون پرداحت هزینه اضافه

ممنون از اين همه توضيحات خوب. ما فردا صبح مصاحبه داريم و اين توضيحات برامون خيلي خوب بود. ضمناً ما دو تا بچه كوچيك داريم و شنبه بعد از ظهر رفتيم مديكال و يك ساعت پيش يعني دوشنبه بعدازظهر جواب مديكال رو تحويل گرفتيم. اينو واسه دوستاني گفتم كه بچه كوچيك دارن. نيازي نيست زود بريد مديكال. فردا روز سختيه تو رو قرآن واسه ما دعا كنيد[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]من مي خوام ركورد بزنم. چون تو سپاه خدمت كردم مي خوام يه ضرب بگيرم كه ركورد زده باشم. برگردم هتل خبرش رو بهتون مي دم. [emoji4][emoji4]

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: asher ، M.d ، taba60 ، amin arefi ، Memolk
2.شنبه nmcدبی بازه
4.مدارک برای مدیکال 5تا عکس-فرم وقت سفارت-آدرس دبی آمریکا و ایران با کدپستی-پاسپورت-کارت زرد واکسیناسیون
971508707756 آقا یوسف

بسیار ممنون از توضیحات خوبتون ، اما یه اشکال کوچیک این وسط هست ، اونم اینه که این صفحه خیلی زود با گذاشته شدن چند تا پست رد میشه و تا ۲-۳ روز دیگه کسی دیگه اینجا رو نمیبینه و اصلا متوجه نمیشه شما سفر نامه گذاشتید بنابراین فقط اونایی که تو این ۲-۳ روز نگاه اینجا میکنن میتونن از توضیحاتتون استفاده کنن ، رو همین حساب لطفا همین رو که نوشتید که بسیارم عالی بود یه کپی و پیست کنید تو تاپیک سفرنامه ، اینجوری حتی برنده های ۲۰۱۶ هم ازش بهره میبرن ، اینم لینک آخرین صفحه ی سفر نامه و تجربه مصاحبه در دبی ، ممنون RolleyesRolleyes

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، lotttery2015 ، taba60 ، amin arefi ، Memolk
2.شنبه nmcدبی بازه
971508707756 آقا یوسف

تبريك دوست عزيز بابت ويزاتون
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: taba60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان