کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-19 ساعت 11:47)behdadK نوشته:  خیر مشکلی نیست. ممکنه دکتر سفارت فقط آزمایش اضافه بنویسه که احتمالش کمه اما ممکنه.
بعضا برای فشار خون اکو مینویسند برای بقیه موارد اگر اعلام نکنید هیچ راهی برای تشخیص ندارند. همچنین فشار خون هم اگر ضربان قلب یا فشارتون که میگیرند مشکل نداشته باشه مطلع نمیشوند.

ممنون بهداد جان

(2015-04-19 ساعت 12:20)r.bazargan نوشته:  بچه ها من ویزا یکضرب گرفتم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin فعلا تو شوووووکم

شوهرم به خاطر سربازی کلیرنس خورد که ایاشاله اونم زودی کلیر میشه خدایا شکررررررتBig GrinBig GrinBig Grin:

خیلی مبارکتون باشه
ان شا ا... همسرتون هم زود کلیر میشه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: asher ، elmira behdad ، Memolk
شرایطتتون چی بود?!شاغلید?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
دوست عزیز مگه کسی هست که فشار یا چربی خون نداشته باشه?!!!نگران نباشید مثل همیم!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2015-04-19 ساعت 11:40)varchandi نوشته:  سلام دوستان
هر چی به زمان مصاحبه نزدیک میشیم یه سوالات عجیب برای آدم پیش میاد که بعضی وقت ها جواب هم میدونه اما برای قوت قلب و مطمئن شدن میگه بازم برم از دوستان مهاجرسرایی بپرسم

منو ببخشید چون احتمالاَ این سوالم هم از این تیپ سوالاته

آقا اگه یکی مشکلی مثل چربی
فشار خون
قند
اوره
و از این دست بیماری ها داشته باشه و دارو هم مصرف کنه ممکنه به خاطر این مسائل مشکلی براش ژیش بیاد و خدای ناکرده ریجکت بشه؟؟؟
شوهر من دیابت داره به دکتر nmc هم گفتیم و فقط اسم قرص مصرفیش رو پرسید و هیچ مشکلی هم نبود
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: asher ، Memolk
(2015-04-19 ساعت 12:31)varchandi نوشته:  
(2015-04-19 ساعت 11:47)behdadK نوشته:  خیر مشکلی نیست. ممکنه دکتر سفارت فقط آزمایش اضافه بنویسه که احتمالش کمه اما ممکنه.
بعضا برای فشار خون اکو مینویسند برای بقیه موارد اگر اعلام نکنید هیچ راهی برای تشخیص ندارند. همچنین فشار خون هم اگر ضربان قلب یا فشارتون که میگیرند مشکل نداشته باشه مطلع نمیشوند.

ممنون بهداد جان

(2015-04-19 ساعت 12:20)r.bazargan نوشته:  بچه ها من ویزا یکضرب گرفتم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin فعلا تو شوووووکم

شوهرم به خاطر سربازی کلیرنس خورد که ایاشاله اونم زودی کلیر میشه خدایا شکررررررتBig GrinBig GrinBig Grin:

خیلی مبارکتون باشه
ان شا ا... همسرتون هم زود کلیر میشه
خیلی مبارکه و سه تاهوررررررراااااا
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk

یه چیزی بگم بخندید
روز مدیکال این خانم پرستاره گیر داده بود چرا فشار خونت انقدر بالاست
ما هم گفتیم حالا اشکالی نداره
بعد که رفتیم پیش شوکلا شروع کرد نصیحت های پدرانه که با این فشار چرا قرص نمیخوری و ..... کلی نصیحت
خانمم هم سر درد و دلش باز شد که دکتر این آقا اصلا حرف گوش نمیکنه و .....
خلاصه بیست دقیقه اضافه موندیم و 2 واحد در خصوص فشار خون شوکلا برامون کلاس گذاشت
روز دریافت مدارک مدیکال هم که رفتیم از شانس خوب تو مسیر شوکلا رو دیدیم
آقا مگه ول میکرد
چرا مواظب نیستی ؟ چرا قرص نمیخوری ؟ چرا زنت رو اذیت میکنی ؟
خلاصه فقط کم مونده بود این ما رو نصیحت کنه
کلا من دوستش داشتم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: storagemeter ، behdadK ، MJAVADIAN ، laleht ، sarasara1 ، varchandi ، lotttery2015 ، Memolk
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: behdadK ، Aghaman ، laleht ، Memolk ، mojgan m
سلام. من تو نوشتن رزومه گیر کردم. احتیاج به راهنمایی دارم. کسی هست برام یه نمونه بزاره؟ Sad
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان:
دوستان, نحوه صحیح و امن حمل و نگهداری پول در امارات چطوری است
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
میگذاری در گاو صندوق اطاقت.
بقیه موارد هم که حمل میکنی همونطور که تهران حمل میکنی Big Grin
از اونجایی که مجازات اسلامی در خصوص دزدی در امارات انجام میشه کسی جرات دزدی نداره مگر اینکه خودتون خیلی تابلو باشید!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، khalilkhah ، storagemeter ، lotttery2015 ، Memolk
سلام بچه ها

کسی برای دوشنبه هفت ارديبهشت پرواز داره؟

اگر میخواد همسفر شیم؛ پیام خصوصی بده هماهنگ کنیم
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
Sad 
(2015-04-19 ساعت 13:01)neda733 نوشته:  شرایطتتون چی بود?!شاغلید?

بله شرکت خصوصی هستم در زمینه آی تی
امروز خیلی سفارت شلوغ بود همه کسانی که قبل ما بودن به جز یه خانم و آقای مسن کلیرنس خوردند
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: Memolk
سلام دوستان عزیز لطفا آدرس دقیق سفارت در ابوظبی رو اگه اطلاع دارین بفرمایین ممنون می شم. ضمنا آیا این خیابون السودان درسته؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 01:29)Ali48 نوشته:  سلام دوستان عزیز لطفا آدرس دقیق سفارت در ابوظبی رو اگه اطلاع دارین بفرمایین ممنون می شم. ضمنا آیا این خیابون السودان درسته؟

بله درسته
دقيق ترين آدرس همونه كه توى نامه دوم يعنى دعوت به مصاحبه اومده
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-04-19 ساعت 16:43)MJAVADIAN نوشته:  سلام. من تو نوشتن رزومه گیر کردم. احتیاج به راهنمایی دارم. کسی هست برام یه نمونه بزاره؟ Sad

نمونه که تو وب ریخته ،کافی هست یه سرچ بزنید که رزومه تمپلیت , ولی اگر سوال دارید پیام بدید من در خدمتتون هستم ، البته این یکی ۲ روز کمی گرفتارم و کمتر سر میزنم ولی پاسختون رو خواهم داد .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان