کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-20 ساعت 23:04)taba60 نوشته:  سلام به همه دوستان
منم با اونهمه نگرانی بالاخره رفتم مصاحبه و ویزا یکضرب گرفتم.چیزی که میخوام بگم اینه که خیلی استرس داشتم اما خیلیا بهم کمک کردن(به لطف خدا)
1.برای nmcنیازی به فرستادن ایمیل ندارید و وقت قبلی نمیخواد
2.شنبه nmcدبی بازه
3.در بیمارستان 4مرحله دارید الف. اندازه گیری فشارخون،قد،وزن،تست بینایی ب.معاینه دکتر شوکلا(نیازی به درآوردن لباس نبود) پ.آزمایش خون ت.عکس از قفسه سینه(525درهم کل هزینه مدیکال) یه فرم هم میدن که باید پرکنید
کارکنان بیمارستان هندی هستند و بسیار خوش برخورد و مهربان
4.مدارک برای مدیکال 5تا عکس-فرم وقت سفارت-آدرس دبی آمریکا و ایران با کدپستی-پاسپورت-کارت زرد واکسیناسیون
5.مراحل سفارت.....ساعت 7صبح جلوی در سفارت بودم 7:30 به صف کردن(اول ایرانیا رو میفرستن) بعد جلوی در ورودی ،نامه تعیین وقت سفارت رو نشون میدید و بعدازاجازه اونها یکنفر یکنفرمیفرستن داخل
6.از گیت رد میشید قبلش همه وسایلتونو میذارید تو سبد تا از دستگاه رد بشه بعد اگر موبایل داشته باشید میگرن و یه شماره میدن تا هنگام خروج پس بگیرید وسیله دیگه ای نمیتونید ببرید داخل غیر از پول
7.بعد وارد یه اتاق میشید با صندلیای گرد که به نوبت مینشینید تا چند تا چندتا اجازه بدن از اتاق وارد حیاط بشید و به سمت ساختمان اصلی برید
8.وقتی از حیاط به سمت ساختمان اصلی سفارت میرید دم در ازتون نامه تعیین وقت رو میخوان و میپرسن کیستون چیه؟ و یه شماره بهتون میدن و باید مثل بانک منتظر باشد تا رو مانیتور بالای کانترها شمارتونو نشون بده
9.وقتی وارد شدید سعی کنید اون انتها بنشینید و کنار بقیه ایرانیا
10.اولین بار که شمارتون اعلام میشه میرید مدارک رو میدید (مدارک رو جدا کنید و مرتب،اول مدرک و بعد ترجمه اش)
11.شناسنامه و کارت ملی با ترجمه-آخرین مدرک تحصیلی با ترجمه بدون ریز نمرات-سند ازدواج یا طلاق-تمکن مالی-سند اشتغال بکار)
12.بعد از تحویل مدارک میگه برو 330دلارپرداخت کن(صندوق روبروی دری هست که وارد شدید)
13.بعد منتظر میمونید تا باجه 10 یا 11 شمارو برای انگشت نگاری صداکنه
14.و بعد انتظار برای اینکه شمارتونو رو باجه 12 ببینید و برید پیش آفیسر
15.سوالهای خیلی ساده ای ازتون پرسیده میشه و اصلا اصلا اصلا جای نگرانی نداره سوالهایی مثل کجا بدنیا اومدی مدرک تحصیلی محل کار شغل و همین جور چیزا
16.آخر مصاحبه آفیسر همه مدارک رو پس میده غیر از ترجمه ها.اگر کارت آبی بهتون داد که یعنی fbi چک خوردید واگر صورتی باشه(مثل من)پاسپورت رو نگه میداره و بهتون میگه طبق تاریخی که روی برگه صورتی خورده (احتمالا 2 یا 3 روز بعد)بیاید پاسپورتی که توش ویزا خورده رو از سفارت پس بگیرید.بقیه حالتها رونمیدونم
17.برمیگردید و از یه دردیگه کناردرورودی توی حیاط خارج میشید که تابلوی exit داره
18.من 9روز دبی بودم این گروهها بهم کمک کردن در گرفتن هتل و ویزا و حمل و نقل داخل شهر و رفتن به سفارت
خانم زهره صابری 00971504686950 وشرکت my vacation tourism 0971 4 2567422 , 0971 50 1598582 , والبته خانم ملیکا که همه شمارشو دارن دیگه و
971508707756 آقا یوسف
این شماره ها نه آشنای من هستن نه فامیل من و نه هیچکس دیگه ....یعنی هیچ تبلیغی در کار نیست و فقط خواستم سفرنامه ام کامل باشه و شماره چندتا آدمه معتبر و مفید رو که درزمینه ویزا تور و رفتن به ابوظبی و برگشت واقعا به کمک کردن رو داشته باشید.
سوالی بود درخدمتم.امیدوارم کامل بوده باشه
19.برای تفریح در سطح شهر هم اگر از مترو و اتوبوس استفاده کنید خیلی به صرفه است.کارت نقره ای(silver card)بخرید 25درهم خود کارت و حداقل شارژ5درهم هست
20.با مترو و اتوبوس میتونید هم دبی مال و ساحل جمیراو برج خلیفه و برج العرب و مارینا مال و ابن بطوطه و خیلی جاهای دیدنی برید بدون پرداحت هزینه اضافه
ممنون از توضيحات خوبت و تبريييييك
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: مير منصور ، powermohsen ، parastoo23 ، taba60
سلام بچه ها

من میخواستم ۳۵۰ دلار و ۱۰۰۰ درهم همرام ببرم؛ پلیس فرودگاه امارات گیر نمیده؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-21 ساعت 11:38)bahram10 نوشته:  سلام بچه ها

نه عزيز واسه چي گير بدن من 3000 دلارو 2000 درهم بردم اصلا نگاه نميكنن فقط در مورد مواد مخدر و قرص هاي كدئين دار حساسن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: قصه گو ، amin arefi ، Memolk
به امید خدا تو زمان کلیر شدن رکورد بنزین دوست عزیز....همراهانتون هم چک خوردن؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-21 ساعت 17:18)endeavour نوشته:  به امید خدا تو زمان کلیر شدن رکورد بنزین دوست عزیز....همراهانتون هم چک خوردن؟

ممنون. آره. به خاطر من چون برنده اصلي من بودم. اما اونا چكشون مشكل نداره. چون نه شاغل بودن و نه مورد ديگه. به هر حال الان هم مثل قبل توكلمون به خداست

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Aghaman ، قصه گو ، Memolk
(2015-04-21 ساعت 11:38)bahram10 نوشته:  سلام بچه ها

آقا اگه این ۳۵۰ دلارو برا مصاحبه میخاین ببرین ب نظرم ۱۰۰۰ درهم برا رفتن به یه کشور غریب کمه ب نظر من
اگه دارین ۱۰۰۰ تا دیگه ببرین!
چون ممکنه خدایی نکرده اتفاقات غیرمترقبه ( درس نوشتم Smile )
مثل همون واکسنی ک برا دوستمون زدن به قیمت ۱.۵ میلیون ،زبونم لال براتون بیفته[emoji6]
اگه ب نظرتونم کافیه و یا امکان بردن پوله بیشتر ندارین با همین مقدار برین به امید خدا و با ویزا برگردین[emoji4]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: nora-nora ، mehdi1989 ، Aghaman ، sarasara1 ، Memolk
(2015-04-21 ساعت 17:20)1362amin1362 نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 17:18)endeavour نوشته:  به امید خدا تو زمان کلیر شدن رکورد بنزین دوست عزیز....همراهانتون هم چک خوردن؟

ممنون. آره. به خاطر من چون برنده اصلي من بودم. اما اونا چكشون مشكل نداره. چون نه شاغل بودن و نه مورد ديگه. به هر حال الان هم مثل قبل توكلمون به خداست

مسلما کسی که تا اینجای کار پارتی شماست قطعا از این به بعد هم هواتون رو داره.
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Iaccept ، mehdi1989 ، varchandi ، قصه گو
سلام، تو سفرنامه ها جايي خوندم كه انشالله اگر يكضرب بگيريم چون پاسپورت ميگيرن واسه اينكه مشكلي براي هتل و ... نداشته باشيم موقعي كه ميخوايم ويزا بگيريم از آژانس تقاضاي دو نسخه كنيم با هزينه كم ميدهند كسي اطلاعي داره؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-04-21 ساعت 19:18)M.d نوشته:  سلام، تو سفرنامه ها جايي خوندم كه انشالله اگر يكضرب بگيريم چون پاسپورت ميگيرن واسه اينكه مشكلي براي هتل و ... نداشته باشيم موقعي كه ميخوايم ويزا بگيريم از آژانس تقاضاي دو نسخه كنيم با هزينه كم ميدهند كسي اطلاعي داره؟؟
ندادم
صد تومن میدی ازروش کوپی میگیری[emoji16] [emoji6]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: mehdi1989 ، shahin2737 ، قصه گو

[/quote]

چک خوردن که مساله ایی نیست...حل شده است فقط صبر وحوصله میخواد درعوض از مرحله پراسترس مصاحبه گذشتید بالاخره.
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
خوب بالاخره نوبت ما شد
هرچند قسمت این بود که دیر بفهمم و دیر فرم ها رو پر کنم و اونا دیر نامه دوم رو بدن
حتماً خیریتی توش بوده
دوستای خوبم برامون خیلی دعا کنید
خیلی به دعاهاتون نیاز داریم
از همه دوستان هم که تا اینجا به سوالاتم با صبوری جواب دادن مخصوصاً مدیران ممنونم
با آرامش تمام میریم برای مصاحبه و امیدوارم که همه چیز به خوبی پیش بره
خدایا خیلی دوست دارم و هرچی برام پیش بیاری با آغوش باز میپذیرم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sarasara1 ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، قصه گو ، Memolk
دوستان هزینه پزشکی بچه ها هم نفریی 500 درهم است یاکمتره؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-04-22 ساعت 00:02)varchandi نوشته:  خوب بالاخره نوبت ما شد
هرچند قسمت این بود که دیر بفهمم و دیر فرم ها رو پر کنم و اونا دیر نامه دوم رو بدن
حتماً خیریتی توش بوده
از همه دوستان هم که تا اینجا به سوالاتم با صبوری جواب دادن مخصوصاً مدیران ممنونم
ورچندی جون
برو دادآش، خدا به همرات
هیچ چیز خاصی نداره[emoji6]
فقط سعی کن خودت باشی، جواب کوتاه ، مختصر ، مفید بدی ب استیو [emoji16]
لباس هر چی دوس داری بپوش، اصن مهم نیست ولی شیک و تمیز باش
موقع مصاحبه ریلکس باش و با خونسردی و تومعنینه Smile جواب بده اصلنم عجله نکن
لبخندم فراموش نکن ( من ک کلا یادم رفت بخندم البته وقتی استیوو دیدم[emoji2] [emoji2] قبلش نیشم تا بنا گوشوا بود[emoji3] [emoji3] [emoji3] )
اگه سربازی نداری شک نکن یه ضربی ( تو پیشونیت میبینم) اگه داریم که بازم ویزات آمادس[emoji118] [emoji118] [emoji118] [emoji574] [emoji574] [emoji574] [emoji575] [emoji575] [emoji575] [emoji631] [emoji631] [emoji631]
موفق باشییییی

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: shahin2737 ، m.ghoreishi ، قصه گو
(2015-04-22 ساعت 00:34)Iaccept نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 00:02)varchandi نوشته:  خوب بالاخره نوبت ما شد
حتماً خیریتی توش بوده
ورچندی جون
برو دادآش، خدا به همرات
هیچ چیز خاصی نداره
فقط سعی کن خودت باشی، جواب کوتاه ، مختصر ، مفید بدی ب استیو
لباس هر چی دوس داری بپوش، اصن مهم نیست ولی شیک و تمیز باش
موقع مصاحبه ریلکس باش و با خونسردی و تومعنینه Smile جواب بده اصلنم عجله نکن
لبخندم فراموش نکن ( من ک کلا یادم رفت بخندم البته وقتی استیوو دیدم قبلش نیشم تا بنا گوشوا بود)
اگه سربازی نداری شک نکن یه ضربی ( تو پیشونیت میبینم) اگه داریم که بازم ویزات آمادس[emoji118] [emoji118] [emoji118] [emoji574] [emoji574]
موفق باشییییی

Smile زندگی زیباست Smile

Iaccept عزیز
ممنون
سربازی که دارم
ولی یه ضربم Wink
مرسی از انرژی که میدی
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان