کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
یه سوال داشتم هتل با ناهار بگیریم بهتره یا بدون ناهار.ممنون
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان:
(2015-04-24 ساعت 22:12)mehdi1989 نوشته:  یه سوال داشتم هتل با ناهار بگیریم بهتره یا بدون ناهار.ممنون

به احتمال زیاد اکثرا ناهار تو هتل نیستید
چه برای کار و چه برای گشت زدن رفته باشید قاعدتا کمتر ظهر بر میگردید هتل
مضاف بر این که اگر خودتان بیرون بخواهید ناهار بخورید امکان انتخاب های بیشتری خواهید داشت
به نظر من بدون ناهار بهتر است
حالا ممکن است نظر دوستان متفاوت باشد
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، victor2016 ، miyu ، Memolk
آقامن بسیار با شمآ موافقم[emoji6]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: mehdi1989 ، Aghaman ، Memolk
با بچه ها موافقم
هتل من خودش ناهار داشت ولی تا اینجا که نتونستم از ناهاراش استفاده کنم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، victor2016 ، Memolk
(2015-04-24 ساعت 08:53)varchandi نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 02:31)varchandi نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 02:12)endeavour نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 01:26)varchandi نوشته:  سلام به همه دوستان
از دوبی این پیغام رو مینویسم
تا حالا که همه چیز مرتب بوده
ما دیروز که اومدیم بعد از ظهر رفتیم NMC
همه چیز خوب و مرتب پیش رفت
فعلاً داریم کلی خوش میگذرونیم
بازم ازتون میخوام برامون دعا کنین
ما سه تا کیس هستیم برای هممون دعا کنین

سلام....آرزوی یک ضرب برای شما....ببخشید بعد از ظهر ساعت چند nmc تشریف بردین؟

5

سلام من اینترنتی وقت گرفته بودم گفته بود ساعت 5 بیایید چون دکتر 5 تا 8 هست
ما هم 5 رفتیم
ولی به نظرم شما همون 4.5 اونجا باشین چون کیس های دیگه هم هست زودتر کارتون انجام بشه
کار ما تقریباً تا 9 طول کشید

سالار, ما هرچه برای زمان معاینه ایمل می زنیم, یک نامه اتوماتیک می آید که زمان را مشخص کن, زمان را که مشخص می کنم دیگه نامه ای نمی آید, به نظر شما مشکل از چیه؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-04-25 ساعت 00:49)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 08:53)varchandi نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 02:31)varchandi نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 02:12)endeavour نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 01:26)varchandi نوشته:  سلام به همه دوستان
از دوبی این پیغام رو مینویسم
تا حالا که همه چیز مرتب بوده
ما دیروز که اومدیم بعد از ظهر رفتیم NMC
همه چیز خوب و مرتب پیش رفت
فعلاً داریم کلی خوش میگذرونیم
بازم ازتون میخوام برامون دعا کنین
ما سه تا کیس هستیم برای هممون دعا کنین

سلام....آرزوی یک ضرب برای شما....ببخشید بعد از ظهر ساعت چند nmc تشریف بردین؟

5

سلام من اینترنتی وقت گرفته بودم گفته بود ساعت 5 بیایید چون دکتر 5 تا 8 هست
ما هم 5 رفتیم
ولی به نظرم شما همون 4.5 اونجا باشین چون کیس های دیگه هم هست زودتر کارتون انجام بشه
کار ما تقریباً تا 9 طول کشید

سالار, ما هرچه برای زمان معاینه ایمل می زنیم, یک نامه اتوماتیک می آید که زمان را مشخص کن, زمان را که مشخص می کنم دیگه نامه ای نمی آید, به نظر شما مشکل از چیه؟

عزیز دل برادر
من فقط برای اطمینان نامه زدم و وقت گرفتم
همراه من سه تا کیس دیگه هم بودن که وقت نگرفته بودن و کارشون با ما انجام شد
خودتو اذیت نکن دوست من
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: khalilkhah ، victor2016 ، Memolk
(2015-04-24 ساعت 17:38)samirakn نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم
اولین بار که با مهاجرسرا آشنا شدم، زمانی بود که 10_12 روز از اعلام نتایج لاتاری گذشته بود. کلی سوال تو ذهنم بود که وقتی عضو این سایت شدم، به مرور زمان به کمک دوستان مهاجر سراییم به جوابشون رسیدم. اومدم سفرنامه ي خودم رو بنویسم تا دینم رو به این سایت ادا کرده باشم.
مصاحبه ي ما 6 آپریل و روز دوشنبه بود، بلیط برا عصرجمعه گرفتیم، شب دبی بودیم.
صبح روز شنبه رفتیم برا مديکال بدون وقت قبلی، یعنی ایمیل زدم ولی جواب ندادن، صبح شنبه رفتیم مديکال،
مدارکی که برای مديکال بردیم:
1. نامه دعوت به مصاحبه
2. 5 قطعه عکس 5*5
3. کارت واکسیناسیون بین المللی
4. اصل پاسپورت
5. جواب آزمایش تست آبله مرغان
6. آدرس دبی، ایران، آمریکا
7. نفری525 درهم
و عصر یکشنبه ساعت 7 عصر رفتیم برای جواب مديکال و جواب رو گرفتیم.

روز مصاحبه:
صبح ساعت6 با تاکسی شهر رفتیم ابوظبی، ساعت 8 در سفارت بودیم، با اتوبوس هم برگشتیم دبی، نفري25 درهم.

مدارکی که به سفارت تحویل دادیم :
برنده اصلی:
1. اصل دیپلم، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی دیپلم که به ترجمه پانچ شده بود.
2. اصل پیش دانشگاهی، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی پیش دانشگاهی که به ترجمه پانچ شده بود.
3. اصل لیسانس، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی لیسانس که به ترجمه پانچ شده بود.
4. اصل فوق لیسانس، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی فوق لیسانس که به ترجمه پانچ شده بود.
5. اصل شناسنامه، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی شناسنامه که به ترجمه پانچ شده بود.
6. اصل کارت ملی، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی کارت ملي که به ترجمه پانچ شده بود.
7. اصل سند ازدواج، فقط يک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی سند ازدواج که به ترجمه پانچ شده بود.
8. فقط یک نسخه گردش حساب به نام برنده اصلی با مبلغ85میلیون که خودش به انگلیسی بود و نیازی به ترجمه نداشت.
9. نامه دعوت به مصاحبه(دم در سفارت باید نشون بدین، موقع تحویل مدارک هم همین طور)
10. 2 قطعه عکس 5*5
11. پاکت جواب مديکال
12. نفری330 دلار

مدارک روز مصاحبه همراه:
1. فقط اصل لیسانس، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی لیسانس که به ترجمه پانچ شده بود و البته همین یک نسخه لیسانس رو هم برگردوند و گفت نیازی نیست.
2. اصل شناسنامه، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی شناسنامه که به ترجمه پانچ شده بود.
3. اصل کارت ملی، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی کارت ملي که به ترجمه پانچ شده بود.
4. اصل کارت پایان خدمت، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی کارت پایان خدمت که به ترجمه پانچ شده بود.
5. پاکت جواب مديکال
6. 2 قطعه عکس 5*5

سؤالات مصاحبه:
پس از تبریک عید نوروز به هر دومون و قسم خوردن، از من که برنده اصلی بودم شروع کرد: چند سال ازدواج کردین? چه کاره هستی الان? قبلا کجا کار می کردی? قبلا چه کاری می کردی? الان کجا زندگی می کنی? چه جوری با همسرتون آشنا شدین? دو تايي تون با هم چقدر پول تو بانک دارین?
سؤالات همراه: شغل الانت چی هس? قبلا چیکار می کردی? سربازی رفتی? سربازی چیکار می کردی?
و بعد هم کلير خوردیم,
و تمام...

دوستان عزیز واما چند نکته:
سفارت اصل مدارکتون رو بهتون پس میده و فقط ترجمه ها رو نگه می داره.

هیچ کدوم از ترجمه ها مهر دادگستری نميخاد، فقط و فقط مهر دارالترجمه ي رسمی نیاز هس.

از مدارک تحصیلی همراه هیچی نگرفت.

تمکن مالی ما گردش حساب بود و فقط به نام برنده ي اصلی و تنها یک نسخه.

سند ازدواج فقط یک نسخه ترجمه.

ما کلير خوردیم، همون لحظه موقع تحویل دادن مدارک برگ آبی رو گذاشت تو پروندمون، البته ما که به روی خودمون نیاوردیم، هر چی خدابخاد همون.

هتل ما هتل 3 ستاره دلمون پالاس و تو خیابون رقه بود، مکان هتل خیلی خوب بود، داروخانه، رستوران، سوپر مارکت،... همه چی نزدیک بود،نزدیک مترو رقه هم بودیم، مکان هایی که با مترو و بسیار ارزون می تونید بريد: ابن بطوطه( یه بازار که هر قسمت از بازار رو شکل یه کشور ساختن، جای قشنگيه)، دبی مال، برج های امارات، برج خلیفه(برج خلیفه شب حال میده، یه دونه رقص نور و آب داره تو دریاچه با موزيک که واقعا زيباست، از اونجا هتل ساحلی جميرا هم مشخصه).

برای رفتن به بیمارستان nmc هم با مترو رفتیم، ما اون5 شب زیاد از مترو استفاده کردیم، برای ما دو نفر ارزون بود.

هتل ترنسفر رایگان به پارک ساحلی الممزار داشت، ورودی 5 درهم، خوب بود ساحل تمیز بود و خوش گذشت.

هتل اینترنت رایگان هم داشت با سرعت در حد خدا.

اگه دو نفر یا بیشتر هستین حتما یکی از پارک های آبی رو بريد، ما رفتیم پارک آبی وايلد وادي، از مترو رقه رفتیم و تو ایستگاه جافليا پیاده شدیم، بعد با اتوبوس خط 28 رفتیم تا در پارک. ورودی پارک وايلد وادي نفری 275 درهم، خیلی خوش گذشت. همون جا برج العرب هم هس که می تونید ببنيد و هتل ساحلی جميرا هم از اونجا مشخصه.

بعدش که کارتون تو پارک وايلد وادي تموم شد و اومدین بیرون یه خورده برین سمت بالا ميرسين به مدینه الجميرا، یه مکان که به شکل تاریخی طراحی شده که وسطش دریاچه هم هس، یه بازار سنتی با مزه هم داره که وسایل سنتی و دست ساز می فروشه، اونجا هم قشنگه، ورودی نداره و مکان جالبی.

ديره سیتی سنتر هم که یه مرکز خرید، فقط یه ایستگاه مترو با مترو رقه فاصله داشت، نزدیک ما بود، ما ترجیح دادیم پیاده بريم. یه دونه مرکز خرید دی تو دی هم روبروی سیتی سنتر، مرکز خرید گرین هوس هم بغل ديره سیتی سنتر هس که هتل ترنسفر رایگان به اونجا داشت ولی ما ترجیح دادیم خودمون پیاده بريم و یه کم شهر رو ببینیم. مرکز خرید القرير هم تو خیابون رقه بود و به هتل نزدیک بود اونجا هم پياده رفتیم، کلا دبی پر از مراکز خرید...

تو بیمارستان وقتی داشتیم کارهامون رو انجام می دادیم، یه خانوم که با بقیه ي بيمارا گرم گرفته بود اومد سمت ما، همون موقع فهمیدیم، خانم مليکا بود، گفت که میتونه ما رو ببره ابوظبی... ولی ما باهاشون تماسی نگرفتیم، همسرم و خودم علاقه ای نداشتیم که تو این فضا ها قرار بگیریم و خودمون با تاکسی رفتیم و با اتوبوس هم برگشتیم، نفری 25 درهم با اتوبوس.
دوستان این هم از سفرنامه ي ما، سوالی باشه در خدمتيم.

با آرزوی ویزا برای شما
هزینه تاکسی تا ابوظبی چقدره؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، nora-nora
دوست من هزینه تاکسی تا ابوظبی 350 درهم میشه البته تقریبی و فقط رفت رو عرض کردم
تشکر کنندگان: victor2016 ، Memolk
(2015-04-25 ساعت 01:34)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 17:38)samirakn نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم
اولین بار که با مهاجرسرا آشنا شدم، زمانی بود که 10_12 روز از اعلام نتایج لاتاری گذشته بود. کلی سوال تو ذهنم بود که وقتی عضو این سایت شدم، به مرور زمان به کمک دوستان مهاجر سراییم به جوابشون رسیدم. اومدم سفرنامه ي خودم رو بنویسم تا دینم رو به این سایت ادا کرده باشم.
مصاحبه ي ما 6 آپریل و روز دوشنبه بود، بلیط برا عصرجمعه گرفتیم، شب دبی بودیم.
صبح روز شنبه رفتیم برا مديکال بدون وقت قبلی، یعنی ایمیل زدم ولی جواب ندادن، صبح شنبه رفتیم مديکال،
مدارکی که برای مديکال بردیم:
1. نامه دعوت به مصاحبه
2. 5 قطعه عکس 5*5
3. کارت واکسیناسیون بین المللی
4. اصل پاسپورت
5. جواب آزمایش تست آبله مرغان
6. آدرس دبی، ایران، آمریکا
7. نفری525 درهم
و عصر یکشنبه ساعت 7 عصر رفتیم برای جواب مديکال و جواب رو گرفتیم.

روز مصاحبه:
صبح ساعت6 با تاکسی شهر رفتیم ابوظبی، ساعت 8 در سفارت بودیم، با اتوبوس هم برگشتیم دبی، نفري25 درهم.

مدارکی که به سفارت تحویل دادیم :
برنده اصلی:
1. اصل دیپلم، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی دیپلم که به ترجمه پانچ شده بود.
2. اصل پیش دانشگاهی، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی پیش دانشگاهی که به ترجمه پانچ شده بود.
3. اصل لیسانس، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی لیسانس که به ترجمه پانچ شده بود.
4. اصل فوق لیسانس، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی فوق لیسانس که به ترجمه پانچ شده بود.
5. اصل شناسنامه، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی شناسنامه که به ترجمه پانچ شده بود.
6. اصل کارت ملی، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی کارت ملي که به ترجمه پانچ شده بود.
7. اصل سند ازدواج، فقط يک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی سند ازدواج که به ترجمه پانچ شده بود.
8. فقط یک نسخه گردش حساب به نام برنده اصلی با مبلغ85میلیون که خودش به انگلیسی بود و نیازی به ترجمه نداشت.
9. نامه دعوت به مصاحبه(دم در سفارت باید نشون بدین، موقع تحویل مدارک هم همین طور)
10. 2 قطعه عکس 5*5
11. پاکت جواب مديکال
12. نفری330 دلار

مدارک روز مصاحبه همراه:
1. فقط اصل لیسانس، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی لیسانس که به ترجمه پانچ شده بود و البته همین یک نسخه لیسانس رو هم برگردوند و گفت نیازی نیست.
2. اصل شناسنامه، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی شناسنامه که به ترجمه پانچ شده بود.
3. اصل کارت ملی، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی کارت ملي که به ترجمه پانچ شده بود.
4. اصل کارت پایان خدمت، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی کارت پایان خدمت که به ترجمه پانچ شده بود.
5. پاکت جواب مديکال
6. 2 قطعه عکس 5*5

سؤالات مصاحبه:
پس از تبریک عید نوروز به هر دومون و قسم خوردن، از من که برنده اصلی بودم شروع کرد: چند سال ازدواج کردین? چه کاره هستی الان? قبلا کجا کار می کردی? قبلا چه کاری می کردی? الان کجا زندگی می کنی? چه جوری با همسرتون آشنا شدین? دو تايي تون با هم چقدر پول تو بانک دارین?
سؤالات همراه: شغل الانت چی هس? قبلا چیکار می کردی? سربازی رفتی? سربازی چیکار می کردی?
و بعد هم کلير خوردیم,
و تمام...

دوستان عزیز واما چند نکته:
سفارت اصل مدارکتون رو بهتون پس میده و فقط ترجمه ها رو نگه می داره.

هیچ کدوم از ترجمه ها مهر دادگستری نميخاد، فقط و فقط مهر دارالترجمه ي رسمی نیاز هس.

از مدارک تحصیلی همراه هیچی نگرفت.

تمکن مالی ما گردش حساب بود و فقط به نام برنده ي اصلی و تنها یک نسخه.

سند ازدواج فقط یک نسخه ترجمه.

ما کلير خوردیم، همون لحظه موقع تحویل دادن مدارک برگ آبی رو گذاشت تو پروندمون، البته ما که به روی خودمون نیاوردیم، هر چی خدابخاد همون.

هتل ما هتل 3 ستاره دلمون پالاس و تو خیابون رقه بود، مکان هتل خیلی خوب بود، داروخانه، رستوران، سوپر مارکت،... همه چی نزدیک بود،نزدیک مترو رقه هم بودیم، مکان هایی که با مترو و بسیار ارزون می تونید بريد: ابن بطوطه( یه بازار که هر قسمت از بازار رو شکل یه کشور ساختن، جای قشنگيه)، دبی مال، برج های امارات، برج خلیفه(برج خلیفه شب حال میده، یه دونه رقص نور و آب داره تو دریاچه با موزيک که واقعا زيباست، از اونجا هتل ساحلی جميرا هم مشخصه).

برای رفتن به بیمارستان nmc هم با مترو رفتیم، ما اون5 شب زیاد از مترو استفاده کردیم، برای ما دو نفر ارزون بود.

هتل ترنسفر رایگان به پارک ساحلی الممزار داشت، ورودی 5 درهم، خوب بود ساحل تمیز بود و خوش گذشت.

هتل اینترنت رایگان هم داشت با سرعت در حد خدا.

اگه دو نفر یا بیشتر هستین حتما یکی از پارک های آبی رو بريد، ما رفتیم پارک آبی وايلد وادي، از مترو رقه رفتیم و تو ایستگاه جافليا پیاده شدیم، بعد با اتوبوس خط 28 رفتیم تا در پارک. ورودی پارک وايلد وادي نفری 275 درهم، خیلی خوش گذشت. همون جا برج العرب هم هس که می تونید ببنيد و هتل ساحلی جميرا هم از اونجا مشخصه.

بعدش که کارتون تو پارک وايلد وادي تموم شد و اومدین بیرون یه خورده برین سمت بالا ميرسين به مدینه الجميرا، یه مکان که به شکل تاریخی طراحی شده که وسطش دریاچه هم هس، یه بازار سنتی با مزه هم داره که وسایل سنتی و دست ساز می فروشه، اونجا هم قشنگه، ورودی نداره و مکان جالبی.

ديره سیتی سنتر هم که یه مرکز خرید، فقط یه ایستگاه مترو با مترو رقه فاصله داشت، نزدیک ما بود، ما ترجیح دادیم پیاده بريم. یه دونه مرکز خرید دی تو دی هم روبروی سیتی سنتر، مرکز خرید گرین هوس هم بغل ديره سیتی سنتر هس که هتل ترنسفر رایگان به اونجا داشت ولی ما ترجیح دادیم خودمون پیاده بريم و یه کم شهر رو ببینیم. مرکز خرید القرير هم تو خیابون رقه بود و به هتل نزدیک بود اونجا هم پياده رفتیم، کلا دبی پر از مراکز خرید...

تو بیمارستان وقتی داشتیم کارهامون رو انجام می دادیم، یه خانوم که با بقیه ي بيمارا گرم گرفته بود اومد سمت ما، همون موقع فهمیدیم، خانم مليکا بود، گفت که میتونه ما رو ببره ابوظبی... ولی ما باهاشون تماسی نگرفتیم، همسرم و خودم علاقه ای نداشتیم که تو این فضا ها قرار بگیریم و خودمون با تاکسی رفتیم و با اتوبوس هم برگشتیم، نفری 25 درهم با اتوبوس.
دوستان این هم از سفرنامه ي ما، سوالی باشه در خدمتيم.

با آرزوی ویزا برای شما
هزینه تاکسی تا ابوظبی چقدره؟
نفری 150 درهم
تشکر کنندگان: victor2016 ، lottory2015
بچه ها چطوری از nmc ابوظبی وقت بگیریم ؟ کدوم دکترش بهتره؟ من با بچه ۷ ساله میخوام ۴ شنبه ظهر اونجا( ابوظبی میرم هتل) باشم یک شنبه هفته بعدش مصاحبه دارم که همون یکشنبه عصر بر میگردم خوبه سه روز قبل مصاخبه ابوظبی باشم و روز مصاحبه برگشت باشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-25 ساعت 11:33)azad229 نوشته:  بچه ها چطوری از nmc ابوظبی وقت بگیریم ؟ کدوم دکترش بهتره؟ من با بچه ۷ ساله میخوام ۴ شنبه ظهر اونجا( ابوظبی میرم هتل) باشم یک شنبه هفته بعدش مصاحبه دارم که همون یکشنبه عصر بر میگردم خوبه سه روز قبل مصاخبه ابوظبی باشم و روز مصاحبه برگشت باشه؟

سلام دوست عزیز من به این آدرس CCAUH@NMC.AE ایمیل زدم و وقت گرفتم از دکتر PRIYA SHETTY. منم یکشنبه مصاجبه داشتم و چهارشنبه عصر رسیدم و پنجشنبه صبح رفتیم برای معاینات و شنبه صبح جواب و دادن شما که بچه کوچیک دارید سعی کنید چهارشنبه برید برای معاینات

در ضمن اگر احتمال یکضرب میدین به نظرم من چهارشنبه بلیط برگشت و بگیرین بهتره
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: Memolk
سلام دوستان عزیزم . ممنونم که زود جواب سوالامو میدین، خیلی مهربونین ، از راه دور براتو دعا میکنم کلیر بشین یا یکضرب بگیرین
اگه واسه پسرم یک mmr و مننژیت را دو هفته قبل از مصاحبه بزنم مشکلی پیش میاد عایا؟؟ . من مدیکال میرم ابوظبی
تشکر کنندگان: asher
(2015-04-25 ساعت 13:25)azad229 نوشته:  سلام دوستان عزیزم . ممنونم که زود جواب سوالامو میدین، خیلی مهربونین ، از راه دور براتو دعا میکنم کلیر بشین یا یکضرب بگیرین
اگه واسه پسرم یک mmr و مننژیت را دو هفته قبل از مصاحبه بزنم مشکلی پیش میاد عایا؟؟ . من مدیکال میرم ابوظبی

سعی کنید ام ام آر رو زودتر بزنید ، ۳ هفته خوبه ، مننژیت رو هم تا جایی که میتونید زود بزنید ولی چون ویروس زنده نداره فکر نمیکنم مشکلی باشه ، ضمنا این ها رو چون گفتین سفارت ابوظبی هستین مشکلی نداره ، اگر ترکیه بودین نهایتا تا ۱ ماه قبل باید واکسن هاتون کامل باشه.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk
دوستان واسه همتون آرزوي ويزاي يك ضرب دارم
هوووررررا
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: victor2016 ، mehdi1989 ، miyu ، r.bazargan ، asher ، M.d ، Memolk
خوب
ما هم همونطور که می دونستیم AP خوردیم
بهمون گفت هم من هم همسرم براشون CV ایمیل کنیم
من تا رسیدم هتل ایمیل کردم
خدا تا اینجا خودت آورادیمون خیلی هم خوب بوده از این به بعد رو هم میسپارم دست خودت که بهترین ناخدایی
دوستان برامون دعا کنین
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mehdi1989 ، r.bazargan ، Aghaman ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان