کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-26 ساعت 14:48)varchandi نوشته:  خوب
ما هم همونطور که می دونستیم AP خوردیم
بهمون گفت هم من هم همسرم براشون CV ایمیل کنیم
من تا رسیدم هتل ایمیل کردم
خدا تا اینجا خودت آورادیمون خیلی هم خوب بوده از این به بعد رو هم میسپارم دست خودت که بهترین ناخدایی
دوستان برامون دعا کنین
مبارکه
من چقد دوس داشتم بهم بگه cv بدم ، ولی نگف[emoji4]
ایشالا زودتر از من ویزا تو پاستونه ورچندی جون[emoji16] [emoji118] [emoji575] [emoji574] [emoji631]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: r.bazargan ، varchandi ، Memolk
دوستان منتظر سلام.تو نرم افزار بازار برنامه اندرویدی دیدم که دیدنش قبل سفر به دبی و برای برنامه ریزی جهت دیدن مکانهای تفریحی وخرید وانتخاب هتل و رستوران در دبی خالی از لطف نیست.وجود عکس قیمت ورودیه.معرفی.وب سایت رزرو مستقیم ونشانگر محل توگوگل مپ و... امیدوارم مفید باشه براتون‏

http://cafebazaar.ir/app/?id=com.zoraq.dxb
با نرم افزار بازار بازش کنید که مستقیم وارد بشه.
به امید ویزاهای خوشرنگ همگی همسفرای منتظرم

2015as49xx
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: Iaccept ، r.bazargan ، mehdi1989 ، miyu ، khalilkhah
دوستان عزیز با سلام وعرض ادب
با توجه به اینکه مصاحبه ما روز یکشنبه است و با توجه به اینکه یک نوزاد داریم ویک فرزند 6 ساله چه روزی برا آزمایشات به NMC برویم؟(چند روزقبل ازمصاحبه کافیه؟)آیا جمعه وشنبه NMC تعطیلن و آزمایش ویا جواب نمیدن؟؟
لطفا راهنمائی فرمائید.با تشکروتقدیم احترام
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
(2015-04-26 ساعت 22:37)Jefferson نوشته:  دوستان عزیز با سلام وعرض ادب
با توجه به اینکه مصاحبه ما روز یکشنبه است و با توجه به اینکه یک نوزاد داریم ویک فرزند 6 ساله چه روزی برا آزمایشات به NMC برویم؟(چند روزقبل ازمصاحبه کافیه؟)آیا جمعه وشنبه NMC تعطیلن و آزمایش ویا جواب نمیدن؟؟

دوست من برای بزرگ سال 2 روز کاری و برای کودکان 3 روز کاری کافیه
NMC روز جمعه تعطیله و شنبه بازه
ما 2 نفر بزرگسال بودیم و عین شما یکشنبه مصاحبه داشتیم
روز چهارشنبه نوبت بعد از ظهر رفتیم معاینات و شنبه جواب رو گرفتیم
موفق باشید
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-26 ساعت 16:51)Iaccept نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 14:48)varchandi نوشته:  خوب
ما هم همونطور که می دونستیم AP خوردیم
بهمون گفت هم من هم همسرم براشون CV ایمیل کنیم
من تا رسیدم هتل ایمیل کردم
خدا تا اینجا خودت آورادیمون خیلی هم خوب بوده از این به بعد رو هم میسپارم دست خودت که بهترین ناخدایی
دوستان برامون دعا کنین
مبارکه
من چقد دوس داشتم بهم بگه cv بدم ، ولی نگف[emoji4]
ایشالا زودتر از من ویزا تو پاستونه ورچندی جون[emoji16] [emoji118] [emoji575] [emoji574] [emoji631]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

مرسی Iaccept عزیز
اینشا ا... زود همهمون کلیر بشیم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
سلام دوست من
فرزند 6 ساله شما باید تست سل بدهد
شما چهارشنبه صبح آنجا باشید
کار خودتان و فرزند دیگرتان تمام میشود
برای فرزند بزرگتان هم تست انجام میشود و از شما میخواهند جمعه صبح مراجعه کنید برای بازدید محل تست
شنبه هم جواب آزمایش هایتان را میدهند
بنده هم یکشنبه مصاحبه داشتم و یک پسر ده ساله که دقیقا این مراحل طی شد
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
(2015-04-25 ساعت 10:55)سامانتاوآرش نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 01:34)khalilkhah نوشته:  
(2015-04-24 ساعت 17:38)samirakn نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم
اولین بار که با مهاجرسرا آشنا شدم، زمانی بود که 10_12 روز از اعلام نتایج لاتاری گذشته بود. کلی سوال تو ذهنم بود که وقتی عضو این سایت شدم، به مرور زمان به کمک دوستان مهاجر سراییم به جوابشون رسیدم. اومدم سفرنامه ي خودم رو بنویسم تا دینم رو به این سایت ادا کرده باشم.
مصاحبه ي ما 6 آپریل و روز دوشنبه بود، بلیط برا عصرجمعه گرفتیم، شب دبی بودیم.
صبح روز شنبه رفتیم برا مديکال بدون وقت قبلی، یعنی ایمیل زدم ولی جواب ندادن، صبح شنبه رفتیم مديکال،
مدارکی که برای مديکال بردیم:
1. نامه دعوت به مصاحبه
2. 5 قطعه عکس 5*5
3. کارت واکسیناسیون بین المللی
4. اصل پاسپورت
5. جواب آزمایش تست آبله مرغان
6. آدرس دبی، ایران، آمریکا
7. نفری525 درهم
و عصر یکشنبه ساعت 7 عصر رفتیم برای جواب مديکال و جواب رو گرفتیم.

روز مصاحبه:
صبح ساعت6 با تاکسی شهر رفتیم ابوظبی، ساعت 8 در سفارت بودیم، با اتوبوس هم برگشتیم دبی، نفري25 درهم.

مدارکی که به سفارت تحویل دادیم :
برنده اصلی:
1. اصل دیپلم، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی دیپلم که به ترجمه پانچ شده بود.
2. اصل پیش دانشگاهی، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی پیش دانشگاهی که به ترجمه پانچ شده بود.
3. اصل لیسانس، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی لیسانس که به ترجمه پانچ شده بود.
4. اصل فوق لیسانس، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی فوق لیسانس که به ترجمه پانچ شده بود.
5. اصل شناسنامه، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی شناسنامه که به ترجمه پانچ شده بود.
6. اصل کارت ملی، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی کارت ملي که به ترجمه پانچ شده بود.
7. اصل سند ازدواج، فقط يک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی سند ازدواج که به ترجمه پانچ شده بود.
8. فقط یک نسخه گردش حساب به نام برنده اصلی با مبلغ85میلیون که خودش به انگلیسی بود و نیازی به ترجمه نداشت.
9. نامه دعوت به مصاحبه(دم در سفارت باید نشون بدین، موقع تحویل مدارک هم همین طور)
10. 2 قطعه عکس 5*5
11. پاکت جواب مديکال
12. نفری330 دلار

مدارک روز مصاحبه همراه:
1. فقط اصل لیسانس، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی لیسانس که به ترجمه پانچ شده بود و البته همین یک نسخه لیسانس رو هم برگردوند و گفت نیازی نیست.
2. اصل شناسنامه، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی شناسنامه که به ترجمه پانچ شده بود.
3. اصل کارت ملی، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی کارت ملي که به ترجمه پانچ شده بود.
4. اصل کارت پایان خدمت، یک نسخه ترجمه، یک نسخه کپی فارسی کارت پایان خدمت که به ترجمه پانچ شده بود.
5. پاکت جواب مديکال
6. 2 قطعه عکس 5*5

سؤالات مصاحبه:
پس از تبریک عید نوروز به هر دومون و قسم خوردن، از من که برنده اصلی بودم شروع کرد: چند سال ازدواج کردین? چه کاره هستی الان? قبلا کجا کار می کردی? قبلا چه کاری می کردی? الان کجا زندگی می کنی? چه جوری با همسرتون آشنا شدین? دو تايي تون با هم چقدر پول تو بانک دارین?
سؤالات همراه: شغل الانت چی هس? قبلا چیکار می کردی? سربازی رفتی? سربازی چیکار می کردی?
و بعد هم کلير خوردیم,
و تمام...

دوستان عزیز واما چند نکته:
سفارت اصل مدارکتون رو بهتون پس میده و فقط ترجمه ها رو نگه می داره.

هیچ کدوم از ترجمه ها مهر دادگستری نميخاد، فقط و فقط مهر دارالترجمه ي رسمی نیاز هس.

از مدارک تحصیلی همراه هیچی نگرفت.

تمکن مالی ما گردش حساب بود و فقط به نام برنده ي اصلی و تنها یک نسخه.

سند ازدواج فقط یک نسخه ترجمه.

ما کلير خوردیم، همون لحظه موقع تحویل دادن مدارک برگ آبی رو گذاشت تو پروندمون، البته ما که به روی خودمون نیاوردیم، هر چی خدابخاد همون.

هتل ما هتل 3 ستاره دلمون پالاس و تو خیابون رقه بود، مکان هتل خیلی خوب بود، داروخانه، رستوران، سوپر مارکت،... همه چی نزدیک بود،نزدیک مترو رقه هم بودیم، مکان هایی که با مترو و بسیار ارزون می تونید بريد: ابن بطوطه( یه بازار که هر قسمت از بازار رو شکل یه کشور ساختن، جای قشنگيه)، دبی مال، برج های امارات، برج خلیفه(برج خلیفه شب حال میده، یه دونه رقص نور و آب داره تو دریاچه با موزيک که واقعا زيباست، از اونجا هتل ساحلی جميرا هم مشخصه).

برای رفتن به بیمارستان nmc هم با مترو رفتیم، ما اون5 شب زیاد از مترو استفاده کردیم، برای ما دو نفر ارزون بود.

هتل ترنسفر رایگان به پارک ساحلی الممزار داشت، ورودی 5 درهم، خوب بود ساحل تمیز بود و خوش گذشت.

هتل اینترنت رایگان هم داشت با سرعت در حد خدا.

اگه دو نفر یا بیشتر هستین حتما یکی از پارک های آبی رو بريد، ما رفتیم پارک آبی وايلد وادي، از مترو رقه رفتیم و تو ایستگاه جافليا پیاده شدیم، بعد با اتوبوس خط 28 رفتیم تا در پارک. ورودی پارک وايلد وادي نفری 275 درهم، خیلی خوش گذشت. همون جا برج العرب هم هس که می تونید ببنيد و هتل ساحلی جميرا هم از اونجا مشخصه.

بعدش که کارتون تو پارک وايلد وادي تموم شد و اومدین بیرون یه خورده برین سمت بالا ميرسين به مدینه الجميرا، یه مکان که به شکل تاریخی طراحی شده که وسطش دریاچه هم هس، یه بازار سنتی با مزه هم داره که وسایل سنتی و دست ساز می فروشه، اونجا هم قشنگه، ورودی نداره و مکان جالبی.

ديره سیتی سنتر هم که یه مرکز خرید، فقط یه ایستگاه مترو با مترو رقه فاصله داشت، نزدیک ما بود، ما ترجیح دادیم پیاده بريم. یه دونه مرکز خرید دی تو دی هم روبروی سیتی سنتر، مرکز خرید گرین هوس هم بغل ديره سیتی سنتر هس که هتل ترنسفر رایگان به اونجا داشت ولی ما ترجیح دادیم خودمون پیاده بريم و یه کم شهر رو ببینیم. مرکز خرید القرير هم تو خیابون رقه بود و به هتل نزدیک بود اونجا هم پياده رفتیم، کلا دبی پر از مراکز خرید...

تو بیمارستان وقتی داشتیم کارهامون رو انجام می دادیم، یه خانوم که با بقیه ي بيمارا گرم گرفته بود اومد سمت ما، همون موقع فهمیدیم، خانم مليکا بود، گفت که میتونه ما رو ببره ابوظبی... ولی ما باهاشون تماسی نگرفتیم، همسرم و خودم علاقه ای نداشتیم که تو این فضا ها قرار بگیریم و خودمون با تاکسی رفتیم و با اتوبوس هم برگشتیم، نفری 25 درهم با اتوبوس.
دوستان این هم از سفرنامه ي ما، سوالی باشه در خدمتيم.

با آرزوی ویزا برای شما
هزینه تاکسی تا ابوظبی چقدره؟
نفری 150 درهم

دوست عزیز، تاکسي هاشون تاکسی متر داره، مهم نیست چند نفرین، برای ما شد 280 درهم.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: khalilkhah
دوستانی که دبی رفتن لطفا >> ویزاتون رو چند براتون درآوردند و اینکه چقدر مهلت داشت و سینگل بود یا مالتیپل ؟ بلیط رو هم اگه قیمت بدید ممنون میشم .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
ویزای امارات رو میفرمایید دیگه؟!
ویزای توریستی برای یکبار ورود و تاریخ انقضا 1 ماه پس از صدور و مدت اقامت حداکثر 14 روزه (و یکبار ورود) و درخواست ویزای بلند مدت تر و مالتیپل برای امارات نه منطقی است نه به صرفه.
قیمت هم برای آژانس چیزی حدود 240 درهم در میاد که بسته به انصاف آژانس از همون 240 درهم تا 300 تومن با شما حساب میکنند.
بلیط هم بسته به هواپیمایی برای رفت و برگشت به امارات از 200-300 تومن چارتر ایران ایر و آسمان هست، 600-800 تومن چارتر و سیستمی ماهان و الی ما شاا... سیستمی امارات و ...
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: sarasara1 ، khalilkhah ، Memolk
(2015-04-27 ساعت 17:25)behdadK نوشته:  ویزای امارات رو میفرمایید دیگه؟!
ویزای توریستی برای یکبار ورود و تاریخ انقضا 1 ماه پس از صدور و مدت اقامت حداکثر 14 روزه (و یکبار ورود) و درخواست ویزای بلند مدت تر و مالتیپل برای امارات نه منطقی است نه به صرفه.
قیمت هم برای آژانس چیزی حدود 240 درهم در میاد که بسته به انصاف آژانس از همون 240 درهم تا 300 تومن با شما حساب میکنند.
بلیط هم بسته به هواپیمایی برای رفت و برگشت به امارات از 200-300 تومن چارتر ایران ایر و آسمان هست، 600-800 تومن چارتر و سیستمی ماهان و الی ما شاا... سیستمی امارات و ...

بسیار ممنون، بله الآن قیمت ویزای مالتی رو چک کردم بالای ۱.۵ میلیون هست ، حالا شما یه آژانس خوش انصاف که دور بر همون ۲۷۰ - ۲۸۰ درهم حساب کنه سراغ ندارین ؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
باید بگردید. معمولا وقتی بلیط جدا میگیرید براتون قیمت بالا میزنند.
الی گشت از طریق اینترنتی بلیط + ویزا بگیرید هم قیمت بلیطش بسیار به صرفه است و هم ویزاش تخفی میخوره میشه 290 تومن . اما به چند تا آژانس سر بزنید قیمت بگیرید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: sarasara1 ، Memolk
برای ما
که اواخر جون مصاحبه داریم ، بنظرتون کی بلیط و هتل و ویزا اقدام کنیم؟
(2015-04-26 ساعت 21:12)me_u نوشته:  سلام دوستان
طبق فایل اکسل 25 آوریل:
کلا در آسیا 3509 ویزا صادر شده که 865 عدد از این ویزاها در سه سفارت ابوظبی آنکارا و ایروان بوده است(تقریبا 25 درصد)
ابوظبی 276
آنکارا 490
ایروان 99
ویزا صادر شده است.
اینکه تقریبا 1/4 از ویزاهای آسیا مال ایرانه خبر خوبیه و نشون میده که داره حساب شده عمل میشه
همه خیالتون راحت باشه .هنوز با کمبود ویزا فاصله زیادی هست.

سرافراز باشید.مثل سرو

(2015-04-27 ساعت 17:56)behdadK نوشته:  باید بگردید. معمولا وقتی بلیط جدا میگیرید براتون قیمت بالا میزنند.
الی گشت از طریق اینترنتی بلیط + ویزا بگیرید هم قیمت بلیطش بسیار به صرفه است و هم ویزاش تخفی میخوره میشه 290 تومن . اما به چند تا آژانس سر بزنید قیمت بگیرید.
تشکر کنندگان: TajbakhshSalma ، Memolk
(2015-04-27 ساعت 07:24)Aghaman نوشته:  
سلام دوست من
برای فرزند بزرگتان هم تست انجام میشود و از شما میخواهند جمعه صبح مراجعه کنید برای بازدید محل تست
موفق باشید
در تکمیل فرمایشات دوستان باید عرض کنم ما نوزاد زیر 6 ماه داریم که در nmc به نوزادمون 2 تا آمپول اضافی زدن یکی 330 درهم (rotarix) و دیگری 400 درهم (prevenar) که هر دو رو در یک سرنگ تزریق کرد.
**2015AS45 /ارسال فرم260، 19 نوامبر/ ابوظبی
[/code]
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 19:14)dv winner نوشته:  
سلام دوست من
موفق باشید
در تکمیل فرمایشات دوستان باید عرض کنم ما نوزاد زیر 6 ماه داریم که در nmc به نوزادمون 2 تا آمپول اضافی زدن یکی 330 درهم (rotarix) و دیگری 400 درهم (prevenar) که هر دو رو در یک سرنگ تزریق کرد.
مدیکال ابوظبی انجام دادین یا دبی، این دو واکسن دیگه چیه؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-27 ساعت 19:14)dv winner نوشته:  
سلام دوست من
موفق باشید
مدیکال ابوظبی انجام دادین یا دبی، این دو واکسن دیگه چیه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان