کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام، از كجا ميشه مشخص كرد تعطيلات رسمي دوبي چه روزهايي هست؟
يكشنبه مديكال دوبي تعطيله يا اينكه آزمايش انجام ميده؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 01:06)M.d نوشته:  سلام، از كجا ميشه مشخص كرد تعطيلات رسمي دوبي چه روزهايي هست؟

سلام
فقط جمعه تعطیله از شنبه تا پنج شنبه هم ویزیت پزشک انجام میشه و هم ازمایشات
تا جایی که میدونم جواب آزمایش جمعه ها هم داده میشه اما از اونجایی که سفارت جمعه و شنبه تعطیله معمولا کسی جمعه نمیره جواب آزمایش بگیرهWink
موفق باشید.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: قصه گو ، Memolk
(2015-04-27 ساعت 22:39)azad229 نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:14)dv winner نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 07:24)Aghaman نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:37)Jefferson نوشته:  دوستان عزیز با سلام وعرض ادب
با توجه به اینکه مصاحبه ما روز یکشنبه است و با توجه به اینکه یک نوزاد داریم ویک فرزند 6 ساله چه روزی برا آزمایشات به NMC برویم؟(چند روزقبل ازمصاحبه کافیه؟)آیا جمعه وشنبه NMC تعطیلن و آزمایش ویا جواب نمیدن؟؟
لطفا راهنمائی فرمائید.با تشکروتقدیم احترام
سلام دوست من
فرزند 6 ساله شما باید تست سل بدهد
شما چهارشنبه صبح آنجا باشید
کار خودتان و فرزند دیگرتان تمام میشود
برای فرزند بزرگتان هم تست انجام میشود و از شما میخواهند جمعه صبح مراجعه کنید برای بازدید محل تست
شنبه هم جواب آزمایش هایتان را میدهند
بنده هم یکشنبه مصاحبه داشتم و یک پسر ده ساله که دقیقا این مراحل طی شد
موفق باشید
در تکمیل فرمایشات دوستان باید عرض کنم ما نوزاد زیر 6 ماه داریم که در nmc به نوزادمون 2 تا آمپول اضافی زدن یکی 330 درهم (rotarix) و دیگری 400 درهم (prevenar) که هر دو رو در یک سرنگ تزریق کرد.
مدیکال ابوظبی انجام دادین یا دبی، این دو واکسن دیگه چیه؟

مدیکال nmc دبی بودیم واکسن من و خانمم کامل بود و همینطور واکسن روتین نوزاد رو در ایران انجام دادیم ولی نمیدونم این دو تا واکسن رو از کجا پیدا کرد و زد ( البته یکی خوراکی بود و دیگری تزریقی ) جالبه برام کسی از دوستان در این مورد اشاره ای نکرده و شاید ما اولین مورد بودیم . البته خانم دکتری که معاینه کرد و دستور تزریق داد با توجه به نگرانی من و خانمم لیستی رو نشون داد که نام این دو واکسن و سن تزریق رو ذکر کرده بود قبلش فکر کردم چون واکسنامون کامل بوده این دو تا رو برای خالی نبودن عریضه ( کسب سود بیشتر ) نوشته. در مورد هر کدوم مطالبی تو اینترنت پیدا کردم که یکیش نگران کننده بود این هم لینکشون:
http://www.salamatiran.com/NSite/FullSto...082&type=4
http://www.madarclub.com/fa/qans/14955
**2015AS45 /ارسال فرم260، 19 نوامبر/ ابوظبی
[/code]
تشکر کنندگان: aria802 ، nora-nora ، Memolk
(2015-04-28 ساعت 04:32)aaraam نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 01:06)M.d نوشته:  سلام، از كجا ميشه مشخص كرد تعطيلات رسمي دوبي چه روزهايي هست؟

سلام
تا جایی که میدونم جواب آزمایش جمعه ها هم داده میشه اما از اونجایی که سفارت جمعه و شنبه تعطیله معمولا کسی جمعه نمیره جواب آزمایش بگیرهWink
موفق باشید.
ممنون، تعطيلات رسمي دوبي تو چه سايتي ميشه نگاه كرد؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: aaraam ، p00ya2001
(2015-04-28 ساعت 08:52)M.d نوشته:  

سلام
موفق باشید.

شما سفرنامه بهداد يا آقاي بيات از بچه هاي 2014 رو مطالعه كنين خيلي كامل و جامع هست و توش همه نكات ذكر شده و همه سئوالات دوستان رو پاسخ دادن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk

سلام
موفق باشید.
سالهای قبل تو سایت سفارت بود اما 2015 رو نمیدونم دارن تو سایت یا نهSad
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
تشکر کنندگان:

سلام
موفق باشید.

سفارت روزهای جمعه و شنبه کلا تعطیله ، * این روزها * هم تعطیلات رسمیشون هست ،
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Memolk
(2015-04-28 ساعت 09:10)p00ya2001 نوشته:  

سلام
موفق باشید.

شما سفرنامه بهداد يا آقاي بيات از بچه هاي 2014 رو مطالعه كنين خيلي كامل و جامع هست و توش همه نكات ذكر شده و همه سئوالات دوستان رو پاسخ دادن
ممنون
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-28 ساعت 10:04)sarasara1 نوشته:  

سلام
موفق باشید.

بله ولی این 2014 س شما تعطیلات 2015 رو باید ببینید چون یک سری از تعطیلات سفارت در واقع تعطیلات آمریکاس و یک سری تعطیلات امارات:
تعطیلات مربوط به امارات چون تقویم قمری هست هر سال تو میلادی تغییر میکنه و حتی تعطیلات مربوط به آمریکا هم ممکنه تو امارات و آمریکا یکی نباشه چون ویکند سفارت بجای شنبه و یکشنبه، جمعه و شنبه س اگه یه تعطیلی تو آمریکا به دوشنبه بیفته سفارت ممکنه به یکشنبه جابجاش کنه تا لانگ ویکند داشته باشن مثلا روز استقلال آمریکا چهارم جولای هست اما تو لیست تعطیلات یکی از همین سالای آخر (احتمالا 2013) اگه نگاه کنین سوم جولای سفارت یو اس تو ابوظبی به این مناسبت تعطیل بوده.Wink
موفق باشید.
تشکر کنندگان: asher ، Memolk
(2015-04-28 ساعت 11:40)aaraam نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 10:04)sarasara1 نوشته:  

سلام
موفق باشید.

بله ولی این 2014 س شما تعطیلات 2015 رو باید ببینید چون یک سری از تعطیلات سفارت در واقع تعطیلات آمریکاس و یک سری تعطیلات امارات:
تعطیلات مربوط به امارات چون تقویم قمری هست هر سال تو میلادی تغییر میکنه و حتی تعطیلات مربوط به آمریکا هم ممکنه تو امارات و آمریکا یکی نباشه چون ویکند سفارت بجای شنبه و یکشنبه، جمعه و شنبه س اگه یه تعطیلی تو آمریکا به دوشنبه بیفته سفارت ممکنه به یکشنبه جابجاش کنه تا لانگ ویکند داشته باشن مثلا روز استقلال آمریکا چهارم جولای هست اما تو لیست تعطیلات یکی از همین سالای آخر (احتمالا 2013) اگه نگاه کنین سوم جولای سفارت یو اس تو ابوظبی به این مناسبت تعطیل بوده.Wink
موفق باشید.
بله عزیز ، یه کم اون اسکرول رو بیارید پایین ۲۰۱۵رو هم میبینید ،
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: aaraam ، p00ya2001 ، asher
دوستان سفرنامه من رو هم بخونین
امیدوارم کمک کننده باشه
برای ما هم یه سری مسایل جالب هیجان انگیز داشت
باز هم میگم اول خدا
بعد دعای شما دوستان
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...099?page=3
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، behdadK ، sarasara1 ، HERMES7 ، M.d ، asher ، fati.d ، Memolk
خوب همین الان ابوظبی ایمیل زد که CV های ما رو دریافت کرده
خدایا بازم شکرت
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: HERMES7 ، sarasara1 ، Memolk
(2015-04-28 ساعت 14:36)varchandi نوشته:  خوب همین الان ابوظبی ایمیل زد که CV های ما رو دریافت کرده
خدایا بازم شکرت

دوست عزیز این cv فرمت خاصی داره ؟‌ و حتما باید ببریم
میشه توضیح بدین لطفا
**2015AS45 /ارسال فرم260، 19 نوامبر/ ابوظبی
[/code]
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
(2015-04-25 ساعت 13:05)r.bazargan نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 11:33)azad229 نوشته:  بچه ها چطوری از nmc ابوظبی وقت بگیریم ؟ کدوم دکترش بهتره؟ من با بچه ۷ ساله میخوام ۴ شنبه ظهر اونجا( ابوظبی میرم هتل) باشم یک شنبه هفته بعدش مصاحبه دارم که همون یکشنبه عصر بر میگردم خوبه سه روز قبل مصاخبه ابوظبی باشم و روز مصاحبه برگشت باشه؟

سلام دوست عزیز من به این آدرس CCAUH@NMC.AE ایمیل زدم و وقت گرفتم از دکتر PRIYA SHETTY. منم یکشنبه مصاجبه داشتم و چهارشنبه عصر رسیدم و پنجشنبه صبح رفتیم برای معاینات و شنبه صبح جواب و دادن شما که بچه کوچیک دارید سعی کنید چهارشنبه برید برای معاینات

در ضمن اگر احتمال یکضرب میدین به نظرم من چهارشنبه بلیط برگشت و بگیرین بهتره

ممنونم
ممکنه متن ایمیلی که برای گرفتن وقت زدید را اینجا بکذارید ممنونم
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 16:02)aria802 نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 13:05)r.bazargan نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 11:33)azad229 نوشته:  بچه ها چطوری از nmc ابوظبی وقت بگیریم ؟ کدوم دکترش بهتره؟ من با بچه ۷ ساله میخوام ۴ شنبه ظهر اونجا( ابوظبی میرم هتل) باشم یک شنبه هفته بعدش مصاحبه دارم که همون یکشنبه عصر بر میگردم خوبه سه روز قبل مصاخبه ابوظبی باشم و روز مصاحبه برگشت باشه؟

سلام دوست عزیز من به این آدرس CCAUH@NMC.AE ایمیل زدم و وقت گرفتم از دکتر PRIYA SHETTY. منم یکشنبه مصاجبه داشتم و چهارشنبه عصر رسیدم و پنجشنبه صبح رفتیم برای معاینات و شنبه صبح جواب و دادن شما که بچه کوچیک دارید سعی کنید چهارشنبه برید برای معاینات

در ضمن اگر احتمال یکضرب میدین به نظرم من چهارشنبه بلیط برگشت و بگیرین بهتره

ممنونم
ممکنه متن ایمیلی که برای گرفتن وقت زدید را اینجا بکذارید ممنونم

Dear Dr. SHETTY My Exact date of interview is on Sunday ....April 2015, 8:30 AM at U.S embassy in Abu Dhabi for diversity immigration visa. I would be grateful if you set me an appointment (for me - woman ...years old & my Husabnd - ....[/code]years old ) a few days before my interview to meet its requirements in time. Best regards
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان