کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-08 ساعت 11:56)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 11:43)طاها99 نوشته:  دوستانی که ابوظبی نامه تمکن مالی رو تحویل دادن تا حالا ایرادی از نامه گرفته نشده؟ نامه من مال بانک ملی هست و اسم و فامیل رو داخلش ننوشته . بهشون که گفتم اسم نداره میگن ما اسم نمی زنیم تو نامه، خود شماره حساب کافیه. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ از بانک دیگه نامه بگیرم؟

اشتباه ميكنن من از بانك ملي گرفتم هم شماره حسابمو نوشته هم اسممو اصلا كپي پاسپورتمو گرفتن كه اسمم مطابق پاسپورتم باشه
خيلي عجيبه
حتما بايد اسم داشته باشه اصلا يه فرمه
اينم لينكش
http://cld.persiangig.com/download/hNKSqL/dl
ب نظر منم عجیبه
بهشون گفتین برا چی میخاین!؟
من اگه جا شما بودم از یه بانک ملی دیگه ک اسم و فامیل بزنه یا مثلا از یه بانک دیگه ک تو اونم حساب داشتم با اسم و فامیل میگرفتم!
من خودم از بانک پاسارگاد دو نسخه تو عرض ده دقیقه با هزینه ۱۳ تومن گرفتم Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
(2015-05-08 ساعت 12:42)Iaccept نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 11:43)طاها99 نوشته:  دوستانی که ابوظبی نامه تمکن مالی رو تحویل دادن تا حالا ایرادی از نامه گرفته نشده؟ نامه من مال بانک ملی هست و اسم و فامیل رو داخلش ننوشته . بهشون که گفتم اسم نداره میگن ما اسم نمی زنیم تو نامه، خود شماره حساب کافیه. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ از بانک دیگه نامه بگیرم؟

اشتباه ميكنن من از بانك ملي گرفتم هم شماره حسابمو نوشته هم اسممو اصلا كپي پاسپورتمو گرفتن كه اسمم مطابق پاسپورتم باشه
خيلي عجيبه
اينم لينكش
ب نظر منم عجیبه
من اگه جا شما بودم از یه بانک ملی دیگه ک اسم و فامیل بزنه یا مثلا از یه بانک دیگه ک تو اونم حساب داشتم با اسم و فامیل میگرفتم!

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

من از پاسارگاد گرفتم دو نسخه انگلیسی مجانی با نام و نام خانوادگی کامل با شماره حساب
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، Memolk
(2015-05-08 ساعت 13:28)endeavour نوشته:  

خيلي عجيبه
اينم لينكش
ب نظر منم عجیبه

Smile زندگی زیباست Smile

من از پاسارگاد گرفتم دو نسخه انگلیسی مجانی با نام و نام خانوادگی کامل با شماره حساب

خوشا بحالتون از ما كه 7-8 تومن گرفتن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
(2015-05-08 ساعت 10:27)Sunlight66 نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 00:24)endeavour نوشته:  سلام....ببخشید من یه ایمیل زدم به nmc و بهشون گفتم که ساعت ۴:30 اونجا هستم چون صبح پرواز دارم که این جواب رو دادن.......حالا چی کار کنم.....مگه میشه دکتر عصر نباشه؟
This is with regards to your Appointment request for --------at ۴.30pm. Doctor is not available at that time I would request you to come as walk in early morning around ۹.00am because the paper work takes lot of time

and you need to be here early.

دوست عزیز میشه لطفا بگین ایمیل از کجا اوردین تو سایت سفارت ابو ظبی نه اسم دکتر هست نه ایمیل فقط اسم شهر و شماره تلفن هست
ان ام سی کجاست اصلا
اگه لینکی هست ممنون میشم برام بزارین میخوام وقت برا مدیکال بگیرم اصلا نمیدونم به کجا و کی باید ایمیل بزنم و به خاطر همین هم برا بلیط و ویزام اقدام نکردم هنوز

(2015-05-07 ساعت 22:30)sarasara1 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 21:03)Sunlight66 نوشته:  دوستان میشه محبت کنید بگید ایمیل ادرس فیزیشن ها رو از کجا اوردین چون تو سایت سفارت فقط شماره تلفن و اسم شهر هست شماره ملیکا خانم هم هرکی اگر داره ممنون میشم
این فعلن شماره ملیکا تا بقیش : ***

ممنون دوست عزیز

شما برای اینکه خیالتون راحت شه زنگ بزنید nmc.من زنگ زدم بهشون گفتم که فلان تاریخ دارم میام....خانومه خیلی محترم و هلپ فول بود فقط لهجه هندیش خیلی دردناک بود....گفت منتظریم بیا دیگه
ابنم شماره......0097142339966.....این شماره مخصوص appointment. هستش.....موفق باشین
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Sunlight66 ، Memolk
(2015-05-08 ساعت 10:49)Alex 2014 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 11:09)laleht نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 10:50)sarasara1 نوشته:  دوستان اگه موافقید میخام یه آمار گیری بکنم ، عزیزانی که رفتن مصاحبه اگه ممنکه همکاری کنن لطفا ، چند نفر ترجمه مدارک رو مهر دادگستری هم زدن ، و چند نفر بدون مهر دادگستری و فقط با مهر مترجم رفتن و آیا تو سفارت به این موضوع کسی از مسئولای اونجا گیری داد یا نه ؟ این مسئله برای خیلی ها سوال هست و میخام یه جواب اساسی بهش بدیم و بگذاریم اینجا که همه استفاده کنن که تک تک نخان جویا بشن .RolleyesRolleyesRolleyes

من تمام مداركم فقط ترجمه رسمى بود بدون مهر دادگسترى و وزارت أمور خارجه
در ضمن تاريخ تمام ترجمه هام مال ٦ ماه قبل از مصاحبه بود بجز شناسنامه ها و مدارك تحصيلى كه سه ماه قبل از مصاحبه ترجمه كردم
اصلا مهر دادگسترى و وزارت خارجه كارى ندارن و شما هزينه اضافه متحمل ميشين اونها مهر ترجمه رسمى واسشون كافيه

بادرود
اول عذر می خوام که این سوال رو اینجا مطرح میکنم ،در دنباله می خواستم از لاله خانم سوال کنم که : این صفحه انتخابات شناسنامه رو مترجم ترجمه نکرده ، می خواستم ببینم از شما و احتمالا دیگر دوستان بوده اند افرادی که این قضیه براشون مشکل ساز بوده ؟ خیلی این صفحه انتخابات رو مخمه .

نه متن ترجمه شناسنامه همون صفحه اول و دوم كه ازدواج و تعداد بچه رو ميگه هست صفحه سوم اگه توضيحات نداشته باشين ترجمه نميكنن . مگه مال شما كردن ؟ اگه مهر انتخابات دارين و ترجمه شده مهم نيست تمام بروبچ جنبش سبز هم رأى دادن و تو شناسنامشون مهر هست Big Grin نگران نباشين ولى معمولا دارالترجمه ، ترجمه نميكنه
من الان درست نگرفتم شما ناراحتين كه چرا ترجمه كرده يا اينكه نكرده ؟!
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Memolk

بانك ملى كپى پاسپورت ميگيره كه اسپل اسم رو اشتباه نزنه چطورى اسم نزده ؟؟!!!
برين يه شعبه ديگه دوباره بگيرين آفيسر شماره حساب شما رو كه كار نداره اسم صاحب حساب رو ميخواد
بايد بنويسن
من هر سال بدون استثناء سفر خارج از كشور رفتم و نامه تمكن واسه سفارتهاى مختلف بردم همه بانكها نامه با اسم صاحب حساب و شماره حساب ميدن پدر منم هميشه از بانك ملى ميگيره و اسم صاحب حساب رو درج ميكنن

خيلي عجيبه
اينم لينكش
ب نظر منم عجیبه

Smile زندگی زیباست Smile

مجانى كه نيست حتما كارمزدش از حسابتون كم شده Big Grin Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
سلام بچه ها
من برای ویزای امارات اقدام کردم که برم سفارت ابوظبی مصاحبه
۵ روز شده هنوز خبری نیست دیر بدن وقت مصاحبم نمیرسم برا همین استرس گرفتم
معمولا چند روز طول می کشه لطفا کسایی مه تا حالا امارات رفتن بگن ویزای امارات را چند روز بعد از اقدام کردنتون گرفتین
نوع کیس :cr1
اقدام اولیه : اپریل 2014
اپرو : دسامبر 2014
دریافت کیس نامبر : feb 2015 ابوظبی
ارسال مدارک به March 2015: Nvc
تکمیل مدارک و نامه مصاحبه هر دو باهم = اپریل 2015
مصاحبه : نیمه دوم may 2015
كلير : 2015 sep 28
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 13:58)laleht نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 10:49)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 11:09)laleht نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 10:50)sarasara1 نوشته:  دوستان اگه موافقید میخام یه آمار گیری بکنم ، عزیزانی که رفتن مصاحبه اگه ممنکه همکاری کنن لطفا ، چند نفر ترجمه مدارک رو مهر دادگستری هم زدن ، و چند نفر بدون مهر دادگستری و فقط با مهر مترجم رفتن و آیا تو سفارت به این موضوع کسی از مسئولای اونجا گیری داد یا نه ؟ این مسئله برای خیلی ها سوال هست و میخام یه جواب اساسی بهش بدیم و بگذاریم اینجا که همه استفاده کنن که تک تک نخان جویا بشن .RolleyesRolleyesRolleyes

من تمام مداركم فقط ترجمه رسمى بود بدون مهر دادگسترى و وزارت أمور خارجه
در ضمن تاريخ تمام ترجمه هام مال ٦ ماه قبل از مصاحبه بود بجز شناسنامه ها و مدارك تحصيلى كه سه ماه قبل از مصاحبه ترجمه كردم
اصلا مهر دادگسترى و وزارت خارجه كارى ندارن و شما هزينه اضافه متحمل ميشين اونها مهر ترجمه رسمى واسشون كافيه

بادرود
اول عذر می خوام که این سوال رو اینجا مطرح میکنم ،در دنباله می خواستم از لاله خانم سوال کنم که : این صفحه انتخابات شناسنامه رو مترجم ترجمه نکرده ، می خواستم ببینم از شما و احتمالا دیگر دوستان بوده اند افرادی که این قضیه براشون مشکل ساز بوده ؟ خیلی این صفحه انتخابات رو مخمه .

نه متن ترجمه شناسنامه همون صفحه اول و دوم كه ازدواج و تعداد بچه رو ميگه هست صفحه سوم اگه توضيحات نداشته باشين ترجمه نميكنن . مگه مال شما كردن ؟ اگه مهر انتخابات دارين و ترجمه شده مهم نيست تمام بروبچ جنبش سبز هم رأى دادن و تو شناسنامشون مهر هست Big Grin نگران نباشين ولى معمولا دارالترجمه ، ترجمه نميكنه
من الان درست نگرفتم شما ناراحتين كه چرا ترجمه كرده يا اينكه نكرده ؟!

سلام ترجمه های من هم بدون مهر دادگستری بود و سفارت ایروان مشکلی با این قضیه نداشت
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-05-08 ساعت 14:39)amir_naji نوشته:  سلام بچه ها
معمولا چند روز طول می کشه لطفا کسایی مه تا حالا امارات رفتن بگن ویزای امارات را چند روز بعد از اقدام کردنتون گرفتین

واسه مصاحبه كه تو عيد بود يك ماه قبلش اقدام كردم كه دو هفته كشيد اما واسه كليرنس كه رفتم چهارشنبه ظهر اقدام كردم پنج شنبه ظهر آماده بود (ويزاى عادى)
اخيراً نميدونم چرا اينطوريه دوست عزيزمون M.d هم اين مسئله واسشون پيش اومد و متاسفانه چهارشنبه پريروز مصاحبه رو بخاطر همين آماده نبودن ويزا از دست دادن البته نامه اى به سفارت زدن كه چى شده و درخواست وقت جديد كردن
ايشالا كه مال شما حتما مياد و اون مورد تكرار نميشه هر روز دو سه بار پيگيري كنين و آژانس رو تحت فشار بزارين تا پيگير شن
البته هنوز ٥ روز زياد نيست و بعد از يك هفته بيشتر پيگير شين
تشکر کنندگان: amir_naji ، p00ya2001 ، Memolk
دوازده روز بيشتر فرصت ندارم زوداماده نشه بد بخت مي شم كه، بليط كرفتم خانمم هم از أمريكا بليط كرفته از كارش مرخصي كرفته ،،،،
نوع کیس :cr1
اقدام اولیه : اپریل 2014
اپرو : دسامبر 2014
دریافت کیس نامبر : feb 2015 ابوظبی
ارسال مدارک به March 2015: Nvc
تکمیل مدارک و نامه مصاحبه هر دو باهم = اپریل 2015
مصاحبه : نیمه دوم may 2015
كلير : 2015 sep 28
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk
(2015-05-08 ساعت 14:02)laleht نوشته:  

بانك ملى كپى پاسپورت ميگيره كه اسپل اسم رو اشتباه نزنه چطورى اسم نزده ؟؟!!!
برين يه شعبه ديگه دوباره بگيرين آفيسر شماره حساب شما رو كه كار نداره اسم صاحب حساب رو ميخواد
بايد بنويسن
من هر سال بدون استثناء سفر خارج از كشور رفتم و نامه تمكن واسه سفارتهاى مختلف بردم همه بانكها نامه با اسم صاحب حساب و شماره حساب ميدن پدر منم هميشه از بانك ملى ميگيره و اسم صاحب حساب رو درج ميكنن

خيلي عجيبه
اينم لينكش
ب نظر منم عجیبه

Smile زندگی زیباست Smile

مجانى كه نيست حتما كارمزدش از حسابتون كم شده Big Grin Wink

عجیب لاله عزیز اولین باره که تو ایران یه جایی یه کار مجانی برام انجام میدن حتی یه سنت هم از حساب کم نشده....اگه کارمزد کم بشه باید تو دفترچه ام قید بشه دیگه......هیچ چی کم نشده
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، Memolk
(2015-05-08 ساعت 14:59)laleht نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 14:39)amir_naji نوشته:  سلام بچه ها

واسه مصاحبه كه تو عيد بود يك ماه قبلش اقدام كردم كه دو هفته كشيد اما واسه كليرنس كه رفتم چهارشنبه ظهر اقدام كردم پنج شنبه ظهر آماده بود (ويزاى عادى)
اخيراً نميدونم چرا اينطوريه دوست عزيزمون M.d هم اين مسئله واسشون پيش اومد و متاسفانه چهارشنبه پريروز مصاحبه رو بخاطر همين آماده نبودن ويزا از دست دادن البته نامه اى به سفارت زدن كه چى شده و درخواست وقت جديد كردن
ايشالا كه مال شما حتما مياد و اون مورد تكرار نميشه هر روز دو سه بار پيگيري كنين و آژانس رو تحت فشار بزارين تا پيگير شن
البته هنوز ٥ روز زياد نيست و بعد از يك هفته بيشتر پيگير شين
برای من پنج روزه اومد.....استرش نداشته باشین....پیگیرری کنید
تشکر کنندگان: amir_naji ، p00ya2001 ، Memolk
دوستان ببخشید ده عدد عکس برای واکسیناسیون و مصاحبه بسته؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 13:43)endeavour نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 10:27)Sunlight66 نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 00:24)endeavour نوشته:  سلام....ببخشید من یه ایمیل زدم به nmc و بهشون گفتم که ساعت ۴:30 اونجا هستم چون صبح پرواز دارم که این جواب رو دادن.......حالا چی کار کنم.....مگه میشه دکتر عصر نباشه؟
This is with regards to your Appointment request for --------at ۴.30pm. Doctor is not available at that time I would request you to come as walk in early morning around ۹.00am because the paper work takes lot of time

and you need to be here early.

دوست عزیز میشه لطفا بگین ایمیل از کجا اوردین تو سایت سفارت ابو ظبی نه اسم دکتر هست نه ایمیل فقط اسم شهر و شماره تلفن هست
ان ام سی کجاست اصلا
اگه لینکی هست ممنون میشم برام بزارین میخوام وقت برا مدیکال بگیرم اصلا نمیدونم به کجا و کی باید ایمیل بزنم و به خاطر همین هم برا بلیط و ویزام اقدام نکردم هنوز

(2015-05-07 ساعت 22:30)sarasara1 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 21:03)Sunlight66 نوشته:  دوستان میشه محبت کنید بگید ایمیل ادرس فیزیشن ها رو از کجا اوردین چون تو سایت سفارت فقط شماره تلفن و اسم شهر هست شماره ملیکا خانم هم هرکی اگر داره ممنون میشم
این فعلن شماره ملیکا تا بقیش : ***

ممنون دوست عزیز

شما برای اینکه خیالتون راحت شه زنگ بزنید nmc.من زنگ زدم بهشون گفتم که فلان تاریخ دارم میام....خانومه خیلی محترم و هلپ فول بود فقط لهجه هندیش خیلی دردناک بود....گفت منتظریم بیا دیگه
ابنم شماره......0097142339966.....این شماره مخصوص appointment. هستش.....موفق باشین

بینهایت سپاسگذار وممنون
فقط میشه بگید لینکش رو هم بدین لطفا چون شماره هایی که من تو سایتش پیدا کردم میگه اشتباس
تشکر کنندگان:
دوستانی که پاستور تشریف میبرن برای کارت دقت کنن تو وارد کردن تاریخ پاستور برای پسرم 2 تا از تاریخ هاشو از کارت واکسنش به کارت زرد رو اشتباه زده 174000 تومان هم از ما سه نفر گرفت........حالا نمیدونم این موقع رفتن چه کار کنیم. با این که من سفارش کردم که برگشتن برام خیلی سخته ولی بازم................آخه من نمیدونم این تبدیل تاریخ خیلی کار سختیه عایا؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان