کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان لینک سفرنامه آقای بیات رو کسی داره؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 11:03)mehdi1989 نوشته:  سلام. میخواستم بدونم تمکن مالی یک ماه قبل بگیریم مشکلی پیش نمیاد.ممنون

نه ولي هرچه بيشتر به زمان مصاحبه نزديكتر باشه كمتر مورد ايراد قرار ميگيرهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mehdi1989 ، Memolk
دوستانی که بچه دارند دقت کنند, گویا قرار است در NMC بجای هر روز فقط روزهای شنبه و سه شنبه برای بچه ها آزمایش انجام دهند و نتیجه آن به جای 48 ساعت به 5 روزه شده, قیمت آن نیز افزایش یافته
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، mehdi1989 ، Memolk
سلام دوستان در تایید فرمایشات جناب خلیخواه بنده الان ازمدیکالnmcبرگشتم و فرزندم 9ساله هست از امروز قانون تغییر کرده و تست سل بچه ها هزینه اش 300درهم شده و مدت ان به 5روز افزایش یافته لذا در نظر داشته باشید که بایستی مدت زمان مدیکال را در صورت داشتن فرزند 8تا15ساله 5روز در نظر بگیرید دکتر شوکلا استثناعا به من واسه سفارت نامه داد اما بعد از مصاحبه بایستی دوباره بهnmcمراجعه کنم و جواب تست سل پسرم را بع سفارت ببرم.پس از الان دوستانی که واجد شرایط هستند برنامه ریزی کنند.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، m.ghoreishi ، Memolk
(2015-05-09 ساعت 10:49)Alex 2014 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 13:58)laleht نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 10:49)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 11:09)laleht نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 10:50)sarasara1 نوشته:  دوستان اگه موافقید میخام یه آمار گیری بکنم ، عزیزانی که رفتن مصاحبه اگه ممنکه همکاری کنن لطفا ، چند نفر ترجمه مدارک رو مهر دادگستری هم زدن ، و چند نفر بدون مهر دادگستری و فقط با مهر مترجم رفتن و آیا تو سفارت به این موضوع کسی از مسئولای اونجا گیری داد یا نه ؟ این مسئله برای خیلی ها سوال هست و میخام یه جواب اساسی بهش بدیم و بگذاریم اینجا که همه استفاده کنن که تک تک نخان جویا بشن .RolleyesRolleyesRolleyes

من تمام مداركم فقط ترجمه رسمى بود بدون مهر دادگسترى و وزارت أمور خارجه
در ضمن تاريخ تمام ترجمه هام مال ٦ ماه قبل از مصاحبه بود بجز شناسنامه ها و مدارك تحصيلى كه سه ماه قبل از مصاحبه ترجمه كردم
اصلا مهر دادگسترى و وزارت خارجه كارى ندارن و شما هزينه اضافه متحمل ميشين اونها مهر ترجمه رسمى واسشون كافيه

بادرود
اول عذر می خوام که این سوال رو اینجا مطرح میکنم ،در دنباله می خواستم از لاله خانم سوال کنم که : این صفحه انتخابات شناسنامه رو مترجم ترجمه نکرده ، می خواستم ببینم از شما و احتمالا دیگر دوستان بوده اند افرادی که این قضیه براشون مشکل ساز بوده ؟ خیلی این صفحه انتخابات رو مخمه .

نه متن ترجمه شناسنامه همون صفحه اول و دوم كه ازدواج و تعداد بچه رو ميگه هست صفحه سوم اگه توضيحات نداشته باشين ترجمه نميكنن . مگه مال شما كردن ؟ اگه مهر انتخابات دارين و ترجمه شده مهم نيست تمام بروبچ جنبش سبز هم رأى دادن و تو شناسنامشون مهر هست Big Grin نگران نباشين ولى معمولا دارالترجمه ، ترجمه نميكنه
من الان درست نگرفتم شما ناراحتين كه چرا ترجمه كرده يا اينكه نكرده ؟!

بادرود
لاله خانم ممنون از راهنمایی خوبتون ، میدونین آخه یه سری میگن باید اون صفحه اضافه که مخصوص انتخاباته و ممهور به مهر انتخابات هست و با منگنه به شناسنامه وصل شده رو باید مترجم ترجمه کنه در غیر این صورت نقص مدرک می خوریم .توی ترجمه شناسنامه ما ، مترجم اون صفحه رو ترجمه نکرده و نگرانم و ازطرفی حالشو ندارم برم دوباره دارالترجمه .نظرتون چیه ؟
راستش ما هنوز کارنت نشدیم شاید این ماه کارنت بشیم .با سپاس
نه نگران نباشين تاكيد ميكنم اگه تو صفحه توضيحات شناسنامه چيزى ندارين همون اصل ترجمه صفحات اول و دومه و كارى به اون مهر هاى كوپن و انتخابات ندارن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، fati.d ، Alex 2014
ببخشید فقط برای بچه ها مدیکال عوض شده ؟ من که یک نفرم و سه شنبه مصاحبه دارم شنبه برم مدیکال خوبه؟ ممنون
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 11:43)طاها99 نوشته:  دوستانی که ابوظبی نامه تمکن مالی رو تحویل دادن تا حالا ایرادی از نامه گرفته نشده؟ نامه من مال بانک ملی هست و اسم و فامیل رو داخلش ننوشته . بهشون که گفتم اسم نداره میگن ما اسم نمی زنیم تو نامه، خود شماره حساب کافیه. به نظرتون مشکلی پیش میاد؟ از بانک دیگه نامه بگیرم؟

من چندین مورد از بانک ملی دیدم که مثل همه ی بانکها اسم داشته !!!!
خودتان فکر کنید اون افیسر از کجاباید بتونه از شماره حسابتون بفهمه حساب مال شماست ؟؟
حتی فکر کنید کارتی دفنرچه ای چیزی هم وجود داشته باشه که ثابت کنه حساب مال شماست ، یه مقدار عجیبه که اون افیسر بیاد کارت و دفترچه و .... چک کنه
به نظرم برید یک شعبه دیگه یک برگ تمکن مجدد به نام خودتان بگیرید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 17:54)mehdi1989 نوشته:  ببخشید فقط برای بچه ها مدیکال عوض شده ؟ من که یک نفرم و سه شنبه مصاحبه دارم شنبه برم مدیکال خوبه؟ ممنون

فقط گویا برای بچه هاست, بهتر است مکاتبه کنی, یا بهشون زنگ بزنی
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، p00ya2001 ، Memolk
undefined
دوستان آیا واکسن سل را به جای NMC می توان ایران هم تزریق کرد؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-09 ساعت 23:20)Nezhla نوشته:  undefined

NMC تست توبركولين رو واسه بچه ها انجام ميده و واسه بزرگسالان عكس قفسه سينه ميگيره واكسني واسه سل تزريق نميشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Nezhla ، Memolk
(2015-05-09 ساعت 23:20)Nezhla نوشته:  undefined

من از آزمایشگاه بیمارستان کسری و ایرانمهر (تهران) پرسیدم هر دو تست زیرپوستی سل رو انجام میدن و پاستور گفت نتیجه گزارش تست رو بیارید ما در کارت وارد میکنیم اما ترسیدم اونجا قبول نکن و بیچاره پسرکمون دو بار سوزن بخوره که بیخیال شدم
اما اگه اصرار به انجام دارین من این تحقیق رو کرده بودم هم پاستور مرکزی هم تجریش گفتن خودشون انجام نمیدن اما بیرون انجام بدین ما در کارت وارد میکنیم.
یه نظر هم بدم که کاملا شخصی هست بنظرم اگه خواستین انجام بدین من کسری رو میپسندم چون واسه تزریق کودکان نفر مخصوص دارن و خوب انجام میده و کوچولوتون اصلا اذیت نمیشه(البته این دیگه نظر شخصی و تجربه من بود)
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk
اصلا و ابدا ایران آزمایش رو انجام ندید. اولا که هیچکدام از سه سفارت نتیجه تست سل ایران رو قبول ندارند.
ثانیا در صورت تست سل تا 45 روز امکان تست مجددش نیست و اگر خدای نکرده نزدیک مصاحبه این تست رو انجام بدید یکبار دیگه مهمون ابوظبی برای یک تست ناقابل خواهید بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
دوستانی که تو اردیبهشت رفتن مصاحبه ابوظبی و واکسن آنفولانزا تزریق نکرده بودن، ویزاتون چقدر مهلت داره ؟ چند مورد شنیدم میگن چون از مهر دوباره آنفولانزا اجباری هست اونایی که الآن ویزا میگیرن و آنفولانزا نزدن تا آخر شهریور بیشتر بهشون مهلت نمیدن ، گر چه غیر منطقی به نظرم میاد ولی تا تجربه واقعی رو آدم ندونه مطمئن نمیشه دیگه ، لطفا کسانی که آنفولانزا نزدن و اخیرا ویزا گرفتن همکاری کنن ببینیم چی کار باید کرد ، آخه من این موقع واکسن آنفولانزا از کجا گیر بیارم سفاررررررررت ؟؟؟؟؟ !!!!SadSadSadSadSadSad
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-10 ساعت 15:16)sarasara1 نوشته:  دوستانی که تو اردیبهشت رفتن مصاحبه ابوظبی و واکسن آنفولانزا تزریق نکرده بودن، ویزاتون چقدر مهلت داره ؟ چند مورد شنیدم میگن چون از مهر دوباره آنفولانزا اجباری هست اونایی که الآن ویزا میگیرن و آنفولانزا نزدن تا آخر شهریور بیشتر بهشون مهلت نمیدن ، گر چه غیر منطقی به نظرم میاد ولی تا تجربه واقعی رو آدم ندونه مطمئن نمیشه دیگه ، لطفا کسانی که آنفولانزا نزدن و اخیرا ویزا گرفتن همکاری کنن ببینیم چی کار باید کرد ، آخه من این موقع واکسن آنفولانزا از کجا گیر بیارم سفاررررررررت ؟؟؟؟؟ !!!!SadSadSadSadSadSad

شور نزن عزیزم
نهایتا بده nmc واست آنفولانزا بزنه
هر چند من اصلا موندم این داستانو تو از کجا خوندی عزیزم که ویزا تابعی از تاریخ آنفولانزاس ؟؟!!!!
حالا من خودم این مطلب رو واست میگوگلم ببینم چی پیدا میکنم.Big Grin
گوگل از دست من عاصی هست یا این روزا موتور جستجو گوگل از کار میفته یا منو بلاک میکنه Tongue
تشکر کنندگان: sarasara1
لاله خانم ممنون از راهنماییهای خوبتون .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: laleht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان