کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-05-08 ساعت 15:40)Sunlight66 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 13:43)endeavour نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 10:27)Sunlight66 نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 00:24)endeavour نوشته:  سلام....ببخشید من یه ایمیل زدم به nmc و بهشون گفتم که ساعت ۴:30 اونجا هستم چون صبح پرواز دارم که این جواب رو دادن.......حالا چی کار کنم.....مگه میشه دکتر عصر نباشه؟
This is with regards to your Appointment request for --------at ۴.30pm. Doctor is not available at that time I would request you to come as walk in early morning around ۹.00am because the paper work takes lot of time

and you need to be here early.

دوست عزیز میشه لطفا بگین ایمیل از کجا اوردین تو سایت سفارت ابو ظبی نه اسم دکتر هست نه ایمیل فقط اسم شهر و شماره تلفن هست
ان ام سی کجاست اصلا
اگه لینکی هست ممنون میشم برام بزارین میخوام وقت برا مدیکال بگیرم اصلا نمیدونم به کجا و کی باید ایمیل بزنم و به خاطر همین هم برا بلیط و ویزام اقدام نکردم هنوز

(2015-05-07 ساعت 22:30)sarasara1 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 21:03)Sunlight66 نوشته:  دوستان میشه محبت کنید بگید ایمیل ادرس فیزیشن ها رو از کجا اوردین چون تو سایت سفارت فقط شماره تلفن و اسم شهر هست شماره ملیکا خانم هم هرکی اگر داره ممنون میشم
این فعلن شماره ملیکا تا بقیش : ***

ممنون دوست عزیز

شما برای اینکه خیالتون راحت شه زنگ بزنید nmc.من زنگ زدم بهشون گفتم که فلان تاریخ دارم میام....خانومه خیلی محترم و هلپ فول بود فقط لهجه هندیش خیلی دردناک بود....گفت منتظریم بیا دیگه
ابنم شماره......0097142339966.....این شماره مخصوص appointment. هستش.....موفق باشین

بینهایت سپاسگذار وممنون
فقط میشه بگید لینکش رو هم بدین لطفا چون شماره هایی که من تو سایتش پیدا کردم میگه اشتباس
دوست عزيز تو تاپيك گرفتن وقت معاينه همه اينا هست تو گوگل هم بزنين nmc Dubai وقتى اومد اونى كه آدرسش ايستگاه ابوهيل هست مورد اعتماد سفارته تلفن و ايميل هم داره
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-05-08 ساعت 15:43)endeavour نوشته:  دوستانی که پاستور تشریف میبرن برای کارت دقت کنن تو وارد کردن تاریخ پاستور برای پسرم ۲ تا از تاریخ هاشو از کارت واکسنش به کارت زرد رو اشتباه زده 174000 تومان هم از ما سه نفر گرفت........حالا نمیدونم این موقع رفتن چه کار کنیم. با این که من سفارش کردم که برگشتن برام خیلی سخته ولی بازم................آخه من نمیدونم این تبدیل تاریخ خیلی کار سختیه عایا؟

برين با كارت اصلى نشون بدين اشتباه از خودشونه بايد درست كنن
البته اگه اختلاف تو روز هست زياد مهم نيست واسه پسر من كه كلا ب ث ژ بدو تولد رو وارد نكردن و من شب پرواز فهميدم كه چون تست زير پوستى سل واسه بچه ها اجباري هست ديگه فرقى نكرد و مشكلى پيش نيومد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
آره تاریخ رو با اختلاف 14 روز اشتباه وارد کردن.من فکر نکنم مهم باشه...حالا زنگ میزنم سوال میکنم....مرسی از پاسختون
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: laleht
دوستان ببخشید. دوباره سوال میکنم ده عدد عکس برای واکسیناسیون و مصاحبه بسته؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-08 ساعت 18:52)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید. دوباره سوال میکنم ده عدد عکس برای واکسیناسیون و مصاحبه بسته؟
بله
۵ تا واسه مدیکال ۲ تا واسه سفارت اضافه همراه باشه ضرر نداره
آدرس تو امریکا - ایران - هتل - همراه با شماره های تماس و ایمیل آدرس رو هم رو یه برگه پرینت کنین که وقتی خواستن همونو بدین البته کیس نامبر هم بالاش بنویسین
البته این فقط یه پیشنهاده
موفق باشین
تشکر کنندگان: areb1356 ، p00ya2001 ، lotttery2015 ، Memolk
(2015-05-07 ساعت 10:50)sarasara1 نوشته:  دوستان اگه موافقید میخام یه آمار گیری بکنم ، عزیزانی که رفتن مصاحبه اگه ممنکه همکاری کنن لطفا ، چند نفر ترجمه مدارک رو مهر دادگستری هم زدن ، و چند نفر بدون مهر دادگستری و فقط با مهر مترجم رفتن و آیا تو سفارت به این موضوع کسی از مسئولای اونجا گیری داد یا نه ؟ این مسئله برای خیلی ها سوال هست و میخام یه جواب اساسی بهش بدیم و بگذاریم اینجا که همه استفاده کنن که تک تک نخان جویا بشن .RolleyesRolleyesRolleyes
با اطمینان تمام مطمئن باشید نیازی به مهر وزارت خارجه و دادگستری نیست و تنها مهر دارلترجمه نیاز می باشد.
تشکر کنندگان: sarasara1 ، p00ya2001 ، Memolk
(2015-05-06 ساعت 13:46)endeavour نوشته:  سلام....من یه پرینت گرفتم از حسابم و حساب رو میتونم خالی کنم؟ کارمند بانک گفت بهتره خالی نکنین چون ممکنه استعلام کنن....به نظر شما امکان استعلام از طرف سفارت ممکنه؟
خیر احتمالا روزهای اخر ماه بوده که درخواست ماندن پول در بانک را داشته اند
(2015-05-08 ساعت 19:24)laleht نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 18:52)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید. دوباره سوال میکنم ده عدد عکس برای واکسیناسیون و مصاحبه بسته؟
بله
۵ تا واسه مدیکال ۲ تا واسه سفارت اضافه همراه باشه ضرر نداره
آدرس تو آمریکا - ایران - هتل - همراه با شماره های تماس و ایمیل آدرس رو هم رو یه برگه پرینت کنین که وقتی خواستن همونو بدین البته کیس نامبر هم بالاش بنویسین
البته این فقط یه پیشنهاده
موفق باشین

خیلی متشکرم لطف دارین
تشکر کنندگان: laleht
اینم تعطیلات سفارت ابوظبی تا آخر
Arafat (Haj) Day* Oct ۴, ۲۰۱۴ Saturday
Eid Al Adha* Oct ۵-۶, ۲۰۱۴ Sun-Mon
Columbus Day Oct 12, ۲۰۱۴ Sunday
Islamic New Year* Oct 25, ۲۰۱۴ Saturday
Veteran's Day Nov 11, ۲۰۱۴ Tuesday
Thanksgiving Day Nov 27, ۲۰۱۴ Thursday
National Day Dec ۲, ۲۰۱۴ Tuesday
Christmas Day Dec 25, ۲۰۱۴ Thursday
New Years Day Jan ۱, ۲۰۱۵ Thursday
The Prophet's Birthday* Jan ۴, ۲۰۱۵ Sunday
Birthday of Martin Luther King, Jr. Jan 18, ۲۰۱۵ Sunday
Washington's Birthday** Feb 15, ۲۰۱۵ Sunday
The Prophet's Ascension Day* May 14, ۲۰۱۵ Thursday
Memorial Day May 24, ۲۰۱۵ Sunday
Independence Day (observed) Jul ۵, ۲۰۱۵ Sunday
Eid Al Fitr* Jul 18-20, ۲۰۱۵ Sat-Mon
Labor Day Sep ۷, ۲۰۱۵ Sunday
Arafat (Haj) Day* Sep 24, ۲۰۱۵ Thursday
Eid Al Adha* Sep 25-27, ۲۰۱۵ Fri-Sun

البته از بهداد عزيز اقتباس شده
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، sib 24 ، الناز٢ ، Memolk
16 می هم مگه تعطیل نیست؟ ولی اینجا قید نشده
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 08:37)endeavour نوشته:  16 می هم مگه تعطیل نیست؟ ولی اینجا قید نشده

چرا تعطیله اما 16 می شنبه هست که در هر صورت روز تعطیله
اینا تعطیلات 2015 از الان به بعد که روی کار سفارت اثرگذار هست :
Memorial Day MAY 25 (United States)
Leilat Al-Meiraj JUN 29 (United Arab Emirates)
American Independence Day JUL 4 (United States)
US Labor Day SEP 1 (United States)
Columbus Day OCT 13 (United States)
Veterans Day NOV 11 (United States)
Thanksgiving NOV 27 - NOV 28 (United States)
National Day DEC 2 (United Arab Emirates)
Christmas DEC 25 (United States)
New Years Day JAN 1 (United States)
Martin Luther King Jr Day JAN 19 (United States)
Presidents' Day FEB 16 (United States)
Mawlid an-Nabi FEB 15 (United Arab Emirates)
اینم لینکش https://united-arab-emirates.visahq.com/.../holidays/

خود وب سایت رسمی دولت امارات هم اینو داده :
- January 1, New Year’s Day

- January 3, Prophet Mohammed’s Birthday

- May 16, Israa and Miraj Night*

- June 18, Ramadan expected to begin*

- July 17, Eid Al Fitr*

- September 14, Haj season*

- September 22, Arafat Day*

- September 23, Eid Al Adha*

- October 15, Hijri New Year*

- December 2 and 3, UAE National Day
اینم لینکش :
http://www.thenational.ae/uae/uae-public...government
تشکر کنندگان: endeavour ، الناز٢ ، Memolk
(2015-05-08 ساعت 14:39)amir_naji نوشته:  سلام بچه ها
من برای ویزای امارات اقدام کردم که برم سفارت ابوظبی مصاحبه
۵ روز شده هنوز خبری نیست دیر بدن وقت مصاحبم نمیرسم برا همین استرس گرفتم
معمولا چند روز طول می کشه لطفا کسایی مه تا حالا امارات رفتن بگن ویزای امارات را چند روز بعد از اقدام کردنتون گرفتین

من از طریق الی گشت اقدام کردم گفتن حداکثر 5 روز زمان میبره و اما دو روزه اومد
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
(2015-05-08 ساعت 15:21)amir_naji نوشته:  دوازده روز بيشتر فرصت ندارم زوداماده نشه بد بخت مي شم كه، بليط كرفتم خانمم هم از أمريكا بليط كرفته از كارش مرخصي كرفته ،،،،

شما هنوز فرصت دارید ولی از طریق آزانسی که قراره براتون ویزا بگیره پیگیر باشید باهاشون تماس بگیرید
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
(2015-05-08 ساعت 13:58)laleht نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 10:49)Alex ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 11:09)laleht نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 10:50)sarasara1 نوشته:  دوستان اگه موافقید میخام یه آمار گیری بکنم ، عزیزانی که رفتن مصاحبه اگه ممنکه همکاری کنن لطفا ، چند نفر ترجمه مدارک رو مهر دادگستری هم زدن ، و چند نفر بدون مهر دادگستری و فقط با مهر مترجم رفتن و آیا تو سفارت به این موضوع کسی از مسئولای اونجا گیری داد یا نه ؟ این مسئله برای خیلی ها سوال هست و میخام یه جواب اساسی بهش بدیم و بگذاریم اینجا که همه استفاده کنن که تک تک نخان جویا بشن .RolleyesRolleyesRolleyes

من تمام مداركم فقط ترجمه رسمى بود بدون مهر دادگسترى و وزارت أمور خارجه
در ضمن تاريخ تمام ترجمه هام مال ٦ ماه قبل از مصاحبه بود بجز شناسنامه ها و مدارك تحصيلى كه سه ماه قبل از مصاحبه ترجمه كردم
اصلا مهر دادگسترى و وزارت خارجه كارى ندارن و شما هزينه اضافه متحمل ميشين اونها مهر ترجمه رسمى واسشون كافيه

بادرود
اول عذر می خوام که این سوال رو اینجا مطرح میکنم ،در دنباله می خواستم از لاله خانم سوال کنم که : این صفحه انتخابات شناسنامه رو مترجم ترجمه نکرده ، می خواستم ببینم از شما و احتمالا دیگر دوستان بوده اند افرادی که این قضیه براشون مشکل ساز بوده ؟ خیلی این صفحه انتخابات رو مخمه .

نه متن ترجمه شناسنامه همون صفحه اول و دوم كه ازدواج و تعداد بچه رو ميگه هست صفحه سوم اگه توضيحات نداشته باشين ترجمه نميكنن . مگه مال شما كردن ؟ اگه مهر انتخابات دارين و ترجمه شده مهم نيست تمام بروبچ جنبش سبز هم رأى دادن و تو شناسنامشون مهر هست Big Grin نگران نباشين ولى معمولا دارالترجمه ، ترجمه نميكنه
من الان درست نگرفتم شما ناراحتين كه چرا ترجمه كرده يا اينكه نكرده ؟!

بادرود
لاله خانم ممنون از راهنمایی خوبتون ، میدونین آخه یه سری میگن باید اون صفحه اضافه که مخصوص انتخاباته و ممهور به مهر انتخابات هست و با منگنه به شناسنامه وصل شده رو باید مترجم ترجمه کنه در غیر این صورت نقص مدرک می خوریم .توی ترجمه شناسنامه ما ، مترجم اون صفحه رو ترجمه نکرده و نگرانم و ازطرفی حالشو ندارم برم دوباره دارالترجمه .نظرتون چیه ؟
راستش ما هنوز کارنت نشدیم شاید این ماه کارنت بشیم .با سپاس
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان:
سلام. میخواستم بدونم تمکن مالی یک ماه قبل بگیریم مشکلی پیش نمیاد.ممنون
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان