کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
برای nmc ابوظبی ۴ روز کفایت میکنه با بچه ۷ ساله ؟
من همینجا ازتون پرسیدم گفتم یکشنبه مصاحبه دارم ، میخوام برم مدیکال ابوظبی ، سه شنبه عصر میرسم مشکلی نیست؟ شما گفتید عالیه
چون ممکنه عصر نباشن و ما مجیور بشیم صبح ۴ شنبه بریم آزمایش
[/quote]

به این آدرس ایمیل بزنید (newmedcr@emirates.net.ae)
نتیجه ایمیل که بما دادند این بود:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the
US medical. We are pleased to inform you the following :
1. The US immigrant medical examinations are done in the morning
between 9am - 12 noon (applicants to be present in the clinic by 9am -
10am) and evening session between 6:30 8:30pm (applicants to be present
in the clinic by 6:30pm - 7:30pm), Saturday thru' Thursday. Applicant
coming after 12 noon will be scheduled for the evening session and
applicants coming after 7:30pm will be scheduled for the next day
morning. The medical examination takes approx. 2 hours.
2. All normal reports will be issued 24 hours after completion of
the medical tests. All abnormal reports will only be available after 72
hours approx. as additional tests may have to be performed at the
discretion of the panel physician.
3. Children below the age of 15 years, the reports will be given
on the 4th day after the medicals are completed.

4. During the course of medical examination if any additional
tests are required (as per recommendations from CDC) the applicant may
have to stay back for 3 to 4 days approx. and report to the hospital
daily for collection of sample. While performing such tests, the
cost of the test (Dhs. 1,055/-) is additional and have to be borne by the
applicant.
5. For such additional tests, the results will be available only
after 6 to 8 weeks. Hence the final report will be given after receiving
the results of the additional tests from the CDC approved laboratory
6. In case you have the Embassy Intimation letter / Case no. and
other papers given by the embassy, you can bring it along for the
medicals. In addition, kindly carry your Original Passport + copy of
passport + 5 passport size photographs + previous
vaccination records, if any. In case any vaccinations are taken in your
country, the records may be carried along with you for the medicals to be
done
here.
7. Total cost of the examination is Dhs. 475/- per adult +
vaccination costs & Dhs. 350/- per child + vaccination cost. Credit cards
are accepted at our facility.

We suggest that you visit our hospital at least 2 -3 days prior to the date
of the interview so that the medical reports are ready well on time if the
results are normal. We are located at the NMC Tower Bldg, (2nd floor) on
Sh. Zayed 2nd St. Electra Road, Opp. Etisalat, Abu Dhabi about 20-30 mins
away from the Embassy.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: aria802
(2015-06-02 ساعت 09:46)amirabas93 نوشته:  سلام
خواهش میکنم کسایی که اطلاعاتشون بالاست کمکم کنن.
با توجه به اینکه من نقدینگی زیاد ندارم و با توجه به کیس نامبرم که 6300 هستش و با توجه به اینکه مجرد هستم، به نظر شما کدوم سفارت رو انتخاب کنم که هم سخت گیری کمتری داشته باشن، هم هزینه کمتری داشته باشه، هم پزشک معتمد سفارت سختگیری کمتری داشته باشه؟
واسه پر کردن فرم DS 260 زیاد فرصت ندارم
توروخدا یه نفر جوابمو کامل بده
(فکر میکنم سفارت ایروان از همه نظر مناسب باشه، نظر بقیه چیه؟)
خواهش میکنم باز قدیمی تر ها کامنت نذارن که "اگر شما یکم بیشتر تاپیک ها رو مطالعه میکردی جواب سوال هاتو میگرفتی!!! " بخدا نصف تاپیک هارو خوندم اما نتونستم جمع بندی کنم چون حالت مقایسه ای بین سفارت ها نبوده)

سلام . تا آنجایی که من میدانم از لحاظ هزینه ارمنستان بهترین گزینه هست حتی میتونید با اتوبوس به انجا برید.هزینه سفارت در همه سفارتها یکسان هست. از لحاظ سختگیری هم فکر نکنم زیاد فرق داشته باشه فقط مدیکال ترکیه شاید از لحاظ واکسن سختگیر باشند. باز دوستان دیگه میتونند نظر بدهند.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: Amir.AA
(2015-06-02 ساعت 09:33)aria802 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 22:02)laleht نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 21:04)gholamrezaei نوشته:  سلام ، ببخشید کسی می دونه برای آزمایش سل پنج روز کاری لازمه یا کلا پنج روز بعد از آزمایش جواب می دن ؟

سلام ، ببخشید کسی می دونه برای آزمایش سل پنج روز کاری لازمه یا کلا پنج روز بعد از آزمایش جواب می دن ؟
۵ روز معمول دوست عزیز
۵ روز بعد از تزریق زیر پوست، بچه رو میبرید تا جای تزریق رو نگاه کنن و تو این مدت مواظب باشین بچه جاشو نخارونه چون اگه ناحیه اطرافش قرمز بشه مشکوک به سل میشن البته به قطر ناحیه تحریک شده هم ربط داره
من همینجا ازتون پرسیدم گفتم یکشنبه مصاحبه دارم ، میخوام برم مدیکال ابوظبی ، سه شنبه عصر میرسم مشکلی نیست؟ شما گفتید عالیه

بله درسته اما الان ظاهرا قوانین عوض شده وگرنه پسر من بعد از 48 ساعت دستش رو نگاه کردن و نتیجه رو اعلام کردن
توی فروردین هر روزی میرفتی این تست رو انجام میدادن اما الان ظاهرا روزای خاصی در هفته اینکار رو انجام میدن
من نمیدونم این 5 روز از کجا اومده اما اگه گفتن 5 روز منظور در کل 5 روز نه اینکه روز کاری
شما به charmaine.kelly@nmc.ae ایمیل بزنین ایشون منشی دکتر shetty در nmc ابوظبی هستن و بگین بچه 7 ساله دارین و چند روز قبل از مصاحبه باید تشریف ببرین کامل توضیح میدن من متن ایمیلی که به من زدن رو تو همین تاپیک اوایلش بگردین گذاشتم توی متن نامه من هم گفته بوده بچه 4 روز تستش زمان میبره ولی 48 ساعته دادن به نظرم یا تماس تلفنی بگیرین +971-2-6332255 ویا +971-2-6179614 و یا ایمیل تا خیالتون راحت باشه
فقط باز تکرار میکنم اینها اطلاعات تماس nmc ابوظبی هست
یک نکته هم بگم که کاملا نظر شخصی واسه یک روز بالا پایین بیخود استرس بخودتون وارد نکنین همون موقع همه دوستان با ماکزیمم 5 شب اقامت همه کاراشون انجام میشد ولی باز من ریسک نکردم و 8 شب اقامت کردم درسته هزینه اضافه دادم ولی اصلا کوچکترین استرس بابت کمبود زمان نداشتم
ما چهار شنبه صبح رسیدیم و همون صبح رفتیم مدیکال و جمعه ظهر پسرم رو بردیم واسه دیدن دستش و سه شنبه بعدش مصاحبه داشتیم و ما پنج شنبه دو روز بعد از مصاحبه پرواز کردیم شاید از نظر خیلی از دوستان بیخود بود اینهمه زمان و هزینه اما حداقل کوچکترین نگرانی بابت کمبود زمان نداشتم. البته گفتم این تصمیم گیری کاملا شخصی هست.
امیدوارم موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، gholamrezaei ، sib 24 ، r.bazargan
(2015-06-02 ساعت 10:53)laleht نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 21:04)gholamrezaei نوشته:  سلام ، ببخشید کسی می دونه برای آزمایش سل پنج روز کاری لازمه یا کلا پنج روز بعد از آزمایش جواب می دن ؟

سلام ، ببخشید کسی می دونه برای آزمایش سل پنج روز کاری لازمه یا کلا پنج روز بعد از آزمایش جواب می دن ؟
۵ روز معمول دوست عزیز
۵ روز بعد از تزریق زیر پوست، بچه رو میبرید تا جای تزریق رو نگاه کنن و تو این مدت مواظب باشین بچه جاشو نخارونه چون اگه ناحیه اطرافش قرمز بشه مشکوک به سل میشن البته به قطر ناحیه تحریک شده هم ربط داره

بله درسته اما الان ظاهرا قوانین عوض شده وگرنه پسر من بعد از 48 ساعت دستش رو نگاه کردن و نتیجه رو اعلام کردن
توی فروردین هر روزی میرفتی این تست رو انجام میدادن اما الان ظاهرا روزای خاصی در هفته اینکار رو انجام میدن
من نمیدونم این ۵ روز از کجا اومده اما اگه گفتن ۵ روز منظور در کل ۵ روز نه اینکه روز کاری
شما به charmaine.kelly@nmc.ae ایمیل بزنین ایشون منشی دکتر shetty در nmc ابوظبی هستن و بگین بچه ۷ ساله دارین و چند روز قبل از مصاحبه باید تشریف ببرین کامل توضیح میدن من متن ایمیلی که به من زدن رو تو همین تاپیک اوایلش بگردین گذاشتم توی متن نامه من هم گفته بوده بچه ۴ روز تستش زمان میبره ولی 48 ساعته دادن به نظرم یا تماس تلفنی بگیرین +971-۲-6332255 ویا +971-۲-6179614 و یا ایمیل تا خیالتون راحت باشه
یک نکته هم بگم که کاملا نظر شخصی واسه یک روز بالا پایین بیخود استرس بخودتون وارد نکنین همون موقع همه دوستان با ماکزیمم ۵ شب اقامت همه کاراشون انجام میشد ولی باز من ریسک نکردم و ۸ شب اقامت کردم درسته هزینه اضافه دادم ولی اصلا کوچکترین استرس بابت کمبود زمان نداشتم
ما چهار شنبه صبح رسیدیم و همون صبح رفتیم مدیکال و جمعه ظهر پسرم رو بردیم واسه دیدن دستش و سه شنبه بعدش مصاحبه داشتیم و ما پنج شنبه دو روز بعد از مصاحبه پرواز کردیم شاید از نظر خیلی از دوستان بیخود بود اینهمه زمان و هزینه اما حداقل کوچکترین نگرانی بابت کمبود زمان نداشتم. البته گفتم این تصمیم گیری کاملا شخصی هست.
امیدوارم موفق باشین

درسته لاله خانم درست ميگن
منم ريسك نكردم البته الان يه كم شرايط فرق كرده ما هم 7 روز دبي بوديم بدون استرس 48 ساعته جواب تست پسرم رو دادن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، sib 24 ، gholamrezaei
با توجه به اینکه من نقدینگی زیاد ندارم و با توجه به کیس نامبرم که 6300 هستش و با توجه به اینکه مجرد هستم، به نظر شما کدوم سفارت رو انتخاب کنم که هم سخت گیری کمتری داشته باشن، هم هزینه کمتری داشته باشه، هم پزشک معتمد سفارت سختگیری کمتری داشته باشه؟
خواهش میکنم باز قدیمی تر ها کامنت نذارن که "اگر شما یکم بیشتر تاپیک ها رو مطالعه میکردی جواب سوال هاتو میگرفتی!!! " بخدا نصف تاپیک هارو خوندم اما نتونستم جمع بندی کنم چون حالت مقایسه ای بین سفارت ها نبوده)

دوستان عزیز یک پست را توی 15 تاپیک مختلف نگذارید تو رو خدا
سایر دوستان هم که میخواهند جواب بدهند وقتی این تعدد و تکرر پست را میبینند خسته میشوند
اگر در تاپیک درستی سوالتان را بپرسید نهایتا ظرف یکی دو ساعت پاسخ میگیرید
ممنونم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: hvac8008 ، babisondes ، m.ghoreishi

برای ارمنستان و ابوظبی نیازبه ویزا دارین
در ترکیه ویزا نمی خواهین ولی حتماَ جاش چند تا واکسن میخوری و هزینه پست رو دارین
از نظر کاری در 2015 ارمنستان و ابوظبی بهتر بودن
اگه هزینه براتون خیلی مهمه میتونین ارمنستان رو انتخاب کنین و با اتوبوس برین
من یه بار تفریحی با اتوبوس رفتم یکم سخته ولی هزینه هاتون خیلی پایین میاد
پس هزینه های اداری و سفارت خیلی توفیری نمی کنه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hvac8008 ، Amir.AA
(2015-06-02 ساعت 10:53)laleht نوشته:  

۵ روز معمول دوست عزیز

من نمیدونم این ۵ روز از کجا اومده اما اگه گفتن ۵ روز منظور در کل ۵ روز نه اینکه روز کاری
شما به charmaine.kelly@nmc.ae ایمیل بزنین ایشون منشی دکتر shetty در nmc ابوظبی هستن و بگین بچه ۷ ساله دارین و چند روز قبل از مصاحبه باید تشریف ببرین کامل توضیح میدن من متن ایمیلی که به من زدن رو تو همین تاپیک اوایلش بگردین گذاشتم توی متن نامه من هم گفته بوده بچه ۴ روز تستش زمان میبره ولی 48 ساعته دادن به نظرم یا تماس تلفنی بگیرین +971-۲-6332255 ویا +971-۲-6179614 و یا ایمیل تا خیالتون راحت باشه
یک نکته هم بگم که کاملا نظر شخصی واسه یک روز بالا پایین بیخود استرس بخودتون وارد نکنین همون موقع همه دوستان با ماکزیمم ۵ شب اقامت همه کاراشون انجام میشد ولی باز من ریسک نکردم و ۸ شب اقامت کردم درسته هزینه اضافه دادم ولی اصلا کوچکترین استرس بابت کمبود زمان نداشتم
امیدوارم موفق باشین

لاله خانم سلام ،دستت درد نکنه
من ۳ بار زنگ زدم تلفنیnmc ابوظبی بهم گفت ما تست بچه را هم دو روزه آماده میکنیم ، یکبارش هم گفت چهارشنبه خوبه اونجا باشی با توجه به اینکه مصاحبم یکشنبه هست حالا من سه شنبه عصر میرسم. اینکه یوهو بچه ها میان میگن ۵ روز آدم میترسه. والا من بلیط خریدم از نوع چارتری سپردمش به خدا ، ایشالله وقت کم نمیارم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
سلام لطفا لینک سفرنامه ها رو قرار بدید. سفرنامه های 2015 نمیتونم پیدا کنم. فقط 2014 بعد از جستجو پیدا میشه
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
دروووود بر همگی ، ما هم خدا رو شکر ویزا رو گرفتیم و آمدیم Smile ، خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمت باشم ،سعی میکنم از هفته ی دیگه شب تا شب سایتو چک کنم و اگر سوالی باشه در خدمتم
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، behrayan ، r.bazargan
(2015-06-03 ساعت 14:35)mojgan m نوشته:  سلام لطفا لینک سفرنامه ها رو قرار بدید. سفرنامه های ۲۰۱۵ نمیتونم پیدا کنم. فقط ۲۰۱۴ بعد از جستجو پیدا میشه
سلام. توی تاپیک برندگان ۲۰۱۵ تشریف می برین انجمن خصوصی برندگان, همه سفرنامه هااونجاست.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-06-04 ساعت 00:55)areb1356 نوشته:  
(2015-06-03 ساعت 14:35)mojgan m نوشته:  سلام لطفا لینک سفرنامه ها رو قرار بدید. سفرنامه های ۲۰۱۵ نمیتونم پیدا کنم. فقط ۲۰۱۴ بعد از جستجو پیدا میشه
سلام. توی تاپیک برندگان ۲۰۱۵ تشریف می برین انجمن خصوصی برندگان, همه سفرنامه هااونجاست.
بیا بابا جان ، اینم لینک سفر نامه ها
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-06-04 ساعت 00:47)sarasara1 نوشته:  دروووود بر همگی ، ما هم خدا رو شکر ویزا رو گرفتیم و آمدیم Smile ، خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمت باشم ،سعی میکنم از هفته ی دیگه شب تا شب سایتو چک کنم و اگر سوالی باشه در خدمتم
یه ضرب شدی ب سلامتی
مبارکهSmile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: sarasara1
(2015-06-04 ساعت 00:58)sarasara1 نوشته:  

مرسی. سرچ میکردم. اما نمیدونم چرا پیدا نمیشدWink
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-06-04 ساعت 06:44)mojgan m نوشته:  

بابا لینک دادم ، دیگه پیدا شدن نداره که

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: areb1356
(2015-06-04 ساعت 09:52)sarasara1 نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 06:44)mojgan m نوشته:  

بابا لینک دادم ، دیگه پیدا شدن نداره که
منظور مژگان خانم قبلن بود. میگه پیدا نمیشد. الان دیگه پیدا کرده . :)
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: mohammad384 ، mojgan m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان