کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
این چند روز خیلی سرحال شده بودم. امیدوار شده بودم که قراره به زودی برم مصاحبه و بعدش هم بلیط و سفر به کشور مقصد.
نیست شمعی که بگوید با من اندکی صبر سحر نزدیک است...
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: laleht ، ریحانا ، bahar101
(2015-06-17 ساعت 08:48)mojgan m نوشته:  این چند روز خیلی سرحال شده بودم. امیدوار شده بودم که قراره به زودی برم مصاحبه و بعدش هم بلیط و سفر به کشور مقصد.
نیست شمعی که بگوید با من اندکی صبر سحر نزدیک است...

سرحال بمون عزیزم شک نکن سحر نزدیک است
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: mojgan m ، ریحانا ، babak12 ، p00ya2001 ، takin2015 ، Memolk ، bahar101
بله مطمئنا درهفته دیگر حل میشه و امیدوارم هم دوستان جون ویزاشونو بگیرند و هم مصاحبه های ما جولای ها تغییر نکنه. سیمون هم احتمال تغییر در ویزاهای توریستی را مقدم بر ویزاهای لاتاری قرارداده.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mojgan m ، Memolk ، bahar101
کاش باخبر میشدیم مصاحبه ها ی لاتاری در این چندروز داره انجام میشه یا بدلیل مشکل دیتا بیس آنها هم به تعویق افتادند؟؟؟؟
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mojgan m ، Memolk ، bahar101
سلام دوستان از مدرک ازدواج داخل سفارت چند نسخه ترجمه شده و کپی میخواد اگه امکان داره چک لیست مربوط به مدارک سفارت رو لینکشو بذارید
شماره کیس 2015AS66XX - تعداد نفرات کیس 2 -سفارت:آنکارا تغییر یافته به ابوظبی -زمان مصاحبه 6 JULY -صدور ویزا: خودم یک ضرب همسرم کلیرنس
آپدیت ها: 12 جولای - 20 جولای -کلیر: 14آگوست -مقصد: ویرجینیا
تشکر کنندگان: mojgan m
بچه ها من خیلی نگران شدم یعنی ممکنه کسانی که هفته دیگه مصاحبه دارند کنسل بشه؟
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-06-17 ساعت 09:31)hvac8008 نوشته:  سلام دوستان از مدرک ازدواج داخل سفارت چند نسخه ترجمه شده و کپی میخواد اگه امکان داره چک لیست مربوط به مدارک سفارت رو لینکشو بذارید

2 سری دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: mojgan m ، Memolk ، bahar101
(2015-06-17 ساعت 09:31)hvac8008 نوشته:  سلام دوستان از مدرک ازدواج داخل سفارت چند نسخه ترجمه شده و کپی میخواد اگه امکان داره چک لیست مربوط به مدارک سفارت رو لینکشو بذارید

دو نسخه رو که آقا رضا گفتن ،برای لیست بخش سوم رو بخون عزیز : http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid622094
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-06-17 ساعت 10:13)mehdi1989 نوشته:  بچه ها من خیلی نگران شدم یعنی ممکنه کسانی که هفته دیگه مصاحبه دارند کنسل بشه؟

یکی از دوستان من هفته ی دیگه مصاحبه داره، یادآوریم بکنید ازش بپرسم چه خبر بوده، ۳ شنبه بهم بگید.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: mehdi1989 ، p00ya2001 ، Memolk
(2015-06-17 ساعت 10:13)mehdi1989 نوشته:  بچه ها من خیلی نگران شدم یعنی ممکنه کسانی که هفته دیگه مصاحبه دارند کنسل بشه؟

نه نهایتا ویزاهای ویزیت را به تعویق بیندازند با تغییر مصاحبه های این ماه همینطور این تاخیر به موارد بعدی منتقل میشه و این راه حل منطقی نیست.
ضمناً متوجه شدم که مصاحبه ها هم در حال انجامه و یکضربی ها هم زیاده فقط ویزا صادر نمیشه و همه پاسهاشونو دارند میگیرند برگردند تا بعد دوباره مراجعه کنند
پس دوست عزیزنگران نباش
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، mojgan m ، Memolk ، bahar101
(2015-06-17 ساعت 13:19)ریحانا نوشته:  

نه نهایتا ویزاهای ویزیت را به تعویق بیندازند با تغییر مصاحبه های این ماه همینطور این تاخیر به موارد بعدی منتقل میشه و این راه حل منطقی نیست.
ضمناً متوجه شدم که مصاحبه ها هم در حال انجامه و یکضربی ها هم زیاده فقط ویزا صادر نمیشه و همه پاسهاشونو دارند میگیرند برگردند تا بعد دوباره مراجعه کنند
پس دوست عزیزنگران نباش

خدا رو شکر. واقعا استرسم کم شدBig Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: hvac8008 ، Memolk ، ریحانا ، sarasara1 ، bahar101
چه جالب اینها حتما سالی یک بار باید دچار خرابی سیستم بشن !!!!!
تشکر کنندگان: Memolk ، sinapco ، bahar101
(2015-06-11 ساعت 10:46)soshimohajer نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 17:57)babisondes نوشته:  [quote='gholamrezaei' pid='621585' dateline='1433683042']
دوستان ما روی تلگرام یه گروه درست کردیم برای جولایی های امارات اگه دوست داشتین تشریف بیارین خوش حال میشیم . یا به من یا به بابی ساندز آیدی تون رو بگید تا ادتون کنیم .

ما در خدمتیم Rolleyes
سلام دوستان لطفا من رو ادد کنید توی تلگرام. من ٢٣ جولای مصاحبه دارم.
ID: Parimah karimi
id: msaa2
شماره کیس:**63 /تاریخ رویت قبولی:2-2014 May /تاریخ تکمیل فرم:May20 /کنسولگری:آنکارا/ تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر /کارنتی: May 12 /نامه دوم:May20 /مصاحبه: ابوظبيjuly / دریافت ویزا: / ورود به usa: /
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من يه چنتا نكته مى خواستم بگم و چنتا سوال داشتم خواهشن كسايى كه اطلاع كافى و مطمئنى دارن جواب بدن.من ٣١/٤/٩٣ فارغ التحصيل شدم و ١سال معافيت فراغت از تحصيل دارم.يعنى تا ٣١/٤/٩٤. من ٧/٥/٩٤ زمان مصاحبه من تو ابوظبى هستش.تنها راه ممكنه واسه من و امثال من اينكه دفترچه سربازى رو تو اون يك سال فراغت از تحصيل بفرسته و ترجيحا نزديك به تاريخ مصاحبه كه تاريخ اعزامش ديرتر شه.چون اگر غيبت نداشته باشين تا ٤٥ روز قبل از اعزام ميتونيد خارج شيد از كشور.و چيزى كه به من گفتن اينكه هر چند بار كه بخواى به شرط اينكه غيبت نداشته باشى و سر تايم ايران باشى و تا ٤٥ روز قبل اعزام ميتونى خارج شى از كشور.اون دوستان عزيزى كه ميگن فقط ١بار ميشه خارج شد يا دوبار همش الكيه.نه داشگاه و نه نظام وظيفه مشكلى واسه خروج نداره.فقط اون كسى كه فراغت از تحصيل داره بايد حواسش باشه كه تا دو ماه قبل اون يك سال ميتونه خارج شه.٢ماه اخر نميتونه مگر اينكه دفترچه رو پست كنه ك دوباره يه تايميو تا ٤٥ روز قبل از اعزام بخره كه دوباره خارج شه.
حالا سوال من اينكه من اگه بخوام با وثيقه براى مصاحبه برم امارات و اگه ويزا يكضرب بگيرم و با وجود داشتن اقامت در امارات(چون اگه يك روزم بگذره از اقامتتون دردسراى زيادى و جريمه هاى سنگينى باس بدين)ايا مىتونم از امارت برم امريكا يا خير؟دوستان مطلع جواب بدن.چون من هم شنيدم ميشه هم شنيدم نميشه و نميزارن از امارات برى ا م ر ي ك ا و هم جريمه و هم زندانى داره.بايد برگردين ايران دوباره وثيقه و از اين داستانا.كسى اطلاعى داره كه ميشه يا نه؟
واينكه واسه ويزاى نيمه علمى چيكار بايد كرد كه بجاى ١٥ ميليون ٨ ميليون بديم؟
واسه تعويق اعزام به خدمت چي باس كرد؟
مرسى
در ضمن من اين مطلبو چنتا جا ميزارم كه همه هم ببين هم اگه كسى ميدونه پاسخ مارو بده
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من يه چنتا نكته مى خواستم بگم و چنتا سوال داشتم خواهشن كسايى كه اطلاع كافى و مطمئنى دارن جواب بدن.من ٣١/٤/٩٣ فارغ التحصيل شدم و ١سال معافيت فراغت از تحصيل دارم.يعنى تا ٣١/٤/٩٤. من ٧/٥/٩٤ زمان مصاحبه من تو ابوظبى هستش.تنها راه ممكنه واسه من و امثال من اينكه دفترچه سربازى رو تو اون يك سال فراغت از تحصيل بفرسته و ترجيحا نزديك به تاريخ مصاحبه كه تاريخ اعزامش ديرتر شه.چون اگر غيبت نداشته باشين تا ٤٥ روز قبل از اعزام ميتونيد خارج شيد از كشور.و چيزى كه به من گفتن اينكه هر چند بار كه بخواى به شرط اينكه غيبت نداشته باشى و سر تايم ايران باشى و تا ٤٥ روز قبل اعزام ميتونى خارج شى از كشور.اون دوستان عزيزى كه ميگن فقط ١بار ميشه خارج شد يا دوبار همش الكيه.نه داشگاه و نه نظام وظيفه مشكلى واسه خروج نداره.فقط اون كسى كه فراغت از تحصيل داره بايد حواسش باشه كه تا دو ماه قبل اون يك سال ميتونه خارج شه.٢ماه اخر نميتونه مگر اينكه دفترچه رو پست كنه ك دوباره يه تايميو تا ٤٥ روز قبل از اعزام بخره كه دوباره خارج شه.
حالا سوال من اينكه من اگه بخوام با وثيقه براى مصاحبه برم امارات و اگه ويزا يكضرب بگيرم و با وجود داشتن اقامت در امارات(چون اگه يك روزم بگذره از اقامتتون دردسراى زيادى و جريمه هاى سنگينى باس بدين)ايا مىتونم از امارت برم امريكا يا خير؟دوستان مطلع جواب بدن.چون من هم شنيدم ميشه هم شنيدم نميشه و نميزارن از امارات برى ا م ر ي ك ا و هم جريمه و هم زندانى داره.بايد برگردين ايران دوباره وثيقه و از اين داستانا.كسى اطلاعى داره كه ميشه يا نه؟
واينكه واسه ويزاى نيمه علمى چيكار بايد كرد كه بجاى ١٥ ميليون ٨ ميليون بديم؟
واسه تعويق اعزام به خدمت چي باس كرد؟
مرسى
در ضمن من اين مطلبو چنتا جا ميزارم كه همه هم ببين هم اگه كسى ميدونه پاسخ مارو بده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان