کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان این متعو اندرسون شماره یک تیم والیبال بلاد کفر یخته شبیه اس تیو آفیسر ابوظبیه Smile Big Grin
گفتم برا اونا ک میخان برن مصاحبه برا ویزا یه ضرب یه بکگروند داشته باشند Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Memolk ، shangol
دوستان ببخشید پرواز من 8و نیم صبحه به نظر شما میتونیم صبح برم nmc باشیم؟
شماره کیس:**63 /تاریخ رویت قبولی:2-2014 May /تاریخ تکمیل فرم:May20 /کنسولگری:آنکارا/ تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر /کارنتی: May 12 /نامه دوم:May20 /مصاحبه: ابوظبيjuly / دریافت ویزا: / ورود به usa: /
تشکر کنندگان:
(2015-06-19 ساعت 23:46)toosi نوشته:  دوستان ببخشید پرواز من ۸و نیم صبحه به نظر شما میتونیم صبح برم nmc باشیم؟
۱۰۰٪ دوست عزیز
من ۱۱:۴۰ بود ۴:۳۰ nmc بودم
شماهم اگه یه نفری ۴ اونجا باش
ب امید ویزای یه ضرب برای شما

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-06-19 ساعت 23:46)toosi نوشته:  دوستان ببخشید پرواز من ۸و نیم صبحه به نظر شما میتونیم صبح برم nmc باشیم؟

ببخشید من فکر کردم ابوظبی هستین!
دوستان آنکارا لطفا راهنمایی کنن دوستمونو

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-06-19 ساعت 23:58)Iaccept نوشته:  

ببخشید من فکر کردم ابوظبی هستین!
دوستان آنکارا لطفا راهنمایی کنن دوستمونو

درسته مصاحبشون همون ابوظبی هستش...CoolWink
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
سلام، كسي كه پنجشنبه مصاحبه داشته باشه اگر انشالله يكضرب بگيره واسه دريافت ويزا تا چند روز بعدش بايد بمونه؟ چون جمعه و شنبه تعطيله تا يكشنبه كافيه يا بيشتر؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-06-19 ساعت 19:47)mojtabatavana نوشته:  دوستان سلام
من يه چنتا نكته مى خواستم بگم و چنتا سوال داشتم خواهشن كسايى كه اطلاع كافى و مطمئنى دارن جواب بدن.من ٣١/٤/٩٣ فارغ التحصيل شدم و ١سال معافيت فراغت از تحصيل دارم.يعنى تا ٣١/٤/٩٤. من ٧/٥/٩٤ زمان مصاحبه من تو ابوظبى هستش.تنها راه ممكنه واسه من و امثال من اينكه دفترچه سربازى رو تو اون يك سال فراغت از تحصيل بفرسته و ترجيحا نزديك به تاريخ مصاحبه كه تاريخ اعزامش ديرتر شه.چون اگر غيبت نداشته باشين تا ٤٥ روز قبل از اعزام ميتونيد خارج شيد از كشور.و چيزى كه به من گفتن اينكه هر چند بار كه بخواى به شرط اينكه غيبت نداشته باشى و سر تايم ايران باشى و تا ٤٥ روز قبل اعزام ميتونى خارج شى از كشور.اون دوستان عزيزى كه ميگن فقط ١بار ميشه خارج شد يا دوبار همش الكيه.نه داشگاه و نه نظام وظيفه مشكلى واسه خروج نداره.فقط اون كسى كه فراغت از تحصيل داره بايد حواسش باشه كه تا دو ماه قبل اون يك سال ميتونه خارج شه.٢ماه اخر نميتونه مگر اينكه دفترچه رو پست كنه ك دوباره يه تايميو تا ٤٥ روز قبل از اعزام بخره كه دوباره خارج شه.
حالا سوال من اينكه من اگه بخوام با وثيقه براى مصاحبه برم امارات و اگه ويزا يكضرب بگيرم و با وجود داشتن اقامت در امارات(چون اگه يك روزم بگذره از اقامتتون دردسراى زيادى و جريمه هاى سنگينى باس بدين)ايا مىتونم از امارت برم امريكا يا خير؟دوستان مطلع جواب بدن.چون من هم شنيدم ميشه هم شنيدم نميشه و نميزارن از امارات برى ا م ر ي ك ا و هم جريمه و هم زندانى داره.بايد برگردين ايران دوباره وثيقه و از اين داستانا.كسى اطلاعى داره كه ميشه يا نه؟
واينكه واسه ويزاى نيمه علمى چيكار بايد كرد كه بجاى ١٥ ميليون ٨ ميليون بديم؟
واسه تعويق اعزام به خدمت چي باس كرد؟
مرسى
در ضمن من اين مطلبو چنتا جا ميزارم كه همه هم ببين هم اگه كسى ميدونه پاسخ مارو بده

منظورت از اقامت در امارات چيه؟ شما ميتوني بري امارات اگر انشالله يكضرب گرفتي از همونجا بري آمريكا نيازي نيست برگردي حتما ايران

..
سلام، كسي كه پنجشنبه مصاحبه داشته باشه اگر انشالله يكضرب بگيره واسه دريافت ويزا تا چند روز بعدش بايد بمونه؟ چون جمعه و شنبه تعطيله تا يكشنبه كافيه يا بيشتر؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 00:52)M.d نوشته:  سلام، كسي كه پنجشنبه مصاحبه داشته باشه اگر انشالله يكضرب بگيره واسه دريافت ويزا تا چند روز بعدش بايد بمونه؟ چون جمعه و شنبه تعطيله تا يكشنبه كافيه يا بيشتر؟؟

M.D جان
سلام در شرایط عادی سه شنبه هفته بعد میدن ولی فعلا" سیستم صدور ویزا خرابه ممکنه بگن برگردین ایران و پاستونو برای پیکاپ بفرستین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 01:00)varchandi نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 00:52)M.d نوشته:  سلام، كسي كه پنجشنبه مصاحبه داشته باشه اگر انشالله يكضرب بگيره واسه دريافت ويزا تا چند روز بعدش بايد بمونه؟ چون جمعه و شنبه تعطيله تا يكشنبه كافيه يا بيشتر؟؟

M.D جان
سلام در شرایط عادی سه شنبه هفته بعد میدن ولی فعلا" سیستم صدور ویزا خرابه ممکنه بگن برگردین ایران و پاستونو برای پیکاپ بفرستین
مگه ام دی هنوز نرفته مصاحبه ؟؟ !!!SadSadSadSad بابا یک ماه قبل از من ازم سوال میپرسید برا مصاحبه که
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 01:06)sarasara1 نوشته:  

M.D جان
مگه ام دی هنوز نرفته مصاحبه ؟؟ !!!SadSadSadSad بابا یک ماه قبل از من ازم سوال میپرسید برا مصاحبه که
نه تازه میخواد بره
داستان داره
راستی سارا جان ممنون از سفرنامه کاملت
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sarasara1

خیلی بعیده
ساعت ۱۰.۱۵ میرسی
خوشبینانه ساعت ۱۱.۳۰ پاسپورت چک رو تموم کنین بیان برا تحویل چمدوناتون
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 01:09)varchandi نوشته:  

M.D جان
نه تازه میخواد بره
داستان داره
راستی سارا جان ممنون از سفرنامه کاملت

بنده خدا چه گیری افتاده تو کارشSad،قابل شما ر نداشت ، البته جنابالی که خودت استادی
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:

M.D جان

ویزای اماراتش نرسید و دو بار مجبور شد مصاحبه اش رو عقب بندازه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sarasara1
(2015-06-20 ساعت 07:23)laleht نوشته:  

M.D جان

ویزای اماراتش نرسید و دو بار مجبور شد مصاحبه اش رو عقب بندازه

ممنون، آره ويزاي امارات خيلي طول كشيد دو بار هم مصاحبه انداختم عقب چند روز ديگه دارم ميرم، پس با اين حساب بعد از مصاحبه فايده اي نداره دوبي بمونم ؟؟
تشکر کنندگان: laleht ، sarasara1
دوستان آژانس خوب و مطمین برای پیکاپ ویزا به ابوظبی معرفی کنید.
< شماره کیس: 3XXX > ######## < تعداد افراد: 4 نفر > ######## < کنسولگری: آنکارا تفییر دادند به ابوظبی > ######## < مصاحبه: 31 مارچ 2015> ######## < کلیر 13 سپتامبر 2015> ######## << مقصد : به امید خدا سن حوزه >
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان