کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-13 ساعت 17:22)laleht نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 11:25)yesorno نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 10:43)behdadK نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 01:25)yesorno نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 13:04)behdadK نوشته:  شما خودتون میتونید به پست ضمیمه کنید. نیازی به کمک بنده نیست.

مدیر جون عرض کنم خدمتت که من دو سه تا مشکل دارم
اول اینکه تو صفحه ی ارسال پاسخ امکان پیوست کردن (attach) یا حتی آیکنش هم واسم وجود نداره که احتمالاً دسترسی من محدود شده

دوم اینکه حتی امکان ویرایش امضا هم ندارم!! توی کنترل پنل اصلا امکان ایجاد یا ویرایش امضا نیست!

Sad

تصور میکنم به علت اینکه تعداد پستتون پایین بوده این امکان رو نداشتید. الان میبایستی امکان تغییر امضا و اتچ به پست رو داشته باشید.
در صورتی که امکان اتچ به پست رو ندارید در بخش سفرنامه یک پست بزنید و به بنده اعلام کنید بنده اتچمنتش رو براتون در همون پست آپلود میکنم.

(2015-06-12 ساعت 15:13)yesorno نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 09:49)aria802 نوشته:  Yesorno جان
فقط مساله پرینت csc که شما با مدارکتون تحویل دادین برای من سواله ، مگه سفارت ابوظبی هم ثبت نام csc داره؟
Mpost را نمیخواد ثبت نام کنیم؟
Mpost کجاست؟ برای گرفتن ویزا باید بریم mpost یا خود سفارت؟

اون قسمت CSC منظور فرم 260 بود که از بعضی ها بسته به این که کدوم باجه مدارک رو تحویل بگیره می گرفت. توی سفرنامه تصحیح شد مرسی

EMpost سایت مخصوص داره که تا اونجا که من اطلاع دارم با شماره پاسپورت میتونین ویزاتونو بعد از چاپ پیگیری کنین.
روزی که نتیجه رو به شما میگه اگه برگ صورتی یعنی یک ضرب ویزا بگیرین. پاس رو نگه می داره و ویزا به EMpost تحویل میشه تا به شما تحویل بدن.

در این خصوص هنوز اطلاعاتم ناقص هستش. سعی می کنم اطلاعات جمع کنم و حتماً توی فایل بزارم.

Empost مربوط به سالهای بسیار دور هست و الان ۳ سالی است که ابوظبی دیگه ویزا رو به پست تحویل نمیده و شما خودتون شخصا باید از سفارت بگیرید. البته کسانی که ویزای توریستی و از دبی میخواهند فکر کنم همچنان از پست تحویل میگیرند ولی اوضاع برای کیس های لاتاری و خانوادگی که سراغ سفارت آمریکا در ابوظبی میروند متفاوته.

در خصوص تاخیر و رسیدن به سفارت تا ساعت ۱۰ من بارها خلافش رو دیدم و شنیدم و تابحال موردی نشنیدم که کسی دیرتر از ساعت ۸:30 موفق به ورود به سفارت شده باشه. اگر خلافش را شنیده اید و مطمئنید که رویه سفارت تغییر کرده اعلام کنید ولی تا جایی که بنده میدونم تاخیر تا ساعت ۱۰:00 قطعا به کنسل شدن مصاحبه شما منجر میشه و خیلی لطف کنند فردای اون روز به شما اجازه میدهند که وارد سفارت بشید و کارتون رو پیگیری کنید و این حداقل یعنی یک روز تاخیر در مصاحبه (اگر خیلی خوش شانس باشید) موارد و تجربیات از این دست در سفرنامه های پارسال و تاپیک های سفر به امارات برای مصاحبه بسیاره.
فکر کنم لازم باشه این بخش رو تصحیح کنید تا کسی به دردسر نیوفته.

در خصوص تفریحات هم بنده با شما موافقم در این گرما اصلا امکان استفاده از ساحل وجود نداره. حتی پارک های آبی هم فکر نکنم تجربه خوبی در این گرمای مزخرف تابستانه ی دبی باشند و مال ها هم اصلا جذاب و خوش قیمت نیستند. اگر ما این تاریخ به مصاحبه می رفتیم شاید ابوظبی رو انتخاب میکردیم.

روزی که من سفارت بودم موردی بودن که تا ساعت ۹:30 اومدن سفارت و مشکلی پیش نیومد. اما بازم من اون مورد رو تصحیح کردم و به ۸:30 برگردوندم تا خدایی نکرده واسه ی کسی مشکل به وجود نیاد.
جالب اینه که فرآیند لاتاری حتی با گذشت حدود 20 سال دائم در حال تغییر و به قولی تکامل هستش، پروسه دائماً عوض میشه و تقریباً منظم تر و البته واسشون شبیه یه عادت شده!!!
راستی همچنان امکان اتچ نیست، منم متوجه منظورتون نشدم که کدوم قسمت پست جدید بزنم!
مرسی از تذکراتتون Smile

خیلی ممنون از سفرنامتون خیلی کامل بود اما یکسری مطالب توش هست که نمیخونه مثلا قضیه پست مدارک یا نکات واکسن یا تاخیر در ورود موقع مصاحبه کاش اونا رو تغییر بدین که بچه هایی که هنوز نرفتن سردرگم نشن البته بازم تشکر میکنم از زحمتتون و قصد جسارت نداشتم موفق باشین و به امید کلیر شدن هرچه زودتر شما

سلام دوست خوبم. تأخیر رو بنا به گفته دوستان تصحیح کردم، و البته طبق فرمایش شما، قضیه پست هم تصحیح شد. بخش واکسن رو هم بفرمایین تا تصحیح کنم.

هر مشکلی وجود داره خوشحال میشم اشاره کنین تا سریع درست کنم و کسی اذیت نشه.
بازم ازتون ممنونم
تشکر کنندگان:
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-06-13 ساعت 16:38)azad229 نوشته:  یک سوال فوری:
تو این سفرنامه نوشته شده :«
ام ام آر ويروس زنده وارد بدن مي كنه و اگه از زمان تزريق واكسـن قبليتون مدت زيادي گذشـته و مركز مصاحبه
دبي هستش، حتماً حتماً و حتماً واكسن رو حتي يك ساعت قبل از پرواز تزريق كنين.»
کسی تجربه داره من دو نوبت ام ام آر را پارسال با فاصله دو ماه زدم اخرین نوبتش آگوست پارسال هست
به نظرتون باز برم بزنم؟ ( این امکان را هم دارم که بدون زدن برام مهر کنن همین هفته عازمم)
وقتی ندارم بیزحمت اگه میدونین جواب بدین

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk

من انيسيتو پاستور كه رفته بودم به من گفتن حتما يك ماه قبل از مصاحبه واكسن ام ام ار رو بزنيد با اينكه يبارم ٢ ماه پيش زدم.
تشکر کنندگان:
درورد
اینکه ابوظبی CSC نمیخواد، اگه کسی ویزا شو بخواد بگیره باید بره سفارت؟ یا خودشون مکانی مشخص دارند؟
تشکر کنندگان: Iaccept
دوستانی که جدیدا مصاحبه دارن و اقدام کردن برای ویزا چند روزه ویزاتون را گرفتید؟؟؟یا اینکه چه مدته که اقدام کردید و هنوز ویزا نیومده؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 23:48)Memolk نوشته:  دوستانی که جدیدا مصاحبه دارن و اقدام کردن برای ویزا چند روزه ویزاتون را گرفتید؟؟؟یا اینکه چه مدته که اقدام کردید و هنوز ویزا نیومده؟

من ویزام دیروز آمد بعد از 12 روز کاری خیلی زیاد شد دوستان دست دست نکنن زودتر اقدام کنن برای بلیط و هتل و ویزا
شماره کیس 2015AS66XX - تعداد نفرات کیس 2 -سفارت:آنکارا تغییر یافته به ابوظبی -زمان مصاحبه 6 JULY -صدور ویزا: خودم یک ضرب همسرم کلیرنس
آپدیت ها: 12 جولای - 20 جولای -کلیر: 14آگوست -مقصد: ویرجینیا
تشکر کنندگان: Memolk ، laleht ، rbrb-2015 ، Iaccept ، arezoue
(2015-06-15 ساعت 12:35)hvac8008 نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 23:48)Memolk نوشته:  دوستانی که جدیدا مصاحبه دارن و اقدام کردن برای ویزا چند روزه ویزاتون را گرفتید؟؟؟یا اینکه چه مدته که اقدام کردید و هنوز ویزا نیومده؟

من ویزام دیروز آمد بعد از 12 روز کاری خیلی زیاد شد دوستان دست دست نکنن زودتر اقدام کنن برای بلیط و هتل و ویزا

چقدر طولانی شده...البته من که اقدام کردم چهارشنبه ی هفته ی پیش ولی خوب هنوز 1 هفته هم نشده...خوبه که زود اقدام کردم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: hvac8008
(2015-06-10 ساعت 13:46)Memolk نوشته:  من نمی دونم چرا قیمت هتل ها توی سایت الی گشت این همه تغییر می کنه...من هتلی را که دیشب رزرو کردم با قیمت 2500 الان 6100 هستش...
ویزا هم رفت توی اقدام و اسکن پاسپورتها را براشون ایمیل کردم گفت همین امروز می فرستیم سفارت...حالا باید ببینیم که کی ویزاها آماده می شه

دوست من
بریم سفر رو هم سر بزن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hvac8008 ، Memolk ، Iaccept
(2015-06-15 ساعت 13:29)Memolk نوشته:  

چقدر طولانی شده...البته من که اقدام کردم چهارشنبه ی هفته ی پیش ولی خوب هنوز ۱ هفته هم نشده...خوبه که زود اقدام کردم

ما که گفتیم عزیزم .......حالا دیدی ..... اینجاست که میگن به حرف با تجربه ها گوش بده Big Grin Tongue Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Memolk ، Aghaman ، Iaccept
دوستان سلام
من نمی دونم این زمانی که آژانسها به دوستان میدن از کجا می آد؟ بابا من چند بار تو این تاپیک گفتم زمان صدور ویزا در دبی یک روزه است همین شنبه من فرستادم برای اقوام یک شنبه صادر شد. یک شنبه یکی دیگه رو که جا افتاده بود فرستادم دوشنبه صادر شد. هر کدوم هم 300 درهم. در هر صورت هر چی تو کشور ما انجام میشه یه مدل دیگه است ما که نفهمیدیم. هر کی ویزا مشکل پیدا کرد پیام خصوصی بده آژانسشو معرفی کنم سریعا براش صادر می کنند.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
(2015-06-15 ساعت 13:53)varchandi نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 13:46)Memolk نوشته:  من نمی دونم چرا قیمت هتل ها توی سایت الی گشت این همه تغییر می کنه...من هتلی را که دیشب رزرو کردم با قیمت 2500 الان 6100 هستش...
ویزا هم رفت توی اقدام و اسکن پاسپورتها را براشون ایمیل کردم گفت همین امروز می فرستیم سفارت...حالا باید ببینیم که کی ویزاها آماده می شه

دوست من
بریم سفر رو هم سر بزن

اون هتلی که من می خواستم بریم سفر نداشت ولی خوب خوشبختانه با قیمت خوبی بوک کردمCool

(2015-06-15 ساعت 14:14)laleht نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 13:29)Memolk نوشته:  

چقدر طولانی شده...البته من که اقدام کردم چهارشنبه ی هفته ی پیش ولی خوب هنوز ۱ هفته هم نشده...خوبه که زود اقدام کردم

ما که گفتیم عزیزم .......حالا دیدی ..... اینجاست که میگن به حرف با تجربه ها گوش بده Big Grin Tongue Wink
بله ما هم گوش دادیم دیگهWinkTongueSmile

تشکر کنندگان: laleht
دوستان برای ابوظبی فرم کانتکت باید پر کنیم؟

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 23:04)azad229 نوشته:  دوستان برای ابوظبی فرم کانتکت باید پر کنیم؟

منظورتون کدوم فرمه دقیقا!!!؟
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 23:31)Iaccept نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 23:04)azad229 نوشته:  دوستان برای ابوظبی فرم کانتکت باید پر کنیم؟

منظورتون کدوم فرمه دقیقا!!!؟

شامل اطلا عات زیر است
آدررس ما در ایران و آمریکا
تارخ تولد
نام و نام خانوادگی
شماره پاسپورت
عنوان شغلی
دولتی و غیر دولتی بودن ر

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی، سفرنامه رو هم نوشتم، برنامم این بود که زودتر از این آمادش کنم ولی یکی دو روز زیر سرم بودم و حالم خوب نبود، به هر حال خدمت شما دوستان : http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%B3...#pid622094
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، mojgan m ، p00ya2001 ، behdadK ، HERMES7 ، gholamrezaei ، sadaf44 ، salar5452 ، areb1356 ، nora-nora ، soulmaz rahmani ، behrayan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان