کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-06-20 ساعت 20:56)hvac8008 نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 20:32)mojgan m نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 14:43)hvac8008 نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 14:28)sarasara1 نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 08:35)M.d نوشته:  ممنون، آره ويزاي امارات خيلي طول كشيد دو بار هم مصاحبه انداختم عقب چند روز ديگه دارم ميرم، پس با اين حساب بعد از مصاحبه فايده اي نداره دوبي بمونم ؟؟

حالا برو ببین چی میشه شاید تا اون موقع درست شد ایشالا

دوستان وچر هتل عموما چند روزه صادر میکنن؟ مگه با ویزا نباید تحویل بدن آژانس ها؟؟؟؟
سلام. معمولا وچر هتل و بلیط و بیمه مسافرتی رو باهم تحویل میدن. حتما وچر هتل رو چک کنید و بعد تحویل بگیرید

چجوری میشه وچر رو چک کرد ویزا لینک سفارت داشت اگه امکان داره لینک چک وچر هم بذارید ممنونم

وچر رو آزانسی که ثبت نام کردین بهتون تحویل میده و بسته به اینکه آژانس چجوری اتاق رو رزرو کرده (از چه سایتی) وچر برای اکانتشون صادر میشه. شما بعید می دونم بتونین تو نت ببینین. منظور دوست خوبم از چک کردنش اینه که وقتی بهتون تحویل دادن مشخصات رو چک بفرمایین.
تشکر کنندگان: mojgan m ، Memolk
(2015-06-20 ساعت 20:56)hvac8008 نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 20:32)mojgan m نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 14:43)hvac8008 نوشته:  
(2015-06-20 ساعت 14:28)sarasara1 نوشته:  [quote='M.d' pid='626656' dateline='1434773149']

ممنون، آره ويزاي امارات خيلي طول كشيد دو بار هم مصاحبه انداختم عقب چند روز ديگه دارم ميرم، پس با اين حساب بعد از مصاحبه فايده اي نداره دوبي بمونم ؟؟

حالا برو ببین چی میشه شاید تا اون موقع درست شد ایشالا

دوستان وچر هتل عموما چند روزه صادر میکنن؟ مگه با ویزا نباید تحویل بدن آژانس ها؟؟؟؟
سلام. معمولا وچر هتل و بلیط و بیمه مسافرتی رو باهم تحویل میدن. حتما وچر هتل رو چک کنید و بعد تحویل بگیرید

چجوری میشه وچر رو چک کرد ویزا لینک سفارت داشت اگه امکان داره لینک چک وچر هم بذارید ممنونم
[/quote
لینکش رو بلد نیستم. من همیشه از الی گشت میگیرم. بهم وچر رو تحویل میدن و تمام امکاناتی که بابتشون هزینه اضافه دادم مثل ناهار و شام و ترانسفر فرودگاهی داخلش ذکر شده
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: hvac8008 ، Memolk
خوب ما امروز ویزامون را هم دریافت گرفتیم...دیگه فقط می مونه نامه بانک که اون هم یکهفته قبل از سفر.می گیرمCool
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: laleht ، varchandi ، nora-nora ، babak12 ، r.bazargan ، areb1356 ، barfi1
بچه ها عكس با ارايش اشكال نداره كه؟!
تشکر کنندگان:
(2015-06-21 ساعت 19:16)sinapco نوشته:  بچه ها عكس با ارايش اشكال نداره كه؟!

نه
فقط آرایش نباید اونقدر باشه که بین خود واقعیتون و عکستون نشه تشخیص داد
همونطور که روتوش ممنوعه آرایشی که شما رو از طبیعتتون خارج کنه مشکل خواهد داشت
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sinapco ، Memolk ، laleht ، nora-nora ، hvac8008 ، r.bazargan
(2015-06-21 ساعت 19:16)sinapco نوشته:  بچه ها عكس با ارايش اشكال نداره كه؟!

مگه سفارت جمهوری اسلامی میخواین برین ؟ Big Grin
آرایش ملایم نه ولی غلیظ دیگه مایل به گریم بله Tongue
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: sinapco ، nora-nora ، babak12 ، Memolk ، r.bazargan
یه نکته بگم به دوستان الان یادم افتاد در مورد ویزا من 20 خرداد درخواست ویزا داده بودم به الی گشت همون روز هم اسکن پاسپورتها را براشون ارسال کردم...ساعت حدودهای 11 صبح...ویزای پسرم دقیقا همون 20خرداد صادر شده برای من و همسرم 21 خرداد یعنی فردای درخواست...امروز زنگ زدم پیگیری کنم که چرا ویزا نیومده کارشناسشون به من گفت که ویزاتون همون موقع آماده بوده منتها من فکر نمی کردم الان بخواین برای همین بهتون ایمیل نزدم (چون من می خواستم برم دفتر بلیط ها مهر شده تحویل بگیرم)
حالا چرا ویزای بعضی از دوستان دیر آماده می شه ممکنه به خاطر کم کاری آژانس ها باشه که دیر مدارک را برای سفارت ارسال می کنن. یا اینکه نمی دونم لطفا اگر ویزا را تحویل می گیرین تاریخ صدور را هم نگاه کنید تا ببینید کی درخواست شما ارسال شده.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، barfi1
من نامه تمكن رو ٤٠روز قبل از مصاحبه گرفتم يعني بعداز كرفتن نامه دوم خوبه به نظرتون؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-22 ساعت 07:18)sinapco نوشته:  من نامه تمكن رو ٤٠روز قبل از مصاحبه گرفتم يعني بعداز كرفتن نامه دوم خوبه به نظرتون؟

خوبه
ترجیحا فاصلش تا مصاحبه بیشتر از یک ماه نباشه که به نظر میاد نیست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-06-22 ساعت 07:20)laleht نوشته:  
(2015-06-22 ساعت 07:18)sinapco نوشته:  من نامه تمكن رو ٤٠روز قبل از مصاحبه گرفتم يعني بعداز كرفتن نامه دوم خوبه به نظرتون؟

خوبه

لاله خانم،بنده خدا نوشته چهل روزا یعنی بیشتر از یک ماه، حالا شما چجوری نتیجه گرفتین چهل روز کمتر از سی روز دیگه من تو کار بزرگترا دخالت نمیکنمBig Grin
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: r.bazargan ، hamed shayan

خوبه

Give me 5 Tongue
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، sarasara1 ، hamed shayan
(2015-06-22 ساعت 12:44)sarasara1 نوشته:  

خوبه

لاله خانم،بنده خدا نوشته چهل روزا یعنی بیشتر از یک ماه، حالا شما چجوری نتیجه گرفتین چهل روز کمتر از سی روز دیگه من تو کار بزرگترا دخالت نمیکنمBig Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin بچه جون تو تا حالا بزرگترت سوتی نداده...................
ولی خارج از شوخی منظورم هست بود نمیدونم چرا نوشتم نیست Big GrinTongue
تشکر کنندگان: sarasara1 ، Memolk ، hamed shayan ، Aghaman
دوستانی که رفتن مصاحبه
ایا میشه به راحتی ماشین کرایه کرد ? و اصلا صرفه اقتصادی داره?
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-06-22 ساعت 16:06)babisondes نوشته:  دوستانی که رفتن مصاحبه
ایا میشه به راحتی ماشین کرایه کرد ? و اصلا صرفه اقتصادی داره?

آره یک سری آژانس ها کرایه اتو هستند ولی یکی از دوستان که تو دوبی زندگی میکرد میگفت اینجا با قوانین آشنا نیستی اون وقت چپ و راست جریمه میشیBig GrinBig GrinCool
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Memolk ، p00ya2001 ، r.bazargan ، sinapco ، bahar101
دوسنان کسی خبر نداره پرینت راه افتاده یا اصلا از کی راه میوفته؟؟؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، الناز٢

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان