کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-14 ساعت 18:04)Memolk نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 17:29)niloo_980 نوشته:  ببخشید یک سوال
ادرس سفارت آمریکا در ابوظبی کجاست. توی نامه وقت سفارت من زده السودان استریت . ولی وقتی گوگل میکنم که فاصلشو با هتلهای مختلف چک کنم همش سفارت سودانو میاره.

ممکنه لطفا پاسخ بدین؟

ممنون

من این آدرس را توی گوگل مپ دیدم یه سرچی بکنید دوباره شاید دارید اشتباه سرچ می کنید.
Airport Road at Rabdan (29th) Street Embassies District, Plot 38, Sector W59-02 - أبو ظبي - United Arab Emirates
Phone:+971 ۲ 414 2200
دوستمون نیلو درست میگن در نامه من هم همین آدرس سودان استریت رو زده.یعنی اشتباهست؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 18:59)parastoo23 نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 18:43)azad229 نوشته:  در خصوصی یکی از دوستان راجع به هتل ابوظبی و انتخاب بین هتل مریکور و هتل سنترو. المنهال روتانا سوال پرسیده بودن
نظر من: هتل مریکور گرونتر از هتل سنترو هست خوب حتما کیفیتش بالاتره ، من خودم بین مریکور و سنترو گیر کرده. بودم که کدوم را انتخاب کنم ، از طرفی مریکور تا nmc ابوظبی ۱۰ دقیقه پیاده راهه. اما سنترو ۲ کیلومتر هست با تاکسی رفت ۷ درهم برگشت ۹ درهم میشه تنها پول تاکسی که ما در ابوظبی دادیم همین یکبار بود . چون جواب آزمایش را همسرم پیاده رفت گرفت حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه پیاده روی تا nmc هست.
من خودم تصمیم گرفتم برم سنترو المنهال که بعد از اقامت همسرم بارها از من تشکر کرد به چند دلیل
۱- نسبت به مریکور ارزونتر بود ۲ - کیفیتش خصوصا نظافت روزانه اش بسیا بسیار عالی بود هر روز ملحفه ها عوض میشه و حمامش به صورت وانی نیست که آب بیرون از حمام بریزه و محیط سرویس بهداشتی را خیس کند ۳ - صبحانه اش بی نظیر بود در حد ناهار بود
۴- نزدیکی به الوحدا مال در حد یک دقیقه پیاده روی از کوچه پشت هتل که یکی بزرگترین مالهای ابوظبیه و نیاز شما را از رفتن به سایر مالها صفر میکنه( صرفه جویی در تاکسی و جلوگیری از گرماز دگی)
۵- مهمترین پارامترش هم نزدیکی به ایستکاه اتوبوس مرکزی ابوظبی همون خط e100 آخرین ایستکاه و اولین ایستگاش همینجاس که ما پیاده رفتیم هتل و پیاده هم برگشتیم به ایستگاه موقع برکشت( یک فرعی ۲۰ متری خلوت دقیقا جلو این ایستگاه اتوبوس مرکزی هست یعنی باید بیاین اون طرف خیابون بعد وارد فرعی میشین بطوریکه سمت راست این خیابون الوحدا مال قرار داره و سمت چپش پارکینک این مال بزرگ هست . دقیقا وقتی فرعی تموم شد بپیچید سمت چپ ، پشت ساختمال بلد سنترو را میبینید درش اون طرفش هست.
۶- استخر تمیز و سالن بدن سازی هم داره

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk

ممنون .میشه لطفا بگین از کجا و به چه قیمتی بلیط وهتل ویزا رو گرفتید؟
من از بریم سفر گرفتم برای ۶ شب سنترو شد یک ملیون و صد و هشتاد هزار تومن، دیگه تو هتل تکس نگرفت
اما ۶ شب هتل دبی که باز از همین سایت خریده بودم ۹۰ درهم تکس گرفت بنام تکس دبی
ضمنا اگه از بوکینگ میگیرین علاوه بر تکس دبی تکس هتلم هم باید بدید در مورد هتل ابوظبی هم تکس هتل باید بدید
مقرون به صرفه تر اینه که از بریم سفر یا الی گشت هتل بگیرید تا بوکینگ

همه میگن الی گشت ویزاشو سریع میده و مطمعنه
حتما حتما قبل از پول دادن به آژانس باهاش طی کنین که ویزا را زود میخاین
هر آژانسی که انتخاب میکنین

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: aria802 ، areb1356 ، parastoo23 ، r.bazargan
(2015-07-14 ساعت 19:04)parastoo23 نوشته:  
ادرس سفارت آمریکا در ابوظبی کجاست. توی نامه وقت سفارت من زده السودان استریت . ولی وقتی گوگل میکنم که فاصلشو با هتلهای مختلف چک کنم همش سفارت سودانو میاره.

ممکنه لطفا پاسخ بدین؟

ممنون

من این آدرس را توی گوگل مپ دیدم یه سرچی بکنید دوباره شاید دارید اشتباه سرچ می کنید.
Airport Road at Rabdan (29th) Street Embassies District, Plot 38, Sector W59-02 - أبو ظبي - United Arab Emirates
دوستمون نیلو درست میگن در نامه من هم همین آدرس سودان استریت رو زده.یعنی اشتباهست؟

نه آدرس کاملا درسته. شما آدرس سفارت رو که توی نامه دوم هست رو کپی کنید توی گوگل مپ دقیقا نشون میده محل سفارت رو.
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان:
باور کنید کپی پیست هم کردم ولی باز سفارت سودانو نشون میده. دوستانی که رفتن ممکنه ادرسو بدن لطفا؟

ممنون

(2015-07-14 ساعت 19:06)mohammad_sepah نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 19:04)parastoo23 نوشته:  

ممکنه لطفا پاسخ بدین؟

ممنون

نه آدرس کاملا درسته. شما آدرس سفارت رو که توی نامه دوم هست رو کپی کنید توی گوگل مپ دقیقا نشون میده محل سفارت رو.

باور کنید کپی پیست هم کردم ولی باز سفارت سودانو نشون میده. دوستانی که رفتن ممکنه ادرسو بدن لطفا؟

ممنون
تشکر کنندگان:
ABU DHABI
EMBASSY OF THE UNITED STATES
VISA UNIT
AL-SUDAN ST
PO BOX 4009
ABU DHABI
UNITED ARAB EMIRATES
971-2-414-2200
شما همینو کپی کنید توی گوگل بعدش قسمت مپ رو وا کنید.
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 19:25)mohammad_sepah نوشته:  ABU DHABI
VISA UNIT
AL-SUDAN ST
PO BOX 4009
ABU DHABI
UNITED ARAB EMIRATES
971-۲-414-2200

توی نقشه میگه خیابان الکرامه. درسته؟
تشکر کنندگان:
ببخشید این فرمهای I-130 and DS-230 parts I and II
چی هستن؟ باید پرشون کنیم؟ لینکشون کجاست؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 23:09)niloo_980 نوشته:  ببخشید این فرمهای I-130 and DS-230 parts I and II

سلام.
این سوال رو توی یه تاپیک دیگه هم پرسیدین.
شما اولین پست همین تاپیک رو با دقت بخونین و عمل کنین.
نیاز به هیچ مدرک دیگه ای ندارین. به خودتون استرس وارد نکنین.
موفق باشین.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 00:20)areb1356 نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 23:09)niloo_980 نوشته:  ببخشید این فرمهای I-130 and DS-230 parts I and II

سلام.
این سوال رو توی یه تاپیک دیگه هم پرسیدین.
شما اولین پست همین تاپیک رو با دقت بخونین و عمل کنین.
نیاز به هیچ مدرک دیگه ای ندارین. به خودتون استرس وارد نکنین.
موفق باشین.
دوست عزیز ، اصلا نیازی نیست که ادرس دقیق سفارت را بدونی اگه با تاکسی میری بگی سفارت امریکا خودشون میبرند. بله خیابان سودان غلط است . وادرس قدیم سفارت تو منطقه جدید سفارت ها است که از فرعی های کرامه هست. خیابان سفارت خیابان اصلی نیست در فرعی های منطقه سفارت خانه ها واقع است که سفارت خودمون هم در دویست متری ان است. بهترین ادرس سفارت میشه گفت پشت مرکز نمایشگاههای ابوظبی یا همون کاپیتال سنتر است. نزدیکترین هتل چهار ستاره مناسب که از پنجره هاش سفارت را میبینید و اگر تابستان نبود میشد پیاده رفت "هتل الفت " نام دارد .که ما از بوکینگ دات کام رزرو کردیم.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 20:45)niloo_980 نوشته:  
VISA UNIT
AL-SUDAN ST
PO BOX 4009
ABU DHABI
UNITED ARAB EMIRATES
971-۲-414-2200

[quote uid=72459 name="areb1356" post=637004 timestamp=1436903425][quote uid=86354 name="niloo_980" post=636980 timestamp=1436899198]ببخشید این فرمهای I-130 and DS-230 parts I and II<br />
چی هستن؟ باید پرشون کنیم؟ لینکشون کجاست؟[/quote]<br />
<br />
سلام.<br />
این سوال رو توی یه تاپیک دیگه هم پرسیدین.<br />
شما اولین پست همین تاپیک رو با دقت بخونین و عمل کنین.<br />
نیاز به هیچ مدرک دیگه ای ندارین. به خودتون استرس وارد نکنین.<br />
موفق باشین.<br />
[/quote]<br />
دوست عزیز ، اصلا نیازی نیست که ادرس دقیق سفارت را بدونی اگه با تاکسی میری بگی سفارت آمریکا خودشون میبرند. بله خیابان سودان غلط است . سفارت تو منطقه جدید سفارت ها است که از فرعی های کرامه هست. خیابان سفارت خیابان اصلی نیست در فرعی های منطقه سفارت خانه ها واقع است که سفارت خودمون هم در دویست متری ان است. بهترین ادرس سفارت میشه گفت پشت مرکز نمایشگاههای ابوظبی یا همون کاپیتال سنتر است. نزدیکترین هتل چهار ستاره مناسب که از پنجره هاش سفارت را میبینید و اگر تابستان نبود میشد پیاده رفت "هتل الفت " نام دارد .که ما از بوکینگ دات کام رزرو کردیم.البته تقریبا منطقه سفارت و این هتل از مرکز تجاری شهر ابوظبی دور است و فردشگاههای متفرقه نیست اما یک شعبه کارفور اکسپرس در ساختمان بغل هتل الفت هست.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 02:02)joybar نوشته:  
VISA UNIT
AL-SUDAN ST
PO BOX 4009
ABU DHABI
UNITED ARAB EMIRATES
971-۲-414-2200

[quote uid=72459 name="areb1356" post=637004 timestamp=1436903425][quote uid=86354 name="niloo_980" post=636980 timestamp=1436899198]ببخشید این فرمهای I-130 and DS-230 parts I and II<br />
<br />
<br />
سلام.<br />
موفق باشین.<br />
[/quote]<br />
دوست عزیز ، اصلا نیازی نیست که ادرس دقیق سفارت را بدونی اگه با تاکسی میری بگی سفارت آمریکا خودشون میبرند. بله خیابان سودان غلط است . وادرس قدیم سفارت تو منطقه جدید سفارت ها است که از فرعی های کرامه هست. خیابان سفارت خیابان اصلی نیست در فرعی های منطقه سفارت خانه ها واقع است که سفارت خودمون هم در دویست متری ان است. بهترین ادرس سفارت میشه گفت پشت مرکز نمایشگاههای ابوظبی یا همون کاپیتال سنتر است. نزدیکترین هتل چهار ستاره مناسب که از پنجره هاش سفارت را میبینید و اگر تابستان نبود میشد پیاده رفت "هتل الفت " نام دارد .که ما از بوکینگ دات کام رزرو کردیم.
[/quote]
http://www.aloftabudhabi.com/?PS=LGEN_AA...&SWAQ=7M96

اینم لینک هتل که میتونید چک کنید. راجع به این دو فرم که سوال میکنید انها را از کجا اوردید ؟ فقط میتونم این را بگم که از 2015 که فرم دی ای 260 یعنی همونی که انلاین پر کردید . امده و جایگزین همه فرم های دیگه شده و شما فقط لازم است که کانفیرمیشن 260 را موقعه تحویل مدارک بهشون بدهید .لااقل در ابوظبی که اینطور است و فرم دیگری از ما نخواستند. در ضمن بله ادرس تو ی دعوت نامه تقریبا غلط است .کما اینکه برگه ابی که افیسر میده وقتی کلیرنس میخورید و میگه بروید واین سایت را چک کنید نیز غلط است. !!؟ بعد که میروید روی سایت برای چک کردن وضعیت کیس تون ، انجا هم به غلط از شما پنج شماره میخواهد در حالیکه شماره کیس ها چهار شماره ای است . اینها همه خطا های به ظاهر ساده ولی گمراه کننده است .تازه وای به اینکه پرسنل بی حوصله و بد اخلاق نیز بتور تان بخورد .خصوصا متصدی تحویل مدارک!!
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 18:29)azad229 نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 16:04)Azer نوشته:  آقا من تور گرفتم و نصف کل هزينه را ازم گرفت، حالا ازش بليط هواپيما و ويزاي دوبی ميخوام، مي گه بايد صبر کني دو سه روز مونده به زمان پرواز بليط به شما تحويل مي شه ولي ويزاي شما آماده است. بليط هواپيما ماهان است. آیا اين روند عادي است ؟ من فکر مي کردم، بايد همون موقع که رزرو تور را نهايي کردي و آماده پرداخت شدي همه مدارک از جمله بليط به شما داده بشه.
مي شه دوستاني که تجربه دارند، راهنمايي بفرمايند.
ویزا را همین الان ازش بگیر خیالت راحت بشه
تجربه من از ویزا:
آژانس اصرار داشت چند روز به پرواز ویزامون را بده
من به تجربه بچه های مهاجرسرا که ویزا را زود بگیرید تا مشکل پیش نیاد دو هفته به سفر زنگ زدم که خواهشا زودتر آژانس عصبانی شد. من مجبور شدم بگم برنامم جلو افتاده گفت حالا ببینم چی میشه
بهم زنگ زد همون روز کفت ویزای همسرت ریجکت شده و هیچ کاری نمیشه کرد برو از یک آژانس دیگه اقدام کن ۵۰ ۵۰ ممکنه بدن یا باز ریجکت بشه!!!!برق از سرم پرید . گفت ممکنه تشابه اسمی باشه
کلی استرس بعد از یک روز اون هم خودمون با دیدن فرم ریجکتی فهمیدیم آژانس نوع پاس همسرم را بجای نرمال دیپلمات وارد کرده ک باعث ریجکتی شده . واقعا حالمون گرفته شد. خداروشکر همون آژانس پذیرفت بدون هزینه مجدد ویزا را یکروزه گرفت.
نتیجه : ویزا تون یک ماه قبل از سفر اماده دستتون باشه تا اگه خدای نکرده مشکلی بود فرصت باشه حلش کنید

آزاد جان ممنون از راهنماييت. تشکر، ولي سوال اصلي من برا روند کار اين آژانس ها است، که چرا وقتي حاضري باهاشون تسویه کنی بلیط بهت نمي دن.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان:
(2015-07-15 ساعت 04:28)Azer نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 18:29)azad229 نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 16:04)Azer نوشته:  آقا من تور گرفتم و نصف کل هزينه را ازم گرفت، حالا ازش بليط هواپيما و ويزاي دوبی ميخوام، مي گه بايد صبر کني دو سه روز مونده به زمان پرواز بليط به شما تحويل مي شه ولي ويزاي شما آماده است. بليط هواپيما ماهان است. آیا اين روند عادي است ؟ من فکر مي کردم، بايد همون موقع که رزرو تور را نهايي کردي و آماده پرداخت شدي همه مدارک از جمله بليط به شما داده بشه.
مي شه دوستاني که تجربه دارند، راهنمايي بفرمايند.
ویزا را همین الان ازش بگیر خیالت راحت بشه
تجربه من از ویزا:
آژانس اصرار داشت چند روز به پرواز ویزامون را بده
من به تجربه بچه های مهاجرسرا که ویزا را زود بگیرید تا مشکل پیش نیاد دو هفته به سفر زنگ زدم که خواهشا زودتر آژانس عصبانی شد. من مجبور شدم بگم برنامم جلو افتاده گفت حالا ببینم چی میشه
بهم زنگ زد همون روز کفت ویزای همسرت ریجکت شده و هیچ کاری نمیشه کرد برو از یک آژانس دیگه اقدام کن ۵۰ ۵۰ ممکنه بدن یا باز ریجکت بشه!!!!برق از سرم پرید . گفت ممکنه تشابه اسمی باشه
کلی استرس بعد از یک روز اون هم خودمون با دیدن فرم ریجکتی فهمیدیم آژانس نوع پاس همسرم را بجای نرمال دیپلمات وارد کرده ک باعث ریجکتی شده . واقعا حالمون گرفته شد. خداروشکر همون آژانس پذیرفت بدون هزینه مجدد ویزا را یکروزه گرفت.
نتیجه : ویزا تون یک ماه قبل از سفر اماده دستتون باشه تا اگه خدای نکرده مشکلی بود فرصت باشه حلش کنید

آزاد جان ممنون از راهنماييت. تشکر، ولي سوال اصلي من برا روند کار اين آژانس ها است، که چرا وقتي حاضري باهاشون تسویه کنی بلیط بهت نمي دن.
آذر جان، من اصلا بلیط هواپیما را از این آژانسها نخریدم
شما میتونی هتل را آنلاین بخری برای ویزا که حساس هست به همان آژانسی که هتل را از سایتش آنلاین خریدی مراجعه و یا تلفنی( خودم تلفنی درخواست دادم و پاسپورتمون را براش ایمیل کردم) درخواست ویزا بدی
اصلا واجب نیس بلیط هواپیما را از خودشون بخری
مثلا من رفتم دفتر مرکزی آسمان خریدم بلیط
یک سری هم به سایت تاپ تورز بزنید یا زنگ بزنین این آژانس نمایندکی ماهان هست و قیمت هتل و ویزا را ازشون جویا باشید
از هر جا هتل و ویزا میگیری قبل از پرداخت حتما باهاش شرط کن من ویزا را سریع میخوام که بلای من سرت نیاد و قیمت هتل ها و ویزاشون را با هم مقایسه کن تصمیم بگیر

تشکر کنندگان: Azer ، aria802
کساییکه میخوان بعد از مصاحبه هتل عوض کنن:
معمولا هتل بدون پاس قبولتون نمیکنه مگر اینکه قبلا باهاش هماهنگ کرده باشید
و یا هتل دوم زیر مجموعه هتل اول باشذ مثلا هر دو زیر مجموعه مریکور یا روتانا باشند
وگرنه هتلها قوانین بسیار سختی دارن و بدون پاس به کسی هتل نمیدن

تشکر کنندگان: aria802 ، Memolk
(2015-07-15 ساعت 02:13)joybar نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 02:02)joybar نوشته:  
VISA UNIT
AL-SUDAN ST
PO BOX 4009
ABU DHABI
UNITED ARAB EMIRATES
971-۲-414-2200

<br />
<br />
سلام.<br />
موفق باشین.<br />
<br />
دوست عزیز ، اصلا نیازی نیست که ادرس دقیق سفارت را بدونی اگه با تاکسی میری بگی سفارت آمریکا خودشون میبرند. بله خیابان سودان غلط است . وادرس قدیم سفارت تو منطقه جدید سفارت ها است که از فرعی های کرامه هست. خیابان سفارت خیابان اصلی نیست در فرعی های منطقه سفارت خانه ها واقع است که سفارت خودمون هم در دویست متری ان است. بهترین ادرس سفارت میشه گفت پشت مرکز نمایشگاههای ابوظبی یا همون کاپیتال سنتر است. نزدیکترین هتل چهار ستاره مناسب که از پنجره هاش سفارت را میبینید و اگر تابستان نبود میشد پیاده رفت "هتل الفت " نام دارد .که ما از بوکینگ دات کام رزرو کردیم.
[/quote]
http://www.aloftabudhabi.com/?PS=LGEN_AA...&SWAQ=7M96

اینم لینک هتل که میتونید چک کنید. راجع به این دو فرم که سوال میکنید انها را از کجا اوردید ؟ فقط میتونم این را بگم که از ۲۰۱۵ که فرم دی ای 260 یعنی همونی که انلاین پر کردید . امده و جایگزین همه فرم های دیگه شده و شما فقط لازم است که کانفیرمیشن 260 را موقعه تحویل مدارک بهشون بدهید .لااقل در ابوظبی که اینطور است و فرم دیگری از ما نخواستند. در ضمن بله ادرس تو ی دعوت نامه تقریبا غلط است .کما اینکه برگه ابی که افیسر میده وقتی کلیرنس میخورید و میگه بروید واین سایت را چک کنید نیز غلط است. !!؟ بعد که میروید روی سایت برای چک کردن وضعیت کیس تون ، انجا هم به غلط از شما پنج شماره میخواهد در حالیکه شماره کیس ها چهار شماره ای است . اینها همه خطا های به ظاهر ساده ولی گمراه کننده است .تازه وای به اینکه پرسنل بی حوصله و بد اخلاق نیز بتور تان بخورد .خصوصا متصدی تحویل مدارک!!
[/quote]
خیلی سپاسگذارم دوست عزیز
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان