کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-09 ساعت 17:17)niloo_980 نوشته:  ببخشیددو سوال
۱- برای مصاحبه صبح روز یکشنبه والدین من چه روزی نوبت مدیکال از ان ام سی ابوظبی بگیرن؟

۲- برای گرفتن وقت از دکتر جورج به خودشون ایمیل بزنم؟

۳- به کدوم قسمت بیمارستان برای مدیکال باید مراجعه کرد؟ کدوم طبقه؟

ممنون
میتونن صبح 5 شنبه برن برای مدیکال و جمعه یا شنبه جواب رو بگیرن، بهشون میگن کدوم روز بیان برای گرفتن جواب( اما جمعه ها تست نمیگیرن چون تعطیله). یا 4 شنبه برن و 5 شنبه جواب بگیرن.
این بهترین حالته که هزینه کمتری برای هتل و ... بپردازن.
اگر شما سفرنامه های ابوظبی رو بخونید کاملا توضیح دادشده برای مدیکال کدوم قسمت بیمارستان برن (خیلی کامل گفته شده).
موفق باشیدWink
تشکر کنندگان: areb1356 ، Memolk ، Aghaman
دوستان من که شاغل نیستم فعلا(برنده ی اصلی هم خودمم) ولی همسرم باید فرم 9 سوالی پر کنه آیا؟؟؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 19:06)Memolk نوشته:  دوستان من که شاغل نیستم فعلا(برنده ی اصلی هم خودمم) ولی همسرم باید فرم ۹ سوالی پر کنه آیا؟؟؟؟

فرم ۹ سوالی یک فرم خاص نیست معمولا ابوظبی از کسی نمیخواد فقط اگه زیاد سر از کار شما در نیاره رزومه میخواد
اصلا استرس این چیزا رو بخودتون راه ندین ایشالا با دست پر بر میگردین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Memolk ، Aghaman
(2015-07-10 ساعت 19:55)laleht نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 19:06)Memolk نوشته:  دوستان من که شاغل نیستم فعلا(برنده ی اصلی هم خودمم) ولی همسرم باید فرم ۹ سوالی پر کنه آیا؟؟؟؟

فرم ۹ سوالی یک فرم خاص نیست معمولا ابوظبی از کسی نمیخواد فقط اگه زیاد سر از کار شما در نیاره رزومه میخواد

ممنون لاله خانم هر چی به رفتن نزدیکتر می شیم وسواس رفتاری من هم بیشتر می شه...ممنون از راهنماییتون ولی خوب توی مرحله ی اول مطمئن هستم که دست خالی بر می گردیمWink
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: gholamrezaei
(2015-07-10 ساعت 19:59)Memolk نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 19:55)laleht نوشته:  

ممنون لاله خانم هر چی به رفتن نزدیکتر می شیم وسواس رفتاری من هم بیشتر می شه...ممنون از راهنماییتون ولی خوب توی مرحله ی اول مطمئن هستم که دست خالی بر می گردیمWink
سلام آ از هیچکدوم از ما و دوستانی که میشناسم و تو گروه مون هستن تا حالا این فرم رو نخواستن زیاد ذهنتون ردو مشغول نکنید .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: Memolk
با اجازه شما ما هم به تاپیک کلیرنس اسباب کشی میکنیم البته خدا رو شکر همه یکضربی شدن بجز من ، از تمای دوستانی که تو این مدت اطلاعاتشون رو شیر کردن ممنونم و همچنان هر سوالی باشه درخدمتم .
فقط بگم مدارکتون را دقیق و کامل داشته باشین اما اصلا استرس زیادی بخودتون راه ندیدن ، در قید و بند لباس رسمی و اینجور چیزها هم برای مصاحبه نباشین و صادقانه و خیلی خلاصه فقط اون چیزی که می پرسند رو جواب بدید .
ضمن حتما وای فای هتل را مد نظر داشته باشین و به اطلاعات سایت دقت نکنید ، اصلا از آزانستون بخواین تو قراردادتون ذکر کنن چون اونجا خیلی بهش نیاز دارین و بابتش پول زیادب باید بدین .
نکته دیگه اینکه اگه سه نفر و بیشتر هستین حتما از تاکسی استفاده کنین و پولتون و وقتتون رو صرف کارت نقره ای مترو نکنین.
هتل ما هتل امارات کنکورد بود که هتل خوب و تمیز با برخورد خوبی بود ، ضمن اینکه صبحانه اش بسیار عالی و کامل بود ، یک خیابون بعد از رقه تو آل مکتوم .
آپارتمان هم داره . زیرش و روبروش هم سه چهار تا رستوران ایرانی هست .
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: reasonable ، Memolk ، areb1356 ، rbrb-2015 ، frz61
(2015-07-11 ساعت 12:05)gholamrezaei نوشته:  با اجازه شما ما هم به تاپیک کلیرنس اسباب کشی میکنیم البته خدا رو شکر همه یکضربی شدن بجز من ، از تمای دوستانی که تو این مدت اطلاعاتشون رو شیر کردن ممنونم و همچنان هر سوالی باشه درخدمتم .
فقط بگم مدارکتون را دقیق و کامل داشته باشین اما اصلا استرس زیادی بخودتون راه ندیدن ، در قید و بند لباس رسمی و اینجور چیزها هم برای مصاحبه نباشین و صادقانه و خیلی خلاصه فقط اون چیزی که می پرسند رو جواب بدید .
ضمن حتما وای فای هتل را مد نظر داشته باشین و به اطلاعات سایت دقت نکنید ، اصلا از آزانستون بخواین تو قراردادتون ذکر کنن چون اونجا خیلی بهش نیاز دارین و بابتش پول زیادب باید بدین .
نکته دیگه اینکه اگه سه نفر و بیشتر هستین حتما از تاکسی استفاده کنین و پولتون و وقتتون رو صرف کارت نقره ای مترو نکنین.
هتل ما هتل امارات کنکورد بود که هتل خوب و تمیز با برخورد خوبی بود ، ضمن اینکه صبحانه اش بسیار عالی و کامل بود ، یک خیابون بعد از رقه تو آل مکتوم .

خوب به سلامتی جناب غلامرضایی خانواده ویزای یک ضرب گرفتن...امیدوارم که شما هم هر چه زودتر کلیر بشید...به هر حال برای شما این هفت خان در حال پایانه.موفق باشید.
فقط اینکه رزومه هم داشته باشن همسرم یا اینکه اون هم لازم نیست؟

تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 12:05)gholamrezaei نوشته:  با اجازه شما ما هم به تاپیک کلیرنس اسباب کشی میکنیم البته خدا رو شکر همه یکضربی شدن بجز من ، از تمای دوستانی که تو این مدت اطلاعاتشون رو شیر کردن ممنونم و همچنان هر سوالی باشه درخدمتم .
این هتل کونکورد من ۶ شب بعد مصاحبه رفتم .دبه کرد گفت من بهت وای فای مجانی نمیدم
خلاصه گفت برید از هر جا بوک کردید اینترنت مجانی بگیرید
من خوشم نیومد از برخوردشون ۹۰ درهم هم تکس برای ۶ شب گرفت ، اتاقشم بو میداد ، من روانی شدم ،با وجودیکه ۴ ستاره بود در حد ۳ ستاره هم نبود از نظر من .
اما ۶ شب هتلی که تو ابوظبی در هتل centro almanhal بودم واقعا عالی بود هم بسیار بسیار تمیزتر خوش برخوردت باوجودیکه ۳ ستاره بود در حد ۵ ستاره بود ، آخرش هم تکس هتل نگرفت و در لابی هم اینترنت رایگان داد بهمون

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk

یک تجربه شخصی:
ما بعد مصاحبه رفتیم دبی جاهای زیر بدون هزینه هس به ترتیبی که به ما خوش گذشت:
۱-دبی مال رقص آب و آکواریوم (تا یک حدی بدون هزینه اگه کامل بخواین پولیه) ما دو دفعه رفتیم واز مارک منگو خرید کردیم
۲-ابن بطوطه مال ،واقعا جالب و دیدنی با سبک معماری ملیتهای مختلف ساخته شده از مارکهای پیرگاردین، مکس ( برای بچه ها لباسهاش واقعا جنسش خوبه من همیشه از این برند در دبی برای پسرم لباس میخرم )فروشگاه بزرگ شبیه هایپر هم داره
۳_الغریر مال در همون منطقه دیره بیشتر هتلها میتونن پیاده برن، نزدیکه، جنسهای ارزونتر هم داشت، بیشتر این مال بدرد خرید میخوره از مارکهای منگو مکس اینجا هم میتونید خرید کنید. فروشگاه بزرگ شبیه هایپر هم داره
۴- سیتی سنتر بسیار گرون ما هیچی نخریدیم، فروشگاه کارفور هس که میتونید ازش شکلات که آف خورده بخرید ( احتمالا تو ابن بطوطه و الغریر هم شکلات اف خورده داره)
هزینه مترو بسیار گرون است مثلا ابن بطوطه سه نفرمون رفت و برگشت با مترو شد فکر کنم ۵۰ یا ۶۰ درهم
ما بدلیل گرما اصلا ساحل نرفتیم چون تجربش را در تابستون قبلا داشتم آدم آب پز میشه وحشتناکه
در ابوظبی اگه بخواین بدون هزینه تفریح کنید فقط مال های معمولی داره یک مال بسیار بزرگ کنار همین هتل سنترو هست بنام الوحدا مال که ما ۴ روز مشغول جستجو و خرید بودیم
تفریحات دیکرش مثل پارک آبی و فراری پولیه

تشکر کنندگان: Memolk ، r.bazargan
28 جولای کی مصاحبه داره؟؟؟

تشکر کنندگان:
دوستانی که ابوظبی بودید.اتوبوس های اونجا هم فقط کارتی هستند؟تو فرودگاه میشه کارت خرید؟ برای رفتن از فرودگاه به ایستگاه مرکزی ابوظبی کنار الو حد مال با کدوم اتوبوس می شه رفت؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 16:06)parastoo23 نوشته:  دوستانی که ابوظبی بودید.اتوبوس های اونجا هم فقط کارتی هستند؟تو فرودگاه میشه کارت خرید؟ برای رفتن از فرودگاه به ایستگاه مرکزی ابوظبی کنار الو حد مال با کدوم اتوبوس می شه رفت؟ ممنون
سلام ترمینال دو ما نتونستیم کارت بخریم بهمون گفتن بری ۱۰۰ متر بالاتر از صرافی کارت بخرید ، اما صرافی فقط شارژ میکرد کارت را ، اما نمیفروخت ، به همین دلیل مجبور شدیم با تاکسی بریم ایستگاه اتوبوس الغبیبه و ۶۵ درهم دادیم وگرنه اگه کارت داشتیم با اتوبوس هم میشد بریم. بعد در ایستگاه اتوبوس الغبیبه نفری یک کارت نقره ای خریدیم و شارژ کردیم.
اگه ترمینالهای ۱ و یا ۳ فرودگاه پیاده میشید بله شنیدم چون مترو داره میتونید همون ایستگاه مترو کارت لخرید با مترو برید ایستگاه اتوبوس الغبیبه .
و از الغبیبه راحت خنک برید ابوظبی

تشکر کنندگان: parastoo23
(2015-07-11 ساعت 16:06)parastoo23 نوشته:  دوستانی که ابوظبی بودید.اتوبوس های اونجا هم فقط کارتی هستند؟تو فرودگاه میشه کارت خرید؟ برای رفتن از فرودگاه به ایستگاه مرکزی ابوظبی کنار الو حد مال با کدوم اتوبوس می شه رفت؟ ممنون
تو خود ابوظبی ما فقط با تاکسی جابجا شذیم ورودی تاکسی ابوظبی ۳ درهمه بعد بر اساس کیلومتر
ورودی تاکسی دبی ۵ درهمه بعد بر اساس کیلومتر
ورودی تاکسی فرودگاه ۲۵ درهمه و بعد بر اساس کیومتر

تشکر کنندگان: parastoo23
من برای تمکن مالی هم امروز اقدام کردم فردا می رم از بانک می گیرم...دیگه فقط باید مدارک را دسته بندی کنیم و منتظر روز پرواز باشیم.همین.بعد هم چمدونهامون را بذاریم و بریم توی تایپیک کلیرنس Sad

تشکر کنندگان: areb1356
(2015-07-13 ساعت 18:02)Memolk نوشته:  من برای تمکن مالی هم امروز اقدام کردم فردا می رم از بانک می گیرم...دیگه فقط باید مدارک را دسته بندی کنیم و منتظر روز پرواز باشیم.همین.بعد هم چمدونهامون را بذاریم و بریم توی تایپیک کلیرنس Sad

انشاالله ویزااااای یکضربWink
تشکر کنندگان: Memolk ، areb1356
(2015-07-13 ساعت 19:12)mbsamani نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 18:02)Memolk نوشته:  من برای تمکن مالی هم امروز اقدام کردم فردا می رم از بانک می گیرم...دیگه فقط باید مدارک را دسته بندی کنیم و منتظر روز پرواز باشیم.همین.بعد هم چمدونهامون را بذاریم و بریم توی تایپیک کلیرنس Sad

انشاالله ویزااااای یکضربWink

ممنون راستش یکضرب گرفتن را بهش اصلا فکر نمی کنم...ما دقیقا روی لبه ی تیغیم...ولی مهم نیست ویزا را بدن چه الان چه 2 ماه دیگه...فقط بدنSmileCool

تشکر کنندگان: mbsamani ، sinapco ، areb1356

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان