کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان عزيز
مي خواستم بپرسم برگ ابى كه سفارت مى دهد و روى ان اف بى اى چك نزده و گفته سايت رو چك كنيم
به چه معنى است

تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ، لطفا توجه داشته باشید که حتما برگ کانفیرمیشن فرم 260را که پر کردید موقعه تحویل مدارک به کانتر مربوطه بدهید. برای ما که نزدیک بود بخاطر همین موضوع مصاحبه مان بتاخیر بیفته(علیرغم اینکه کانفیرمیشن باهمون بود) که انشاله بموقعه تو سفر نامه علتش را میگم. کلا روز مصاحبه ما در ابوظبی روز خوبی نبود وخیلی هم شلوغ بود در حدی که جای نشستن کم بود البته فقط سیزده مورد ویزای مهاجرتی بود ولی برای بقبه ویزاها غلغله بود. جالب اینکه مصاحبه ویزاهای توریستی ایستاده پشت کانتر و بااستفاده از بلند گو انجام میشد که همه به وضوح میشنیدند
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستاني که اخيرا به دوبی براي معاينه پزشکي رفتن مي شه راهنمايي کنن که واکسن TD را آيا سه بار زدن و اگر نزدن اونجا واکسن دريافت کردن؟ آخه من از پزشک متخصص عفوني پرسيدم مي گن اين واکسن هر ده سال یک بار کافيه مگر جراحت وحشتناکي داشته باشين که باز در اين موارد کمتر از 4 الی 5 سال لازم نيست دوباره واکسن بزنيد. راستي من واکسن را يک سال پيش زدم. ممنون مي شم راهنمايي کنيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان:
آقا من تور گرفتم و نصف کل هزينه را ازم گرفت، حالا ازش بليط هواپيما و ويزاي دوبی ميخوام، مي گه بايد صبر کني دو سه روز مونده به زمان پرواز بليط به شما تحويل مي شه ولي ويزاي شما آماده است. بليط هواپيما ماهان است. آیا اين روند عادي است ؟ من فکر مي کردم، بايد همون موقع که رزرو تور را نهايي کردي و آماده پرداخت شدي همه مدارک از جمله بليط به شما داده بشه.
مي شه دوستاني که تجربه دارند، راهنمايي بفرمايند.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Memolk
ببخشید یک سوال
ادرس سفارت امریکا در ابوظبی کجاست. توی نامه وقت سفارت من زده السودان استریت . ولی وقتی گوگل میکنم که فاصلشو با هتلهای مختلف چک کنم همش سفارت سودانو میاره.

ممکنه لطفا پاسخ بدین؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 16:04)Azer نوشته:  آقا من تور گرفتم و نصف کل هزينه را ازم گرفت، حالا ازش بليط هواپيما و ويزاي دوبی ميخوام، مي گه بايد صبر کني دو سه روز مونده به زمان پرواز بليط به شما تحويل مي شه ولي ويزاي شما آماده است. بليط هواپيما ماهان است. آیا اين روند عادي است ؟ من فکر مي کردم، بايد همون موقع که رزرو تور را نهايي کردي و آماده پرداخت شدي همه مدارک از جمله بليط به شما داده بشه.

راستش من تور بر نداشتم همه چیز را جدا جدا خریدم از سایت الی گشت...بلیط ماهان رفت و برگشت که همون موقع وچر برام ایمیل شد...و هتل و ویزا که هتل هم همون موقع ایمیل شد فقط ویزا را 1 هفته بعد ایمیل کردن...الان هم حدود 1 ماه گذشته که من همه ی اطلاعات سفرم را دارم و فقط منتظر روز پروازم...البته اگر همه ی پول را پرداخت نکردید فکر کنم طبیعیه که به شما اطلاعات را ندن.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 17:29)niloo_980 نوشته:  ببخشید یک سوال
ادرس سفارت آمریکا در ابوظبی کجاست. توی نامه وقت سفارت من زده السودان استریت . ولی وقتی گوگل میکنم که فاصلشو با هتلهای مختلف چک کنم همش سفارت سودانو میاره.

ممکنه لطفا پاسخ بدین؟

ممنون

من این آدرس را توی گوگل مپ دیدم یه سرچی بکنید دوباره شاید دارید اشتباه سرچ می کنید.
Airport Road at Rabdan (29th) Street Embassies District, Plot 38, Sector W59-02 - أبو ظبي - United Arab Emirates
Phone:+971 2 414 2200
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان:
بچه ها ميشه لطفا اسم چند تا هتل تو ابوظبي رو که کنار سفارت هست و قيمتاش گرون نباشه بهم يگين
تشکر کنندگان:
خوب من امروز رفتم بانک پارسیان و تمکن مالی را هم گرفتم و کلا 5 دقیقه هم وقتم را نگرفت...دیگه فقط مونده خرید دلار و درهم که خدا را شکر با اعلام توافق امروز سیر نزولی گرفته Smile همسر جان هم گفتن این یکی دو روزه هم صبر کنیم شاید پایین تر هم بیاد...ما دوشنبه صبح ساعت 8 رفع زحمت می کنیم تا بعد از 1 سال انتظار بریم ببینیم سرنوشت چی برامون رقم زده...فعلا که دارم کوچولو کوچولو چمدون می بندم چون با این کوچولوی فسقلی کار 1 شب نیست . Wink

تشکر کنندگان: babisondes ، rbrb-2015 ، areb1356
(2015-07-14 ساعت 18:19)Memolk نوشته:  خوب من امروز رفتم بانک پارسیان و تمکن مالی را هم گرفتم و کلا ۵ دقیقه هم وقتم را نگرفت...دیگه فقط مونده خرید دلار و درهم که خدا را شکر با اعلام توافق امروز سیر نزولی گرفته Smile همسر جان هم گفتن این یکی دو روزه هم صبر کنیم شاید پایین تر هم بیاد...ما دوشنبه صبح ساعت ۸ رفع زحمت می کنیم تا بعد از ۱ سال انتظار بریم ببینیم سرنوشت چی برامون رقم زده...فعلا که دارم کوچولو کوچولو چمدون می بندم چون با این کوچولوی فسقلی کار ۱ شب نیست . Wink

برای شما ارزوی موفقیت و یکضربی در ازمون مصاحبه رو از خداوند خواستارمRolleyesSmile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-07-14 ساعت 15:59)Azer نوشته:  دوستاني که اخيرا به دوبی براي معاينه پزشکي رفتن مي شه راهنمايي کنن که واکسن TD را آيا سه بار زدن و اگر نزدن اونجا واکسن دريافت کردن؟ آخه من از پزشک متخصص عفوني پرسيدم مي گن اين واکسن هر ده سال یک بار کافيه مگر جراحت وحشتناکي داشته باشين که باز در اين موارد کمتر از ۴ الی ۵ سال لازم نيست دوباره واکسن بزنيد. راستي من واکسن را يک سال پيش زدم. ممنون مي شم راهنمايي کنيد.
سلام....من سه بار زدم و رفتم nmc و مشکلی پیش نیومد شما هم برای اینکه خیالتون راحت باشه سه بار بزنید که اونجا الکی بهتون واکسن نزنند.....این واکسن اصلا ویروسی هم نیست واشکالی نداره که قبل از مصاحبه بزنید
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-07-14 ساعت 16:04)Azer نوشته:  آقا من تور گرفتم و نصف کل هزينه را ازم گرفت، حالا ازش بليط هواپيما و ويزاي دوبی ميخوام، مي گه بايد صبر کني دو سه روز مونده به زمان پرواز بليط به شما تحويل مي شه ولي ويزاي شما آماده است. بليط هواپيما ماهان است. آیا اين روند عادي است ؟ من فکر مي کردم، بايد همون موقع که رزرو تور را نهايي کردي و آماده پرداخت شدي همه مدارک از جمله بليط به شما داده بشه.
ویزا را همین الان ازش بگیر خیالت راحت بشه
تجربه من از ویزا:
آژانس اصرار داشت چند روز به پرواز ویزامون را بده
من به تجربه بچه های مهاجرسرا که ویزا را زود بگیرید تا مشکل پیش نیاد دو هفته به سفر زنگ زدم که خواهشا زودتر آژانس عصبانی شد. من مجبور شدم بگم برنامم جلو افتاده گفت حالا ببینم چی میشه
بهم زنگ زد همون روز کفت ویزای همسرت ریجکت شده و هیچ کاری نمیشه کرد برو از یک آژانس دیگه اقدام کن ۵۰ ۵۰ ممکنه بدن یا باز ریجکت بشه!!!!برق از سرم پرید . گفت ممکنه تشابه اسمی باشه
کلی استرس بعد از یک روز اون هم خودمون با دیدن فرم ریجکتی فهمیدیم آژانس نوع پاس همسرم را بجای نرمال دیپلمات وارد کرده ک باعث ریجکتی شده . واقعا حالمون گرفته شد. خداروشکر همون آژانس پذیرفت بدون هزینه مجدد ویزا را یکروزه گرفت.
نتیجه : ویزا تون یک ماه قبل از سفر اماده دستتون باشه تا اگه خدای نکرده مشکلی بود فرصت باشه حلش کنید

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: aria802
(2015-07-14 ساعت 18:24)babisondes نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 18:19)Memolk نوشته:  خوب من امروز رفتم بانک پارسیان و تمکن مالی را هم گرفتم و کلا ۵ دقیقه هم وقتم را نگرفت...دیگه فقط مونده خرید دلار و درهم که خدا را شکر با اعلام توافق امروز سیر نزولی گرفته Smile همسر جان هم گفتن این یکی دو روزه هم صبر کنیم شاید پایین تر هم بیاد...ما دوشنبه صبح ساعت ۸ رفع زحمت می کنیم تا بعد از ۱ سال انتظار بریم ببینیم سرنوشت چی برامون رقم زده...فعلا که دارم کوچولو کوچولو چمدون می بندم چون با این کوچولوی فسقلی کار ۱ شب نیست . Wink

برای شما ارزوی موفقیت و یکضربی در ازمون مصاحبه رو از خداوند خواستارمRolleyesSmile

ممنون دوست عزیز من هم آرزو می کنم که زود زود کلیر بشین و با همسر محترم به زودی کشور را ترک کنید.با آرزوی موفقیت.Rolleyes

تشکر کنندگان:
در خصوصی یکی از دوستان راجع به هتل ابوظبی و انتخاب بین هتل مریکور و هتل سنترو. المنهال روتانا سوال پرسیده بودن
نظر من: هتل مریکور گرونتر از هتل سنترو هست خوب حتما کیفیتش بالاتره ، من خودم بین مریکور و سنترو گیر کرده. بودم که کدوم را انتخاب کنم ، از طرفی مریکور تا nmc ابوظبی ۱۰ دقیقه پیاده راهه. اما سنترو ۲ کیلومتر هست با تاکسی رفت ۷ درهم برگشت ۹ درهم میشه تنها پول تاکسی که ما در ابوظبی دادیم همین یکبار بود . چون جواب آزمایش را همسرم پیاده رفت گرفت حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه پیاده روی تا nmc هست.
من خودم تصمیم گرفتم برم سنترو المنهال که بعد از اقامت همسرم بارها از من تشکر کرد به چند دلیل
۱- نسبت به مریکور ارزونتر بود ۲ - کیفیتش خصوصا نظافت روزانه اش بسیا بسیار عالی بود هر روز ملحفه ها عوض میشه و حمامش به صورت وانی نیست که آب بیرون از حمام بریزه و محیط سرویس بهداشتی را خیس کند ۳ - صبحانه اش بی نظیر بود در حد ناهار بود
۴- نزدیکی به الوحدا مال در حد یک دقیقه پیاده روی از کوچه پشت هتل که یکی بزرگترین مالهای ابوظبیه و نیاز شما را از رفتن به سایر مالها صفر میکنه( صرفه جویی در تاکسی و جلوگیری از گرماز دگی)
۵- مهمترین پارامترش هم نزدیکی به ایستکاه اتوبوس مرکزی ابوظبی همون خط e100 آخرین ایستکاه و اولین ایستگاش همینجاس که ما پیاده رفتیم هتل و پیاده هم برگشتیم به ایستگاه موقع برکشت( یک فرعی ۲۰ متری خلوت دقیقا جلو این ایستگاه اتوبوس مرکزی هست یعنی باید بیاین اون طرف خیابون بعد وارد فرعی میشین بطوریکه سمت راست این خیابون الوحدا مال قرار داره و سمت چپش پارکینک این مال بزرگ هست . دقیقا وقتی فرعی تموم شد بپیچید سمت چپ ، پشت ساختمال بلد سنترو را میبینید درش اون طرفش هست.
۶- استخر تمیز و سالن بدن سازی هم داره

فرستاده شده از Nexus 7ِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: mohammad_sepah ، aria802 ، areb1356 ، arveen100
(2015-07-14 ساعت 18:43)azad229 نوشته:  در خصوصی یکی از دوستان راجع به هتل ابوظبی و انتخاب بین هتل مریکور و هتل سنترو. المنهال روتانا سوال پرسیده بودن
نظر من: هتل مریکور گرونتر از هتل سنترو هست خوب حتما کیفیتش بالاتره ، من خودم بین مریکور و سنترو گیر کرده. بودم که کدوم را انتخاب کنم ، از طرفی مریکور تا nmc ابوظبی ۱۰ دقیقه پیاده راهه. اما سنترو ۲ کیلومتر هست با تاکسی رفت ۷ درهم برگشت ۹ درهم میشه تنها پول تاکسی که ما در ابوظبی دادیم همین یکبار بود . چون جواب آزمایش را همسرم پیاده رفت گرفت حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه پیاده روی تا nmc هست.
من خودم تصمیم گرفتم برم سنترو المنهال که بعد از اقامت همسرم بارها از من تشکر کرد به چند دلیل
۱- نسبت به مریکور ارزونتر بود ۲ - کیفیتش خصوصا نظافت روزانه اش بسیا بسیار عالی بود هر روز ملحفه ها عوض میشه و حمامش به صورت وانی نیست که آب بیرون از حمام بریزه و محیط سرویس بهداشتی را خیس کند ۳ - صبحانه اش بی نظیر بود در حد ناهار بود
۴- نزدیکی به الوحدا مال در حد یک دقیقه پیاده روی از کوچه پشت هتل که یکی بزرگترین مالهای ابوظبیه و نیاز شما را از رفتن به سایر مالها صفر میکنه( صرفه جویی در تاکسی و جلوگیری از گرماز دگی)
۵- مهمترین پارامترش هم نزدیکی به ایستکاه اتوبوس مرکزی ابوظبی همون خط e100 آخرین ایستکاه و اولین ایستگاش همینجاس که ما پیاده رفتیم هتل و پیاده هم برگشتیم به ایستگاه موقع برکشت( یک فرعی ۲۰ متری خلوت دقیقا جلو این ایستگاه اتوبوس مرکزی هست یعنی باید بیاین اون طرف خیابون بعد وارد فرعی میشین بطوریکه سمت راست این خیابون الوحدا مال قرار داره و سمت چپش پارکینک این مال بزرگ هست . دقیقا وقتی فرعی تموم شد بپیچید سمت چپ ، پشت ساختمال بلد سنترو را میبینید درش اون طرفش هست.
۶- استخر تمیز و سالن بدن سازی هم داره

فرستاده شده از Nexus ۷ِ من با Tapatalk

ممنون .میشه لطفا بگین از کجا و به چه قیمتی بلیط وهتل ویزا رو گرفتید؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان