کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-27 ساعت 15:16)nara نوشته:  
(2015-07-23 ساعت 13:27)omid_bl نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 23:43)Ali.karimi نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 20:41)Mehrdadvictor نوشته:  سلام دوستان امیدوارم شاد باشین آدرس پستی سفارت تو ابوظبی چیه و همچنین فرمهای غیر از DS-230 باید پر بشه ؟؟؟؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من برای ویزا خانوادگی مدارکی که باید ببرم آیا فرمی هم باید بگیرم ؟
یک سوال دیگه چطور وقت دکتر در ابوظبی بگیرم؟از طریق سایت؟

مرسی, باید از همه صفحات باشه یا فقط یکی دو برگه مشخصات (هم پاسپورت هم شناسنامه رو میگم)؟
با سلام....مصاحبه من هم هفته چهارم آگوست ابوظبي ...ميشه لطفا راهنمايي كنيد شما هتل رو تو ابوظبي ميگيريد يا دوبي؟
هتل مناسبي رو اگه تو ابوظبي سراغ داريد به من هم معرفي كنيد. به نظرتون كي بايد زمان بليط و هتل رو نهايي كرد؟
ممنون
سلام.
من برای ابوظبی هتل one to one hotel- the vilage را که یه هتل 4 ستاره تو منطقه کورنیش هست از الی گشت گرفتم. 33% آف خورده و طبق نظرات هتل خوبی هست. شما تشریف ببرین سایت الی گشت انواع هتل ها مطابق با سلیقتون هست.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: nara ، Ali.karimi ، farzad1364
ما الوفت گرفتیم. چسبیده به سفارت و هتل خوبیه. من انلاین رزرو کردم ار بوکینگ دات کام.
تشکر کنندگان: areb1356
(2015-07-27 ساعت 20:58)niloo_980 نوشته:  کسی از بانک پارسیان تمکن گرفته؟ مهر یا مهر برجسته نداره؟ نامه یکی از دوستای من فقط امضا داره. از تهران هم گرفته. باید درخواست میکرد برای مهر یا همینجوری اشکالی نداره؟
بله هیچ مشکلی نیست ما هم همونطوری تحویل دادیم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 23:06)niloo_980 نوشته:  ما الوفت گرفتیم. چسبیده به سفارت و هتل خوبیه. من انلاین رزرو کردم ار بوکینگ دات کام.
یعنی شما از صبح تا شب میخواین تو هتل بمونین ؟
سفارت تو یه منطقه کاملا مجزا وبا فاصله از مرکز شهر ومراکز خرید بزرگ ابوظبی هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: nara ، arveen100
دوستایی که ابوظبی بودید لطفا بگید اتوبوس اونجا هم کارتی هست یا با پول هم می شه پرداخت کرد؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 22:58)areb1356 نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 15:16)nara نوشته:  
(2015-07-23 ساعت 13:27)omid_bl نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 23:43)Ali.karimi نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 20:41)Mehrdadvictor نوشته:  سلام دوستان امیدوارم شاد باشین آدرس پستی سفارت تو ابوظبی چیه و همچنین فرمهای غیر از DS-230 باید پر بشه ؟؟؟؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من برای ویزا خانوادگی مدارکی که باید ببرم آیا فرمی هم باید بگیرم ؟
یک سوال دیگه چطور وقت دکتر در ابوظبی بگیرم؟از طریق سایت؟

مرسی, باید از همه صفحات باشه یا فقط یکی دو برگه مشخصات (هم پاسپورت هم شناسنامه رو میگم)؟
با سلام....مصاحبه من هم هفته چهارم آگوست ابوظبي ...ميشه لطفا راهنمايي كنيد شما هتل رو تو ابوظبي ميگيريد يا دوبي؟
هتل مناسبي رو اگه تو ابوظبي سراغ داريد به من هم معرفي كنيد. به نظرتون كي بايد زمان بليط و هتل رو نهايي كرد؟
ممنون
سلام.
من برای ابوظبی هتل one to one hotel- the vilage را که یه هتل ۴ ستاره تو منطقه کورنیش هست از الی گشت گرفتم. 33% آف خورده و طبق نظرات هتل خوبی هست. شما تشریف ببرین سایت الی گشت انواع هتل ها مطابق با سلیقتون هست.

ممنون از راهنماييتون ...
تشکر کنندگان:
(2015-07-28 ساعت 02:48)laleht نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 23:06)niloo_980 نوشته:  ما الوفت گرفتیم. چسبیده به سفارت و هتل خوبیه. من انلاین رزرو کردم ار بوکینگ دات کام.
یعنی شما از صبح تا شب میخواین تو هتل بمونین ؟
سفارت تو یه منطقه کاملا مجزا وبا فاصله از مرکز شهر ومراکز خرید بزرگ ابوظبی هست

دوست عزيز رزرو آنلاين نياز به پرداخت اينترنتي داره؟
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 15:10)nara نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 12:31)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  سلام به دوستان ما برای مصاخبمون اقامتمون در ابوظبی خواهد بود فقط راهنمایی میخواستم چون پروازم دبی میشینه 11 شب چطوری میتونیم به ابوظبی بریم که مقرون به صرفه باشه؟؟؟ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن

سلام
ميشه لطفا راهنمايي كنيد چه هتلي رو تو ابوظبي انتخاب كرديد؟
مصاحبه من هفته اخر آگوست ابوظبي هست

سلام ما هتل هیلتون رو گرفتیم نیم ساعتی فاصله داره با سفارت ولی خیلی قیمت و کیقیتش خوبه.
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان:
ابوظبی در ماه آگوست مصاحبه برگزار میکنه؟؟؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2015-07-28 ساعت 10:59)aria802 نوشته:  ابوظبی در ماه آگوست مصاحبه برگزار میکنه؟؟؟
اگوست قطعا ولی سپتامبر رو یکی از مدیران میگفت که مصاحبه نداره و این یعنی کیسهای ابوظبی کلیر خورده خیلی وضعیتشون بهتره از ایروان و انکاراست
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: aria802
(2015-07-28 ساعت 11:08)houshym نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 10:59)aria802 نوشته:  ابوظبی در ماه آگوست مصاحبه برگزار میکنه؟؟؟
اگوست قطعا ولی سپتامبر رو یکی از مدیران میگفت که مصاحبه نداره و این یعنی کیسهای ابوظبی کلیر خورده خیلی وضعیتشون بهتره از ایروان و انکاراست

من هفته اول آگوست مصاحبه ام هست.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Ali.karimi
(2015-07-28 ساعت 13:51)Azer نوشته:  
(2015-07-28 ساعت 11:08)houshym نوشته:  

من هفته اول آگوست مصاحبه ام هست.

هفنه سوم اگوست
Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من الان دبی هستم و دارم میرم برای مدیرکل.
دوستان تو فرودگاه سیم کارت نخرید چون خیلی گرون در میاد ، یا با تورلیدرتون بخرید یا سوپر مارکت ها، خیلی ارزون در میاد. من از فرودگاه گرفتم و ...
تشکر کنندگان: parastoo23 ، parsush ، areb1356
(2015-07-29 ساعت 09:07)mbsamani نوشته:  سلام دوستان
من الان دبی هستم و دارم میرم برای مدیرکل.
دوستان تو فرودگاه سیم کارت نخرید چون خیلی گرون در میاد ، یا با تورلیدرتون بخرید یا سوپر مارکت ها، خیلی ارزون در میاد. من از فرودگاه گرفتم و ...
به سلامتی همشهری.
بری ایشالا دست پر برگردی.
فقط یه زحمت برات دارم.
مصاحبه که تشریف بردی ببین برای ویزا چه روزهایی پاسپورت رو میگیرن و چند روزه بر می گردونن.
ان شا..... شما که یکشنبه ای یه ضرب بگیری ویزا رو.
تشکر کنندگان:
کسی‌ از دوستان اطلاع دارن مترو دوبی‌ تا چه ساعتی‌ از شب کار می‌کنه؟
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان