کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بشماریم؟ این دومیشه داستان 819 دلار
819 دلار مربوط میشه به قبل از سال 2011
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، SAAM_60 ، HERMES7 ، پدی ، rbrb-2015 ، Memolk
(2014-12-24 ساعت 12:32)behdadK نوشته:  1- زودتر از 1 ماه مونده به مصاحبه به شما جواب نمیدن
2- حتما با NMC تلفنی یا ایمیل (ترجیحا تلفنی) هماهنگ کنید و نتیجه رو اینجا بگید.
3- چهارشنبه رو احتمالا یکشنبه هفته بعدش به شما ویزا میدن اگر یکضرب بگیرید. اما ممکنه 3 شنبه هم بشه.

سلام - ممنون از راهنمایی شما
من به nmc ایمیل زدم و جواب رو به قرار زیر ارسال کردند . البته بعدش تلفن هم زدم و گفتند که شنبه اول وقت اونجا باشم

Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later.

The whole examination will take about 2-3 hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later and urgent charges are non-refundable.
For the children between 2-14yrs Mantoux test (test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.68/-. The result will be ready after 48hrs if it is normal.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence,intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.
We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.
Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.
Thank you and Good Day!
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
برای دیدن تصویر با سایز بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

[عکس: 6qd8z4gpuc90.jpg]
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: L_haam ، laleht ، aidaz ، babak12 ، m.ghoreishi ، milad.nas ، Memolk ، arveen100
سلام به همه
دوستان کسی نمیدونه بلیط اتوبوس دبی به ابوظبی رو کحا باید تهیه کرد؟ آیا کارت نقره ای مترو هم جواب میده؟
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان:
Call 8009090
شماره بالا شماره RTA دبی است هر موقع دبی بودید با این شماره تماس بگیرید اطلاعات لازم را به شما خواهند داد.
از یکی از لینکه این اطلاعات را گرفتم.

1) liesure bus Dhs 20
comfortable seats, internet wireless connection provided ...

2) regular bus Dh 15
2 hours trip

Available from Al ghubaiba bus stand (bur dubai... near shindagha)

اما توصیه نمی کنم با اتوبوس برید اگر با یکی از همین سرویسها برید کمتر استرس خواهید داشت.
در هر صورت یا اتوبوس هم خواستید برید صبح زود برید تا دیر نرسید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: babak12 ، solid_mercury ، vahidbaq
(2015-01-07 ساعت 22:05)solid_mercury نوشته:  سلام به همه
دوستان کسی نمیدونه بلیط اتوبوس دبی به ابوظبی رو کحا باید تهیه کرد؟ آیا کارت نقره ای مترو هم جواب میده؟

با سلام .با کارت نقره ای به ازای هر نفر 25درهم هزینه اتوبوس تا ابوظبی را میتونید راحت پرداخت کنید. از ساعت 5صبح تا نیمه شب به ابوظبی سرویس داره. فاصله زمانی حرکت سرویسها به ابوظبی هر 10 دقیقه از ترمینال الغبیبه و از ترمینال ابن بطوطه هر 30دقیقه در روزهای غیر تعطیل ودر تعطیلات الغبیبه15و در ابن بطوطه هر 60 دقیقه سرویس داره به ابوظبی. البته بسته به تعداد مسافر و ترافیک زمان بالا یکمی متغیره. ترمینال الغبیبه تو همون ایستگاه الغبیبه است.
در ترمینال الغبیبه اتوبوس کد E100و در ابن بطوطهE101 سرویسهای ابوظبی هستند.
تشکر کنندگان: solid_mercury ، vahidbaq

در تکمیل صحبت دوستان، اگر کارت مترو هم نداشته باشد می تونید توی همون ترمینال بلیط تهیه کنید (ولی گاهی پیش اومده که بلیط تموم شده). درضمن اگر کارت مترو تون شارژ کافی نداشته باشه، برای برگشت توی ابوظبی نمی تونید شارژش کنید (ولی خوب راحت نقد پرداخت می کنید). اما همونطور که دوستمون گفتن صبح مصاحبه بهتره با اتوبوس نرید تا کمتر دچار استرس بشید. انشالا ویزاتون که حاضر شد برای گرفتنش می تونید با اتوبوس برید.
(البته الان که این مطلب رو دارم می نویسم شما باید توی سفارت مشغول مصاحبه باشد! با آرزوی موفقیت برای شما)
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: solid_mercury ، asher ، r.bazargan
سلام به همه من تازه از ابوظبي برگشتم اگه سوالي از اتفاقات جالب اونجا دارين من در خدمتم اينم بگم اول رفتم ابوظبي

تشکر کنندگان: vahidbaq ، laleht ، behjat ، arveen100
(2015-01-12 ساعت 23:19)majid2015 نوشته:  سلام به همه من تازه از ابوظبي برگشتم اگه سوالي از اتفاقات جالب اونجا دارين من در خدمتم اينم بگم اول رفتم ابوظبي

دوست عزيز نتیجه چی شد؟ لطفا سفرنامه تون رو توی انجمن خصوصی 2015 بنویسید.
تشکر کنندگان:
(2015-01-12 ساعت 23:19)majid2015 نوشته:  سلام به همه من تازه از ابوظبي برگشتم اگه سوالي از اتفاقات جالب اونجا دارين من در خدمتم اينم بگم اول رفتم ابوظبي

اگه زحمتی نیست لطفا بگین ورودتون به ابوظبی با چه پروازی بوده؟ اگه ابوظبی اقامت کردین از این تصمیم راضی بودین؟
محبت کنین یه سفرنامه ولو مختصر بزارین ممنون میشم
چون ما هم تو فکر ورود به ابوظبی و اقامت در اونجا و استفاده از nmc ابوظبی هستیم ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیار بزارین.مرسی
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A_A
حتما مينويسم با وجودي كه ap خورديم من از مشهد با پرواز قطر رفتم مستقيم ابوظبي , هتلم اگه تو محدوده كورنيچ بگيرين خيلي نزديك به nmc ميشه من وقت از دكترو از سايت www.nmc.ae گرفتم حتما يه سفر نامه تو انجمن مينويسم

تشکر کنندگان: laleht ، areb1356 ، A_A ، asher ، r.bazargan
(2015-01-13 ساعت 12:52)majid2015 نوشته:  حتما مينويسم با وجودي كه ap خورديم من از مشهد با پرواز قطر رفتم مستقيم ابوظبي , هتلم اگه تو محدوده كورنيچ بگيرين خيلي نزديك به nmc ميشه من وقت از دكترو از سايت www.nmc.ae گرفتم حتما يه سفر نامه تو انجمن مينويسم

خیلی محبت می کنین چون من بچه کوچیک دارم و فکر کنم با بچه ابوظبی بودن بهتره البته هنوز دارم همه فاکتورها رو مثل هزینه، رفت و آمد،... بالا پایین میکنم توی سفرنامه های سالهای پیش یکی دو مورد بیشتر نبود بی شک تجربه شما در تصمیم گیری حداقل برای من خیلی موثره.سپاس
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-01-08 ساعت 12:59)vahidbaq نوشته:  

در تکمیل صحبت دوستان، اگر کارت مترو هم نداشته باشد می تونید توی همون ترمینال بلیط تهیه کنید (ولی گاهی پیش اومده که بلیط تموم شده). درضمن اگر کارت مترو تون شارژ کافی نداشته باشه، برای برگشت توی ابوظبی نمی تونید شارژش کنید (ولی خوب راحت نقد پرداخت می کنید). اما همونطور که دوستمون گفتن صبح مصاحبه بهتره با اتوبوس نرید تا کمتر دچار استرس بشید. انشالا ویزاتون که حاضر شد برای گرفتنش می تونید با اتوبوس برید.
(البته الان که این مطلب رو دارم می نویسم شما باید توی سفارت مشغول مصاحبه باشد! با آرزوی موفقیت برای شما)
برای تکمیل تر کردن نوشتارهای دوستان اضافه کنم ، با اتوبوس ساعت پنج صبح در ترمینال الغبیبه ، دقیقا دوساعت تا ترمینال ابوظبی در راه بودیم.
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، asher ، A_A ، vahidbaq
سلام دوستان
بعضی از عزیزان شماره تماس خانم ملیکا را می خواستند ،(البته در نوشته های برخی دوستان این شماره موجود است) که بدین قرار است :
شایان ذکر است که و ا ی ب ر ، ن یم ب از و.... در امارات فی ل تر می باشند و قادر به تماس صوتی با این برنامه ها نبوده و فقط از انها به صورت نوشتاری می توان استفاده کرد.
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: asher ، مير منصور ، vahidbaq ، laleht ، Memolk
(2015-01-20 ساعت 00:00)sh_mm10 نوشته:  سلام دوستان
بعضی از عزیزان شماره تماس خانم ملیکا را می خواستند ،(البته در نوشته های برخی دوستان این شماره موجود است) که بدین قرار است :
شایان ذکر است که و ا ی ب ر ، ن یم ب از و.... در امارات فی ل تر می باشند و قادر به تماس صوتی با این برنامه ها نبوده و فقط از انها به صورت نوشتاری می توان استفاده کرد.

اگه سرعت اینترنت خوب باشه با پیلتر شکان گوشی می تونید از تمام امکانات تمام برنامه های فوق استفاده کنید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان