کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-10-21 ساعت 21:08)MASTAN1 نوشته:  آقا سلام به همگی
برای وقت مدیکال NMC هر سئوالی داشتید در خدمت هست. من دبی زندگی می کنم و حسب وظیفه هر سئوالی داشتید بپرسید براتون می پرسم و جوابش رو ه میگذارم
دیروز رفتمNMC معولا سرشون خلوته و نیاز به گرفتن وقت نیست اما حتما قبل از ساعت 9 باید اونجا باشید تا کارتون انجام بشه
دو دکتر صبح دارند از 9 تا 1 بعد از ظهر
1 دکتر از ساعت 5 تا 8 عصر
البته بر اساس تاریخ ممکنه فرق کنه هر کدام از دوستان تاریخ خاصی مد نظر داشته باشید می پریم
دو روز کاری برای جواب باید صبر کنید که ممکنه با اصرار به کمبود وقت کاهش پیدا کنه
هر سئوالی داشته باشید در خدمتیم
بقول آقا رضا از پاسخ به سئوالات شما شدیدا کیف می کنیم

سلام دوست عزیز من یک دختر ۲ ماهه دارم دکترش بهم گفت که واکسن آبله مرغان و آنفولانزا براش نمیزنن چون بالای یک سال باید زده بشه می خواستم بدونم شما چیزی در این مورد می دونین چون خیلی دلواپسشم!
ممنون!
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
(2014-10-29 ساعت 02:28)minan نوشته:  سلام دوستان,ما امروز مديكال چك رو انجام داديم،و هزينه بدون تزريق واكسن شد نفري ٥٢٥ درهم،اگه واكسنهاتون رو مثل ما تو ايران كامل كرده باشين ديگه اينجا هزينه اضافه پرداخت نميكنيد،راستي نفري ٥ قطعه عكس لازم براي مديكا
سلام دوست عزیز
شما اطلاع دارید که فاصله بین ۲ نوبت واکسن mmrنباید بیش از دو ماه باشه یانه؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-11-04 ساعت 13:18)elierra نوشته:  [b]
با سلام و تبریک به همه برندگان لاتاری 2015
من از برندگان 2014 هستم و اگه خدا بخواد دو هفته دیگه در آمریکا خواهم بود.
بنظرم اومد چند نکته از تجربیاتی که در مسیر گرفتن ویزا داشتم رو با شما به اشتراک بگذارم.
وقتی به دوبی سفر میکنید اونجا با مسافران زیادی مثل خودتون روبرو میشید که برای مصاحبه و مدیکال اومدند و هرکدوم در هر مسئله مربوط به فرایند گرفتن ویزا، از ظن خودشون یار شما میشند و با حرفهاشون استرس زیادی به شما وارد می کنند. هرکسی یک چیزی میگه که معمولا هیچکدوم مبنای درستی نداره. پس به خودتون الکی استرس وارد نکنید و سعی کنین اطلاعات درست رو از مراجع معتبر و راهنماهایی که در خود سایت لاتاری گذاشته شده بردارید. در همون صفحه ای که اعلام شده برنده اید، لینکی هست که با زدن اون وارد سایتی میشید که در 7 مرحله کل مراحل فرایند اخذ ویزا رو توضیح میده و تو هر صفحه لینک هایی هست که بهتون اطلاعات اضافه مورد نیاز رو میده. ما حتی عکس هامون رو هم خودمون با دوربین دیجیتال تو خونه گرفتیم و بانرم افزاری که تو خود سایتشون بود تنظیم کردیم و فرستادیم و قبول هم شد.
علاوه بر مسافرهای مثل شما، تور لیدرهای هتل های دوبی هم جزو کسانی هستند که باید حواستون بهشون باشه. به محض ورود و فهمیدن اینکه شما برای لاتاری اومدین پیشنهاد هاشون شروع میشه. اکثرشون سعی می کنن که شما رو برای مدیکال به مرکز " میدایست" راهنمایی کنن که 925 درهم برای مدیکال میگیره و آخر همون روز انجام مدیکال، جواب رو بهتون میده. اما درمانگاه دیگری هم وجود داره به اسم NMC که کل فرایند مدیکال رو براتون با 425 درهم انجام میده یعنی نصف قیمت میدایست. NMC احتیاج به وقت گرفتن و هماهنگی قبلی هم نداره. اما جواب رو دو روزه میده. یعنی امروز که برید، پس فردا بعد از ظهر جواب آماده است. بنابراین اگه وقت دارین لازم نیست به میدایست پول اضافه بدین. اتفاقی که برای خیلی از ایرانی ها افتاده بود. یعنی که وقت به اندازه کافی داشتند تا زمان مصاحبه، اما تور لیدر هتلشون فرستاده بودشون میدایست و دو برابر پول داده بودند. NMC کنار ایستگاه مترو ابو هیل هست و با مترو خیلی راحت میتونین برین اونجا. ساعت 7:45 اونجا باشید و بگید واسه US Medical اومدین. خودشون همه کارهارو اتومات انجام میدن. ما چون بچه نداشتیم 2/5 ساعته همه کارامون انجام شد، هر دو دفعه!
یادتون باشه شما هیچ نیازی به خانم ملیکا ندارید. کافیه قبل از سفرتون از تو اینترنت اطلاعات مورد نیازتون رو در بیارین و خودتون همه کاراتون رو انجام بدین. من هنوز که هنوزه ملیکا رو ندیدم. اما بعضی ایرانی ها از بدو ورود به دوبی دنبال ملیکا هستند چون فکر میکنن که اونه که کارها رو انجام میده. جالبه یک خانواده ایرانی بودند که فکر میکردند ملیکا رییس NMC هست!!!
هزینه رفت و برگشت از دوبی به ابوظبی، یعنی ماشین ببرتون ابوظبی و اونجا منتظر بمونه تا کارتون تموم بشه و برتون گردونه میشه 100 درهم. پس پول اضافه ندیدن. من خودم واسه گرفتن ویزا دوبار رفتم و امدم از در هتلمون 100 درهم. اما دفعه اول با اتوبوس دوبی- ابوظبی رفتیم که خیلی راحت بودیم. ترمینالش تو ایستگاه مترو غبیبه هست. ساعت اتبوس ساعت 6:45 که بشید و از ترمینال ابوظبی با تاکسی برین سفارت راس 8 اونجایین. لازم هم نیست با ملیکا برین کا ساعت 4 صبح بیاد دنبالتون و از ساعت 6 دم سفارت باشین که 8 صبح تازه سفارت باز بشه. گول این حرفها که راهش پیچیده است و گم میشین و صبح ها هوا مه میشه با ماشین چپ میکنین میمیرین و خروجی اش رو گم میکنین و اینارو هم نخورین. حرفایی که ملیکا میزد!!!!! در ضمن ملیکا هیچ آشنایی تو سفارت نداره که بخواد کارتون رو سریعتر راه بندازه. چند نفر بشین و با تور لیدرتون صحبت کنین و بگید نفری 100 درهم میدیم واسه رفت و برگشت برامون ماشین جور کن. برای ما بهار خانم تو هتل CapThorne ماشین گرفت واقعا راضی بودیم. ماشیناش عالی بودن.
برای در آوردن برنامه اتوبوس های دوبی ابوظبی بث سایت RTA برین و برنامه اتوبوس E100 رو چک کنین.
اونجا تورلیدرها همش بهتون میگن خسیس بازی در نیارین، حالا یکبار اسمتون واسه لاتاری در اومده ریسک نکنین و از اینجورحرفا، که شمارو راضی کنن پس حواستون باشه اگه با اطلاعات کامل برین هیچ ریسکی نداره.
تو قسمت سفر به امارات سال قبل نگاه کنین چند تا سفرنامه کامل و خوب هست که یکیش رو خودم نوشتم. همه چی توضیح داده شده که راحت برین و پول اضافه ندین. ما حتی از سیتی تور ها هم استفاده نکردیم و با تاکسی و مترو همه جارو گشتیم و جاهایی رفتیم که تورها نمیبردند. ارزونترم دراومد.
مطمئن باشید اونایی که ازشون میخورید همون ایرانی هایین که ادای خدمت و کمک به شما رو در میارند نه آمریکایی های توی سفارت.
خوش باشین
برای همتون آرزوی موفقیت و یک پروسه راحت دارم.
[/b]

با سلام
شما می دونید با بچه کدام مرکز پزشکی در دبی سریع تر جواب می دهد؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: TajbakhshSalma ، nora-nora ، r.bazargan ، karmen
(2014-11-16 ساعت 13:51)nazgol hemati نوشته:  
(2014-10-29 ساعت 02:28)minan نوشته:  سلام دوستان,ما امروز مديكال چك رو انجام داديم،و هزينه بدون تزريق واكسن شد نفري ٥٢٥ درهم،اگه واكسنهاتون رو مثل ما تو ايران كامل كرده باشين ديگه اينجا هزينه اضافه پرداخت نميكنيد،راستي نفري ٥ قطعه عكس لازم براي مديكا
سلام دوست عزیز
شما اطلاع دارید که فاصله بین ۲ نوبت واکسن mmrنباید بیش از دو ماه باشه یانه؟
ممنون

سلام دوست عزيز تا جايي كه من اطلاع دارم مشكلي نداره و فقط نبايد فاصلش كمتر از يك ماه باشه ولي براي اطمينان بيشتر ميتونيد با شماره انيستيتو پاستور تجريش تماس بگيريد و سوال كنيد، واکسیناسیون :22730014
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، sad_sad ، A_A ، nazgol hemati ، TajbakhshSalma
(2014-11-16 ساعت 11:52)nazgol hemati نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 21:08)MASTAN1 نوشته:  آقا سلام به همگی
برای وقت مدیکال NMC هر سئوالی داشتید در خدمت هست. من دبی زندگی می کنم و حسب وظیفه هر سئوالی داشتید بپرسید براتون می پرسم و جوابش رو ه میگذارم
دیروز رفتمNMC معولا سرشون خلوته و نیاز به گرفتن وقت نیست اما حتما قبل از ساعت 9 باید اونجا باشید تا کارتون انجام بشه
دو دکتر صبح دارند از 9 تا 1 بعد از ظهر
1 دکتر از ساعت 5 تا 8 عصر
البته بر اساس تاریخ ممکنه فرق کنه هر کدام از دوستان تاریخ خاصی مد نظر داشته باشید می پریم
دو روز کاری برای جواب باید صبر کنید که ممکنه با اصرار به کمبود وقت کاهش پیدا کنه
هر سئوالی داشته باشید در خدمتیم
بقول آقا رضا از پاسخ به سئوالات شما شدیدا کیف می کنیم

سلام دوست عزیز من یک دختر ۲ ماهه دارم دکترش بهم گفت که واکسن آبله مرغان و آنفولانزا براش نمیزنن چون بالای یک سال باید زده بشه می خواستم بدونم شما چیزی در این مورد می دونین چون خیلی دلواپسشم!
ممنون!

سلام دوست عزیز متاسفانه اطلاعی در این زمینه ندارم اصلا استری نداشته باشید اگر قانونا نباید زده بشه در دبی حتما رعایت می کنند چون اینجا قوانین از ایران هم سفت و سخت تره. nmc همه بسیار خوش اخلاق هستند و مشگلی وجود ندارد.
اگر باز هم مشکلی بود میشه از پلی کلینیک دبی که یک خانم ایرانی آنجا کار می کنه هم بپرسید. اگر موفق نشدید پیام بگذارید من براتون سئوال می پرسم.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام دوستان
نقشه مترو دبی
به تفکیک مراکز خرید و دیدنی و تفریحی

[عکس: IwoQ4.jpg]
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
دوستان تو ابو ظبی اگه یکضرب ویزا بگیریم، ویزا رو همون روز میدن یا نه یکی‌ دو روزی طول میکشه؟
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-11-25 ساعت 21:32)omid_bl نوشته:  دوستان تو ابو ظبی اگه یکضرب ویزا بگیریم، ویزا رو همون روز میدان یا نه یکی‌ دو روزی طول میکشه؟

حداقل 2 روز کاری به طول می انجامد....
تشکر کنندگان: omid_bl ، A_A ، Sam2014 ، vahidbaq ، sh_mm10 ، HERMES7 ، miyu ، Memolk
سلام
کسی هست مصاحبه اش 20 ژانویه ابوظبی باشه؟
تشکر کنندگان: HERMES7
دوستان چرا کسی دیگه سفرنامه اش و نمیزاره؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان گرامی و با آرزوی موفقیت و دریافت ویزای یک ضرب

دوستانی که برنامه ریزی برای سفر به امارات جهت مصاحبه یا دریافت ویزا را دارند به تعطیلات سال 2015 میلادی سفارت عمه ریکا در ابوظبی توجه فرمایند:

[عکس: 2015_holiday.png]

همچنین سفارت در روزهای جمعه و شنبه تعطیل است .

پیروز و سربلند باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: مير منصور ، ofrfar ، vahidbaq ، laleht ، sh_mm10 ، A_A ، HERMES7 ، areb1356 ، nora-nora ، samane1363 ، Pooriaaa ، behjan
(2014-12-07 ساعت 23:29)kaamiran نوشته:  بالاخره نفهمیدم در امارات شنبه 3 ژانویه به مناسبت میلاد پیامبر تعطیله یا یکشنبه 4 ژانویه
در سایت زیر شنبه 3 ژانویه تعطیل اعلام شده است

http://www.timeanddate.com/calendar/?yea...country=66

سلام ، هیچیک از دوستان در مورد پاسخ به سوال من نمیتونه کمکی بکنه؟ و اینکه nmc در تاریخ مورد اشاره بازه ویا تعطیله.
تشکر کنندگان:
سلام
لطفا بگید کلا چند قطعه عکس برای مدیکال و ویزا در ابوظبی لازم داریم؟واسه مدیکال 5تا
برای سفارت 6تا؟
ایا درسته؟یا من گیج شدم!!!!
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-12-11 ساعت 15:57)kaamiran نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 23:29)kaamiran نوشته:  بالاخره نفهمیدم در امارات شنبه 3 ژانویه به مناسبت میلاد پیامبر تعطیله یا یکشنبه 4 ژانویه
در سایت زیر شنبه 3 ژانویه تعطیل اعلام شده است

http://www.timeanddate.com/calendar/?yea...country=66

سلام ، هیچیک از دوستان در مورد پاسخ به سوال من نمیتونه کمکی بکنه؟ و اینکه nmc در تاریخ مورد اشاره بازه ویا تعطیله.
منطقیش اینه که به سایت سفارت اعتماد کنی نه سایت های دیگه. اگر میخوای مطمئن شی میتونی مکاتبه کنی. اما شما کلا با سفارت فقط برای مصاحبه کار داری چه فرقی داره چه روزی در هر سایتی گفته تعطیله. اگر سفارت تعطیل بود که برات وقت مصاحبه نمیدادند.
در خصوص NMC هم حتما باهاشون تماس بگیر بهت جواب میدن که تعطیلن یا نه. اونجا فکر کنم کلا فقط جمعه ها مدیکال انجام نمیده اما اون رو هم بازه و جواب تحویل میده. کلینیک رو که کلا تعطیل نمیکنن. تلفنی تماس بگیر چون با ایمیل چیزی ازشون نمی ماسه. ضمنا اگر وقت از NMC گرفتی برای اون روز که معنیش اینه که بازن. اگر هم میخوای اون روز جواب رو بگیری باز هم مشکلی نیست. چون همه روز هفته جواب آزمایش رو میدن و فقط برای مدیکال جمعه ها کار نمیکنن.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: kaamiran ، A_A
(2014-12-12 ساعت 20:19)sh_mm10 نوشته:  سلام
لطفا بگید کلا چند قطعه عکس برای مدیکال و ویزا در ابوظبی لازم داریم؟واسه مدیکال 5تا
برای سفارت 6تا؟
ایا درسته؟یا من گیج شدم!!!!

دوست من شما کلا 7 عدد عکس نیاز دارید که 5 عدد آن برای مدیکال و مابقی برای سفارت نیاز هست . موفق باشید.
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: kaamiran ، sh_mm10 ، nora-nora ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان