کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
شما بله موضوع خانم ملیکاست!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-01-20 ساعت 20:38)vahidbaq نوشته:  
(2015-01-20 ساعت 00:00)sh_mm10 نوشته:  سلام دوستان
بعضی از عزیزان شماره تماس خانم ملیکا را می خواستند ،(البته در نوشته های برخی دوستان این شماره موجود است) که بدین قرار است :
شایان ذکر است که و ا ی ب ر ، ن یم ب از و.... در امارات فی ل تر می باشند و قادر به تماس صوتی با این برنامه ها نبوده و فقط از انها به صورت نوشتاری می توان استفاده کرد.

اگه سرعت اینترنت خوب باشه با پیلتر شکان گوشی می تونید از تمام امکانات تمام برنامه های فوق استفاده کنید.

سلام
سرعت خوب بود.ولی باز هم با فی ل تر شکن هم میسر نبود.می گفتند امارات به خاطر حمایت از مخابراتشون ،چنین تدبیری کرده.
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان:
قند شکنتون خوب نبوده Smile من اونجا با سپر نقطه ی داغ (البته ترجمه انگلیسیش Wink ) از همه چی استفاده می کردم.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: sh_mm10
دوستان میشه لینک سفرنامه های ابوظبی رو بهم بدین؟

تو کدوم سایت برای دکتر باید وقت بگیریم؟ و کی این کار رو انجام بدیم؟ من امشب نامه دومم اومده و سفارتم رو خودشون از آنکارا تغییر دادن به ابوظبی و من الان کاملا گیج هستم ، لطفا راهنماییم کنید چه کار کنم لطفا
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2015-01-23 ساعت 20:41)ajab1 نوشته:  دوستان میشه لینک سفرنامه های ابوظبی رو بهم بدین؟

تو کدوم سایت برای دکتر باید وقت بگیریم؟ و کی این کار رو انجام بدیم؟ من امشب نامه دومم اومده و سفارتم رو خودشون از آنکارا تغییر دادن به ابوظبی و من الان کاملا گیج هستم ، لطفا راهنماییم کنید چه کار کنم لطفا
http://www.mohajersara.com/thread-7099.html
برای گرفتن وقت باید حدودا 1 ماه مونده به مصاحبه ایمیل برنید
نیاز به گرفتن وقت مشابه انکارا نیست فقط مکاتبه کنید که دکتر در تاریخ مورد نظر حضور داشته باشه
به ادرس می تونید ایمیل بزنید
appointmentdeiradxb@nmc.ae
اصلا هم گیج نباش سئوالی دارید مطرح کنید دوستان راهنمایی می کنن
همه مراحل مثل همه فقط مدلش فرق داره
برای واکسن فقط باید td بگید 1 نوبت دیگه براتون وارد کنه فقط وارد کنه نیازی به تزریق نیست
برای سفر نیاز به ویزا دارید که حتما 1 ماه مونده به مصاحبه ویزا از ارانسهای معتبر نهیه کنید
بلیط و هتل هم با توجه به بودجه تهیه کنید
نیازی به ارسال مدارک نیست
نیازی به دفاتر پستی هم نیست
حتما سفرنامه امسال و سالهای پیش مطالعه داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ajab1 ، Memolk
مانده حساب چقدر قبل از مصاحبه در ابوظبی باید گرفته بشه دوستان؟ مهلتی داره؟
مدیکال رو چند روز قبل باید با ایمیل هماهنگ کرد؟ امشب که نامه گرفتم میتونم؟ یا مهلت خاصی داره ابوظبی؟
دستتون درد نکنه
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-01-23 ساعت 22:55)ajab1 نوشته:  مانده حساب چقدر قبل از مصاحبه در ابوظبی باید گرفته بشه دوستان؟ مهلتی داره؟
مدیکال رو چند روز قبل باید با ایمیل هماهنگ کرد؟ امشب که نامه گرفتم میتونم؟ یا مهلت خاصی داره ابوظبی؟
دستتون درد نکنه
دوست من فرقی نداره شما هر کاری برای انکار میخواستی انجام بده ولی با ی خورده تغییرات
مثلا نمی خواد مدارم ارسال کنید -دفتر پستی نیاز نیست ثبت نام کنید .....
اکه تمکن منظورت 2 رزو مونده به مصاحبه می تونی بگیرید
هیچ فرقی نمی کنه دوست من
من بالا عرض کردم خدمت شما ترجیحا 1 ماه قبل از مصاحبه که بتونید بهترین برنامه ریزی داشته باشید برای مدیکال و 2 روز کاری برای انجام مدیکال در نظر داشته باشید با توجه به زمان مصاحبه شما
دوست من اینقدر سخت نگیر باور خیلی راجت تر از اونی که فکر کنی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ajab1 ، rbrb-2015 ، r.bazargan ، Memolk
سلام
من فكر كنم از امروز نقل مكان كردم به اينجا
من از انكارا به ابوظبي تغيير دادن سفارتمو
نميدونم خوبه يا بد
ولي هرچي هست شايد خيري توش باشه
من انرژي مثبت ميدم و انرژي مثبت ميگيرم
شاد باشين
9 مارچ مصاحبه ام هستش
دوشنبه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، elmira behdad ، r.bazargan ، samane1363 ، Memolk
دوستان الان دیدم قطرایرلاین برای پرواز دبی و ابوظبی فروش ويژه داره

از تهران (IKA)، مشهد (MHD)، شیراز (SYZ) شروع قیمت ها از 3,829,000 ریال
به شارجه (SHJ) و دبی (DXB) و آل مکتوم (DWC)

شرایط و قوانین
- بازه زمانی فروش: از 6 تا 31 ژانویه 2015
- بازه زمانی مسافرت: از 6 ژانویه 2015 لغایت 31 می 2015
- این تخفیف فقط شامل آندسته از بلیط هایی که بصورت آنلاین و منحصرا از طریق qatarairways.com خریداری می شوند، خواهد شد.
- بازه زمانی غیر مجاز مسافرت برای پروازهای خروجی: 10-25 مارس 2015
- بازه زمانی غیر مجاز مسافرت برای پروازهای ورودی: 25 مارس 2015 تا 10 آوریل 2015
- تعداد صندلی ها محدود بوده و بستگی به ظرفیت هر پرواز در کابین مورد نظر به هنگام رزرو دارد.
- تمامی نرخ ها شامل تخفیف، مالیات و عوارض فرودگاهی می باشند.
- بلیط های خریداری شده غیر قابل انتقال به غیر هستند.
- امکان استفاده از هتل در دوحه بصورت رایگان برای پروازهای با توقف بیش از 8 ساعت، بهنگام استفاده ار این تخفیف وجود ندارد.
- تخفیف متعارف خردسال/نوزاد اعمال خواهد شد.
- قابلیت استفاده همزمان از این تخفیف بوسیله ترکیب کردن با پیشنهاد های تخفیف دیگر وجود ندارد.
* شرایط و قوانین نرخی دیگر نیز اعمال خواهد شد، از اینرو پیشنهاد می شود قوانین نرخی را به هنگام رزرو مرور بفرمایید.

لینک: http://www.qatarairways.com/ir/fa/offers...dubai.page
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: asher ، r.bazargan
دوستانی که نگران هزینه سفر در عید به امارات هستید با جدا جدا خریدن هتل (بریم سفر و سایت های مشابه) و پرواز( در صورت نیاز خرید از فلای دبی و پرواز غیر مستقیم) حتی میتونید قیمت پایین تری از حال حاضر برای دبی در عید به دست بیارید. البته هستند دوستانی که علاقه دارند یک تور براشون کارها رو انجام بده و تورها هم همه با انصاف که نتیجه اش معلومه!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan
من دوشنبه مصاحبه دارم. به نظرتون اگر شنبه صبح اول وقت nmc باشم مشکلی نداره به نظرتون؟ چون جمعه تعطیله.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
شنبه اول صبح (قبل از 9 اونجا باشید یکشنبه شب به شما نتیجه رو میدن بدون چارج اضافه ولی حتما قبلش هماهنگ کنید.
تشکر کنندگان: aidaz ، arya25 ، r.bazargan
(2015-01-08 ساعت 12:59)vahidbaq نوشته:  
(2015-01-07 ساعت 22:05)solid_mercury نوشته:  سلام به همه
دوستان کسی نمیدونه بلیط اتوبوس دبی به ابوظبی رو کحا باید تهیه کرد؟ آیا کارت نقره ای مترو هم جواب میده؟

در تکمیل صحبت دوستان، اگر کارت مترو هم نداشته باشد می تونید توی همون ترمینال بلیط تهیه کنید (ولی گاهی پیش اومده که بلیط تموم شده). درضمن اگر کارت مترو تون شارژ کافی نداشته باشه، برای برگشت توی ابوظبی نمی تونید شارژش کنید (ولی خوب راحت نقد پرداخت می کنید). اما همونطور که دوستمون گفتن صبح مصاحبه بهتره با اتوبوس نرید تا کمتر دچار استرس بشید. انشالا ویزاتون که حاضر شد برای گرفتنش می تونید با اتوبوس برید.
(البته الان که این مطلب رو دارم می نویسم شما باید توی سفارت مشغول مصاحبه باشد! با آرزوی موفقیت برای شما)
اگر میخواین از دبی برین ابوظبی با تاکسی صبح زود برین ایستگاه الغبیبه اونجا ترمینال هست و همونجا بلیط میفروشن از اونجا تا ابوظبی دو ساعت راه هست نگران ساعت مصاحبه نباشین اگه نیم ساعت یا یک ساعت دیرتر رسیدین مشکلی نیست اونجا منتظر شما نیستن برای مصاحبه کردن بلکه وقتی شما رفتین کارای مصاحبه رو انجام میدیم
تشکر کنندگان:
(2015-01-24 ساعت 13:33)behdadK نوشته:  دوستانی که نگران هزینه سفر در عید به امارات هستید با جدا جدا خریدن هتل (بریم سفر و سایت های مشابه) و پرواز( در صورت نیاز خرید از فلای دبی و پرواز غیر مستقیم) حتی میتونید قیمت پایین تری از حال حاضر برای دبی در عید به دست بیارید. البته هستند دوستانی که علاقه دارند یک تور براشون کارها رو انجام بده و تورها هم همه با انصاف که نتیجه اش معلومه!

نميخوام نا اميدتون كنم اما من الان پيش دوستم كه مدير فنى يه آژانس هواپيمايي هست بودم تمام پروازها أعم از مستقيم و غير مستقيم چه ايرلاينهاى ايرانى و غير ايرانى همه رو چك كرديم تازه من خودم ويزا كارت هم دارم كه بتونم آنلاين بخرم أوضاع قيمت بليط تو عيد واسه ما كه هفته آخر مارچ هستيم دو و نيم برابر ألانه Big Grin خدا اين شانس رو از ما نگيره Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، r.bazargan
قیمت فلای دبی چند بود؟ از کجا قیمت گرفتید؟ این بالا که بکی قطری رو قیمت داده 350 تومن قربان
تشکر کنندگان: rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان