کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-01-25 ساعت 09:46)khalilkhah نوشته:  با سلام,
دوستان سوالی داشتم اینکه داشتن بچه بزرگ برای ابوظبی 48 ساعت زمان می بره یعنی اگر بر فرض من سه شنبه مصاحبه داشته باشم یک شنبه باید بروم معاینه یا شنبه؟

سلام دوست من
چون من خودم هم اين سؤال را داشتم در پيام خصوصي از يكي از دوستان كه مصاحبه رفته بود پرسيدم كه پاسخ ايشان بدين صورت بود كه أيشان روز شنبه تست را دادند و ساعت ١١ روز دوشنبه براي بازديد محل تست مراجعه كرده و ساعت ١٣ روز دوشنبه پاسخ را گرفته اند
به نظرم شنبه اونجا باشيد بهتر بأشد
موفق باشيد
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: laleht ، khalilkhah ، r.bazargan
دوستان واللا بللا نوبت نمیخواد nmc دوبی
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان:
(2015-01-25 ساعت 11:14)bahreini.ehsan نوشته:  دوستان واللا بللا نوبت نمیخواد nmc دوبی

احسان جان معمولا نمیخواد واسه ما هم نخواستن. ولی پارسال سفرنامه ها رو بخونی نوشته بودن وقتی رفتن که سفارت خیلی شلوغ بوده و تعداد زیادی میان برای مدیکال. اون موقع NMC دبه کرده بوده که دو روزه تحویل نمیده و اگر میخوان باید شارژ اضافه بدن. اونها هم وقت رو نشون دادن گفتن هماهنگ کردیم فقط اون دوستان چارج اضافه نشدن.
البته این حالت زمانی اتفاق افتاده بود که کلیرهای گروهی شروع شده بودن و سر سفارت خیلی شلوغ بود و عده زیادی اومده بودن. نهایت هم با 300-400 درهم نفری سر و تهش هم میومده. اینکه شرایط مشابه این عید بوجود بیاد نمیشه حدس زد اما خوب اگر دردسری نداره وقت گرفتن چه بهتر که گرفته بشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، r.bazargan ، Memolk
(2015-01-25 ساعت 09:48)elmira behdad نوشته:  
(2015-01-25 ساعت 09:40)elmira behdad نوشته:  سلام دوستان آيا ميشه تلفني وقت دكتر بگيريم؟

نميدونم چرا امضام نميفته؟؟؟
شماره کیس:2015AS000041XX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:مارچ، دریافت ویزا: ؟؟؟؟؟؟؟؟

یکشنبه قبل از 9 صبح که NMC باشید به شما دو شنبه شب بدون شارژ اضافه تحویل میگیرید.
حتی میتونید دوشنبه قبل از 9 اونجا باشید و شبش با شارژ اضافه نتیجه رو بگیرید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، r.bazargan
بهداد جان خودتون درگیر این پروسه بودی.دیدی که جواب ایمیل رو نمیدن به سادگی.
بعضی از دوستان خیال میکنن که حتما باید وقت بگیری از دکتر در صورتی که اصلا اینجوری نیست.
دوستان شما ایمیل رو بزنید.اگه جواب دادن که خوبه ولی اگه ندادن استرس به خودتون راه ندید.nmc در مقایسه بقیه جاها میشه گفت دولتیه و دنبال پول بیشتر و مشتری بیشتر.کل کارها هم یک نفر انجام نمیده و ترتیبی به صورت صف و preemptive هست بدینصورت که پروسه ها که مشتریها باشن رو به صورت همزمان سرویس میده به صورت موازی.
اگه خیلی واقعا استرس دارین middle east هست که خصوصیه کارکنانش هم اکثرا ایرانی هستن.ولی خوب پول بیشتر میگیره.من خودم ایمیل زدم و فورا جواب دادن.
California
تشکر کنندگان: elmira behdad ، aidaz ، laleht ، r.bazargan ، Memolk
یک ایمیل من از nmc گرفتم که نوشته بود اگه همون روز هم جواب رو بخواین میدن منتها با شارژ اضافه که تقریبا همون هزینه middle east در میاد منتها با استرس کمتر.اگه دوست داشتین متن ایمل رو دارم میتونم براتون بزارم.البته همون قسمتشو
California
تشکر کنندگان: elmira behdad ، laleht ، Memolk
(2015-01-25 ساعت 11:57)bahreini.ehsan نوشته:  بهداد جان خودتون درگیر این پروسه بودی.دیدی که جواب ایمیل رو نمیدن به سادگی.
بعضی از دوستان خیال میکنن که حتما باید وقت بگیری از دکتر در صورتی که اصلا اینجوری نیست.
دوستان شما ایمیل رو بزنید.اگه جواب دادن که خوبه ولی اگه ندادن استرس به خودتون راه ندید.nmc در مقایسه بقیه جاها میشه گفت دولتیه و دنبال پول بیشتر و مشتری بیشتر.کل کارها هم یک نفر انجام نمیده و ترتیبی به صورت صف و preemptive هست بدینصورت که پروسه ها که مشتریها باشن رو به صورت همزمان سرویس میده به صورت موازی.
اگه خیلی واقعا استرس دارین middle east هست که خصوصیه کارکنانش هم اکثرا ایرانی هستن.ولی خوب پول بیشتر میگیره.من خودم ایمیل زدم و فورا جواب دادن.

بله استرس بیخودی که فایده ای نداره. من گفتم نهایتا یه هزینه اضافه شارژ میشید.اینها هم محض اطمینانه نشه مهم نیست.
در خصوص میدل ایست که واضعا سر گردنه است و خیلی بدجنسن. به نظرم بیشتر شارژ شدن در NMC به ریختن پول در حلقوم میدل ایست می ارزه.
متاسفانه تور لیدر ها هم درصد میگیرن وقتی کسی رو میبرن میدل ایست و به خاطر همین اگه گیرشون بیوفتید از NMC بد میگن و میخوان شما رو راغب کنن برید میدل ایست.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، aidaz ، r.bazargan ، Memolk
دوستان سوالی داشتم اینکه داشتن بچه بزرگ برای ابوظبی 48 ساعت زمان می بره یعنی اگر بر فرض من سه شنبه مصاحبه داشته باشم یک شنبه باید بروم معاینه یا شنبه؟

سلام شنبه NMC بازه ميتوني جمعه برين بعد شنبه اول وقت واسه معاينه برين NMC
منو بگو دوشنبه مصاحبه دارم از چهار شنبه بايد برم نميخوام ريسك كنم
خوش باشين با دست پر برگردين؟
ما 9 مارچ مصاحبه داريم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: aidaz ، HERMES7 ، r.bazargan ، Memolk
(2015-01-25 ساعت 13:45)p00ya2001 نوشته:  

سلام شنبه NMC بازه ميتوني جمعه برين بعد شنبه اول وقت واسه معاينه برين NMC
منو بگو دوشنبه مصاحبه دارم از چهار شنبه بايد برم نميخوام ريسك كنم
خوش باشين با دست پر برگردين؟
ما 9 مارچ مصاحبه داريم

شما شنبه قبل از ساعت 9 هم NMC باشید یکشنبه شب جوابتون آماده است. خیلی از دوستان همینجا بودن که دوشنبه مصاحبشون بوده و شنبه قبل از 9 بدون هزینه اضافه آزمایش دادن.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، arya25
دوستانی که قصد استفاده از NMC ابوظبی رو دارین این ایمیل همین الان واسم رسید داغ داغ داغ Big Grin (ازشون خواسته بودم اطلاعات بهم بدم مخصوصا چون بچه زیر 15 سال دارم) :
Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medical. We are pleased to inform you the following :
1. The US immigrant medical examinations are done in the morning between 9am – 12 noon (applicants to be present in the clinic by 9am – 10am) and evening session between 6:30 8:30pm (applicants to be present in the clinic by 6:30pm – 7:30pm), Saturday thru’Thursday . Applicant coming after 12 noon will be scheduled for the evening session and applicants coming after 7:30pm will be scheduled for the next day morning. The medical examination takes approx. 2 hours.
2. All normal reports will be issued 24 hours after completion of the medical tests. All abnormal reports will only be available after 72 hours approx. as additional tests may have to be performed at the discretion of the panel physician.
3. Children below the age of 15 years, the reports will be given on the 4th day after the medicals are completed.
4. During the course of medical examination if any additional tests are required (as per recommendations from CDC) the applicant may have to stay back for 3 to 4 days approx. and report to the hospital daily for collection of sample. While performing such tests, the cost of the test (Dhs. 1,055/-) is additional and have to be borne by the applicant.
5. For such additional tests, the results will be available only after 6 to 8 weeks. Hence the final report will be given after receiving the results of the additional tests from the CDC approved laboratory.
6. In case you have the Embassy Intimation letter / Case no. and other papers given by the embassy, you can bring it along for the medicals. In addition, kindly carry your Original Passport + copy of passport + 5 passport size photographs + previous vaccination records, if any. In case any vaccinations are taken in your country, the records may be carried along with you for the medicals to be done here.
7. Total cost of the examination is Dhs. 475/- per adult + vaccination costs & Dhs. 350/- per child + vaccination cost. Credit cards are accepted at our facility.

We suggest that you visit our hospital at least 2 -3 days prior to the date of the interview so that the medical reports are ready well on time if the results are normal. We are located at the NMC Tower Bldg, (2nd floor) on Sh. Zayed 2nd St. Electra Road, Opp. Etisalat, Abu Dhabi about 20-30 mins away from the Embassy.
Please confirm. Trust the above clarifies your doubts. Should you require any further assistance, please feel free to contact us.
With regards,
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1 ، Aghaman ، m.ghoreishi ، areb1356 ، r.bazargan ، rez1
(2015-01-25 ساعت 09:40)elmira behdad نوشته:  سلام دوستان آيا ميشه تلفني وقت دكتر بگيريم؟
من دیروز تماس گرفتم با NMC گفتن چون مصاحبه اوایل مارچ هست باید اوسط فوریه اقدام کنم و گویا با ایمیل میشه انجام داد ولی من باز هم اوسط فوریه بهشون زنگ میزنم و ازشون باز میپرسم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه هزینه مدیکال در خود ابوظبی چقدر میشود؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-01-25 ساعت 11:55)behdadK نوشته:  
(2015-01-25 ساعت 09:48)elmira behdad نوشته:  

نميدونم چرا امضام نميفته؟؟؟
شماره کیس:2015AS000041XX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:مارچ، دریافت ویزا: ؟؟؟؟؟؟؟؟

یکشنبه قبل از 9 صبح که NMC باشید به شما دو شنبه شب بدون شارژ اضافه تحویل میگیرید.
حتی میتونید دوشنبه قبل از 9 اونجا باشید و شبش با شارژ اضافه نتیجه رو بگیرید.
یعنی میشه یه پولی اضافه داد و همون روز که آزمایش رو در ابوظبی انجام میدیم نتیجه رو شبش بگیریم؟؟ اگه این رو بگید یه دنیا ممنونتون میشم چون من یکشنبه مصاحبه دارم و اگر اینطوری بشه دیگه لازم نیس از پنجشنبه هفته قبلش برم و هزینه هام کم میشه
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان:
(2015-01-25 ساعت 16:11)ajab1 نوشته:  دوستان کسی میدونه هزینه مدیکال در خود ابوظبی چقدر میشود؟

چك آپ كامل 350 درهم
كزاز و DT 100 درهم
واكسن MMR 120 درهم
عكس XRAY 125 درهم
واكسن آبله مرغان اگه نگرفته باشين 250 درهم
ميگن بهتره پول خورد درهم همراهتون باشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ajab1 ، mfte.teacher ، sina_sghr
(2015-01-25 ساعت 16:11)ajab1 نوشته:  دوستان کسی میدونه هزینه مدیکال در خود ابوظبی چقدر میشود؟

توی متن ایمیلی که امروز به من زدن هست 475 درهم بزرگسال 350 درهم کودک البته بدون واکسن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان