کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-08 ساعت 22:32)ajab1 نوشته:  ویزا گفتم بگیره آژانس دوستان اعتبارش چقدر هست؟ من مارچ پروازم هست نکنه یهو باطل بشه تا اون موقع؟؟؟
58 روز به من گفتن
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: ajab1 ، laleht ، Memolk
من اصل مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم رو ترجمه کردم قبلا ولی بدون ریز نمراتش، دوستان میشه اونهایی که رفتین مصاحبه بگین ریز نمرات میخوان یا نه؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: r.bazargan
اگر اخرین مدرکتون دیپلمه ممکنه ازتون بخوان ریز نمراتش رو البته احتمالش خیلی کمه و زمانی اتفاق میوفته که شکی در مدرکتون داشته باشه. اگر اخرین مدرکتون بالاتر از دیپلمه ریز نمرات اون رو ترجمه کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ajab1 ، A_A ، laleht ، r.bazargan
چشم تکرار نمیشود
تشکر کنندگان:
قربان خواهش میکنم 5 صفحه اول رو بخونید. در این 7-8 صفحه اخیر شما فقط سئوالهایی که در 10 صفحه اول تکرار شده رو پرسیدید و جواب گرفتید. اینجوری نفر بعدی هم که میاد میبینه شده 50 صفحه حوصله نداره یک صفحه اول رو هم بخونه دوباره همین سئوال ها رو تکرار میکنه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، dv winner
(2015-02-08 ساعت 19:15)masmori نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 18:44)behdadK نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 15:44)masmori نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 10:33)behdadK نوشته:  
(2015-02-08 ساعت 10:29)masmori نوشته:  سلام
واکسن آنفولانزا رو در دبی 200 درهم میزنن و در پاستور 33هزارتومن.
واکسن آنفولانزا اساسا" برای کودک زیر 5 سال -افراد بالای 55 سال و یا مبتلا به نقص ایمنی ساخته شده و هیچ اثر مفیدی برای جوانان و میانسالان نداره. اون را اول پاییز باید زد . آیا درسته که ایرانیان مسافر رو در درمانگاه های دبی و..یا صرفا به خاطر شارژ بیشتر واکسن نامربوط بزنن؟؟؟؟Sad

شما مطمئنید NMC این واکسن رو 200 درهم میزنه؟ فکر کنم شما قیمت اون یکی مرکز رو گفتید.
این قیمت واکسن فکر کنم برای آبله هم NMC چارج نکنه.

قیمت پلی کلینیک هستش نه NMC. با این تفاوت که شارژمعاینه هر نفر در پلی کلینیک پایینتر از اون یکیست.
همون! تعجب کردمBig Grin

پلی کلینیک دزد که سر جمع اونقدر شارژتون میکنه سالم باشید و واکسن ها کامل زیر 900 درهم بیرون نمیاید. اما هزینه NMC معمولا همون 525 درهم اعلامی است (از ما و اکثر دوستان همین مبلغ اخذ شد)

شما اصطلاح محترمانه اش رو براشون بکار بردید وگرنه چیزی بدتر باید خطابشون کرد که اینجا جای بحث اش نیست..

سلام
من امروز با پاستور تماس داشتم
گفتن واكسن آنفولانزا دارن 25هزار تومن
اگه گواهي پزشك ببرين وارد كارت ميكنن
اونايي كه اصفهان هستن هلال احمر اصفهان نزديك مصلا واكسنشو داره ميزنه
موفق باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: lotttery2015 ، m.ghoreishi ، r.bazargan
تلفن پاستور كه من سوال كردم اينه
66953311-20
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: HERMES7
ببخشید من صفحه ی اول این تاپیک خوندم سفارت ابوظبی 2 تا آدرس داره و گفته بود اگه خودتون میرید حواستون باشه گم نشید، میخوام بدونم آدرس سفارت چی هست؟ ممنون
تشکر کنندگان:
دوستان این هزینه 150 درهم ملیکا برای رفت و برگشت هست یعنی میبره سفارت و میاره؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، r.bazargan
(2015-02-10 ساعت 18:31)ajab1 نوشته:  دوستان این هزینه 150 درهم ملیکا برای رفت و برگشت هست یعنی میبره سفارت و میاره؟

بله طبق سفرنامه های دوستان صبح با ماشینش که میگن ون هستش میاد دنبالتون بعداز مصاحبه هم برتون میگردونه به هتل.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، vahidbaq ، ajab1 ، laleht ، Memolk
(2015-02-10 ساعت 17:49)A-B نوشته:  ببخشید من صفحه ی اول این تاپیک خوندم سفارت ابوظبی 2 تا آدرس داره و گفته بود اگه خودتون میرید حواستون باشه گم نشید، میخوام بدونم آدرس سفارت چی هست؟ ممنون

دوست عزيز دقيق ترين آدرس همونيه كه توى نامه دوم تعيين وقت مصاحبه نوشته
حتى ميتونين همون رو كپى كنين تو گوگل مپ روى نقشه هم ميبينينش

(2015-02-10 ساعت 18:31)ajab1 نوشته:  دوستان این هزینه 150 درهم ملیکا برای رفت و برگشت هست یعنی میبره سفارت و میاره؟

كجا خوندين ١٥٠ درهم اين كه همه ميگن ٤٠٠-٣٠٠ درهم هست مگه اينكه با يه خونواده ديگه شريك شين !
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1 ، r.bazargan
ملیکا معمولا سرش شلوغه و خودش و آقای مومنی دو تا ماشین پر میکنن برای ابوظبی. اگر بخواهید شما رو اختصاصی ببرند 300 تا 400 درهم میگیره بسته به قدرت چانه زنی شما اما اگر مشکلی با بقیه رفتن ندارید معمولا دو سه نفر دیگه هستند که همسفر شما باشند و ملیکا خودش پیداشون میکنه. اگر شما پیداشون کردید و با ملیکا هماهنگ کردید نفری 100 تا 125 درهم ازتون میگیره
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ajab1 ، A_A ، laleht ، Memolk
(2015-02-11 ساعت 10:12)behdadK نوشته:  ملیکا معمولا سرش شلوغه و خودش و آقای مومنی دو تا ماشین پر میکنن برای ابوظبی. اگر بخواهید شما رو اختصاصی ببرند 300 تا 400 درهم میگیره بسته به قدرت چانه زنی شما اما اگر مشکلی با بقیه رفتن ندارید معمولا دو سه نفر دیگه هستند که همسفر شما باشند و ملیکا خودش پیداشون میکنه. اگر شما پیداشون کردید و با ملیکا هماهنگ کردید نفری 100 تا 125 درهم ازتون میگیره
بهداد جان شما خودت باهاشون رفتی زاضی بودی؟ و اینکه نفر 150 افتاد برای شما؟ و شماره تلفنش که باهاش هماهنگ کردی همینه که صفحه اول هست یا تغییر کرده؟ روز قبل از رفتن بهش زنگ بزنیم خوبه یا زودتر؟
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان: laleht
(2015-02-11 ساعت 15:50)ajab1 نوشته:  
(2015-02-11 ساعت 10:12)behdadK نوشته:  ملیکا معمولا سرش شلوغه و خودش و آقای مومنی دو تا ماشین پر میکنن برای ابوظبی. اگر بخواهید شما رو اختصاصی ببرند 300 تا 400 درهم میگیره بسته به قدرت چانه زنی شما اما اگر مشکلی با بقیه رفتن ندارید معمولا دو سه نفر دیگه هستند که همسفر شما باشند و ملیکا خودش پیداشون میکنه. اگر شما پیداشون کردید و با ملیکا هماهنگ کردید نفری 100 تا 125 درهم ازتون میگیره
بهداد جان شما خودت باهاشون رفتی زاضی بودی؟ و اینکه نفر 150 افتاد برای شما؟ و شماره تلفنش که باهاش هماهنگ کردی همینه که صفحه اول هست یا تغییر کرده؟ روز قبل از رفتن بهش زنگ بزنیم خوبه یا زودتر؟

Ajab1 جان مگه شما ابوظبى اقامت نميكنيين ؟ واسه گردش به دبى رفتن كه با اتوبوس قيمتش مناسب تره ؟ نكنه تصميم گرفتين دبى اقامت كنين ؟ البته ببخشيد قصد فضولى ندارم همينطورى پرسيدم.
آخه سفر نامه از كسانى كه ابوظبى اقامت كردن كمه دنبال اين بودم شما چون زودتر از ما مصاحبه دارى از تجربه اقامت در ابوظبى برامون بگى كه حالا ظاهرا تصميم تون تغيير كرده
در هر صورت هر تصميمى گرفتى موفق باشى و تو رو خدا زود سفر نامه بزار Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1
(2015-02-12 ساعت 09:15)laleht نوشته:  
(2015-02-11 ساعت 15:50)ajab1 نوشته:  

Ajab1 جان مگه شما ابوظبى اقامت نميكنيين ؟ واسه گردش به دبى رفتن كه با اتوبوس قيمتش مناسب تره ؟ نكنه تصميم گرفتين دبى اقامت كنين ؟ البته ببخشيد قصد فضولى ندارم همينطورى پرسيدم.
آخه سفر نامه از كسانى كه ابوظبى اقامت كردن كمه دنبال اين بودم شما چون زودتر از ما مصاحبه دارى از تجربه اقامت در ابوظبى برامون بگى كه حالا ظاهرا تصميم تون تغيير كرده
در هر صورت هر تصميمى گرفتى موفق باشى و تو رو خدا زود سفر نامه بزار Wink
دارم پایین و بالا میکنم تا یک جا رو انتخاب کنم، اگه میخوایید برم ابوظبی دعا کنید دوستان از بدی های دوبی بگن من برم ابوظبی اونوقتBig Grin، ولی هنوز هتل رزرو نکردمSmile تا ویزام بیاد چند روز دیگه باید قطعیش کنم گفتم ببینم از لحاظ اقتصادی و روحی کدوم گزینه بهتر استShy
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان