کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
ajab1 عزیز و دوستان گل، من دو هفته پیش تو ابوظبی یه هتل چهارستاره خوب تو بوکینگ پیدا کردم که با صبحانه و ... قیمتش با هتل سیتی سیزنز دیره برابر بود. انتخاب من از اول ابوظبی بود، چون با بچه کوچیک ترجیح دادم سر حوصله برسیم ابوظبی. هتلی که گرفتم با ان ام سی 5 دقیقه پیاده فاصله داره و ...
جالب اینکه آفری که آژانس به من داد 30 دلار ارزون تر از بوکینگ بود (البته با احتساب سیتی تکس و ...). فکر کنم اگر مجرد باشید و بخواید خوش بگذرونید دبی بهتره. اما من کاملا یه سفر کاری برنامه ریزی کردم و ابوظبی به نظرم برای خوش گذرونی کم نداره. والا قیمت هتل هایی که من دیدم اگر از لحاظ امکانات با هم برابر باشن قیمتهای ابوظبی و دبی خیلی متفاوت نبود (در حد 40 تا 50 دلار واسه سه شب). امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید.
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: ajab1 ، laleht ، shahin2737 ، p00ya2001 ، behdadK ، A_A ، nora-nora ، r.bazargan
(2015-02-12 ساعت 23:56)mehdi1989 نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 20:23)ajab1 نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 20:03)lotttery2015 نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 13:36)laleht نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 12:46)masmori نوشته:  هزینه تاکسی در ابوظبی کمتره چون ترافیک کمتره و تاکسیمتر شارژاضافه نمیکنه و شهر قانونمندوخلوتیه نسبت به دبی . هتل aloft نزدیک سفارته نسبتا و قیمتش خیلی بالا نیست.
فقط یه مشکل داره برای صرف غذا یا باید از رستوران نسبتا گران هتل استفاده کنید یا برین نزدیکترین شاپینگ مال که اساسا با تاکسی باید رفت!!
من ابوظبى نزديك منطقه كورنيش هتل رزرو كردم كه منطقه معروف توريستى هست خصوصا شبها تا nmc پياده ١٠ دقيقه راه هست ولى تا سفارت با تا كسى ظاهرا يه ربع
بيشتر مركز خريد ها و رستوران هاى خوب هم ظاهرا نزديك كورنيش هست
ولى واسه فرارى وورلد بايد تا كسى گرفت چون تو جزيره ياس هست و حدود ٢٥ دقيقه با تا كسى راه هست
Www.visitabudhabi.ae
رو يه نگاه بندازين با إمكانات دبى مقايسه كنين واقعيت اينه كه دبى مطلوب تره ولى خوب من همونطور كه گفتم بخاطر شرايطم ترجيح دادم ابوظبى بمونيم
دوست عزیز نظر من با توجه به اینکه گفتی بخاطر اینکه مصاحبت یکشنبه هست و مجبوری چند روز زودتر بری و اگه برات هم تفریح مهمه و هم هزینه بهتره دوبی رو انتخاب کنی به چند دلیل : یکی اینکه دوبی مراکز تفریحی و توریستی متعدد و متنوعی داره و بیشتر میتونی تو این چند روز به نسبت ابوظبی فان داشته باشی که سفر میشه یه تیر و دو نشون دوم هتل های متنوع از قیمت های پایین تا بالا که بازم هتل مشابه دوبی از ابوظبی قیمتش کمتره سوم اگه با هزینه ترانسفر و صبح زود پا شدن و استرسش مشکل داری میتونی برا یه شب ابوظبی هتل بگیری و روز قبلش با خیال راحت با اتوبوس بری ابوظبی البته اینجوری وقت داری یکم هم ابوظبی رو بچرخی
والا این نظر من بود موفق باشی دوست عزیز
مرسی دوست خوبم ، راستش مشکل اصلی من با دبی این هست که هتل با قیمتی که من میخوام بگیرم اکثرا 3 ستاره میشن که شکر خدا اکثرا ک ل ا ب دارن و خواب بر آدم حروم میشه و یه قضیه دیگه که ترجیح میدم اینجا بازش نکنم و عموما به دلیل همین دلیل خیلی رسیدگیشون خوب نیست، مگه اینکه پول بیشتر بدی بری هتل 4 ستاره به بالا ، من الان میخوام هتل 4 ستاره تو ابوظبی بگیرم با همون پول دبی 3 ستاره ، گر چه هنوز تصمیم قظعیم رو نگرفتم، ولی مرسی دوست گلم بابت راهنماییت به چیز هایی که شما گفتین هم فکر می کنم، دارم آمار تفریح ابوظبی رو در میارمBig Grin، این فراری ورلد فعلا رو مخم هست که حتما برم حتی اگه دبی رو برای اقامت تصمیم بگیرمBig Grin ، فدات
تو سایت بریم سفر نگاه کنید چند تا هتل با قیمت مناسب برای ابوظبی هست مخصوصا نزدیک سفارت اسمش novotel al bustan هست

هتل نزديك سفارت قيمتش خوبه ولى از مركز شهر و nmc ابوظبى دوره و ما كلاً يه نصف روز با سفارت كار داريم . البته اين نظر منه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1 ، shahin2737 ، miyu ، p00ya2001 ، behdadK ، A_A ، r.bazargan
دقیقا خانم لاله درست میگن، هتل هایی که نزدیک nmc هستن بگیرید ، اصل کار اونطرف شهر هست، این طرف نزدیک سفارت آ م ر ی ک ا فقط پر از سفارت های مختلف هست و کرایه ماشین هی باید بدین برای مسیر های دیگه
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: laleht ، shahin2737 ، miyu ، p00ya2001 ، behdadK ، r.bazargan
سلام
صبح قشنگتون بخير

من واسه جهار نفر تو هتل دلمون پالاس دبي واسه هفت شب رزرو كردم با ترانسفر و صبحانه و نهار كه با پرواز ماهان و ويزا شد نفري حدود 2 ميليون از بريم سفر واسم ارزون تر در اومد
به اميد ويزاي يك ضرب واسه همه
خصوصا مارچي ها
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، laleht ، ajab1 ، A_A ، mfte.teacher ، Memolk
من ديديم ما چهار نفريم كاراي مديكالو همين دبي انجام ميديم، سفارتم فرقي نميكنه با مليكا بريم يا خودمون با تاكسي بريم يه نصف روز واسه مصاحبه ميريم ابوظبي
يك نصف روزم انشاءالله واسه گرفتن ويزامون
بقيه شو دبي ميگرديم

دوستان اين قضيه رزومه كاري چيه ؟ اگه كسي فرمتشو داره واسم بزاره ممنون ميشم
ظاهرا از بعضي ها خواسته بودن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
(2015-02-14 ساعت 09:37)p00ya2001 نوشته:  من ديديم ما چهار نفريم كاراي مديكالو همين دبي انجام ميديم، سفارتم فرقي نميكنه با مليكا بريم يا خودمون با تاكسي بريم يه نصف روز واسه مصاحبه ميريم ابوظبي
يك نصف روزم انشاءالله واسه گرفتن ويزامون
بقيه شو دبي ميگرديم

دوستان اين قضيه رزومه كاري چيه ؟ اگه كسي فرمتشو داره واسم بزاره ممنون ميشم
ظاهرا از بعضي ها خواسته بودن
خود آفیس نمونه رزومه داره تو word .تو گوگل هم سرچ کنین resume یا CV(curriculum vitae) نمونه هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1 ، A_A ، nora-nora
سلام.من امروز برای هماهنگی جهت مدیکال با medeast medical تماس گرفتم.وقتی صحبت هزینه شد گفتن هر نفر 1000 درهم پول نقد همراهتون باشه.من پیش از این براوردم با توجه به اطلاعاتی که گرفته بودم هر نفر نهایتا 400 تا 500 درهم بود.ممکنه در مراکز دیگه، این هزینه کمتر باشه؟
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-02-14 ساعت 11:33)HTQ نوشته:  سلام.من امروز برای هماهنگی جهت مدیکال با medeast medical تماس گرفتم.وقتی صحبت هزینه شد گفتن هر نفر 1000 درهم پول نقد همراهتون باشه.من پیش از این براوردم با توجه به اطلاعاتی که گرفته بودم هر نفر نهایتا 400 تا 500 درهم بود.ممکنه در مراکز دیگه، این هزینه کمتر باشه؟
با بهداد موافقم ، در ضمن ابوظبی نسبت به بقیه ارزون تر هست
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2015-02-14 ساعت 11:33)HTQ نوشته:  سلام.من امروز برای هماهنگی جهت مدیکال با medeast medical تماس گرفتم.وقتی صحبت هزینه شد گفتن هر نفر 1000 درهم پول نقد همراهتون باشه.من پیش از این براوردم با توجه به اطلاعاتی که گرفته بودم هر نفر نهایتا 400 تا 500 درهم بود.ممکنه در مراکز دیگه، این هزینه کمتر باشه؟

شما از گرانترین جا قیمت گرفتید.
حتما برید NMC و سراغ جماعت دزد Miideast نرید. در NMC هزینه شما 525 درهم در دبی و 475 درهم در ابوظبی میشه ولی در Mideast هزینه شما دوبرابره.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ajab1 ، HERMES7 ، HTQ ، laleht ، A_A ، r.bazargan
(2015-02-14 ساعت 11:36)ajab1 نوشته:  
گفته که اینقدر پول همراهتون باشه، چون که شما نگفتی چه واکسنی زدی و یا کلا اصلا واکسن ها رو زدی، در ضمن ابوظبی نسبت به بقیه ارزون تر هست
ممنون از پاسختون.اتفاقا با جزییات صحبت کردم.حتا در مورد تیتر آنتی بادی هم حرف زدیم که گفت با اظهار این که آبله مرغان گرفتید نیازی نیست.پس به اعتقاد شما، هزینه این قدرها هم نمیشه؟
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
(2015-02-14 ساعت 11:38)behdadK نوشته:  

شما از گرانترین جا قیمت گرفتید.
حتما برید NMC و سراغ جماعت دزد Miideast نرید. در NMC هزینه شما 525 درهم در دبی و 475 درهم در ابوظبی میشه ولی در Mideast هزینه شما دوبرابره.

با سپاس از شما، توی لیست مراکز درمانی اعلام شده در سایت travel.state دو تا مرکز با عنوان new medical center وجود داره.کدوم مد نظر شما هستن؟
تشکر کنندگان:
یکیش ابوظبی است یکی دبی در دیره
https://abudhabi.usembassy.gov/medical_examination.html
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HTQ ، Memolk
(2015-02-14 ساعت 11:39)HTQ نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 11:36)ajab1 نوشته:  
گفته که اینقدر پول همراهتون باشه، چون که شما نگفتی چه واکسنی زدی و یا کلا اصلا واکسن ها رو زدی، در ضمن ابوظبی نسبت به بقیه ارزون تر هست
ممنون از پاسختون.اتفاقا با جزییات صحبت کردم.حتا در مورد تیتر آنتی بادی هم حرف زدیم که گفت با اظهار این که آبله مرغان گرفتید نیازی نیست.پس به اعتقاد شما، هزینه این قدرها هم نمیشه؟

اگر پلی کلینیک برید چرا به هر حال یه جوری گوش شما رو میبرن و همینقدر میگیرن.
تشکر کنندگان: masmori
جدا توصیه های مدیر BEHDAD رو گوش کنیدواز صدمتریه پلی کلینیک هم رد نشید اول جیباتون رو برای پول میگردن بعد میذارن وارد شید!
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: HERMES7 ، kaamiran
دوستان سیم کارت که از فرودگاه دبی بخریم و بخواهیم تو ابوظبی استفاده کنیم مثلا هزینه مثل جا به جایی چیزی بهش میخوره یا اصلا فرقی نداره؟
ساعت کاری مترو دوبی رو هم بگید لطفا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان