کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-17 ساعت 14:06)laleht نوشته:  
(2015-02-17 ساعت 13:12)behdadK نوشته:  دوستانی که مارچ مصاحبه دارید
CEAC شما Intransit مینویسه؟

بله in transit ميزنه

بله مال ما هم In tarnsit مينويسهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ajab1 ، behdadK ، elmira behdad
In Transit واسه منم همینه، دیدم تو صفحه ی مهاجر سرا زده برای کلیرنس گفتم نکنه نرفته بهمون کلیرنس دادن!!!Big GrinBig GrinBig Grin
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: laleht ، behdadK
(2015-02-17 ساعت 08:51)p00ya2001 نوشته:  
(2015-02-17 ساعت 02:44)m.ghoreishi نوشته:  [quote='سجاد دال' pid='580106' dateline='1424111136']
دوستان سلام
من چند بار سعی کردم از NMC دوبی وقت بگیرم (هم به دکتر شوکلا ای میل دادم هم خود ان ام سی دوبی) که در جواب یه ای میل کامل و کلی میدن که از ساعت 9 تشریف بیارید و ...ولی اشاره ای به نام من و رزرو و این حرفها نمیکنه ممنون میشم اگه کسی وقت گرفته راهنمایی کنه! آیا همین کافیه؟
تلفناشون هم خیلی قاطیه
راستی مطمئن باشم که ابوظبی CSC نمیخواد دیگه؟!

سلام
دوست عزیز اولا ابوظبی ثبت نام پست نمیخواد ثانیآ برا مدیکال هم وقت قبلی نیاز نیست و همونطور که جواب ایمیل شمارو دادن ساعت 9 به بعد تشریف ببرید بجز ایام تعطیل
[/q

سلام
به منم جواب كلي دادن آخرش نوشتن تاريخ و ساعت اومدنتونو اطلاع بدين ما هم همينكارو كرديم ولي اوكي نكردن NMC دبي رو ميگم
به هر حال ما نزديك ظهر ميرسيم دبي ميريم ببينيم چي ميگن
موفق باشين

ماهم از طریق ایمیل مکاتبه کردیم و در نهایت گفتن می تونید صبح از ساعت 9 و بعد از ظهر از ساعت 5 برای تست ها مراجعه کنید و اگه زمانتون قطعیه اعلام کنید که ما براتون وقت رو بوک کنیم.ما هم اعلام کردیم که عصر میایم.هزینه هم در صورت پاسخ دهی طی 48 ساعت 525 درهم و اگه زودتر پاسخ رو آماده کنن 725 درهم میشه.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
دوستان یه آدم مجرد که نخواد بریز و به پاش کنه تو ابوظبی هم اقامت کنه، چقدر پول ببره حدودا با خودش برای خرج و خورد و خوراک؟ ، منظورم به پول سفارت و مدیکال نیس، به جز اون ها
مرسی
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-02-17 ساعت 22:50)ajab1 نوشته:  دوستان یه آدم مجرد که نخواد بریز و به پاش کنه تو ابوظبی هم اقامت کنه، چقدر پول ببره حدودا با خودش برای خرج و خورد و خوراک؟ ، منظورم به پول سفارت و مدیکال نیس، به جز اون ها
مرسی

بسته به اين داره بخواى فرارى وورلد و پارك آبى برى يا نه Wink يادمه فرارى وورلد رو مخت بود Big Grin Wink
خارج از شوخى اگه هتل نهار نداره بايد ببينى كجا ميخواى غذا بخورى مثلا مك دونالد، پيتزا هات ، شيك شك كه خيلى بابت همبرگر امريكاييهاش معروفه و ابوظبى شعبه داره. تو ابوظبى اينطور كه من خوندم غذاي هندى قيمت مناسب با كيفيت بالا داره البته اگه اهل غذاي تند باشين
من اينا تو سرچ هام دستگيرم شد اما بهترين مرجع واسه اين سوال دوست عزيز Mastan1 هست كه ساكن دبى هست به من تو تصميم گيرى واسه اقامت خيلى كمك كرد
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1 ، A_A
غذاهای فست فود قیمت همین تهرانه نهایت 10-20% بالاتر. شما با 20 درهم نهایت 30 درهم هر وعده خودت رو میتونی سیر کنی(البته بسته به اشتها دارهBig Grin) اگر بخوای صرفه جویی کنی شنیدم دوستان از ایران از این غذا آماده ها می بردن اگر هتلت مایکرو فر و اجاق داشت (که هتل آپارتمان ها داره) بهتر اگر نداشت شنیدم میگذاشتن داخل کتری برقی!
اونجا همسر من مریض شد هر جا میرفتیم اگر سوپ هم داشتن هندی و تند بود مجبور شدیم شب قبل از مصاحبه کنسرو سوپ بگیریم قیمت طبیعتا کمتر از تهران بود و خوشمزه تر. فکر کنم بسته به مارکش (آمریکن گاردن و هاینز و ...) و مخلفاتش دونه ای 3-5 درهم در اومد. در کل به شخصه اگر بخوام با کنسرو هم خودم رو سیر کنم اونجا میخرم مگر اینکه به غذای ایرانی نیاز داشته باشم.
شما که یک نفری و میخواستی خرج زیاد نکنی چرا نرفتی هاستل؟ هاستل شبی 50 درهمی خودش کلی صرفه جویی میشد تو هزینه هات.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: ajab1 ، p00ya2001 ، laleht ، A_A ، lotttery2015 ، varchandi ، Memolk
مرسی خانم لاله و بهداد جان، خانم لاله فراری ورلد رو میرم حتماBig GrinBig Grin
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان: laleht
(2015-02-18 ساعت 10:27)ajab1 نوشته:  مرسی خانم لاله و بهداد جان، خانم لاله فراری ورلد رو میرم حتماBig GrinBig Grin

من خودمم بد جوری گیر فراری وورلد هستم شوهرم میگه همه دنبال صرفه جویی هستن تو دنبال بریز به پاش تو این سفر Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1 ، A_A ، behjat
این همه سفر بری به خاطر نفری 250 درهم تفریح نکنی که نمیشه و خیلی حیف میشه همه مسافرت. منم توصیه میکنم حتما تفریح رو در نظر داشته باشید و یه خاطره خوب برای خودتون بسازید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، ajab1 ، A_A ، aidaz ، lotttery2015 ، r.bazargan ، varchandi
(2015-02-18 ساعت 12:59)behdadK نوشته:  این همه سفر بری به خاطر نفری 250 درهم تفریح نکنی که نمیشه و خیلی حیف میشه همه مسافرت. منم توصیه میکنم حتما تفریح رو در نظر داشته باشید و یه خاطره خوب برای خودتون بسازید.

البته 2 تا 250 تا و یک 205 تا میشه 705 درهم Wink
همین قیمت هم واسه پارک آبی سر جمع میشه 1410 درهم Big Grin
البته یه مدل هم هست که هردو جارو در یک روز استفاده کنی یعنی نصف روز فراری نصف روز پارک آبی اون نفری 350 درهمBig Grin
من پارک آبی جاهای مختلف زیاد رفتم برام مهم نیست اما فراری وورلد رو نمیتونم بیخیال شم کلا هم که ابوظبی بهترین جاهاش همین دو تاس Big Grin
با پسرم دست به یکی میکنیم و شوهرجان را وادار به رفتن به فراری وورلد میکنیم Big Grin
حتما یادتون میکنم Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ajab1 ، A_A ، aidaz ، lotttery2015 ، behjat ، Memolk
یه سری کتاب هست به اسم Entertainers واسه 2015 ابوظبی اش رو بتونید گیر بیارید عالیه. داخلش یه سری بن داره که مثلا یکی بخر دو تا ببر. برای دوبی اش بود همه جاهای تفریحی رو داشت. به قیمت 400 درهم (کوچک ترش هم 250 درهم) اگر گیر بیارید میتونید کلی در هزینه صرفه جویی کنید. ضمنا یه سری افراد در ایران هم هستند که بن هاش رو از کتاب جدا میکنن و جدا جدا با قیمت پایین تر میفروشند و باز صرفه جویی شما بیشتر میشه. مثلا وایلد وادی رو میدادن 30 تومن که یک بلیط صرفه جویی میکردی (250 درهم)
کارفورهای دبی که این کتاب رو داشتند. فقط ورژن های مختلف داره یکیش خوراکیه یکیش تفریحات اینجوریه و یکیش مینیه با قیمت پایین تر و ... ما چون فقط یه وایلد وادی میرفتیم برامون خریدش یا نخریدنش فرقی نداشت و دنبالش نرفتیم از شانسمون هم آخر 2014 بود و تو اینترنت هر کی میپرسیدی کوپن وایلد وادیش رو فروخته بود و نمیصرفید کتاب جدید بگیره چون سال داشت تموم میشد اما مثلا اگر سافاری هم میخواستیم بریم به نفع بود تازه کلی تیکت تخفیف مک دونالد و ... هم داره که اونها میشه سود خالص Big Grin بقیه اش هم حوصله داشتید میتونین بیارید ایران یا خیرات کنید یا به قیمت مناسب بفروشید.
الان نگاه کردم هم یاس رو داره هم فراری واتر ورلد رو در ورژن 2015 اش اما خواستید بگیرید چک کنید. اگر بخواهید دو تاش رو برید 750 صرفه جویی میشه که باقیمت خود کتاب هم میشه 350 تا (تازه کلی کپن تخفیف رستوران و جاهای تفریحی دیگه هم میمونه)
https://www.theentertainerme.com/Dubai-N...Dubai-2015
کتابش رو سایتش 475 و ورژن موبایلش رو 88 دلار میده ولی در کارفور ارزون تر میتونید گیر بیارید)
تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، ajab1 ، A_A ، aidaz ، mehdi1989 ، lotttery2015
(2015-02-17 ساعت 22:50)ajab1 نوشته:  دوستان یه آدم مجرد که نخواد بریز و به پاش کنه تو ابوظبی هم اقامت کنه، چقدر پول ببره حدودا با خودش برای خرج و خورد و خوراک؟ ، منظورم به پول سفارت و مدیکال نیس، به جز اون ها
مرسی

به نظرمن بهترین رستوران ها برای مسافران به دبی که فرصت زیادی ندارن همون طبقات بالای مراکز خرید ست که به فود کورت معروفن. و انواع غذاها از ملل مختلف رو با قیمت های مختلف عرضه میکنن. از فلافل گرفته تا مکدونالد وانواع فست فود امریکایی تا غذای چینی و هندی و لبنانی وایرانی قیمت از پانزده درهم برو بالا!
تاکسی هم از دوازده درهم برو بالا!
به نظر من امارات بهترین مکان هست تا متوجه شیم تا به حال اینجا رستوران ها چی به خوردمون میدادن!!و حیفه آدم غدای آماده با خودش ببره یا درست کنه.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
[quote='behdadK' pid='580396' dateline='1424254499']
یه سری کتاب هست به اسم Entertainers واسه 2015 ابوظبی اش رو بتونید گیر بیارید عالیه. داخلش یه سری بن داره که مثلا یکی بخر دو تا ببر. برای دوبی اش بود همه جاهای تفریحی رو داشت. به قیمت 400 درهم (کوچک ترش هم 250 درهم) اگر گیر بیارید میتونید کلی در هزینه صرفه جویی کنید.

-------------------------------------------------------
سلام
من توصیه نمی کنم از این کتاب بخرید چون به دلیل پراکندگی در محل های استفاده ممکنه باعث سردرگمی و حتی محدودیت هم بشه . البته آقا بهداد درست میگن برای خانواده های بالای سه نفر ر که می خواهند حسابی پارک آبی برند و فراری لند و غیره می صرفه. به شرطی که قبل از اومدن جاهایی که باید برید رو انتخاب کنید و بدونید با برنامه چه جوری استفاده کنید که کتابه بصرفه Smile در غیر این صورت خرج کردن وچرها خودش میشه یه پروژه!
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: laleht ، ajab1 ، masmori ، lotttery2015
(2015-02-18 ساعت 16:51)masmori نوشته:  
مرسی

به نظرمن بهترین رستوران ها برای مسافران به دبی که فرصت زیادی ندارن همون طبقات بالای مراکز خرید ست که به فود کورت معروفن. و انواع غذاها از ملل مختلف رو با قیمت های مختلف عرضه میکنن. از فلافل گرفته تا مکدونالد وانواع فست فود آمریکایی تا غذای چینی و هندی و لبنانی وایرانی قیمت از پانزده درهم برو بالا!
تاکسی هم از دوازده درهم برو بالا!
به نظر من امارات بهترین مکان هست تا متوجه شیم تا به حال اینجا رستوران ها چی به خوردمون میدادن!!و حیفه آدم غدای آماده با خودش ببره یا درست کنه.
عزیزم همه که مثل شما پولدار نیستنBig Grin، ما فقیر ها باید پول ها رو جمع کنیم واسه آمریکاBig GrinBig GrinBig Grin کنسرو ببریم تو کتری برقی بذاریم که بتونیم بریم فراری ورلد!!! چه جانگولر بازی هایی که ما ها نمیکنیم ! ولی منم به نظرم کنسرو ببرم به صرفه تر هست، پول که نداریم!!!!!!!!
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان: laleht ، masmori ، behjat
بهداد جان ممنون از پیشنهاد عالیت در مورد خرید کتاب Entertainers من که حتما میخرمش چون تو برنامم هست بیشتر جاهای تفریحی دوبی رو برم ببینم دوستان اگه کسی اطلاعات بیشتری در مورد این کتاب خواست به لینک زیر بره این کتاب کلا یه سری بن داره که میشه یکی بخر دو تا ببر .البته تو سایت اصلیش نوشته تو ایام خاص اعتبار نداره که ظاهرا عید نوروز ما توش نیست
http://www.lastsecond.ir/news/safarname-...tineraries
مستان جان از راهنماییت متشکرم سعی میکنم قبل سفر برنامه ام ردیف باشه البته حساب کردم برا سه نفر خریدنش به صرفه هست مخصوصا برا ما که میریم حسابی تفریح کنیم
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان