کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام عزیزان کیس من هم زده Ready به امید اینکه در نهایت برا همگی بشه ISSUED
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، elmira behdad ، laleht ، بابراس
(2015-02-20 ساعت 23:52)lotttery2015 نوشته:  سلام عزیزان کیس من هم زده Ready به امید اینکه در نهایت برا همگی بشه ISSUED

منظور از ready شدن چیه؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-02-21 ساعت 00:10)mohammad384 نوشته:  
(2015-02-20 ساعت 23:52)lotttery2015 نوشته:  سلام عزیزان کیس من هم زده Ready به امید اینکه در نهایت برا همگی بشه ISSUED

منظور از ready شدن چیه؟

وضعیت پرونده در سایت سیس هستش .
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: elmira behdad ، Memolk
(2015-02-21 ساعت 00:10)mohammad384 نوشته:  

منظور از ready شدن چیه؟

یعنی پرونده به سفارت مربوطه رسیده و آماده مصاحبه و یه ویزای خوشگله Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: elmira behdad ، varchandi ، Memolk
با سلام,
دوستان درون سفارت آمریکا جایی با امانت کیف وجود دارد, یا نباید اصلا کیف ببریم.

دوستانی که امارات رفتند, اگر صرفا از آژانس ویزا بگیریم باید چک 5 میلیون تومانی گرو بگذاریم.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-02-21 ساعت 00:40)khalilkhah نوشته:  با سلام,

دوستانی که امارات رفتند, اگر صرفا از آژانس ویزا بگیریم باید چک 5 میلیون تومانی گرو بگذاریم.

سوال اولتونو دقیق نمیدونم!
ولی برا ویزا فکر کنم همینطوره و یه چک ۵ میلیونی میخاد Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-02-21 ساعت 00:40)khalilkhah نوشته:  با سلام,

سلام. بجز مدارک و پول چیزی همرات نبر که اسباب دردسر میشه.
در مورد چک 5 میلیونی اصلا اینطور نیست.کی همچین حرفی زده؟
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: khalilkhah ، SAAM_60 ، A_A
سلام
كيس ما هم ready شد
به اميد Issue واسه همه مهاجر سرايي هاي عزيز
من دادم آژانس مسافرتي بليط سيستمي ماهان
هتل 7 شب با صبحانه و نهار و ترانسفر
و ويزاي امارات واسم تهيه بكنن امروز خبرشو بهم ميدن
ولي حرفي از چك 5 ميليوني نبود
واسه هر نفر شد حدود 2 ميليون و150 هزار
شاد باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، varchandi ، Memolk
بعضی از آژانس های درپیت این چک رو میگیرند. من ندیدم آژانس درست و حسابی حرفی از این چک بزنه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، laleht ، lotttery2015 ، A_A ، بابراس ، varchandi
خانم لاله فکر کنم دیگه کم کم وقت رفتن ما از این قسمت سایت مهاجر سرا شده Big GrinBig GrinBig Grin دوستان جدید رنگ و نقش جدیدی دادن به اینجا، یه موقع بیشتر سوال ها برای من و خانم لاله بود بس که سوت و کور بود اینجاBig GrinBig Grin، برای همتون آرزوی موفقیت دارم و نه فقط ویزا بلکه بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

آلبرت اینشتین:

اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید.
نه به آدم ها و اشیاء …
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، Memolk
حالا البته بد نیست سئوالاتون که تموم شده و تجربه سفر به ابوظبی رو دارید بمونید 4 تا سئوال هم جواب بدیدWink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، بابراس ، varchandi ، aidaz ، Memolk
(2015-02-21 ساعت 12:46)ajab1 نوشته:  خانم لاله فکر کنم دیگه کم کم وقت رفتن ما از این قسمت سایت مهاجر سرا شده Big GrinBig GrinBig Grin دوستان جدید رنگ و نقش جدیدی دادن به اینجا، یه موقع بیشتر سوال ها برای من و خانم لاله بود بس که سوت و کور بود اینجاBig GrinBig Grin، برای همتون آرزوی موفقیت دارم و نه فقط ویزا بلکه بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

آلبرت اینشتین:

نه به آدم ها و اشیاء …

انشاء الله بريد با ويزاي خوشگل برگردين
راه ويزا واسه ما باز بشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ajab1 ، varchandi ، Memolk
(2015-02-21 ساعت 12:56)behdadK نوشته:  حالا البته بد نیست سئوالاتون که تموم شده و تجربه سفر به ابوظبی رو دارید بمونید 4 تا سئوال هم جواب بدیدWink
چشم ، اون که حتما ، منظورم از سوال پرسیدن بودن بهداد جان وگر نه به این زودی ها از دست ما خلاصی نداری Big Grin
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، بابراس ، varchandi ، aidaz ، Memolk
(2015-02-21 ساعت 12:46)ajab1 نوشته:  خانم لاله فکر کنم دیگه کم کم وقت رفتن ما از این قسمت سایت مهاجر سرا شده Big GrinBig GrinBig Grin دوستان جدید رنگ و نقش جدیدی دادن به اینجا، یه موقع بیشتر سوال ها برای من و خانم لاله بود بس که سوت و کور بود اینجاBig GrinBig Grin، برای همتون آرزوی موفقیت دارم و نه فقط ویزا بلکه بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

آلبرت اینشتین:

نه به آدم ها و اشیاء …
ajab1 چندم داری میری؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk

آلبرت اینشتین:

نه به آدم ها و اشیاء …
سفرتون بی خطر ، برید به سلامت و حتما با ویزا بر میگردید .
تجربه اقامت در ابوظبی توی سفرنامه ها خیلی کمه شک نکن خیلی سوال باید از این به بعد جواب بدی خصوصا تا قبل از مصاحبه رفتن من Big Grin
موفق باشین خیر پیش
راستی من سوغاتی یه سفرنامه میخوام چون بازم میگم سفرنامه اقامت در ابوظبی امسال که دوستان با وجودیکه قول دادن نگذاشتن سالهای قبل هم هست ولی کمتر از سفرنامه اقامت در دبی
یک دنیا ممنون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1 ، vahidbaq

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان