کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-21 ساعت 13:27)shahin2737 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 12:46)ajab1 نوشته:  خانم لاله فکر کنم دیگه کم کم وقت رفتن ما از این قسمت سایت مهاجر سرا شده Big GrinBig GrinBig Grin دوستان جدید رنگ و نقش جدیدی دادن به اینجا، یه موقع بیشتر سوال ها برای من و خانم لاله بود بس که سوت و کور بود اینجاBig GrinBig Grin، برای همتون آرزوی موفقیت دارم و نه فقط ویزا بلکه بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

آلبرت اینشتین:

اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید.
نه به آدم ها و اشیاء …
ajab1 چندم داری میری؟
هفته ی دیگه ایشالا پروازم هست، برام دعا کنید با دست پر بیام
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، HERMES7 ، p00ya2001 ، elmira behdad ، shahin2737 ، بابراس ، varchandi ، aidaz ، Memolk
(2015-02-21 ساعت 00:10)mohammad384 نوشته:  
(2015-02-20 ساعت 23:52)lotttery2015 نوشته:  سلام عزیزان کیس من هم زده Ready به امید اینکه در نهایت برا همگی بشه ISSUED

منظور از ready شدن چیه؟
دوست عزیز در تاپیک زیر مفصلا در این مورد توضیح داده شده است
http://www.mohajersara.com/thread-7124.html
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:
سلام
منم پروازم هفته ديگه پنجشنبه از تهران با ماهانه
همه كارام شده فقط آخر هفته ميرم تهران واسه وارد كردن واكسنامون تو كارت زرد
به اميد موفقيت همه
واسمون دعا كنيد
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، ajab1 ، lotttery2015 ، tandis_n_m ، A_A ، varchandi
(2015-02-21 ساعت 15:56)ajab1 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 13:27)shahin2737 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 12:46)ajab1 نوشته:  خانم لاله فکر کنم دیگه کم کم وقت رفتن ما از این قسمت سایت مهاجر سرا شده Big GrinBig GrinBig Grin دوستان جدید رنگ و نقش جدیدی دادن به اینجا، یه موقع بیشتر سوال ها برای من و خانم لاله بود بس که سوت و کور بود اینجاBig GrinBig Grin، برای همتون آرزوی موفقیت دارم و نه فقط ویزا بلکه بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

آلبرت اینشتین:

اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید.
نه به آدم ها و اشیاء …
ajab1 چندم داری میری؟
هفته ی دیگه ایشالا پروازم هست، برام دعا کنید با دست پر بیام
عجب خان سلام بنده هم 15 مارچ مصاحبه دارم. به امید موفقیت برای همه دوستان و آرزوی یک ضربی برای مهاجر سرایی ها و بخصوص دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارن
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: laleht ، ajab1 ، varchandi ، aidaz ، Memolk
بچه ها من سه شنبه ٢٨ بهمن در خواست ويزاى إمارات دادم هنوز نيومده Sad طبيعيه آيا ؟؟ استرس بگيرم يا نگيرم ؟؟
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-02-23 ساعت 21:40)laleht نوشته:  بچه ها من سه شنبه ٢٨ بهمن در خواست ويزاى إمارات دادم هنوز نيومده Sad طبيعيه آيا ؟؟ استرس بگيرم يا نگيرم ؟؟

نگران نباش معمولا همین حدودا کمی بیشتر یا کمتر طول میکشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: laleht
(2015-02-23 ساعت 22:20)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 21:40)laleht نوشته:  بچه ها من سه شنبه ٢٨ بهمن در خواست ويزاى إمارات دادم هنوز نيومده Sad طبيعيه آيا ؟؟ استرس بگيرم يا نگيرم ؟؟

نگران نباش معمولا همین حدودا کمی بیشتر یا کمتر طول میکشه

ويزاي منم نيومده..هنوز زوده..آژانس گفت نزديك زمان سفارت كه بشه اكي ميكنند..
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، p00ya2001 ، laleht

اره لاله عزیز
نگران نباش
تو این هفته
یا اوایل هفته دیگه میاد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، p00ya2001 ، laleht ، varchandi
معمولا میگذارند یکی دو هفته که مونده بود اقدام میکنند این آژانس ها کل پروسه هم حداکثر 1 هفته طول میکشه به جز ایام ترافیک دار. بهشون تاکید کردید که فوری نمیخواید ؟ بعضی ها نامردی میکنند میگن نرسید و فوری براتون اقدام میکنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، m.ghoreishi ، laleht ، بابراس ، varchandi
دوست عزیز ویزای امارات دو تا سه روزه صادر می شود. اما هر کدام از سرویس دهنده های ویزا یک سقف برای تعداد درخواستی ویزا دارند. مثلا شما از آژانس X تقاضا کرده اید و این آژانس با یک آژانس ویزا در دبی قرارداد دارد و سقف ویزای درخواستی برای آن آژانس 100 ویزا با توجه به اعتبار آژانس است. بنابراین اگر سقف پر شده باشد باید ماه بعد تقاضا کنند یا از روش دیگری ویزا را بگیرند در هر صورت سفارش می کنم حتما آژانس را تحت فشار بگذارید تا ویزای شما را از ده روز قبل به شما بدهند تا آسوده خیال باشید و حتما از آژانس معتبر استفاده کنید خدای نکرده بدلیل ویزای تقلبی دچار مشکل نشوید. متاسفانه هموطنان گرامی گاهی کم لطفی می کنند بدون توجه به پیامدهای آن برای گیرنده ویزا. دوستانی که از ایر اربیا یا امارات برای مسافرت استفاده می کنند این خطوط سرویس ویزا برای مشتریان دارند که معمولا قیمت مناسبی دارد. در ضمن قیمت ویزایی که دو روزه صادر شود 290 درهم است.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، بابراس ، varchandi
مرسی از محبت و پاسخ همه
راستش این آژانس که اقدام کردم مدیر فنیش دوستمه که هر سال همه کارامو انجام میده بدون حضور خودم بهش گفتم از این ویزا فوری ها نمی خوام و تا به امروز خیلی واسم عالی عمل کرده حال اگه این دفعه چیزی بشه شانس من که دیگه Big Grin
حتی چون بلیطم رو آنلاین از خود ایرلاین خریدم گفت بیار برات مهر کنم بتونی ارز مسافرتی بگیری
البته من امسال تابستون ارزم رو گرفتم اما شنیدم در نیمه دوم اسفند میتونم از سهمیه سال 94 استفاده کنم که هنوز وقت نکردم از بانک بپرسم صحتشو.
این مصاحبه تو عید افتادن هم واسه خودش داستانی داره والا..... هم از نظر هزینه هم ترافیک مسافر ............... درد سر های خودشو داره خدا آخر عاقبت ما رو بخیر کنه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Aghaman ، mfte.teacher ، p00ya2001 ، A_A
دوستانی که می خواهید برای ویزای امارات اقدام کنید خانمهای متاهل حتما به صفحه کپی پاسپورت صفحه اول و دوم شناسنامه را هم ضمیمه کنید. برای خانمها گاهی نیاز هست. این کار از تاخیر بیهوده جلوگیری می کنه و اگر احیانا این مدرک رو بخوان کار متوقف نمی شه تا شما مدرک رو بفرستید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: laleht ، بابراس ، Memolk
سلام دوستان
من امروز برام ایمیل اومد .
تاریخ مصاحبه1april در ابوظبی!که میشه 12 فروردین
2 تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:
1. آیا امکان تغییر زمان مصاحبه هست؟ این زمان برای من واقعا اذیت کننده است.
2. آیا امکان تغییر هست؟ تو فرم اولیه مکان مصاحبم آنکارا بود . آیا امکانش هست تغییر بدن به آنکارا
خواهش می کنم جواب بدین
تشکر کنندگان: mfte.teacher
سوال دوم رو اینجا مطرح می کنم:
دوستانی که شرایط من رو دارن اصلا از کجا باید شروع کنیم؟
من تا این لحظه فقط آزمایشاتم رو انجام دادم ولی کارت زرد رو نگرفتم تورهای دوبی چقدره هزینه اش؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
سامانتا جان
ببينيد امكان تغيير هست شما بايد ايميل بزنيد به سفارت و بگيد تو اون تازيخ به اين دلايل نميتونيد بيايد و بخواهيد كيستون رو بندازين انكارا ولي اينكار هم زمان بر هست و هم ممكنه انكارا وقت نداشته باشه سعي كنيد تو تاريخ خودتون برين
براي هزينه هاي سفر هم بهترين حالت اينه كه سفر نامه ها رو بخونيد بچه ها اكثرا هتل هاشون و كارهاشون رو نوشتن
بهترين سفر نامه هم براي اقا بهداد هست كه زحمت كشيده كامل نوشته
موفق باشيد
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، vahidbaq ، varchandi ، سامانتاوآرش ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان