کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-02-26 ساعت 12:51)varchandi نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 00:45)sadri54 نوشته:  سلام دوستان
مصاحبه من ابوظبی چهارشنبه اول آپریل مصادف با 12 فروردین است. بازه مسافرت من چطوری باید باشه؟
شنبه 8 فروردین تا 15 فروردین خوبه؟

سلام شما 2 روز برای پزشکی نیاز دارین
12 فروردین اگه اشتباه نکنم 4 شنبه است
من برای اطمینان میگم 3 روز قبل برید یعنی 9 فروردین
اگه احتمال یه ضرب میدین 3 روز بعد از مصاحبه هم بمونید یعنی تا 15 فروردین
اما اگه احتمال یه ضرب نمی دین همون 12 یا 13 فروردین برگست بگیرین
البته این راهنمایی ها از منظر کاهش هزینه است
اگه میخوواهید تفریح هم بکنین اون دیگه بستگی به خودتون داره که چقد بمونین و حالشو ببرین Big Grin
ممنون از راهنمایی شما، یعنی چهارشنبه که مصاحبه است به فرض ویزای یکضرب شنبه پاسپورتهارو به ما تحویل میدن؟ مگه سه روز طول نمیکشه؟ جمعه و شنبه هم که تعطیله.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: laleht
(2015-02-23 ساعت 12:53)p00ya2001 نوشته:  سلام
منم پروازم هفته ديگه پنجشنبه از تهران با ماهانه
همه كارام شده فقط آخر هفته ميرم تهران واسه وارد كردن واكسنامون تو كارت زرد
به اميد موفقيت همه
واسمون دعا كنيد

دعای همه بچه ها بدرقتون
ان شا ا... یه ضرب بگیرین

(2015-02-23 ساعت 21:40)laleht نوشته:  بچه ها من سه شنبه ٢٨ بهمن در خواست ويزاى إمارات دادم هنوز نيومده Sad طبيعيه آيا ؟؟ استرس بگيرم يا نگيرم ؟؟

عادیه نگران نباش دوست من
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
(2015-02-26 ساعت 12:56)sadri54 نوشته:  
مصاحبه من ابوظبی چهارشنبه اول آپریل مصادف با 12 فروردین است. بازه مسافرت من چطوری باید باشه؟

اگه میخوواهید تفریح هم بکنین اون دیگه بستگی به خودتون داره که چقد بمونین و حالشو ببرین Big Grin
ممنون از راهنمایی شما، یعنی چهارشنبه که مصاحبه است به فرض ویزای یکضرب شنبه پاسپورتهارو به ما تحویل میدن؟ مگه سه روز طول نمیکشه؟ جمعه و شنبه هم که تعطیله.

تا حالا جایی نخوندم بگه سه روز کاری ولی این موضوع را شاید دوستان مدیر یا یک ضرب گرفته بهتر بتونن جواب بدن
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:

ممنون از راهنمایی شما، جمعه و شنبه هم تو سفارت روز کاری محسوب میشه؟
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
براي گرفتن ويزا ، صرفاً بايد بريم يه آژانس معتبر و از اونا بخوايم واسمون اقدام كنند.
يعني منظورم اينه كه همه كارهارو خود آژانس انجام ميده ؟تقريباً براي هر كس چقدر هزينه داره؟مدارك چي ميخواد؟چقدر طول ميكشه از زماني كه ما به آژانس مراجعه ميكنيم تا بدستمون برسه؟چه جوري بفهميم اصل يا نه آخه تو يه سفرنامه فكر كنم خوندم يه آقايي با مادرشون رفته بودن تا دبي ولي به خاطر اينكه ويزاشون اعتبار نداشته (قلابي بوده) برگردوندنشون....
در يك نسخه است يا نه؟براي يه خانواده دو نفري هركدام جداست؟
ممنون ميشم كامل جواب بديد.
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان:
سلام به همه
یه مسئله ای؟؟؟
من وقت مصاحبه ام اومد
2 تا تغییر داشتیم نسبت به چیزی که تو فرم پر کردیم
1- پاسپورت من عوض شده.
2- همسرم کارشو عوض کرده.
قبلاً برای اینکه آنلاک نکنم به KCC خبر ندادم تا نامم به موقع بیاد
نیازی هست الان این دو تا تغییر رو اعلام بکنم یا همون روز مصاحبه به آفیسر بگم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
تشکر کنندگان:
نه لازم نیست اعلام کنید. البته برای تغییر کار ممکنه کلیرنس بخورید و اگر احساس میکنید که آفیسر راهی نداره بفهمه بهتره تا نپرسیده نگید

(2015-02-26 ساعت 13:02)varchandi نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 12:56)sadri54 نوشته:  

تا حالا جایی نخوندم بگه سه روز کاری ولی این موضوع را شاید دوستان مدیر یا یک ضرب گرفته بهتر بتونن جواب بدن
چهارشنبه برید خیلی بعیده که یکشنبه تحویل بدن حالا شاید خیلی خوش شانس باشید یا سه شنبه یا به احتمال ضعیف تر پنج شنبه بهتون ویزا رو میدن. اگر گفتن پنج شنبه ممکنه بهشون بگید که بلیط دارید بهتون بگن که چهارشنبه یه سری بزنین شاید آمده بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: varchandi
[عکس: NMC.png]

[عکس: INTERVIEW_DOCUMENTS.png]

- برای ویزا میتونید از آژانس الی گشت که نماینده رسمی ماهان هست اقدام کنید.ویزا نفری 240 هزار تومن
- یک کپی از ویزا رو از آژانس بخواهید که اگر یکضربی شدید بتونید شاید با همین ویزا هتل جدید بگیرد.
- مدارک خودتون رو به دارالترجمه رسمی بدید حتماااااااا
- برای ارز بهترین بانک ، بانک سامان هست
-مراحل گرفتن ارز دولتی:
عوارض خروج که باید قبلش در بانک ملی پرداخت کرده باشید
پاسپورت
ویزا
بلیط هواپیما با مهر آژانس
پر کردن فرم
-فقط مطالبی که در فرم DS-260 عنوان کردید مرور کنید

یه جمع بندی برای دوستان

امیدوارم بتونه کمکتون کنه
اگر نکته ای هست دویتان اضافه کنند
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: aidaz ، barfi1 ، abbas41 ، A_A ، shahin2737 ، areb1356 ، miyu ، Iaccept ، p00ya2001 ، laleht ، farrokh33 ، tandis_n_m ، M.Ho
همسفر 14 April کسی نیست ؟؟؟
شماره کیس: 2015AS00001xxx || تاریخ رویت قبولی: May || کنسولگری: Ankara - تغییر کرد به ابوظبی || تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر || ارسال فرمهای سری اول: Sep || کارنت شدن کیس: Tongue || دریافت نامه دوم : Feb 24 || مصاحبه: april || دریافت کلیرنس: Rolleyes
تشکر کنندگان: Iaccept
سلام دوستان
۱.من شنیدم اگه بلیطت سیستمی باشه آژانس ازتون یه چک ۵ میلیونی میگیر برا ویزاه اگه چارتری باشه نه! آیا درسته!؟

۲.اگه مصاحبه چهارشمبه باشه ب نظرتون اگه ایشالا یه ضرب بشه دقیقا چند روز بعد ویزارو میدن!؟

۳. آیا تو سایت بریم سفر میشه اسمه هتلو سرچ کرد! اگه آره چه جوری!؟

۴. برا آخرای فروردین الان از ماهان بلیط سیستمی بگیری ارزون تره یا بعد از عید!؟

۵. برا مدیکال باید بریم nmc روبروی ایستگاه ابولهیل!؟

۶. کسی هتل دو ، نهایت سه ستاره نزدیک مرکز دبی و nmc مربوطه سراغ ده!؟

۷. آیا میشه به هاستل ها جهت نگداری مدارک مثل پاسو ... اعتکاد کرد!؟

۸. کسی نمونه رزومه خوب داره آدرس بده و نکاتی که تو نوشتنش باید دقت بشه چیه!؟

۹. دلار با خودمون ببریم امارات بهتره یا درهم!؟

۱۰. آیا نوع لباس پوشیدن تو مصاحبه تاثیرگذاره و چ تیپی ارجحتره !؟

۱۱. درسته تا یک ماه قبل از تاریخ سفر نمیشه برا ویزا امارات اقدام کرد !؟

ممنون میشمم اساتید ، دوستان و مدیران پاسخ دهند Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: r.bazargan ، matrix84
قابل توجه اهوازیها, پرواز مستقیم از دبی به اهواز با شرکت اماراتی فلای دبی برقرار شد
www.flydubai.com
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
خداییش دوستان سفرنامه بهداد جان و همینطور آقایی به اسم بیات واقعا همه این سوال ها رو پوشش داده
http://www.mohajersara.com/thread-7099.html --------------> سفرنامه بهدادجان
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid295633 -----------> سفرنامه آقای بیات

غیر از این دو عزیز ،دوستان دیگه هم بسیار زیاد محبت کردن نوشتن برای شما عزیزان، افراد دیگه هم وقتشون براشون ارزش داشته و هم اینکه محبت کردن و لطف کردن این ها رو نگارش کردن، به نظرم سوال هایی که در این ها هست رو میپرسین توهین به همه ی افرادی است که برای ما سفرنامه اشون رو به خط تحریر در آوردن

یا حق
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: miyu ، r.bazargan ، laleht ، varchandi ، shahin2737
سلام دوستان مصاحبه من در فرم قبولیی آنکارا اعلام شده بود ولی در نامه دوم وقت مصاحبه ابوظبی تعیین شده برای 13 اپریل(24فروردین)
از دوستان دیگری که دراین تاریخ هستن خواهش میکنم اطلاع بدن که همسفر باشیم ویا به همدیگه کمک کنیم
آیا کسی 13اپریل یا نزدیکش هست؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
یه راهنمایی دیگه هم از دوستان دارم(چندتا سوال)
1.بعد از معلوم شدن وقت مصاحبه باید چیکار کنیم برای مصاحبه در ابوظبی......یعنی مدارکی باید ارسال کنیم یا هماهنگی ایی لازم هست با سفارت یامدیکال یا فرمی باید مجدد پرکنیم
2.عکس برای مدیکال و سفارت چطور باید باشه....بی حجاب یا باحجاب؟
3.اینکه میگن روز مصاحبه باید پرینت ثبت نام csc رو برای سفارت ببریم چیه؟ csc?
4.سو پیشینه چطور باید بگیریم
5.برای ترجمه مدارک مهردادگستری لازم هست یانه؟
درکل من نمیدونم ادامه راه چیه
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2015-02-27 ساعت 16:14)taba60 نوشته:  یه راهنمایی دیگه هم از دوستان دارم(چندتا سوال)
1.بعد از معلوم شدن وقت مصاحبه باید چیکار کنیم برای مصاحبه در ابوظبی......یعنی مدارکی باید ارسال کنیم یا هماهنگی ایی لازم هست با سفارت یامدیکال یا فرمی باید مجدد پرکنیم
2.عکس برای مدیکال و سفارت چطور باید باشه....بی حجاب یا باحجاب؟
3.اینکه میگن روز مصاحبه باید پرینت ثبت نام csc رو برای سفارت ببریم چیه؟ csc?
4.سو پیشینه چطور باید بگیریم
5.برای ترجمه مدارک مهردادگستری لازم هست یانه؟
درکل من نمیدونم ادامه راه چیه
آقا من نمیگم صفحه اول این بخش رو بخون!!!!! پست بالای پست خودت رو هم نمیتونی بخونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خداییش شما دیگه کی هستین
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان