کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان هزینه ویزا امارات همون 330 درهم هست؟ جایی ارزون تر هست اقدام کنیم ؟
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht
(2015-03-01 ساعت 10:21)neda733 نوشته:  دوستان من یک تور ۸ روزه پیدا کردم به دوبی هتلش ۴ ستاره با صبحانه و ناهار و پرواز ماهان!هر نفر ۲۴۵۰ نظرتون رو بگید لطفا

ندا جان اون تاریخ نباید قیمتها اینقدر بالا باشه چون دیگه عید رو رد کرده بعد هم خودتو گیر نهار ننداز معمولا بیرونی اونطوری مجبوری بخاطر نهار برگردی یا قید نهار هتل رو بزنی ( البته نظر شخصیم هست )
یک کم دیگه تحقیق کن شاید آفر بهتر پیدا کنی
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A_A ، مير منصور ، r.bazargan ، Memolk
(2015-03-01 ساعت 11:04)r.bazargan نوشته:  من احتمال زیاد میرم ابوطبی.ترجیح میدم برم nmc ابوطبی که خلوتره و کلا صبح مصاحبه استرس نداشته باشم.برای بعد مصاحبه میرم دبی Big Grin

دوستانی که مستقیم میرن ابوطبی نظراتشون و بگن

کد.وم air line پرواز مستقیم داره ، هتل و....

فقط الاتحاد

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: r.bazargan
به نظرتون الان بلیط و هتل بگیرم یا بعد از عید?کی به صرفه تره?!!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
(2015-03-01 ساعت 12:03)neda733 نوشته:  به نظرتون الان بلیط و هتل بگیرم یا بعد از عید?کی به صرفه تره?!!

الان

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: laleht
(2015-03-01 ساعت 12:00)laleht نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 10:21)neda733 نوشته:  دوستان من یک تور ۸ روزه پیدا کردم به دوبی هتلش ۴ ستاره با صبحانه و ناهار و پرواز ماهان!هر نفر ۲۴۵۰ نظرتون رو بگید لطفا

ندا جان اون تاریخ نباید قیمتها اینقدر بالا باشه چون دیگه عید رو رد کرده بعد هم خودتو گیر نهار ننداز معمولا بیرونی اون مجبوری بخاطر نهار برگردی البته نظر شخصیم هست
یک کم دیگه تحقیق کن شاید آفر بهتر پیدا کنی
منم موافقم نهار تور ها خیلی جالب نیست! بعضی وقت ها ظاهرا میبرن یه مال و ساندویچ میدن !
دوستان من چند سال پیش رفته بودن و ماه عسل شون ماه ترشی شد!
تشکر کنندگان: laleht ، A_A ، r.bazargan ، miyu ، Memolk
(2015-03-01 ساعت 11:09)رضا2015 نوشته:  دوستان هزینه ویزا امارات همون 330 درهم هست؟ جایی ارزون تر هست اقدام کنیم ؟

مگه بچه ها نگفتن بین 290-250 درهمه ؟!
رضا جان همون سایتی که صحت ویزا رو چک میکنی هم واسه ویزا اقدام میکنن یه زنگ بهشون بزن abuhdabivisa.net
من هنوز ویزام در نیومده که بهت بگم مال من چند شده اما اون سایت خیلی حسابی هست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
(2015-03-01 ساعت 11:09)رضا2015 نوشته:  دوستان هزینه ویزا امارات همون 330 درهم هست؟ جایی ارزون تر هست اقدام کنیم ؟
رضا خان اینا قیمت ویزای فوری هستش. ویزای عادی رو اقدام کنین که قیمتش 290 درهمه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، r.bazargan
(2015-03-01 ساعت 11:04)r.bazargan نوشته:  من احتمال زیاد میرم ابوطبی.ترجیح میدم برم nmc ابوطبی که خلوتره و کلا صبح مصاحبه استرس نداشته باشم.برای بعد مصاحبه میرم دبی Big Grin

دوستانی که مستقیم میرن ابوطبی نظراتشون و بگن

کد.وم air line پرواز مستقیم داره ، هتل و....

الاتحاد مستقیم هست که قیمتش کمی بالاس
قطر ایرویز و گلف ایر و امارات ایر لاین غیرمستقیم دارن
واسه بعد از عید قیمتها بهتره
البته امارات ایر لاین از فرودگاه دبی با اتوبوسهای خودش میبره ابوظبی که تازه با قیمتش از گلف ایر و قطر ایرویز بالاتره
پروازهای گلف ایر و قطر ایر ویز 2-1.5 ساعت فقط ترانزیت داره که یعنی در حد پرواز عوض کردنه و سختی نداره
توی ابوظبی اگه اقامت میکنین بهتره هتل مرکز شهر نزدیک منطقه کورنیش بگیرین محدوده سفارت خیلی سوت و کوره
البته من هنوز خودم نرفتم اینا در حد تئوری هست و خودم بر همین اساس اقدام کردم Wink Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، A_A ، r.bazargan
(2015-03-01 ساعت 12:17)mfte.teacher نوشته:  
رضا خان اینا قیمت ویزای فوری هستش. ویزای عادی رو اقدام کنین که قیمتش 290 درهمه

البته حواستون باشه
نرخ درهم حواله اي با درهم صرافي ها تفاوت داره گرونتره در ضمن پنجشنبه ها هم از روزاي ديگه گرونتره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
http://abudhabivisa.net این سایت باز نمیشه!
سرچ گوگل هم چیزی نشون نمیده یعنی از این سایت مستقیم میتونیم درخواست ویزا بدیم؟
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
(2015-03-01 ساعت 12:55)رضا2015 نوشته:  http://abudhabivisa.net این سایت باز نمیشه!
سرچ گوگل هم چیزی نشون نمیده یعنی از این سایت مستقیم میتونیم درخواست ویزا بدیم؟

من واقعا شرمنده ام
dubaivisa.net
اینقدر تو این ایام واسه ابوظبی سرچ کردم اصلا نفهمیدم چرا اینطور تایپ کردم
بازم شرمنده رضا جان
برو به dubaivisa.net
ظاهرا میشه با تلفنشون یه تماس بگیرین
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
ممنون ولی ظاهرا فقط با مستر کارت و دبی کارت میشه بعد هم باید بری سایت امارات
کسی تا حالا از اینجا ویزا گرفته؟
خوب خودم زنگ زدم با این ادرس
Dubai Visa Application Centre
Unit 4, No. 40, Yazdan Panah Ave, Africa (Jordan) St.
Postal Code: 19688-55119
Tehran – Iran
Phone No: 009821 88202309 / 10
Fax No: 009821 88795058
For any queries, please email at: dvpcinfothr@dubaivisa.net
For any complaints / suggestions and feedback , please email at: feedback.dvpcIR@dubaivisa.net

Timings: Saturday to Wednesday - 0900 – 1530 hours.
Thursdays - 0900 – 1130 hours.

ویزاش 90 دلار هست و دو ماه و حتما پروازتون باید امارات باشه
تشکر کنندگان: A_A ، مير منصور ، laleht
دوستان من از الی گشت بلیط ماهان گرفتم الان!هزینه ویزا شد نفری ۳۰۰
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، miyu ، Memolk
به توصیه شما هتل رو بدون ناهار گرفتم برای ۷ شب و در کل ویزا و بلیط و هتل ۴ ستاره و ترانسفر و....نفری ۲۲۵۰ شد
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، r.bazargan ، matrix84 ، aidaz ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان