کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-01 ساعت 21:01)رضا2015 نوشته:  کامی جان این ماه همه رو از انکارا فرستادن ابوظبی ایشون هنوز امضاشون رو کامل نکردن
1- نیازی به ارسال مدارک نداره برای سفارت ابوظبی با خودتون میبرید.
2- عکس همه جا استانداره و ولی تعدادش ظاهرا تو ابوظبی بیشتره 12 تا ببرین خیال راحت
3-ابوظبی csc نداره و ایشالا بعد از صدور ویزا همون سفارت تحویل میگیرید.
4-سو پیشینه نمی خواد اصلا!
5-نه مهر دادگستری نیاز نداره همون مهر مترجم رسمی کفایت میکنه اون مهر ایشالا برای ادامه تحصیل
6-پیگیر ویزا و هتل و بلیط
یه پیشنهاد میکنم تاریخ مصاحبه اتون رو بگید و با یکی از بچه ها که به تاریخ خودتون میخوره هماهنگ باشید.
واکسن ها تون رو هم بزنید فقط ام ام ار دیگه نزنید و انفولانزا هم نمی خواد.
پست اول این تاپیک و سفرنامه های ابوظبی مطالعه شود.
reza2015 جان
2تا سوال ازت داشتم
1. منمیخوام برای دمدیکال دکترshukla برم. باید از قبل رزرو کنم؟ و اینکه آیا همین دکتر کار من رو انجام میده چون دیدم بهداد جان اسم 2تا دکتر رو گفته بودن
سوال دوم اینکه : عکسی که میخوایم ببریم برای مصاحبه 5*5 باید باشه؟
سپاسگزارم
تشکر کنندگان:
سلام
من فكر كنم شما بايد از nmcوقت رو با ايميل بگيري و پرينت ايميل رو با خودت ببري حالا اون روز كدوم دكتر باشه شانس توهه
پست اول اين تاپيك رو يه بار ديگه با دقت بخون
عكس هم ٥در ٥ بگير ١٢ ببر خيالت واحت ظاهرا ٥ تا nmc برميداره ٢ تا هم سفارت
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، Memolk
سلام
دوستان بهتر نیست اول ویزا امارات بگیریم بعد بلیط!؟
آیا گرفتن بلیط قبل از ویزا اشکال نداره!؟
برای خرید اینترنتی بلیط از ماهان آیا نیاز ب ویزا نامبرو .. اینا نیست!؟
تنکس

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: r.bazargan ، p00ya2001
(2015-03-01 ساعت 21:24)kaamiran نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 20:47)kaamiran نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 20:20)taba60 نوشته:  
(2015-02-27 ساعت 16:14)taba60 نوشته:  یه راهنمایی دیگه هم از دوستان دارم(چندتا سوال)
1.بعد از معلوم شدن وقت مصاحبه باید چیکار کنیم برای مصاحبه در ابوظبی......یعنی مدارکی باید ارسال کنیم یا هماهنگی ایی لازم هست با سفارت یامدیکال یا فرمی باید مجدد پرکنیم
2.عکس برای مدیکال و سفارت چطور باید باشه....بی حجاب یا باحجاب؟
3.اینکه میگن روز مصاحبه باید پرینت ثبت نام csc رو برای سفارت ببریم چیه؟ csc?
4.سو پیشینه چطور باید بگیریم
5.برای ترجمه مدارک مهردادگستری لازم هست یانه؟
درکل من نمیدونم ادامه راه چیه
یعنی هیچکس نیست اینجا به من کمک کنه؟
سوال مربوط به ابوظبی ولی در امضا آنکارا نوشتید کدام درسته؟
علیهذا پاسخ سوال هاتون اگر در ابوظبی مصاحبه دارین :

1و2- مدارکی را که لازم است در روز مصاحبه همراه داشته باشید ، نیازی به ارسال آنها نمی باشد.(اصل گذرنامه- ترجمه های شناسنامه وکارت ملی و مدارک تحصیلی و کارت پایان خدمت به انضمام کپی آنها) -جمعا 7 قطعه عکس 5*5 برای سفارت و مدیکال باحجا ب یا بی حجاب فرقی نمی کنه- پاکت جوابیه مدیکال.
3- پرینت نامه دوم.
4- به عدم سوء پیشینه نیازی نیست.
5- برای ترجمه مدارک نیازی به مهر و امضاء دادگستری نمی باشد
موفق باشید.

البته اگر اقامت بيش از يكسال خارج از كشور دارين بايد از اون كشور عدم سوء پيشينه بگيرين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-03-01 ساعت 23:15)ajab1 نوشته:  جواب سوال بالام رو اگه کسی میدونست بگه، دوستان خدانگهدار تا با گزارش از ابوظبی و مصاحبه خدمتتون خواهم رسید، ما چمدانمان را بستیم و رهسپار مصاحبه میشویم، باشد که دعای خیر همه ی شما عزیزان بدرقه ی راه من باشد. Big Grin
بزن زنگ رو که میخوام چراغ مارچ رو ایشالا روشن کنم....!

خدایا جان عزیزت یکضرب نصیبمون کن، نوکرتم خدااااااااااااااااااااا

فداتون، تا بعد از مصاحبه ... !!!

برو بسلامت ajab1 جان
حتما یک ضربی
منتظر خبرهای خوشت هستیم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-03-02 ساعت 08:03)Iaccept نوشته:  سلام
دوستان بهتر نیست اول ویزا امارات بگیریم بعد بلیط!؟
آیا گرفتن بلیط قبل از ویزا اشکال نداره!؟
برای خرید اینترنتی بلیط از ماهان آیا نیاز ب ویزا نامبرو .. اینا نیست!؟
تنکس

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
درسته که موقع پر کردن فرم بلیط اینترنتی ماهان یک قسمتش مخصوص ویزا است ولی بلیط بدون آن هم صادر میشه. خود ویزا عادی طی 7 روز کاری صادر می شه.بنظر من اول بلیط رو از قبل بگیر چون اگه پر بشه باید ایر لاینهای دیگه رو با مبلغی بالاتر گرفت.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: laleht ، Memolk
(2015-03-01 ساعت 23:15)ajab1 نوشته:  جواب سوال بالام رو اگه کسی میدونست بگه، دوستان خدانگهدار تا با گزارش از ابوظبی و مصاحبه خدمتتون خواهم رسید، ما چمدانمان را بستیم و رهسپار مصاحبه میشویم، باشد که دعای خیر همه ی شما عزیزان بدرقه ی راه من باشد. Big Grin
بزن زنگ رو که میخوام چراغ مارچ رو ایشالا روشن کنم....!

خدایا جان عزیزت یکضرب نصیبمون کن، نوکرتم خدااااااااااااااااااااا

فداتون، تا بعد از مصاحبه ... !!!
براتون آرزوی ویزای یکضرب می کنم.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
(2015-03-01 ساعت 18:26)ajab1 نوشته:  سلام، سوال فوق عجله ای هست
اینترنت سیم کارت التصالات که در فرودگاه میخریم برای هر گوشی تنظیمات خاص خودش رو داره؟ اصلا تنظیمات لازم داره یا اینه پلن رو که بخریم میتونیم استفاده کنیم و وصل بشیم؟

ببخشید خودم اصلا تو این زمینه اطلاعات ندارم
بهداد هم که 90% حدس میزنم کلیر شده رفته ویزاشو بگیره و الان دبی هست واسه همین این قسمت رو واست از سفرنامه بهداد در آوردم گفتم این روزا وقت سرچ کردن نداری

-------------------------------------درست قبل از سالن خروجی غرفه اتصالات هست که سیمکارت 35 درهمی که 40 درهم میدادید رو دیگه نمیدند و الان شده 50 درهم که 55 درهم باید بپردازید و 5 درهمش شارژه و میگه 5 دقیقه اما 2-3 ساعت بعد فعال میشه. برای گرفتن شارژش هم اونجا به شما کمکی نمیکنند. یه سوپر مارکت برید وشارژ 25، 50، 75، 100 درهمی رو بگیرید که یه کده که باید بگیرید. لازم به ذکره که صفی میشه در این غرفه که حداقل نیم ساعت الافید پس بد نیست یک نفر رو زودتر بفرستید وقتتون تلف نشه. ارائه پاسپورت برای دریافت سیمکارت الزامی است و ازتون میپرسه موبایلتون چیه که به شما سیمکارت مناسب بده . به من مینی داد اما مثل اینکه میکرو هم برای آیفون داشت. اینترنتش که بصورت اتوماتیک رو گوشی تنظیم میشه اما بدون پلن بسیار گرونه (فکر کنم هر مگ 1 درهم!) که با برنامه ای که قبلا بهتون گفتم میتونین با 20 درهم 100 مگ و با 60 درهم 1 گیگ و با 149 درهم 3 گیگ پلن بگیرید. اگر هم خواستید میتونید کد هاش رو از سایت اتصالات پیدا کنید با موبایل مجانی بزنید ستاره 170 مربع ADD100M یا ADD1G یا اس ام اس بزنی به 1010 همین دو تا کلمه رو که 0.3 درهم برات هزینه داره.
تماس با ایران هم 2 تا تماس کمتر از 1 دقیقه داشتیم در این حد که منو بگیر با 3-4 تا اس ام اس بین المللی (هرکدوم 0.1 درهم) که 5 درهم تمام شد. کلا باید شما رو بگیرند و دقیقه ای 700 تومن بدن و یا از وایبر و واتس آپ و اسکایپ و مشابه هاش استفاده کنن که بسته به هتل و سیم کارت میتونه سد غیرقابل عبور باشه یا نباشه----------------------------------------------------

امیدوارم بدردت بخوره و جوابتو بگیری
موفق باشیییییییییییی
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-03-02 ساعت 10:52)laleht نوشته:  
اینترنت سیم کارت التصالات که در فرودگاه میخریم برای هر گوشی تنظیمات خاص خودش رو داره؟ اصلا تنظیمات لازم داره یا اینه پلن رو که بخریم میتونیم استفاده کنیم و وصل بشیم؟

بهداد هم که 90% حدس میزنم کلیر شده رفته ویزاشو بگیره و الان دبی هست واسه همین این قسمت رو واست از سفرنامه بهداد در آوردم گفتم این روزا وقت سرچ کردن نداری

-------------------------------------درست قبل از سالن خروجی غرفه اتصالات هست که سیمکارت 35 درهمی که 40 درهم میدادید رو دیگه نمیدند و الان شده 50 درهم که 55 درهم باید بپردازید و 5 درهمش شارژه و میگه 5 دقیقه اما 2-3 ساعت بعد فعال میشه. برای گرفتن شارژش هم اونجا به شما کمکی نمیکنند. یه سوپر مارکت برید وشارژ 25، 50، 75، 100 درهمی رو بگیرید که یه کده که باید بگیرید. لازم به ذکره که صفی میشه در این غرفه که حداقل نیم ساعت الافید پس بد نیست یک نفر رو زودتر بفرستید وقتتون تلف نشه. ارائه پاسپورت برای دریافت سیمکارت الزامی است و ازتون میپرسه موبایلتون چیه که به شما سیمکارت مناسب بده . به من مینی داد اما مثل اینکه میکرو هم برای آیفون داشت. اینترنتش که بصورت اتوماتیک رو گوشی تنظیم میشه اما بدون پلن بسیار گرونه (فکر کنم هر مگ 1 درهم!) که با برنامه ای که قبلا بهتون گفتم میتونین با 20 درهم 100 مگ و با 60 درهم 1 گیگ و با 149 درهم 3 گیگ پلن بگیرید. اگر هم خواستید میتونید کد هاش رو از سایت اتصالات پیدا کنید با موبایل مجانی بزنید ستاره 170 مربع ADD100M یا ADD1G یا اس ام اس بزنی به 1010 همین دو تا کلمه رو که 0.3 درهم برات هزینه داره.
تماس با ایران هم 2 تا تماس کمتر از 1 دقیقه داشتیم در این حد که منو بگیر با 3-4 تا اس ام اس بین المللی (هرکدوم 0.1 درهم) که 5 درهم تمام شد. کلا باید شما رو بگیرند و دقیقه ای 700 تومن بدن و یا از وایبر و واتس آپ و اسکایپ و مشابه هاش استفاده کنن که بسته به هتل و سیم کارت میتونه سد غیرقابل عبور باشه یا نباشه----------------------------------------------------

موفق باشیییییییییییی
خانم لاله یک کلام فقط میتونم بگم اونم ممنون هست ( ببخش من رو آبجی گلم همش زحمت داشتم برات این چند وقت) ، چون احتمالا دیگه نرسم بیام برای پست گذاشتن ، فقط همین رو بگم از همه ی بچه های گل سایت که آرزو موفقیت کردن ممنونم ، ببخشید نمیتونستم تک به تک در جوابتون بگم و در جواب خانم لاله که عین خواهر من هست میگم دست گل همتون درد نکنه و برام دعا کنید. مرسییییییی
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: قصه گو ، laleht ، aidaz ، Memolk
حيف كه فرمت منتظرسرا ديگه مثل پارسال نيست، مگر نه دعاهاي من هميشه بدرقه ي راهتون بود.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: laleht ، shahin2737 ، aidaz
(2015-03-02 ساعت 11:20)ajab1 نوشته:  

موفق باشیییییییییییی
خانم لاله یک کلام فقط میتونم بگم اونم ممنون هست ( ببخش من رو آبجی گلم همش زحمت داشتم برات این چند وقت) ، چون احتمالا دیگه نرسم بیام برای پست گذاشتن ، فقط همین رو بگم از همه ی بچه های گل سایت که آرزو موفقیت کردن ممنونم ، ببخشید نمیتونستم تک به تک در جوابتون بگم و در جواب خانم لاله که عین خواهر من هست میگم دست گل همتون درد نکنه و برام دعا کنید. مرسییییییی

good luck داداشیییییییییییییییییییییییییییی
برو بسلامت
تشکر کنندگان:
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «ajab1» عزیزღღღ
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: laleht ، shahin2737 ، aidaz
(2015-03-02 ساعت 11:37)قصه گو نوشته:  ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «ajab1» عزیزღღღ

تروخدا واسه منم از این دعا ها و آرزوهای خوب بکنین Big Grin
این تعداد روزهای کلیر شدن شما ها رو که میبینم پاک ناامید میشم که ویزا بهم نرسه چون حتما کلیرنس بهم میخوره
همش دلم انرژی مثبت میخواد امید میخوام اینقدر ناراحتم که چرا اینقدر دیر متوجه قبولیم شدم در حالی که سری اول کارنتی ها بودم Sad
میدونم الان فایده نداره این حرفا
نمیدونم چرا دعای شما رو دیدم دلم خواست اینا رو بنویسم Big Grin
ایشالا همه با دل خوش از این پروسه بیرون بیان
تشکر کنندگان: قصه گو ، r.bazargan ، aidaz ، Memolk
(2015-03-02 ساعت 11:20)ajab1 نوشته:  

موفق باشیییییییییییی

برا شما و همه ویزای یک ضرب رو از خدا آرزو دارم
موفق باشین
با کلی انرژی مثبت برین و برگردین

SmileSmile
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «laleht» عزیزღღღ
تشکر کنندگان: varchandi ، aidaz ، miyu ، laleht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان