کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام شرایطتون رو اعلام بفرمایید، سربازی رفتید یا موارد دیگه که فکر میکنید لازم ما بدونیم
تشکر کنندگان: Iaccept
دوستان ما امروز nmcبودیم 2نفر شد کلا1050درهم نفری 5تا عکس 4*3 و احتیاج به نوبت گرفتن نیست فقط صبح ساعت 7.30 اونجا باشین نفره اولین تا 11 ظهر کارتون تمومه فردام جواب میدن
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: Iaccept ، elmira behdad ، laleht ، r.bazargan
(2015-03-09 ساعت 23:05)rasoul3711 نوشته:  دوستان ما امروز nmcبودیم 2نفر شد کلا1050درهم نفری 5تا عکس 4*3 و احتیاج به نوبت گرفتن نیست فقط صبح ساعت 7.30 اونجا باشین نفره اولین تا 11 ظهر کارتون تمومه فردام جواب میدن

دبي يا ابوظبي؟؟؟؟؟؟

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
دوستان لطفاشرایط کیس رو بگید!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
شرایط کیس ما؛
تعداد: 3 نفر / برنده کیس: همسرم / شغل: همسرم: خانه دار، خودم طراح و معمار داخلی / سربازی: و ز ا ر ت د ف ا ع (تا اینو گفتم برق AP رو در چشمای آفیسر دیدم Cool) / تمکن: مجموعا 170 میلیون تومان
ما ابوظبی هستیم اگر شرایط اینجا رو کسی از دوستان سوالی داشت در خدمتم. دیگه من رخت بر بستم از اینجا و دارم میرم کلیرنس 2015.
ایشالا هیچکدومتون رو اونجا نبینم Big Grin
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: Iaccept ، areb1356 ، laleht ، Jefferson ، Memolk
(2015-03-09 ساعت 23:09)1362amin1362 نوشته:  
(2015-03-09 ساعت 23:05)rasoul3711 نوشته:  دوستان ما امروز nmcبودیم 2نفر شد کلا1050درهم نفری 5تا عکس 4*3 و احتیاج به نوبت گرفتن نیست فقط صبح ساعت 7.30 اونجا باشین نفره اولین تا 11 ظهر کارتون تمومه فردام جواب میدن

دبي يا ابوظبي؟؟؟؟؟؟

دبی
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-03-09 ساعت 23:22)takin2015 نوشته:  شرایط کیس ما؛
تعداد: 3 نفر / شغل: همسرم: خانه دار، خودم طراح و معمار داخلی / سربازی: و ز ا ر ت د ف ا ع (تا اینو گفتم برق AP رو در چشمای آفیسر دیدم Cool) / تمکن: مجموعا 170 میلیون تومان
ما ابوظبی هستیم اگر شرایط اینجا رو کسی از دوستان سوالی داشت در خدمتم. دیگه من رخت بر بستم از اینجا و دارم میرم کلیرنس 2015.
ایشالا هیچکدومتون رو اونجا نبینم Big Grin

تكين عزيز. براي ويزا همسر و كوچولوتون تبريك مي گم. خودتم نگران نباش. انشالله به زودي اكي مي شي. بخوان اذيتتم بكنن از طريق خانوادگي مهاجرت مي كني. پس مطمئن باش مسير زندگيت از امروز عوض مي شه و من به نوبه خودم بهترينا رو براي خودت و خانواده محترم آرزو مي كنم.
اگه حوصله داشتي يكم از جو حاكم تو سفارت و به خصوص آفيسر عزيز و دوست داشتني و نحوه برخوردشون برامون بنويس. ممنونتم

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Iaccept ، r.bazargan
سلام دوستان
1.نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه ولی من مدرک لیسانس از دانشگاه پیام نور دارم.دارالترجمه میگه باید مهروزارت علوم داشته باشه.پروسه مهرزدن یکماه یا شاید بیشتر طول میکشه و من یکماه دیگه مصاحبه دارم. بنظرتون چیکارکنم؟ البته من مدرک کاردانی هم دارم و اون مشکلی نداره.اما تو فرم 260 کارشناسی اعلام کردم.استرس گرفتم
2.پرینت تمکن مالی من از بانک انصاره به نظرتون چون بانک وابسته به سپاه هست ممکنه تو سفارت برام مشکل ساز بشه؟
3.دوستانی که هتل اسکای لاین رو میشناسن نظرشون درمورد این هتل چیه؟ چقدر تا nmc فاصله داره؟
4.مصاحبه من دوشنبه است.پرواز 8صبح پنجشنبه رو میخوام بگیرم.بنظرتون تا یکشنبه عصر جواب مدیکالم آماده است. اگر 5شنبه 1 به بعد برم برای مدیکال.باتوجه به اینکه کیس من یکنفره است و خودم تنهام.
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
1362amin1362 عزیز ازت ممنونم. ایشالا برای شما هم بهترین ها اتفاق بیفته. انشالله از طهران سفرنامه کامل رو میذارم.
جو که خیلی مساعد بود. البته خودم و هم همسرم کلا آروم هستیم و با توجه به یکی دو مشکل پیش اومده ( مثلا صبح به اشتباه نذاشتن من برم داخل و فقط همسر و پسرم رو راه دادن که منم بدون هیچ اعتراضی نشستم رو نیمکت تا خودشون با عذرخواهی اومدن صدام کردن) اصلا درگیر حواشی نشدیم.
خیلی امروز سفارت شلوغ بود ولی کار ما روی نظم خودش پیش رفت تا زمان مصاحبه رسید و داخل اتاق رفتیم. آفیسر خوش اخلاق اما بسیار جدی بود و پس از چند سوال ساده از همسرم، سربازی من رو با جزئیات پرسید و بعد هم پاسپورتشون رو نگه داشت و پاس من رو با یه برگه آبی (4 ماه دیگه این سایت رو چک کن) بهم برگردوند.
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-03-09 ساعت 23:45)taba60 نوشته:  سلام دوستان
1.نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه ولی من مدرک لیسانس از دانشگاه پیام نور دارم.دارالترجمه میگه باید مهروزارت علوم داشته باشه.پروسه مهرزدن یکماه یا شاید بیشتر طول میکشه و من یکماه دیگه مصاحبه دارم. بنظرتون چیکارکنم؟ البته من مدرک کاردانی هم دارم و اون مشکلی نداره.اما تو فرم 260 کارشناسی اعلام کردم.استرس گرفتم
2.پرینت تمکن مالی من از بانک انصاره به نظرتون چون بانک وابسته به سپاه هست ممکنه تو سفارت برام مشکل ساز بشه؟
3.دوستانی که هتل اسکای لاین رو میشناسن نظرشون درمورد این هتل چیه؟ چقدر تا nmc فاصله داره؟
4.مصاحبه من دوشنبه است.پرواز 8صبح پنجشنبه رو میخوام بگیرم.بنظرتون تا یکشنبه عصر جواب مدیکالم آماده است. اگر 5شنبه 1 به بعد برم برای مدیکال.باتوجه به اینکه کیس من یکنفره است و خودم تنهام.
1. به دارالترجمه بگو فقط میخوام رسمی باشه یعنی با مهر مترجم و نیازی به مهر دادگستری و این ها ندارم، خودش میفهمه، اگه گفت نه یعنی آدم نفهمی هست و دارالترجمه رو عوض کن
2. اگه داری حساب جای دیگه عوض کن و گرنه دیگه اونجا خودت بزرگ نکن قضیه رو
3.
4.هر روزی آزمایش بدی میگه فردا ساعت 6 بیا بگیر

تمام
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، taba60
سلام
خوب من سربازی ارتش بودم کارم دولتی و برگه ابی از اول رو پروندم بود یه پسرم که سنش موقع مصاحبه از 21 بیشتر شده بود رو از کیسمون حذف کردن خلاصه یه خورده حالمون گرفته شد
تشکر کنندگان: laleht ، r.bazargan
(2015-03-10 ساعت 07:52)ajab1 نوشته:  
1. به دارالترجمه بگو فقط میخوام رسمی باشه یعنی با مهر مترجم و نیازی به مهر دادگستری و این ها ندارم، خودش میفهمه، اگه گفت نه یعنی آدم نفهمی هست و دارالترجمه رو عوض کن
3.

تمام

سلام
هتل اسکای لاین تو منطقه دیره هست و نزدیک ایستگاه رقه مترو سوارمیشی مترو میری به طرف ایستگاه الاتحاد خط و عوض میکنی به سمت الاتصالات ایستگاه ابوهیل پیاده میشی
خروجی شرقی خیابان میای بیرون nmc روبرو سمت راست معلومه

(2015-03-10 ساعت 07:52)ajab1 نوشته:  
3.

تمام

سلام
هتل اسکای لاین تو منطقه دیره هست و نزدیک ایستگاه رقه مترو سوارمیشی مترو میری به طرف ایستگاه الاتحاد خط و عوض میکنی به سمت الاتصالات ایستگاه ابوهیل پیاده میشی
خروجی شرقی خیابان میای بیرون nmc روبرو سمت راست معلومه
هتل اسکای لاین هتل اپارتمانه
تشکر کنندگان: taba60
(2015-03-09 ساعت 23:10)neda733 نوشته:  دوستان لطفاشرایط کیس رو بگید!

نداجون اگه شوهرت سربازی نرفته ویزا یه ضرب رو شاخه نگران نباش
تشکر کنندگان: r.bazargan
taba60 عزیز:
1. دارالترجمه برای کاسبی این رو میگه. ما دیروز مصاحبه داشتیم، اصلا نیاز به مهر نداره. فقط فقط فقط دارالترجمه رسمی مهر کنه.
2. فکر نمیکنم مشکلی باشه.
3. ...
4.حتما آماده میشه. ما 3 نفر بودیم و تو مدیکال ابوظبی جمعه ساعت 6 عصر رفتیم و یکشنبه ساعت 6 عصر جوابا آماده بود.
موفق و پیردز باشید.
تشکر کنندگان: taba60
همسرم سربازی ارتش رفته!شغل خصوصی!ایشون که یکضرب نمیگیره!اما خودم نه رشته حساس دارم نه شغل دولتی!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: r.bazargan ، shah.102

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان