کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-10 ساعت 20:40)1362amin1362 نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 20:07)sadri54 نوشته:  یعنی هر کسی سربازی رفته باشه بهش ویزای یکضرب نمی دن؟

سلام دوست عزيز.
معمولاً اين طوريه كه كسي كه آموزش نظامي ديده باشه رو چك مي كنن. اما معدود كسايي هم بودن كه بهشون چك نخورده. همه چيز بستگي به احساس آفيسر داره.
از صميم قلب آرزو مي كنم روزي كه بچه هاي ايراني مصاحبه دارن آفيسر خوش اخلاق باشه.

امیدوارم
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: elmira behdad ، sardar
دوستای خوبم من اومدم باچندتا سوال دیگه...یه کم طولانیه ولی خواهشا هرکسی از دوستان میدونه منو راهنمایی کنه.یه کم دیگه تحمل کنید منم میرم مصاحبه و تکلیف زندگانیم معلوم میشه..
1. 21واحد درسی من در مقطع کارشناسی (که مدرکه موقته)با فوق دیپلمم معادل سازی شده که تو لیسانسم قید شده.منم برای احتیاط همراه با لیسانس و فوق دیپلمم، ریز نمرات کارشناسی روهم ترجمه کردم.فکرمیکنید باتوجه به معدل سازیه مدرک کارشناسی ام نیازی به ترجمه ریز نمرات کاردانی ام هم باشه.؟
2. من کیس ام یکنفره است و مجرد اما چون یکبار ازدواج کردم و جداشدم .میخواستم بدونم غیر از سند طلاق نیازی به ترجمه یا ارائه مدرکی ازهمسر سابقم هست یانه؟
3. در ثبت نام اولیه (برای قرعه کشی)من اشتباها مجرد رو به جای مطلقه انتخاب کردم اما در فرم 260بعداز قبولی درست ثبت کردم.نیازی هست روز مصاحبه این موضوع رو به آفیسر بگم.
4.من کارم تو یه شرکت خصوصیه،از 4سال پیش اونجا کارمیکنم ولی فقط همون سال اول بیمه بودم(یکسال) اما تو فرم 260 اشتباه کردم و سابقه کاری و یا بیمه رو 4 سال زدم.چی میشه حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همون یکسال بیمه رو ترجمه کنم درسته؟؟
5.برای اشتغال بکار اگر تو سربرگ محل کارم یه گواهی انگلیسی اشتغال بکاربا مهر شرکت و امضا مدیر عامل باشه،کافیه؟؟؟؟؟
ممنون
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 21:51)taba60 نوشته:  دوستای خوبم من اومدم باچندتا سوال دیگه...یه کم طولانیه ولی خواهشا هرکسی از دوستان میدونه منو راهنمایی کنه.یه کم دیگه تحمل کنید منم میرم مصاحبه و تکلیف زندگانیم معلوم میشه..
1. 21واحد درسی من در مقطع کارشناسی (که مدرکه موقته)با فوق دیپلمم معادل سازی شده که تو لیسانسم قید شده.منم برای احتیاط همراه با لیسانس و فوق دیپلمم، ریز نمرات کارشناسی روهم ترجمه کردم.فکرمیکنید باتوجه به معدل سازیه مدرک کارشناسی ام نیازی به ترجمه ریز نمرات کاردانی ام هم باشه.؟
2. من کیس ام یکنفره است و مجرد اما چون یکبار ازدواج کردم و جداشدم .میخواستم بدونم غیر از سند طلاق نیازی به ترجمه یا ارائه مدرکی ازهمسر سابقم هست یانه؟
3. در ثبت نام اولیه (برای قرعه کشی)من اشتباها مجرد رو به جای مطلقه انتخاب کردم اما در فرم 260بعداز قبولی درست ثبت کردم.نیازی هست روز مصاحبه این موضوع رو به آفیسر بگم.
4.من کارم تو یه شرکت خصوصیه،از 4سال پیش اونجا کارمیکنم ولی فقط همون سال اول بیمه بودم(یکسال) اما تو فرم 260 اشتباه کردم و سابقه کاری و یا بیمه رو 4 سال زدم.چی میشه حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همون یکسال بیمه رو ترجمه کنم درسته؟؟
5.برای اشتغال بکار اگر تو سربرگ محل کارم یه گواهی انگلیسی اشتغال بکاربا مهر شرکت و امضا مدیر عامل باشه،کافیه؟؟؟؟؟
ممنون

سلام. من تا حدي كه بتونم راهنماييتون مي كنم و اگر اشتباهي دارم لطفاً ديگر دوستان راهنمايي كنن.
١- شما بايد مدرك ١٢ ساله ديپلم رو حتماً داشته باشي و به ترتيب كارداني و كارشناسيتون رو ترجمه كنيد. ريز نمرات لازم نيست اما براي محكم كاري ريز نمرات ليسانس همراهتون باشه.
٢- همون سند طلاق و ترجمه شناسنامه تون كافيه. اميدوارم كه شناسنامه تون واقعيت رو نشون بده يعني تعويض نكرده باشيد. منظورم اينه كه تاريخ ازدواج و طلاق رو نشون بده.
٣- شما حتي اگر در فرم ٢٦٠ هم اشتباه مي زدي باز فرصت براي آنلاك داشتيد. يعني همينكه تو فرم ٢٦٠ درست كرديد كفايت مي كنه.
٤- گواهي معتبر منهور شده به مهر شركت كفايت مي كنه. اصلاً به بيمه تون كاري ندارن.
٥- من اگه جاي شما باشم نامه فارسي اشتغال با مهر شركت رو مي گيرم و اونو مي دم مترجم رسمي. چون مهر مترجم رسمي در واقع صحه گذاره مدركتونه. اما نامه انگليسي كه ديگه مهر مترجم لازم نداره.
باز هم خواهش مي كنم ديگر دوستان راهنمايي كنن تا خدايي نكرده باعث گمراهي نشده باشم.
براي ويزاي ما هم دعا كنيد

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: nora-nora ، taba60 ، lotttery2015
سلام دوستان ما الان از بیمارستان nmcدبی اومدیم جواب ازمایشات تو 2 تا پاکت مهر شده دادن درست دیگه اره
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 22:46)1362amin1362 نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 21:51)taba60 نوشته:  دوستای خوبم من اومدم باچندتا سوال دیگه...یه کم طولانیه ولی خواهشا هرکسی از دوستان میدونه منو راهنمایی کنه.یه کم دیگه تحمل کنید منم میرم مصاحبه و تکلیف زندگانیم معلوم میشه..
ممنون

سلام. من تا حدي كه بتونم راهنماييتون مي كنم و اگر اشتباهي دارم لطفاً ديگر دوستان راهنمايي كنن.
١- شما بايد مدرك ١٢ ساله ديپلم رو حتماً داشته باشي و به ترتيب كارداني و كارشناسيتون رو ترجمه كنيد. ريز نمرات لازم نيست اما براي محكم كاري ريز نمرات ليسانس همراهتون باشه.
٢- همون سند طلاق و ترجمه شناسنامه تون كافيه. اميدوارم كه شناسنامه تون واقعيت رو نشون بده يعني تعويض نكرده باشيد. منظورم اينه كه تاريخ ازدواج و طلاق رو نشون بده.
٣- شما حتي اگر در فرم ٢٦٠ هم اشتباه مي زدي باز فرصت براي آنلاك داشتيد. يعني همينكه تو فرم ٢٦٠ درست كرديد كفايت مي كنه.
٤- گواهي معتبر منهور شده به مهر شركت كفايت مي كنه. اصلاً به بيمه تون كاري ندارن.
٥- من اگه جاي شما باشم نامه فارسي اشتغال با مهر شركت رو مي گيرم و اونو مي دم مترجم رسمي. چون مهر مترجم رسمي در واقع صحه گذاره مدركتونه. اما نامه انگليسي كه ديگه مهر مترجم لازم نداره.
باز هم خواهش مي كنم ديگر دوستان راهنمايي كنن تا خدايي نكرده باعث گمراهي نشده باشم.
براي ويزاي ما هم دعا كنيد

ممنون بابت جواب
یعنی ترجمه ریز نمرات لیسانس و کاردانی و ترجمه مدرک موقت کارشناسی و ترجمه اصل کاردانی ام کفایت نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟
من مدرکه پیشمو گم کردم.
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
به من در آموزشو وپرورش گفت پیش و دیپلم فقط یکبار صادر میشه ولی برو آموزش پرورش سراغ بگیر شاید کاری واسط بکنن. پیش و یپلم مهمه
تشکر کنندگان: taba60
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان: aaraam ، taba60

تشکر کنندگان:
دوستان اگر به فرض محال در زمینه مدارک تحصیلی نقص مدرک بخوریم...ریجکت میشیم یا فرصت میدن که مدارکو تکمیل کنیم ؟
کسی میدونه؟

تشکر کنندگان:
(2015-03-11 ساعت 00:27)taba60 نوشته:  دوستان اگر به فرض محال در زمینه مدارک تحصیلی نقص مدرک بخوریم...ریجکت میشیم یا فرصت میدن که مدارکو تکمیل کنیم ؟
کسی میدونه؟

چه كاريه كه بخوايد نقص مدرك بخوريد.
مطمئناً يك كپي از مدرك پيش دانشگاهي داريد. همين فردا بريد آموزش و پرورش بگيد همونو براتو مه آموزش و پرورش و برابر اصل رو بزنن. اينجوري كارتون زودتر حل مي شه

(2015-03-11 ساعت 00:27)taba60 نوشته:  دوستان اگر به فرض محال در زمینه مدارک تحصیلی نقص مدرک بخوریم...ریجکت میشیم یا فرصت میدن که مدارکو تکمیل کنیم ؟
کسی میدونه؟

فرصت ميدن ولي خوب زمان را در يابيد Smile
تشکر کنندگان: A_A ، taba60
سلام دوستان عزیز،
یک مطلب در خصوص مدیکال کودکان باید عنوان کنم. من یک فرزند دو سال و نیم دارم که معمولا در ایران پس از انجام واکسیناسیون تا 2 سالگی دیگه تا زمان مدرسه واکسن نمی زنند. ولی وقتی برای مدیکال رفتیم دکتر گفت که باید همه واکسن ها زده می شد، برای همین هم 4 تا واکسن دیگه همونجا زدند مثل آنفولازا و ام ام ار و حدود 1500 درهم پرداخت کردیم . این مطلب رو گفتم که شاید اونهایی که هنوز وقت دارن بتونند واکسن های کودکانشان را تکمیل کنند و از هزینه اضافی جلوگیری بشه.
ممنون از همه
تشکر کنندگان: aaraam ، laleht ، Memolk
ممنون

سلام دوست عزیز
سابقه کار برای کسیه که دیپلم نداره چون اگه یادتون باشه شرایط ثبت نام لاتاری داشتن دیپلم 12 ساله ( اگه 11 ساله س مدرک پیش دانشگاهی لازمه ) یا سابقه کاری بود (البته نه هر کاری چون باید تو لیستشون باشه و تا جایی که یادم میاد مثلا قالی بافی و شغل های اینجوری بود)
حالا شما دیپلم دارین دیگه سابقه کار اصلا لازم نیست بنظر من بهتره وقت بذارین برای مدرک پیش دانشگاهیتون. همراه داشتن اصل مدرک گفته شده که لازمه اما از اکثر بچه های 2014 از جمله خودم که نخواستن و فقط ترجمه ها رو تحویل گرفتن.
موفق باشید
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: A_A ، taba60
سلام دوستان مام امروز سفارت ابوظبی بودیم چک خوردیم
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: miyu ، behjat ، HERMES7 ، r.bazargan ، p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان