کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
در صورتی که برنده کیس شما باشید و شرایط یکضرب رو داشته باشید بهتون میدن و همسرتون بخاطر سربازی ap میخوره. اما اگر برنده کیس شرایط ap داشته باشه به بقه هم ap میخوره.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept ، Memolk
خودم برنده اصلی ام!نمیدونم یکضرب میدن یا نه!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: Iaccept
دوستان كسي مي دونه هزينه تاكسي از دبي به ابوظبي چقدره؟

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: shah.102
(2015-03-09 ساعت 22:54)takin2015 نوشته:  سلام دوستان عزیز؛ یه هوووووورررررررا واسه همسر و پسر کوچیک من که یکضرب گرفتن و یه کوچولو غم واسه خودم که AP خوردم. برای همتون آرزوی حال خوش می کنم. چه با ویزای یکضرب و چه بدون اون ....
SadSadBig GrinSadBig GrinSadBig Grin این هم حس لحظه های امروز منه

خیلی تبریک میگم
ان شا ا... خودتم زود کلیر میشی

تو این فروم تازگی ها خیلی خبرای خوب میشنوم
خیلی خوشحالم برا همتون
میدونم که Neda 733 و Taba هم یک ضرب میگیرن
پیشاپیش تبریک میگم
Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: sardar
(2015-03-10 ساعت 11:25)1362amin1362 نوشته:  دوستان كسي مي دونه هزينه تاكسي از دبي به ابوظبي چقدره؟

تاکسی از دبی به ابوظبی سفارت امریکا میشه 250-300
برگشتشم حساب کنین من خیلی گشتم اخرش با خانم ملیکا هماهنگ کردم نفری 100 میگیرن رفتو برگشت
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 14:46)shah.102 نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 11:25)1362amin1362 نوشته:  دوستان كسي مي دونه هزينه تاكسي از دبي به ابوظبي چقدره؟

تاکسی از دبی به ابوظبی سفارت آمریکا میشه 250-300
برگشتشم حساب کنین من خیلی گشتم اخرش با خانم ملیکا هماهنگ کردم نفری 100 میگیرن رفتو برگشت

من از خانم مليكا كه پرسيدم گفت نفري ١٥٠.
شما يك نفر بوديد و ١٠٠ باهاش حساب كرديد يا گروه بوديد كه تخفيف داده؟
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان:
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان: shah.102
بهتون تبریک میگم خیلی خوشحال شدم امیدوارم این روزا خبرای خوش زیاد داشته باشیم...
بعد از دو سه روز قطعی سایت خبرتوپی بودSmileSmile
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 10:44)neda733 نوشته:  خودم برنده اصلی ام!نمیدونم یکضرب میدن یا نه!

اگر از نظر شغلتون مسئله ای نباشه انشالله یکضرب میگیرید. به نظر من اگر بهتون ویزا رو دادن و همسرتون ap خورد شک نکنید و ویزا رو بگیرید. اینجوری 90 درصد راه تکمیل شده است و امیدوارم همسرتون هم ویزاش میاد و ...
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: Memolk
شماره کیس:2015AS4XXX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:Coolمارچ، دریافت ویزا:برنده اصلي خودم يه ضرب ، شوهرAp?, اپديت ٢٤ جون ، ١جولاي ، ٢جولاي كلير همسر?
تشکر کنندگان: tandis_n_m
تشکر کنندگان: tandis_n_m
سلام اصل سند خونه رو باید ببریم یا نه آیا اونجا ممکنه بخوان ببینند؟
تشکر کنندگان:
یعنی هر کسی سربازی رفته باشه بهش ویزای یکضرب نمی دن؟
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 19:13)shahram.dashti نوشته:  سلام اصل سند خونه رو باید ببریم یا نه آیا اونجا ممکنه بخوان ببینند؟

بله. تمام مدارك رو بايد اصلش رو به همراه داشته باشيد.

تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 20:07)sadri54 نوشته:  یعنی هر کسی سربازی رفته باشه بهش ویزای یکضرب نمی دن؟

سلام دوست عزيز.
معمولاً اين طوريه كه كسي كه آموزش نظامي ديده باشه رو چك مي كنن. اما معدود كسايي هم بودن كه بهشون چك نخورده. همه چيز بستگي به احساس آفيسر داره.
از صميم قلب آرزو مي كنم روزي كه بچه هاي ايراني مصاحبه دارن آفيسر خوش اخلاق باشه.

تشکر کنندگان: vahidbaq ، sardar ، ginjer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان