کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان عزیز
من اردیبهشت قرار مصاحبه دارم تمام واکسنها رو زدم بجز آنفولانزا.
تصمیم دارم برای مدیکال به nmc برم .
آیا با وجود شروع فصل گرما در زمان مصاحبه من لازمه آنفولانزا بزنم؟ تا 5، 6 ماه اثر داره که برای ما تو فصل گرما میگذره.
**2015AS45 /ارسال فرم260، 19 نوامبر/ ابوظبی
[/code]
تشکر کنندگان: پدی
انفولانزا نیاز ندارین موفق باشید
تشکر کنندگان: laleht ، dv winner ، پدی ، Memolk
(2015-03-14 ساعت 13:15)ALIARAD نوشته:  
(2015-03-13 ساعت 13:45)elmira behdad نوشته:  سلام به همه دوستان من هم از سفارت ابوظبي ضرب گرفتم ?ولي همسرم به علت سربازي ap خورد?
مصاحبمون هم كلا ٤ تا سوال پشت كانتر شيشه اي بود
كي ليسانس گرفتي؟١٣٨٨ كسي رو امريكا داري؟ بله چند سأله ازدواج كردي؟
از همسرم: كجا سربازي رفتي؟ بخش مهندسي ارتش
سفر نامم مثل بقيه دوستان چون از اونا استفاده كردم ومفيد بود( مخصوصا سفر نامه جامع اقاي بهداد )
ولي هتل novotel albustanابوظبي خيلي خوبه نزديك سفارت هم هست
هر سؤالي داشتيد خشحال ميشم جواب بدم

سلام دوست عزیز می خواستم بدونم شبی چقدر پول هتل NOVOTEL ABU DHABI AL BUSTAN HOTEL را دادید ؟

از تهران كه بوك كردم شبي ٧٥ دلار ولي از ابوظبي كه مجبور شدم روز اظافه كنم شبي ١٢٠ دلار
شماره کیس:2015AS4XXX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:Coolمارچ، دریافت ویزا:برنده اصلي خودم يه ضرب ، شوهرAp?, اپديت ٢٤ جون ، ١جولاي ، ٢جولاي كلير همسر?
تشکر کنندگان: laleht
(2015-03-14 ساعت 20:16)elmira behdad نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 13:15)ALIARAD نوشته:  
(2015-03-13 ساعت 13:45)elmira behdad نوشته:  سلام به همه دوستان من هم از سفارت ابوظبي ضرب گرفتم ?ولي همسرم به علت سربازي ap خورد?
مصاحبمون هم كلا ٤ تا سوال پشت كانتر شيشه اي بود
كي ليسانس گرفتي؟١٣٨٨ كسي رو امريكا داري؟ بله چند سأله ازدواج كردي؟
از همسرم: كجا سربازي رفتي؟ بخش مهندسي ارتش
سفر نامم مثل بقيه دوستان چون از اونا استفاده كردم ومفيد بود( مخصوصا سفر نامه جامع اقاي بهداد )
ولي هتل novotel albustanابوظبي خيلي خوبه نزديك سفارت هم هست
هر سؤالي داشتيد خشحال ميشم جواب بدم

سلام دوست عزیز می خواستم بدونم شبی چقدر پول هتل NOVOTEL ABU DHABI AL BUSTAN HOTEL را دادید ؟

از تهران كه بوك كردم شبي ٧٥ دلار ولي از ابوظبي كه مجبور شدم روز اظافه كنم شبي ١٢٠ دلار
رفتم توی سایتش دیدم ولی بعضی هتل ها اون چیزی نیستش که توی عکس های داخل سایت گذاشتن لطفا اگر هتل خوب هست شماره تلفن آژانسی که بوک کردین را برام بفرستید و بفرمایید که صبحانه و نهار هم داشت یا نه درصورتی که داشت نهارش قابل خوردن بود یا نه ؟ متشکرم
شماره کیس نامبر: 7*2015AS46 ، تاریخ رویت قبولی: 1May 2014 ، تاریخ ارسال فرم ها : 30Aug2014 ، سفارت: ابوظبی ، تاریخ کارنت: Feb 2015 ، تاریخ مصاحبه: April 20 ، وضعیت ویزا : AP ، آپدیت ها : 21 و22 اپریل ، 19 می ، 1 جولای (همه اعضای کیس)، 24 جولای نفر اصلی ، 27 جولای (همه اعضای کیس)
27 جولای کلیر، ورود به آمریکا :2 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان:
سلام دوستان سایت زیر برای چک کردن اصل بودن و تایم اعتبار ویزای امارات است من ویزای خودم چک کردم تایید کرد Smile
https://www.ednrd.ae/portal/pls/portal/I...saValidity
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: HERMES7 ، lotttery2015 ، laleht ، varchandi
با سلام و تشکر از دوستان خوبم
میخواستم بدونم از کودک 7 ماهه آزمایش سل میگیرن یا برای 2 سال به بالاست؟ یعنی آن 4 روز کاری برای آزمایش کودک شامل این سن هم میشه؟
با تشکر.
**2015AS45 /ارسال فرم260، 19 نوامبر/ ابوظبی
[/code]
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز و با امید موفقیت همگی برای ویزای یک ضرب

من طبق برنامه اعلام شده توی اپریل مصاحبه دارم ولی دو هفته پیش برای یه سفر کاری به دبی رفته بودم. در این سفر بررسی‌هایی انجام دادم که نتیجه اونها ممکنه برای شما هم بدرد بخور باشه :
1.اگر از ترمینال یک فرودگاه وارد بشوید و توی برنامه هتلی که رزرو کرده اید ترانسفر فرودگاهی باشه که بلافاصله پس از خروج افرادی هستند که با یک مقوا اونجا ایستاده اند و دنبال شما می‌گردند. اگر ترانسفر نباشه تا دلتون بخواد تاکسی دم در منتظرند که شما رو هر جا میخواهید ببرند. بهتره آدرس هتل رو باهاتون داشته باشید چون بعضی از راننده تاکسی ها واقعا گیج هستند و آدرس ها رو نمیدونند. ما رو اونقدر دور گردوند تا بالاخره با کلی سعی و خطا به هتل رسوند و مبلغ دریافتی هم خیلی بالا رفت چون همشون تاکسی متر دارند. اگر نخواهید با تاکسی بروید هم دقیقا جلو ترمینال 1 ایستگاه مترو هست که البته ما از اون استفاده نکردیم.
2. پس از وارد شدن به فرودگاه دبی خودتون رو برای یک راهپیمایی ده دقیقه‌ای و پس از اون ایستادن در یک صف کنترل ویزا آماده کنید. کل مراحل شاید حدود 60 دقیقه طول بکشد این زمان رو در صورتیکه قراره همون روز برای مدیکال یا هر جای دیگه برنامه‌ریزی کنید، در نظر بگیرید.
3. همونطور که میدونید فرودگاه یه فری شاپ داره که خیلی چیزا که بعضا توی شهر گیر نمیارید!! در اون پیدا میشه و البته با قیمت مناسب.
4.برای تحقیق در مورد مدیکال هم به بیمارستان nmc سر زدم و هم با خانم ملیکا که خانم بسیار محترم و خوبی هستند(ایشون کار ترانسفر رو از هتل تا ابوظبی و بالعکس انجام میدن و در کارهای مدیکال هم کمک می کنند)صحبت کردم . نتیجه اینکه هم صبح میتونید مراجعه کنید و هم عصر(صبح ساعت 8 و عصر ساعت 4). برای ادم بزرگ ها و بچه‌های بالاتر از 14 سال 24 ساعته نتیجه رو میدن ولی برای بچه‌های زیر 14 سال 48 ساعته خواهند داد. به گفته اونها نیازی به گرفتن وقت قبلی نیست. بهتره بدونید که فقط جمعه‌ها تست‌های مدیکال رو انجام نمیدند.
5. برای رفتن به این بیمارستان همانطور که دوستان دیگر هم شاید بارها گفته اند میتونید از مترو استفاده کنید. محل اون ایستگاه ابوهیل در خیابان صلاح‌الدین است. دقیقا روبروی در خروجی ایستگاه مترو
6. برای رفتن به مصاحبه خانم ملیکا به من گفتند که برای 4 نفر(من و همسرم و دو فرزند 9 و 12 ساله) 400 درهم دریافت می کنند و البته در زمان مدیکال هم هر چه از دستشان بر آید انجام می‌دهند بدون دریافت وجه. البته با ماشین سواری میرویم و بر می گردیم.
7. برای رفتن به ابوظبی از اتوبوس هم میتونید استفاده کنید. در ایستگاه الغبیبه از مترو پیاده شوید و ایستگاه اتوبوس را اونجا خواهید دید. هر بیست دقیقه یک اتوبوس حرکت میکند و صبح از ساعت 5 کارش شروع میشود. البته شروع کار مترو از 6 صبح تا 11 شب است. بلیط اتوبوس برای بار اول که کارت ندارید هر نفر 35 درهمه که در بار دوم 25 درهم میشه. در ضمن اتوبوس از دبی تا ابوظبی 2 ساعت در راه است. بهتره بدونید اونطوری که من شنیدم از محل پیاده شدن در ابوظبی تا سفارت رو باید با تاکسی برید که هزینه اون هم باید حساب کنید. برای ما که چهار نفریم رفتن با سرویس شخصی بهتر و مطمئن تر هست.
8. در یک جایی توی همین سایت خوانده بودم که توصیه کرده بودند به هتل رویال گاردن بروید. برای دیدن اون بهش سر زدم. اولن هتل نبود و مسافرخانه با دو ستاره بود. یک لابی کوچک داشت خیابان الخور که محل اون بود هم جای خوبی نبود. به اتاقهاش هم سر زدم که به نظر من اصلا خوب نبود. بهر حال میگن هر چه پول میدی همونقدر اش میخوری....
9. هتل ما در خیابان الرقه بود خیلی خوب و تمیز 4 ستاره با لابی نسبتا خوب و نهار و شام در یک خیابان فرعی نسبتا خلوت و نزدیک به ایستگاه مترو رقه اسم هتل گراند سنترال هست که دوستان عزیز میتونند اونو در نظر داشته باشند. ما هم صبحانه و هم نهار داشتیم و هر دو هم خوب بود. ساعت سرو صبحانه 7 تا 10 و نهار 12 تا 3 بود و پیاده تا چند مرکز خرید خوب راه چندانی نبود.
البته مثل اغلب هتل‌های دبی هم کلاب داشت و هم اینترنت مجانی نداشت. که البته صدای کلاب برای ما که در طبقه اول بودیم خیلی مشکل آفرین نبود.
10. یه مطلب که خیلی جالبه و شاید برای همه بدرد بخور اینه که توی همه فروشگاه‌هایی که ما خرید کردیم از جمله فری شاپ فرودگاه همه ارزهای رایج از جمله دلار و یورو و البته درهم قبول میکنن. پس خودتونو برای change کردن دلار اذیت نکنید. نرخ تبدیل هر دلار 3.65 درهم

اگه سوالی که بدونم داشتید در خدمتم.
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: HERMES7 ، aidaz ، mehdi1989 ، p00ya2001 ، varchandi ، miyu ، laleht ، rima4499 ، a.farzad ، Iaccept ، nora-nora ، پدی ، taba60 ، lotttery2015 ، TajbakhshSalma ، Memolk
سلام
بازم سوال........دوستان کیس من یکنفره است.نه کار دولتی داشتم و نه هیچ موردی که نیاز به چک داشته باشه،امروز فهمیدم اگر فرض رو بر ویزای یه ضرب بذارم باید یه هفته اقامت بگیرم و اگر به هر دلیلی یکضرب نشه دیگه هزینه هتل برنمیگرده(اون چند شب اضافی) + هزینه کنسلی بلیت و خرید مجدد
شماها که تو مورد من تجربه داشتید چی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
دوستان اگه میتونین یه آژانس خوب برای ویزا و هتل فقط بگین
پیغام بدین بهم
هتل خوب هم هر کی جدیدا رفته هم پیغام بده
Thanks in advance Smile
تشکر کنندگان:
(2015-03-15 ساعت 22:25)رضا2015 نوشته:  دوستان اگه میتونین یه آژانس خوب برای ویزا و هتل فقط بگین
پیغام بدین بهم
هتل خوب هم هر کی جدیدا رفته هم پیغام بده
Thanks in advance Smile

بهداد از الى گشت ويزا رو گرفته بود خيلى راضى بود ظاهرا
تصميم گرفتين كجا اقامت كنين دبى يا ابوظبى؟
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
الان اوضاع يه جور شده انگار كسي تا حالا دبي نرفته. هيچ كس نمي تونه براي گرفتن يه هتل خوب به كسي كمك كنه[emoji22]

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2015-03-15 ساعت 22:40)1362amin1362 نوشته:  الان اوضاع يه جور شده انگار كسي تا حالا دبي نرفته. هيچ كس نمي تونه براي گرفتن يه هتل خوب به كسي كمك كنه[emoji22]

البته اين داستان انتخاب هتل كاملا سليقه اى هست بسته به اينكه چقدر ميخواين هزينه كنين و كجا ميخواين اقامت كنين فرق ميكنه حتى در دبى آيا منطقه ديره-رقه يا دربى دبى سمت جميرا........
يا ابوظبى سمت مركز شهر يا منطقه نزديك سفارت..........
احتمالا بچه ها به همين دليل زياد درباره هتل نظر نميدن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Memolk
دوستان هتل آپارتمان Sky Line در محله رقه محل اقامت ما بودکه از همه نظر راضی بودیم ، آدرس سایتش اینه http://www.skylinehotels.net کلیه مشخصاتش داخل سایت هست. در مورد آژانس برای اینکه تبلیغ نشه پیغام خصوصی بدین .
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من هتل مسكو دبي رو رزرو كردم از بوكينگ. هتل ٤ ستاره ست. قيمتشم بسيار خوبه. ٢ كيلومتر با مركز شهر فاصله داره. خيلي توپه. تو گوگل سرچ كنيد
moscow hotel dubai
مي تونيد ببينيد. ما ٤ نفريم براي ٤ نفر با صبحانه شد ١٦٠٠ درهم

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: mehdi1989
سلام دوستان. من هتل مسكو دبي رو رزرو كردم از بوكينگ. هتل ٤ ستاره ست. قيمتشم بسيار خوبه. ٢ كيلومتر با مركز شهر فاصله داره. خيلي توپه. تو گوگل سرچ كنيد
moscow hotel dubai
مي تونيد ببينيد. ما ٤ نفريم براي ٤ نفر با صبحانه شد ١٦٠٠ درهم

ما که کارت اعتباری نداریم چجوری از بوکینگ رزرو کنیم؟
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان