کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-12 ساعت 17:11)rasoul3711 نوشته:  سلام دوستان مام امروز سفارت ابوظبی بودیم چک خوردیم

ممنون كه خبر دادين اميدوارم هرچه سريعتر اين پروسس رو رد كنين
اگر سفرنامه تون رو هم بگذارين بيشتر ممنونتون ميشيم،چون سفرنامه هاي ابوظبي يكي دوتاس و اكثرا ماه ديگه اونجا مصاحبه داريم،موفق باشين
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: HERMES7 ، p00ya2001 ، a.farzad ، ginjer
سلام دوستان من اولین سفر خارجیمه ممکنه لطف کنید به چند تا سوالم پاسخ بدین ؟
1- من مجبورم با خودم دارو ببرم البته جزو داروهای کدئینی نیست آیا تو فرودگاه دبی گیر میدن ؟
2- سیم کارت اتصالات دوبی نرم افزارهای وایبر یا واتس آپ رو ساپورت میکنه یا فیلتره ؟
3- حدودا باید چقدر زودتر از زمان پرواز فرودگاه باشیم چه دوبی چه ایران ؟ معمولا چقدر زودتر کارت پرواز صادر میکنن؟ البته نمیخوام صندلیم ته هواپیما باشه
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:
(2015-03-12 ساعت 23:16)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان من اولین سفر خارجیمه ممکنه لطف کنید به چند تا سوالم پاسخ بدین ؟
1- من مجبورم با خودم دارو ببرم البته جزو داروهای کدئینی نیست آیا تو فرودگاه دبی گیر میدن ؟
2- سیم کارت اتصالات دوبی نرم افزارهای وایبر یا واتس آپ رو ساپورت میکنه یا سد غیرقابل عبوره ؟
3- حدودا باید چقدر زودتر از زمان پرواز فرودگاه باشیم چه دوبی چه ایران ؟ معمولا چقدر زودتر کارت پرواز صادر میکنن؟ البته نمیخوام صندلیم ته هواپیما باشه

١-حتما نسخه داروهاتون حتما همراه تون باشه دبى به دارو حساس هستن
٢- نميدونم شنيدم وايبر فيلتره اما دقيق نميدونم
٣- تهران ٤-٣ ساعت قبل از پرواز و دبى ٣-٢ قبل از پرواز
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: taba60 ، lotttery2015 ، HERMES7
سلام دوستان
منهم مثل دوستمون lotttery2015 سفر اولمه به دبی
1.نمیدونم توفرودگاه بردن لپ تاپ رو به دبی گیر میدن یا نه؟مشکلی پیش نمیاد؟
2.من با مادرم دارم میرم دبی،مادرم قرص آرامبخش و فشارخون و معده باید همراش باشه.......اگرتو نسخه نوشته شده باشه مشکلی نیست؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: lotttery2015 ، p00ya2001
(2015-03-12 ساعت 23:26)laleht نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 23:16)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان من اولین سفر خارجیمه ممکنه لطف کنید به چند تا سوالم پاسخ بدین ؟
2- سیم کارت اتصالات دوبی نرم افزارهای وایبر یا واتس آپ رو ساپورت میکنه یا سد غیرقابل عبوره ؟

١-حتما نسخه داروهاتون حتما همراه تون باشه دبى به دارو حساس هستن
٢- نميدونم شنيدم وايبر فيلتره اما دقيق نميدونم
٣- تهران ٤-٣ ساعت قبل از پرواز و دبى ٣-٢ قبل از پرواز
سلام من دبی هستم چک خوردم کلا دبی شبکه های اجتماعی قطع وصل میشن فیلتر شکن باشه ردیفه ولی با اسکایپ خوبه نسبت به وایبر
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، HERMES7 ، laleht ، r.bazargan ، Memolk
سلام به همه دوستان من هم از سفارت ابوظبي ضرب گرفتم ?ولي همسرم به علت سربازي ap خورد?
مصاحبمون هم كلا ٤ تا سوال پشت كانتر شيشه اي بود
كي ليسانس گرفتي؟١٣٨٨ كسي رو امريكا داري؟ بله چند سأله ازدواج كردي؟
از همسرم: كجا سربازي رفتي؟ بخش مهندسي ارتش
سفر نامم مثل بقيه دوستان چون از اونا استفاده كردم ومفيد بود( مخصوصا سفر نامه جامع اقاي بهداد )
ولي هتل novotel albustanابوظبي خيلي خوبه نزديك سفارت هم هست
هر سؤالي داشتيد خشحال ميشم جواب بدم
شماره کیس:2015AS4XXX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:Coolمارچ، دریافت ویزا:برنده اصلي خودم يه ضرب ، شوهرAp?, اپديت ٢٤ جون ، ١جولاي ، ٢جولاي كلير همسر?
تشکر کنندگان: miyu ، Death ‎Angel ، laleht ، r.bazargan ، ginjer ، Memolk
(2015-03-13 ساعت 13:45)elmira behdad نوشته:  سلام به همه دوستان من هم از سفارت ابوظبي يه ضرب گرفتم ?ولي همسرم به علت سربازي ap خورد?
سفر نامم مثل بقيه دوستان چون از اونا استفاده كردم ومفيد بود( مخصوصا سفر نامه جامع اقاي بهداد )

أضافه ميكنم كه سايت ابوظبي كه افيسر گفت چك كنيد هنوز شماره كيس منو نميشناسه لطفا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه ممنون
شماره کیس:2015AS4XXX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:Coolمارچ، دریافت ویزا:برنده اصلي خودم يه ضرب ، شوهرAp?, اپديت ٢٤ جون ، ١جولاي ، ٢جولاي كلير همسر?
تشکر کنندگان: p00ya2001
سلام
دوستانی که رفتن مصاحبه لطفا راهنمایی کنند.

1-هتل در ابوظبی بگیریم یا دبی؟
2-ابوظبی هم میشه کارای مدیکال رو انجام داد ؟
3-چقدر وجه نقد همراهمون باشه بهتره ؟ دلار یا درهم بگیریم؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-11-01 ساعت 09:16)khalilkhah نوشته:  
(2014-10-30 ساعت 14:56)behdadK نوشته:  یک سایتی بود قبلا گذاشته بودن تو مهاجرسرا که شماره ویزای امارات میدادی میتونستی چک کنی ویزات اصله یا نه. من هر چه میگردم پیداش نمیکنم. کسی میدونه کجاست؟

http://www.dubaivisa.net/
سلام ببخشید من جهت چک کردن ویزام تو این سایتwww.dubaivisa.net چیزی دستگیرم نشد آیا کسی تا حالا ویزاش رو چک کرده ؟
تو این سایت هم رفتم هی به اسم گیر میده میگه Please enter a valid name
http://ednrd.ae/portal/pls/portal/INIMM_...saValidity
تشکر کنندگان:
(2015-03-13 ساعت 16:02)matrix84 نوشته:  سلام
دوستانی که رفتن مصاحبه لطفا راهنمایی کنند.

1-هتل در ابوظبی بگیریم یا دبی؟
2-ابوظبی هم میشه کارای مدیکال رو انجام داد ؟
3-چقدر وجه نقد همراهمون باشه بهتره ؟ دلار یا درهم بگیریم؟

سلام من جواب شمارو ميدم چون قبلا دوستان گفته بودن
١-شما خودتون هرطور راحتر هستين.يسريا از ترس اينكه مبادا دير نشه يا استرس نگيرن توهمون ابوظبي هتل ميگيرن،يسريام توي دبي ميگيرن چون جاهاي ديدني و تفريحي زياد داره(البته من اينطور شنيدم كه هتلاي ابوظبي گرونتره) من خودم ترجيح ميدم هتلمو در دبي بگيرم
٢-بله هزينه مديكال هم كمي ارزونتره
٣-درهم از ايران ببرين به صرفه تره البته بغير از ٣٣٠ دلار براي سفارت
موفق باشين
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، matrix84
[quote='elmira behdad' pid='585087' dateline='1426238148']
سلام به همه دوستان من هم از سفارت ابوظبي ضرب گرفتم ?ولي همسرم به علت سربازي ap خورد?

ببخشید این هتل به مرکز ابوظبی نزدیک نیست شما واسه رفت و آمد چیکار میکردید مشکلی نداشتید؟
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان:
(2015-03-13 ساعت 00:06)taba60 نوشته:  سلام دوستان
منهم مثل دوستمون lotttery2015 سفر اولمه به دبی
1.نمیدونم توفرودگاه بردن لپ تاپ رو به دبی گیر میدن یا نه؟مشکلی پیش نمیاد؟
2.من با مادرم دارم میرم دبی،مادرم قرص آرامبخش و فشارخون و معده باید همراش باشه.......اگرتو نسخه نوشته شده باشه مشکلی نیست؟
لپ تاپ هیچ مشکلی نداره و به موقعش خودشون میگن لوازم الکترونیکی و فلزتیون رو میذارید در یک سبد
برای دارو های مادرتون حتما نسخه ی پزشک داشته باشید، قرص استامینفون حتی اونجا جرم هست و مواد مخدر محسوب می شود، حتما نسخه داشته باشید برای دارو ها
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: taba60 ، laleht ، shahin2737 ، Memolk
(2015-03-13 ساعت 16:24)mehdi1989 نوشته:  [quote='elmira behdad' pid='585087' dateline='1426238148']

ببخشید این هتل به مرکز ابوظبی نزدیک نیست شما واسه رفت و آمد چیکار میکردید مشکلی نداشتید؟

براي رفتن به مركز شهر و ٢ مركز تفريحي اين هتل مينيبوس داره دو بار در روز فقط رفت مجاني
و برگشت با خودتونه ، من مشكلي نداشتم راضي بودم چون رفت وامد سفارت برام مهم بود كه حتي پياده ميشد رفت
تشکر کنندگان: mehdi1989
(2015-03-13 ساعت 16:10)lotttery2015 نوشته:  
(2014-11-01 ساعت 09:16)khalilkhah نوشته:  
(2014-10-30 ساعت 14:56)behdadK نوشته:  یک سایتی بود قبلا گذاشته بودن تو مهاجرسرا که شماره ویزای امارات میدادی میتونستی چک کنی ویزات اصله یا نه. من هر چه میگردم پیداش نمیکنم. کسی میدونه کجاست؟

http://www.dubaivisa.net/
سلام ببخشید من جهت چک کردن ویزام تو این سایتwww.dubaivisa.net چیزی دستگیرم نشد آیا کسی تا حالا ویزاش رو چک کرده ؟
تو این سایت هم رفتم هی به اسم گیر میده میگه Please enter a valid name
http://ednrd.ae/portal/pls/portal/INIMM_...saValidity
دوستان کسایی که ویزا رو گرفتین ببینین میتونین ویزاتون رو تو این سایتها چک کنید با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-03-13 ساعت 13:45)elmira behdad نوشته:  سلام به همه دوستان من هم از سفارت ابوظبي ضرب گرفتم ?ولي همسرم به علت سربازي ap خورد?

سلام دوست عزیز می خواستم بدونم شبی چقدر پول هتل NOVOTEL ABU DHABI AL BUSTAN HOTEL را دادید ؟
شماره کیس نامبر: 7*2015AS46 ، تاریخ رویت قبولی: 1May 2014 ، تاریخ ارسال فرم ها : 30Aug2014 ، سفارت: ابوظبی ، تاریخ کارنت: Feb 2015 ، تاریخ مصاحبه: April 20 ، وضعیت ویزا : AP ، آپدیت ها : 21 و22 اپریل ، 19 می ، 1 جولای (همه اعضای کیس)، 24 جولای نفر اصلی ، 27 جولای (همه اعضای کیس)
27 جولای کلیر، ورود به آمریکا :2 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: پدی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان