کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-22 ساعت 02:15)سامانتاوآرش نوشته:  سلام دوستان
من 1 اپریل یا همون 12 فروردین خودمون مصاحبمه
مدارکی که آماده کردم: تمام مدارک تحصیلی و شخصی م ترجمه شده+ کارت زرد+ تمکین مالی+ بلیط و هتل مه با خانوادم میریم
مونده عکس بگیرم که فرداان شااله
راستی من بلیط و هتل رو برای 9 تا 14 فروردین گرفتم - با این دید که 10 فروردین برم مدیکال و 2 روز بعد مصاحبه هم به امید یه ضرب صبر کنم .نظرتون چیه؟؟
--
به چیزی میخوام بگم شاید برای خیلی از بچه های اینجا اصلا غیرقابل هضم باشه من یه خانم مجرد هستم که الان تصمیم ندارم برم آمریکا !!!و تمام کارهامو دارم می کنم که گرین کارتو بگیرم که این فرصت رو از دست ندم و ببینم چی میشه یعنی نمیدونمم چه جوری بگم یه حسی دارم که بعید میدونم دیگران اینجوری باشن احساس می کنم یه نیرویی همه چیز رو داره هدایت میکنه من از اول برنده شدن تا اینجا توی خیلی از مراحل اصلا جدی نبودم و خیلی جاها سد بزرگی داشتم ولی الان میبینم بلیط ام هم گرفتم !!
سلام دوست عزیز، ما هم اول اپریل مصاحبه داریم. موفق باشی
به امید ویزای یک ضرب
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: aaraam ، سامانتاوآرش ، Iaccept ، rez1 ، r.bazargan
سلام دوستان عزیز
من چارتا سوال داشتم: Smile
1- کسی از دوستان میدونه چجور میشه پول از حساب بانک مهر اقتصاد ایران (که عضو شتاب نیست و فقط با ملت جوینت هست) به بانک های دیگه ریخت؟؟؟

2- من اواسط آپریل مصاجبه دارم و تقریبا 90 % کارامو کردم فقط تمکن مونده با هتل، تمکن ک تا هفته آینده میگیرم ولی برا هتل میگم الان از این سایتای ایرانی رزرو کنم یا نزدیکای رفتنم (اون موقع ارزونتر نشدن آیا؟؟)

3- من 28 اسفند برا ویزا امارات اقدام کردم از طریق آژانس حالا سوالم اینه که کی ویزا صادر میشه؟

4-آیا 7 تا عکس 5*5 کافیه یا 3*4 هم لازمه؟

ممنون
با آرزوی ویزای یه ضرب برای تمامی دوستان گللل
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-03-22 ساعت 13:52)Iaccept نوشته:  سلام دوستان عزیز
1- کسی از دوستان میدونه چجور میشه پول از حساب بانک مهر اقتصاد ایران (که عضو شتاب نیست و فقط با ملت جوینت هست) به بانک های دیگه ریخت؟؟؟

2- من اواسط آپریل مصاجبه دارم و تقریبا 90 % کارامو کردم فقط تمکن مونده با هتل، تمکن ک تا هفته آینده میگیرم ولی برا هتل میگم الان از این سایتای ایرانی رزرو کنم یا نزدیکای رفتنم (اون موقع ارزونتر نشدن آیا؟؟)

3- من 28 اسفند برا ویزا امارات اقدام کردم از طریق آژانس حالا سوالم اینه که کی ویزا صادر میشه؟

ممنون

1- دوست عزیز عضو شتاب بودن برای کارت به کارت کردن مهمه نه کار دیگه ای به راحتی ( کاری که من کردم) یه فیش واریزپر کنیدو بریزید به حساب بانک مقصد.
برای تمکن بعضی بانک ها میگن حداقل یه روز باشه
2-آره ارزونتر میشه - خوش بحالت ما که تو اوج گرونی داریم میریم
3- 1 هفته صدور ویزا البته ویزای من هنوز نیومده!!SadSadSadشما 2 هفته پیش از رفتنت اقدام کن
4- 5*5 کافیه 12 عدد پشت سفید سرو کمی از شانه ها پیدا باشه

موفق باشی
تشکر کنندگان: Iaccept ، sarasara1

ممنون

از مهر اقتصاد به ملت بريز و از همون ملت تمكن مالي بگير يعني يه حساب تو ملت باز كن
اگه واسه ويزا از آژانس اقدام كردي خودشون ميگيرن يه هفته طول ميكشه
بهتره هتلم از آژانس بگيري يا از سايت بريم سفر
بهتره 6 تا 5*5 بگيري و 6 تا 6*4
من اينجوري بردم 2 تا 5*5 سفارت برداشت و 5 تا 6*4 NMC
موفق باشي
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-03-22 ساعت 14:24)سامانتاوآرش نوشته:  

ممنون

1- دوست عزیز عضو شتاب بودن برای کارت به کارت کردن مهمه نه کار دیگه ای به راحتی ( کاری که من کردم) یه فیش واریزپر کنیدو بریزید به حساب بانک مقصد.
برای تمکن بعضی بانک ها میگن حداقل یه روز باشه
2-آره ارزونتر میشه - خوش بحالت ما که تو اوج گرونی داریم میریم
3- 1 هفته صدور ویزا البته ویزای من هنوز نیومده!!SadSadSadشما 2 هفته پیش از رفتنت اقدام کن
4- 5*5 کافیه 12 عدد پشت سفید سرو کمی از شانه ها پیدا باشه

موفق باشی

ممنون دوست گرامی
دقیقا مشکل منم همینه دیگه ، بانک مهر اقتصاد عضو شتاب نیست!
ایشالا ک ویزاتون امروز فردا میادBig Grin
شما کی برا ویزا امارات اقدام کردین!؟
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: p00ya2001
دوستان
1-با کارت نقره ای مترو از دوبی به اوظبی میشه رفت آیا؟من ساعت 8.30 باید سفارت باشم
2-من ساعت چند اونجا باشم؟
3- داخل سفارت همراه میشه برد؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-03-22 ساعت 14:29)p00ya2001 نوشته:  

ممنون

از مهر اقتصاد به ملت بريز و از همون ملت تمكن مالي بگير يعني يه حساب تو ملت باز كن
اگه واسه ويزا از آژانس اقدام كردي خودشون ميگيرن يه هفته طول ميكشه
بهتره هتلم از آژانس بگيري يا از سايت بريم سفر
بهتره 6 تا 5*5 بگيري و 6 تا 6*4
من اينجوري بردم 2 تا 5*5 سفارت برداشت و 5 تا 6*4 NMC
موفق باشي

باهات موافقم پویا جان برا افتتاح حساب و انتقال پول ولی با تمکن از ملت مخالفم Big Grin ، اینکارو میکنم بعد چنج میکنم به بانک مورد نظر از اون تمکن میگیرم ک بهونه دست آفیسر ندم به خاطر تاریخ افتتاح حساب Smile
به نظرت ویزا امارات کی اوکی میشه، ۲۸ اسفند اقدام کردم؟
عکس ۶*۴ ؟؟؟؟؟!!!! Cool
من ۱۲ تا ۵*۵ گرفتمShy
عکس فورمال با کروات و کت شلوار بهتره یا اینفورمال و اسپورت Big Grin
ممنون
ایشالا کلیری همین روزآآآ

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-03-22 ساعت 14:35)سامانتاوآرش نوشته:  دوستان
1-با کارت نقره ای مترو از دوبی به اوظبی میشه رفت آیا؟من ساعت 8.30 باید سفارت باشم

ممنون

۱.بعید میدونم دوست عزیز، ب نظر من با ملیکا هماهنگ کن هم چنین یه احتمال ده درصدیم بده ملیکا خدایی نکرده اگه جور نشد قبلش سناریوی رفتن با اتوبوسو تو ذهنت داشته باشBig Grin
۲. شما تا ۸ ام اونجا باشی اوکیه، فقط ریکسBig Grin نکن یه کم زودتر برو

۳.همراهم من جایی نخوندم ک امکانش باشه ببری داخلShy
خدا همراهته Rolleyes به همراهت بگو بره مسجد شیخ زاید تا برگردی Cool
گودلاک

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: سامانتاوآرش ، aaraam
(2015-03-21 ساعت 22:32)قصه گو نوشته:  ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «Aghaman» عزیزღღღ

قصه گوی عزیز ممنون
و همینطور سایر دوستان بزرگوار
ما هم برگشتیم
نه نه هنوز برنگشتیم یعنی داشتیم برمیگشتیم ولی دوتا و نصفی ویزا بهمون دادن از راه فرودگاه دوباره برگشتیم دوبی
سرتون رو درد نیارم
همسر و گل پسر من (آقامن ) یکضرب گرفتن ، بنده هم به سختی ولی با لبخند میرم که برم تو تاپیک کلیرنس
فعلا خسته نباشید تا یه کوچولو بخوابم و با کلی اطلاعات و سفرنامه برگردم خدمتتان
شک ندارم که این دو ویزا بی شک بی ارتباط با دعاهای دوستان و انرژی مثبت آنان نیست
دست همگی درد نکنه
عاشق همتونم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، miyu ، behjat ، laleht ، ostokhan ، Alex 2014 ، ajab1 ، r.bazargan ، Memolk
(2015-03-22 ساعت 14:50)Aghaman نوشته:  
(2015-03-21 ساعت 22:32)قصه گو نوشته:  ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «Aghaman» عزیزღღღ

قصه گوی عزیز ممنون
ما هم برگشتیم
نه نه هنوز برنگشتیم یعنی داشتیم برمیگشتیم ولی دوتا و نصفی ویزا بهمون دادن از راه فرودگاه دوباره برگشتیم دوبی
سرتون رو درد نیارم
همسر و گل پسر من (آقامن ) یکضرب گرفتن ، بنده هم به سختی ولی با لبخند میرم که برم تو تاپیک کلیرنس
دست همگی درد نکنه
عاشق همتونم
ایشالا ک شماهم همین روزآ کلیر میشین
بهتون ورود به آمریکا رو تبریک میگم Smile
موفق و پیروز باشید

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: ostokhan ، ginjer
(2015-03-22 ساعت 14:50)Aghaman نوشته:  

قصه گوی عزیز ممنون
ما هم برگشتیم
سرتون رو درد نیارم
دست همگی درد نکنه
عاشق همتونم
آخي Shy منم خيلي خوشحال شدم ايشالا خودتونم زود كلير ميشين.موفق باشين
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: behjat ، Aghaman ، ostokhan
(2015-03-22 ساعت 14:44)Iaccept نوشته:  

ممنون

۱.بعید میدونم دوست عزیز، ب نظر من با ملیکا هماهنگ کن هم چنین یه احتمال ده درصدیم بده ملیکا خدایی نکرده اگه جور نشد قبلش سناریوی رفتن با اتوبوسو تو ذهنت داشته باشBig Grin

گودلاک
ملیکا ؟!! یعنی چی؟
اتوبوسش از کجا میره؟
تشکر کنندگان:
(2015-03-22 ساعت 18:57)سامانتاوآرش نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 14:44)Iaccept نوشته:  

ممنون

گودلاک
ملیکا ؟!! یعنی چی؟
اتوبوسش از کجا میره؟

دوست عزیز ملی کا یه خانم ک مسافر از دوبی میبره ابوظبی برا مصاحبه اغلب
و روزی ک شما تویه دبی بری nmc به احتمال ۹۰٪ ملاقاتش میکنی Smile
شما صفحه اول همین تاپیکو و اولین پست مدیر عزیز آقا بهدادو ک بخونی همه چیز برات مشخص میشه
سواله دیگه ای بود در خدمتم

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
اتوبوس برای ابوظبی ، ایستگاه الغبیبه مترو پیاده بشید و بیاییید بیرو ترمینال روبروتون هست
با کارت ،سیلور که میگیرید تو همون مترو ، باید با همون از اتوبوس برای رفتن به ابوظبی استفاده کنید و سعی کنید 25 درهم حداقل شارژ داشته باشید برای رفتن به ابوظبی بدون سیلور کارت میگه برید بخرید بعد میزاره سوار بشید. اتوبوس E100 میره ابوظبی
سفارت رو من ساعت 7:30 اونجا بودم ولی 8 اینطور ها فرستاد داخل.
خونسرد باشید، این سوال ها همه تو صفحه اول و چند صفحه بعدش کامل هست. ولی خب من گفتم اشکالی نداره
موفق باشید
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: سامانتاوآرش ، laleht
من کاری ندارم ملیکا یا بقیه افراد خوب هستن یا بد، نمیدونم برنامه سفرتون چی هست ولی از تجربه ام میگم
یه سری از این حرف های پایین رو یه بار گفتم و الان دیدم میپرستن گفتن یه بار دیگه ام بگم، ببخشیییییییییییید.
من هتل رو از سایت بریم سفر گرفتم در ابوظبی، و کاری به ترانسفر و لیدر ایرانی این ها نداشتم، چون معنی نمیده، تا کی میخواهید خودتون رو محدود کنید به بودن اشخاص دیگر. من به این سفر به چشم سفر کاری نگاه کردم و سعی کردم پول سیو کنم برای آمریکا، اهل اینم نیستم بخوام اینجا کلاس بذارم دوبی و ابوظبی رو هر چی داشت بار کردم آوردم، گر چه هر کسی میتونه از سفرش یه چیزی بخواد و یه برنامه داشته باشه.
برای ابوظبی رفتن کار بزرگی قرار نیست انجام بدین! میتونید یه روز قبل یه هتل بگیرید ابوظبی و روز قبل از مصاحبه ابوظبی باشید و باقی روز ها رو دبی اگر اقامت در ابوظبی رو دوس ندارید. که این سلیقه ای هست.
در کل سعی کنید این سفر یه جور اون اعتماد به نفسی که ماشالا کلا ترکیده در وجودتون و ازش خبری نیست یکم به خودش بیاد چون در امریکا بهش خیلی نیاز دارید.
کیف و اینجور چیز ها نبرید سفارت که میگه برید بذارید حیاط کنار سفارت، که مسلما مسئولیتش با خودتون هست
همراه و اینجور افراد رو راه نمیدن داخل
گوشی موبایل رو میگیرن و یه شماره میدن که برگشت پس بگیرید
چیز نامفهومی اونجا براتون نخواهد داشت.
مصاحبه و سوالات رو کوتاه جواب بدید و از توضیح اضافه صرف نظر کنید.
پوشش فقط تمیز باشید و مهم نیست شما چی پوشیدی، آفیسر سرش تو مانیتور هست، فقط لباس مرتب بپوشید و تمیز، من اونجا افراد با تیشرت، کت و شلوار، با کراوات و با پاپیون گرفته دیدم تا اعرابی که با دشاشه اومده بودن و هندی ها و پاکستانی های عزیز !!!!!!!
به خودتون استرس ندین، صبر کنین صحبت آفیسر تموم بشه بعد پاسخ بدین، نمیدونم این ها چیز هایی بود که به نظرم ساده است و بهتون آرامش میده

5 دقیقه هم نمیشه مصاحبه!!!!

دو هفته فکر کنم شده که از سفر رسیدم ولی اصلا علاقه ای به نوشتن سفرنامه ندارم چون واقعا پیش سفرنامه آقای بهداد و بیات و بقیه دوستان چیزی ندارم بگم و بنده مجرد بودم، ولی ولی ولی ولی هر کی سوال خاصی داشت که میتونستم کمک کنم بگه تو پیام خصوصی.

به امید موفقیت همتون در زندگی و با آرزوی بهترین ها برای همتون
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، shahin2737 ، dd7472003 ، fa15 ، قصه گو ، laleht ، vahidbaq ، r.bazargan ، MJAVADIAN ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان