کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-22 ساعت 20:56)ajab1 نوشته:  اتوبوس برای ابوظبی ، ایستگاه الغبیبه مترو پیاده بشید و بیاییید بیرو ترمینال روبروتون هست
با کارت ،سیلور که میگیرید تو همون مترو ، باید با همون از اتوبوس برای رفتن به ابوظبی استفاده کنید و سعی کنید 25 درهم حداقل شارژ داشته باشید برای رفتن به ابوظبی بدون سیلور کارت میگه برید بخرید بعد میزاره سوار بشید. اتوبوس E100 میره ابوظبی
سفارت رو من ساعت 7:30 اونجا بودم ولی 8 اینطور ها فرستاد داخل.
خونسرد باشید، این سوال ها همه تو صفحه اول و چند صفحه بعدش کامل هست. ولی خب من گفتم اشکالی نداره
موفق باشید
با اتوبوس 2 ساعت تو راه هستین ، اولین اتوبوس راس ساعت 5 صبح حرکت می کنه و هر نیم ساعت یک اتوبوس راه میافته، بهتره برای اینکه خیالتون راحت باشه با اتوبوس اول برنامه تان را هماهنگ کنید، ضمنا اتوبوس ها وای فای دارند.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، سامانتاوآرش ، laleht ، nora-nora
(2015-03-22 ساعت 19:02)Iaccept نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 18:57)سامانتاوآرش نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 14:44)Iaccept نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 14:35)سامانتاوآرش نوشته:  دوستان
1-با کارت نقره ای مترو از دوبی به اوظبی میشه رفت آیا؟من ساعت 8.30 باید سفارت باشم
2-من ساعت چند اونجا باشم؟
3- داخل سفارت همراه میشه برد؟

ممنون

۱.بعید میدونم دوست عزیز، ب نظر من با ملیکا هماهنگ کن هم چنین یه احتمال ده درصدیم بده ملیکا خدایی نکرده اگه جور نشد قبلش سناریوی رفتن با اتوبوسو تو ذهنت داشته باشBig Grin
۲. شما تا ۸ ام اونجا باشی اوکیه، فقط ریکسBig Grin نکن یه کم زودتر برو

۳.همراهم من جایی نخوندم ک امکانش باشه ببری داخلShy
خدا همراهته Rolleyes به همراهت بگو بره مسجد شیخ زاید تا برگردی Cool
گودلاک
ملیکا ؟!! یعنی چی؟
اتوبوسش از کجا میره؟

دوست عزیز ملی کا یه خانم ک مسافر از دوبی میبره ابوظبی برا مصاحبه اغلب
و روزی ک شما تویه دبی بری nmc به احتمال ۹۰٪ ملاقاتش میکنی Smile
شما صفحه اول همین تاپیکو و اولین پست مدیر عزیز آقا بهدادو ک بخونی همه چیز برات مشخص میشه
سواله دیگه ای بود در خدمتم
جدی؟ چه جالب!!شماره تماسی از ملیکا دارید؟
تشکر کنندگان:
(2015-03-22 ساعت 23:48)سامانتاوآرش نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 19:02)Iaccept نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 18:57)سامانتاوآرش نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 14:44)Iaccept نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 14:35)سامانتاوآرش نوشته:  دوستان
1-با کارت نقره ای مترو از دوبی به اوظبی میشه رفت آیا؟من ساعت 8.30 باید سفارت باشم
2-من ساعت چند اونجا باشم؟
3- داخل سفارت همراه میشه برد؟

ممنون

۱.بعید میدونم دوست عزیز، ب نظر من با ملیکا هماهنگ کن هم چنین یه احتمال ده درصدیم بده ملیکا خدایی نکرده اگه جور نشد قبلش سناریوی رفتن با اتوبوسو تو ذهنت داشته باشBig Grin
۲. شما تا ۸ ام اونجا باشی اوکیه، فقط ریکسBig Grin نکن یه کم زودتر برو

۳.همراهم من جایی نخوندم ک امکانش باشه ببری داخلShy
خدا همراهته Rolleyes به همراهت بگو بره مسجد شیخ زاید تا برگردی Cool
گودلاک
ملیکا ؟!! یعنی چی؟
اتوبوسش از کجا میره؟

دوست عزیز ملی کا یه خانم ک مسافر از دوبی میبره ابوظبی برا مصاحبه اغلب
و روزی ک شما تویه دبی بری nmc به احتمال ۹۰٪ ملاقاتش میکنی Smile
شما صفحه اول همین تاپیکو و اولین پست مدیر عزیز آقا بهدادو ک بخونی همه چیز برات مشخص میشه
سواله دیگه ای بود در خدمتم
جدی؟ چه جالب!!شماره تماسی از ملیکا دارید؟
شما این قسمت پست اول این صفحه رو مطالعه کنید ،
«بعضی ازافراد فعال در حمل ونقل بین دوبی و ابوظبی»
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...pid=534353

موفق و پیروز باشید

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش
امروز را با خدا قدم بر دارم
و فردا را به او بسپارم …
زندگی زیباست!}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، varchandi
(2015-03-22 ساعت 22:55)kaamiran نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 20:56)ajab1 نوشته:  اتوبوس برای ابوظبی ، ایستگاه الغبیبه مترو پیاده بشید و بیاییید بیرو ترمینال روبروتون هست
با کارت ،سیلور که میگیرید تو همون مترو ، باید با همون از اتوبوس برای رفتن به ابوظبی استفاده کنید و سعی کنید 25 درهم حداقل شارژ داشته باشید برای رفتن به ابوظبی بدون سیلور کارت میگه برید بخرید بعد میزاره سوار بشید. اتوبوس E100 میره ابوظبی
خونسرد باشید، این سوال ها همه تو صفحه اول و چند صفحه بعدش کامل هست. ولی خب من گفتم اشکالی نداره
موفق باشید
با اتوبوس 2 ساعت تو راه هستین ، اولین اتوبوس راس ساعت 5 صبح حرکت می کنه و هر نیم ساعت یک اتوبوس راه میافته، بهتره برای اینکه خیالتون راحت باشه با اتوبوس اول برنامه تان را هماهنگ کنید، ضمنا اتوبوس ها وای فای دارند.
موفق باشید.
در سایتش زده شروع حرکت از ساعت 6 است
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان:
(2015-03-23 ساعت 00:31)mehdi1989 نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 22:55)kaamiran نوشته:  
موفق باشید

موفق باشید.
در سایتش زده شروع حرکت از ساعت 6 است

در ماه ژانویه که مصاحبه داشتیم ساعت 5 صبح با اولین اتوبوس حرکت کردیم و 7 صبح به ابوظبی رسیدیم. شروع به کار مترو از ساعت 6 صبحه و به همین دلیل از هتل تا ایستگاه اتوبوس را با تاکسی رفتیم( هتلمون نزدیک ایستگاه مترو الرقه بود) ، 20 درهم کرایه اش شد.
تشکر کنندگان: mehdi1989
یادم رفت این رو بگم ، افیسر محترم از ما نخواست قسم بخوریم
طبعا ما هم قسم نخوردیم
البته الان پاسپورت ها تو سفارت است و گفته چهارشنبه بریم با ویزا بگیریم
میگم یهو یادش نیفته شر بشه
آقا رضا بررسی کن ببینیم چاره چیه ، لطفا

هنوز قولی که دادم یادم نرفته ها ، یه سفر نامه پر و پیمون مینویسم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: varchandi ، miyu ، tandis_n_m ، laleht ، vahidbaq ، r.bazargan ، Memolk
سلام
کیس ما 19 مارچ Ready شده
یکم زود نیست؟
تا 26 آپریل 1.5 ماه مونده

(2015-03-23 ساعت 07:06)Aghaman نوشته:  یادم رفت این رو بگم ، افیسر محترم از ما نخواست قسم بخوریم
طبعا ما هم قسم نخوردیم

تبریک میگم بهتون
مبارک باشه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Aghaman
(2015-03-23 ساعت 07:06)Aghaman نوشته:  یادم رفت این رو بگم ، افیسر محترم از ما نخواست قسم بخوریم
طبعا ما هم قسم نخوردیم

خیلی خوبه اینجا خبرای خوب هست
مبارک باشه
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Aghaman
سلام دوستان ما الان از مصاحبه برگشتیم من یکضرب گرفتم ولی همسرم کلیر خرد خیلی هم افسرده است تقصیر خودمون شد نباید راجب تدریس خصوصیش که قبلا داشت حرف میزدیم ولی چون تو عقد نامه نوشته بود ترسیدیم که اونم اصلا نگاه نکرد
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: miyu ، tandis_n_m ، behjat ، Aghaman ، laleht ، vahidbaq ، Memolk
طبعا ما هم قسم نخوردیم

تبريك ميگم بهتون...مباركتون باشه...
يعني الان كه شما به عنوان اولين مصاحبه شونده سال ٩٤ ويزاي يك ضرب گرفتيد،،اين به اين معنيه كه سالي پر از ويزاي يك ضرب داريم و ما هم يك ضرب بهمون ويزا ميدن؟Wink
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: Aghaman ، r.bazargan ، Memolk
(2015-03-23 ساعت 14:50)tandis_n_m نوشته:  
طبعا ما هم قسم نخوردیم

تبريك ميگم بهتون...مباركتون باشه...
يعني الان كه شما به عنوان اولين مصاحبه شونده سال ٩٤ ويزاي يك ضرب گرفتيد،،اين به اين معنيه كه سالي پر از ويزاي يك ضرب داريم و ما هم يك ضرب بهمون ويزا ميدن؟Wink
انشاالله كه همینطور باشه و همه بزودی ویزاهاتون رو یکضرب بگیرید
جالب اینجاست که امروز هم ceas کیس ما رو ایشود کرد و تمام

(2015-03-23 ساعت 12:02)rima4499 نوشته:  سلام دوستان ما الان از مصاحبه برگشتیم من یکضرب گرفتم ولی همسرم کلیر خرد خیلی هم افسرده است تقصیر خودمون شد نباید راجب تدریس خصوصیش که قبلا داشت حرف میزدیم ولی چون تو عقد نامه نوشته بود ترسیدیم که اونم اصلا نگاه نکرد

خب الحمدالله که شما گرفتید ، انشاالله همسرتون هم بزودی کلیر خواهد شد ، الان وقت آنست که شاکر درگاه خدا باشید
بازهم به شما تبریک میگویم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: rima4499 ، tandis_n_m
(2015-03-22 ساعت 13:52)Iaccept نوشته:  سلام دوستان عزیز
من چارتا سوال داشتم: Smile
1- کسی از دوستان میدونه چجور میشه پول از حساب بانک مهر اقتصاد ایران (که عضو شتاب نیست و فقط با ملت جوینت هست) به بانک های دیگه ریخت؟؟؟

2- من اواسط آپریل مصاجبه دارم و تقریبا 90 % کارامو کردم فقط تمکن مونده با هتل، تمکن ک تا هفته آینده میگیرم ولی برا هتل میگم الان از این سایتای ایرانی رزرو کنم یا نزدیکای رفتنم (اون موقع ارزونتر نشدن آیا؟؟)

3- من 28 اسفند برا ویزا امارات اقدام کردم از طریق آژانس حالا سوالم اینه که کی ویزا صادر میشه؟

4-آیا 7 تا عکس 5*5 کافیه یا 3*4 هم لازمه؟

ممنون
با آرزوی ویزای یه ضرب برای تمامی دوستان گللل
مگه از بانک مهر اقتصاد نمیشه تمکن مالی گرفت؟
اگه نمیشه نظرتون درمورد بانک مسکن چیه؟
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان:
(2015-03-23 ساعت 18:33)fati.d نوشته:  
(2015-03-22 ساعت 13:52)Iaccept نوشته:  سلام دوستان عزیز
من چارتا سوال داشتم: Smile
1- کسی از دوستان میدونه چجور میشه پول از حساب بانک مهر اقتصاد ایران (که عضو شتاب نیست و فقط با ملت جوینت هست) به بانک های دیگه ریخت؟؟؟

2- من اواسط آپریل مصاجبه دارم و تقریبا 90 % کارامو کردم فقط تمکن مونده با هتل، تمکن ک تا هفته آینده میگیرم ولی برا هتل میگم الان از این سایتای ایرانی رزرو کنم یا نزدیکای رفتنم (اون موقع ارزونتر نشدن آیا؟؟)

3- من 28 اسفند برا ویزا امارات اقدام کردم از طریق آژانس حالا سوالم اینه که کی ویزا صادر میشه؟

4-آیا 7 تا عکس 5*5 کافیه یا 3*4 هم لازمه؟

ممنون
با آرزوی ویزای یه ضرب برای تمامی دوستان گللل
مگه از بانک مهر اقتصاد نمیشه تمکن مالی گرفت؟
اگه نمیشه نظرتون درمورد بانک مسکن چیه؟
بعید میدونم احتمال زیاد میشه
ولی ب نظر من از بعضی بانک ها مثل قو ا مین و ا نص ار اینا آدم نگیره بهتره
و اگه از بانک خصوصی باشه بهتر
( البته این نظر شخصیه منه)
من میخام پولو انتقال بدم تو یه حساب و از اون تمکن بگیرم ( این پولم یه مقداریش ب صورت امانت هست از دوستم[emoji11] و باید سه سوته برگردونم بهش Smile )

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش
و فردا را به او بسپارم …
زندگی زیباست!}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-03-23 ساعت 12:02)rima4499 نوشته:  سلام دوستان ما الان از مصاحبه برگشتیم من یکضرب گرفتم ولی همسرم کلیر خرد خیلی هم افسرده است تقصیر خودمون شد نباید راجب تدریس خصوصیش که قبلا داشت حرف میزدیم ولی چون تو عقد نامه نوشته بود ترسیدیم که اونم اصلا نگاه نکرد

سلام
من یه بار جواب دادم از گوشیم چون فارسی نداشت فینگلیش نوشتم یادم نبود مغایر قانونه
دوست من
1 - خیلی بهتون تبریک میگم
2 - همسرتون هم زود کلیر میشه ان شا ا...
3 - شما بهترین کار رو کردین چون با این کار نشون دادین که صداقت دارین
درضمن شما که نمی دونین به خاطر این مسئله به همسرتون AP خورده
پس بد به دلتون راه ندین و فقط فکرای خوب و مثبت بکنین و خودتونو برای زندگی جدید تو آمریکا آماده کنین
تشکر کنندگان: rima4499
دوستان خیلی ممنونم از همتون که با جمله های خوبتون کلی انرژی مثبت پخش می کنین
Iaccept عزیز این جملت خیلی خوب بود ممنون

زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش
و فردا را به او بسپارم …
زندگی زیباست
تشکر کنندگان: Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان