کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-25 ساعت 08:31)p00ya2001 نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 07:42)Aghaman نوشته:  ما امروز ساعت 11 میریم ابوظبی تا پاسپورت ها رو بگیریم
و از همونجا هم بریم فرودگاه
تو این 8،9 روز ته ته دوبی رو دراوردم
از کوچه پس کوچه ها بگیر تا انواع اداره دولتی و مال و ....
هر سوالی داشتید با افتخار پاسخگو هستم
البته از فردا چون بعد از ساعت 11 دیگه اینترنت ندارم تا تهران
سفرنامه رو فراموش نکردم ولی چون خیلی مفصل خواهم نوشت گذاشتم تو تهران بنویسم
این آقا رضای خودمون هم که اصلا نیست میگم کاش مدیر نشده بود اقلا بیشتر بهمون سر میزد
آقا رضا ما چرا قسم نخوردیم ؟؟؟؟؟
برام خیلی عجیبه افیسر محترم اصلا ما رو ول نمیکرد بریم کلی سوالات دوستانه بعد از مصاحبه و مدام هم با پسرم اختلاط میکرد
خلاصه ما رفتیم تهران
راستی Ceas فردای مصاحبه ایشود شد و نوشت که ویزاهاتون پرینت هم شده ولی ابوظبی هنوز هم کیس ما رو نمیشناسه
فعلا خداحافظ
آقا رضا چرا ما قسم نخوردیم ( تا جواب ندی ول نمیکنم )Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خوش باشي aghaman انشاء الله بزودي زود گرين كارتتونو بگيرين
واسه ما هم دعا كنين
مطمئن باشید برای شما هم خبرهای بسیار خوبی در راه است ، شک نکنید ایمان دارم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، p00ya2001 ، varchandi
(2015-03-25 ساعت 07:42)Aghaman نوشته:  ما امروز ساعت 11 میریم ابوظبی تا پاسپورت ها رو بگیریم
و از همونجا هم بریم فرودگاه
تو این 8،9 روز ته ته دوبی رو دراوردم
از کوچه پس کوچه ها بگیر تا انواع اداره دولتی و مال و ....
هر سوالی داشتید با افتخار پاسخگو هستم
البته از فردا چون بعد از ساعت 11 دیگه اینترنت ندارم تا تهران
سفرنامه رو فراموش نکردم ولی چون خیلی مفصل خواهم نوشت گذاشتم تو تهران بنویسم
این آقا رضای خودمون هم که اصلا نیست میگم کاش مدیر نشده بود اقلا بیشتر بهمون سر میزد
آقا رضا ما چرا قسم نخوردیم ؟؟؟؟؟
برام خیلی عجیبه افیسر محترم اصلا ما رو ول نمیکرد بریم کلی سوالات دوستانه بعد از مصاحبه و مدام هم با پسرم اختلاط میکرد
خلاصه ما رفتیم تهران
راستی Ceas فردای مصاحبه ایشود شد و نوشت که ویزاهاتون پرینت هم شده ولی ابوظبی هنوز هم کیس ما رو نمیشناسه
فعلا خداحافظ
آقا رضا چرا ما قسم نخوردیم ( تا جواب ندی ول نمیکنم ):

آقامن عزیز
راستگویی از چهرتون میباریده آفیسر خجالت کشیده ازتون بخواد قسم بخورین Big GrinBig GrinBig Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Aghaman ، aaraam ، p00ya2001
با سلام و احترام ضمن تشکر از همه دوستان
مکان مصاحبه من تو ابوظبیه سوالم اینه با توجه به اینکه روز مصاحبه من یکشنبه هست ( تو یکی از تاپیکها خوندم که جمعه نمیشه تست مدیکال رو انجام داد).از اونجایکه یک روز بعد جواب تست رو میدهند ،
من باید کی برم دبی یا ابوظبی که بتونم به موقع تست رو انجام بدم
با تشکر
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-03-25 ساعت 17:17)sa2015 نوشته:  با سلام و احترام ضمن تشکر از همه دوستان
مکان مصاحبه من تو ابوظبیه سوالم اینه با توجه به اینکه روز مصاحبه من یکشنبه هست ( تو یکی از تاپیکها خوندم که جمعه نمیشه تست مدیکال رو انجام داد).از اونجایکه یک روز بعد جواب تست رو میدهند ،
با تشکر

سلام
بهترین حالت پنجشنبه است که اونجا باشی
اگه پروازت صبحه وقتی رسیدی قبل از 12 nmc باش وگرنه بهتره 4عصر اونجا باشی
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: varchandi ، asher
سلام دوستان
تویه تمکن مالی ک بانک میده
۱-معادل دلاریشم میده!؟
۲- واینکه آیا با نرخ دلار آزاد موجودیو حساب میکنه یا دولتی!؟
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-03-25 ساعت 21:03)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
۱-معادل دلاریشم میده!؟

سلام بله معادل دلاریش هم میده و با ارز دولتی حساب میکنه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: asher ، p00ya2001
سلام دوستان

من تمام کارهامو خدارو شکر انجام دادم امروز هم ویزاهامون برای امارات اومد
2 تا سوال دارم:
1- من که مجرد هستم بنظرتون احتمال یکضرب گرفتنم چقدره؟ من بلیط چارتری گرفتم برای 2 روز بعد از مصاحبه بلیط برگشت دارم خیلی بد میشه اگه بخوام کنسل کنم بابا چقدر پول بدم
2- من برای روز مصاحبه چه تیپی باشم؟:d کت شلوار یا کت دامن؟ اینا خوبه/؟
3- دوستانی که جدیدا اونجا بودن هوا چه جوریه ؟ لباس گرم هم بیاریم؟

ممنونBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-03-25 ساعت 23:31)سامانتاوآرش نوشته:  سلام دوستان

2 تا سوال دارم:
1- من که مجرد هستم بنظرتون احتمال یکضرب گرفتنم چقدره؟ من بلیط چارتری گرفتم برای 2 روز بعد از مصاحبه بلیط برگشت دارم خیلی بد میشه اگه بخوام کنسل کنم بابا چقدر پول بدم

ممنونBig Grin
سلام دوست من در مورد لباس هر لباسی که راحت هستید همون خوبه فقط مرتب و اراسته بقیه اش به سلیقه خودتون بستگی داره هوا هم الان رو به گرمیه و نیازی به لباس گرم ندارید موفق باشید به امید ویزای یک ضرب.

ali reza .as 5***
تشکر کنندگان: miyu ، asher
(2015-03-25 ساعت 21:03)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
۱-معادل دلاریشم میده!؟

بعضاٌ معادل دلار هم میده بعضاً قید هم نمی کنن و فقط موجودی به ریال رو میدن
بهتره خودتون بخواهید که معادل دلار رو هم بده
اگه معادل دلار رو هم بدن به نرخ ارز مرجع میدن
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: asher ، Iaccept
(2015-03-25 ساعت 23:31)سامانتاوآرش نوشته:  سلام دوستان

2 تا سوال دارم:

ممنونBig Grin

1- بهتر بود بلیط سیستمی می گرفتین که راحت تو دفتر ماهان تو دبی می تونستین اگه اشتباه نکنم به 50 -60 درهم جابه جاش کنی
2- هر تیپی که دوست دارین هم کت شلوار و هم کت دامن خوب و رسمی هستند
3- هوا تو آپریل رو به گرمی است و حتی میشه گفت گرمه لباس گرم نیاز ندارین

شما که خانوم هستی به احتمال قوی یه ضرب میگیری بهتر بود 4 روز بعد مصاحبه بلیط برگشت رو بگیری
لطفن امضاتون رو هم تکمیل کنین
با آرزوی بهترین ها و ویزای یک ضرب

ّ
تشکر کنندگان: miyu ، asher ، Aghaman ، Memolk
(2015-03-25 ساعت 17:17)sa2015 نوشته:  با سلام و احترام ضمن تشکر از همه دوستان
با تشکر

سلام
مصاحبه ما هم یک شنبه است
ما چهار شنبه میریم و همون روز بعد از ظهر میریم برای معاینات (البته من به این سفر به عنوان تفریح هم فکر کردم تا به خانوادم خوش بگذره)
شما اگه خیلی نمی خواهید تفریح کنین پنج شنبه صبح برید دبی که بعد از ظهر برین معاینات و تا شنبه جواب رو بگیرین و برای یک شنبه آماده باشین

با آرزوی بهترین ها و ویزای یه ضرب
تشکر کنندگان: sa2015
سامانتا و آرش گرامی
شما کی درخواست ویزای امارات داده بودین دقیقا و چند روزه اومد!؟
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، هتل نزدیک nmc دبی سراغ ندارین?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
سلام.من و خانمم امروز رفتیم مصاحبه.آفیسر به خانمم گفت که به شما ویزا تعلق میگیره و به من هم به خاطر سربازی چک میخوره.بعد یک کارت به خانمم داد و گفت دوشنبه برای ویرا بیاید.اما پرواز ما جمعه است و باید حتما هم برگردیم.خانمم قبل از خروج از سفارت برای گرفتن پاسپورت پیش آفیسر میره و موضوع رو میگه.ایشون هم میگه ما بدون پاسپورت نمی تونیم کارهای ویزا رو انجام بدیم.همسر بنده هم موضوع پیکاپ رو مطرحمی کنه.آفیسر هم برگه ای که به ایشون داده بوده رو می گیره و پاره می کنه و میگه پس پاسپورت رو دوشنبه هر هفته می تونید بیارید تا کارها انجام بشه.حالا همسرم حسابی دچار استرس شده.پرسش من اینه که این موضوع غیر معمولیه.آیا نظر آفیسر مبنی بر اختصاص ویرا به همسرم ثبت شده و با پیکاپ کردن ویزا مشکل حل میشه؟
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
(2015-03-26 ساعت 02:40)HTQ نوشته:  سلام.من و خانمم امروز رفتیم مصاحبه.آفیسر به خانمم گفت که به شما ویزا تعلق میگیره و به من هم به خاطر سربازی چک میخوره.بعد یک کارت به خانمم داد و گفت دوشنبه برای ویرا بیاید.اما پرواز ما جمعه است و باید حتما هم برگردیم.خانمم قبل از خروج از سفارت برای گرفتن پاسپورت پیش آفیسر میره و موضوع رو میگه.ایشون هم میگه ما بدون پاسپورت نمی تونیم کارهای ویزا رو انجام بدیم.همسر بنده هم موضوع پیکاپ رو مطرحمی کنه.آفیسر هم برگه ای که به ایشون داده بوده رو می گیره و پاره می کنه و میگه پس پاسپورت رو دوشنبه هر هفته می تونید بیارید تا کارها انجام بشه.حالا همسرم حسابی دچار استرس شده.پرسش من اینه که این موضوع غیر معمولیه.آیا نظر آفیسر مبنی بر اختصاص ویرا به همسرم ثبت شده و با پیکاپ کردن ویزا مشکل حل میشه؟

دوست عزيز من، ما اين همه اينجا گفتيم از اين كارا نكنيد. تعداد ويزا ها محدوده. شما هر دليلي هم كه داشتيد براي برگشت بايد زمانش رو به خاطر ويزاي آمريكا عوض مي كرديد. اما نگران نباش. تمومه. تو اولين فرصت پاس رو بديد تا همون يه ويزا حداقل براتون صادر شه. موفق باشيد

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: aaraam ، p00ya2001 ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان