کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-26 ساعت 15:02)miyu نوشته:  دوستان اگر كسي يكضرب بگيره و هتلش دوبي باشه باز بايد براي ويزا برگرده ابوظبي؟پست نداره يعني يا راه ديگه اي نداره؟

بله باید سه روز بعد برگرده ابوظبی پاسپورتش رو بگیره
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: miyu ، Iaccept ، Sam2014 ، Memolk
(2015-03-26 ساعت 17:06)babak12 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 15:33)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
نظرتون در مورد تمکن ۷۹ ملیونی برا یه نفر چیه!؟
با ارز ۲۸۰۰ تومن میشه تقریبا ۲۷۸۰۰$
حله!؟
اگه زیاد یا کمه بگید ردیفش کنم
تا ۱۰۰ میلیونم میتونستم ولی گفتم یه وقت از اون ور پشتبون نیفتم Smile
البته میدونم اونقدا مهم نیست ولی حضرت علی (ع) میگه بزرگترین استاد تجربست Smile
چیزیم ک اینجا مفته تجربه ی دوستان عزیز مهاجرسرایی
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
سلام
کافی دوست من زیاد هم هست
ضمنا شما با ارز ازاد حساب کنید نه مبادلاتی
با این حال بازم کفایت می کنه

سلام
زیادهم هست
طبق جدولی که در فروم اسپانسر و تمکن مالی هست برای یه نفر 14.588 دلار برای یک سال با ضریب 25% نیاز دارین که با فرض دلار 3400 تومنی میشه 49 میلیون و 600 هزار تومن پس خیلی هم زیاده
فقط ممکنه آفیسر بگه این همه پولو از کجا آوردی که بهتر براش جوابی محکم داشته باشی
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Sam2014 ، Memolk
(2015-03-26 ساعت 13:44)amj7 نوشته:  سلام دوستان، من تازه اين اَپليكيشن رو نصب كردم، لطفن يكم راهنمايى كنيد، من افتادم سفارت ابوظبى، مصاحبه اوايل ماه may هست! اصلن نميدونم از كجا بايد شروع كرد كه مسافرت optimum و بدون مشكل داشت. مدارك واكسن و تحصيلى آماده است، مونده تمكن مالى كه اونم يه پرينت حساب ميگيرم، از اين به بعد نياز به راهنمايى detail دارم. ممنون رفقا

نگراني نداره
اگه اولين صفحات همين تاپيك رو مطالعه كني قدم به قدم برو بچه ها توضيحات كامل دادن
كاراي مهم
تهيه مدارك لازم
تهيه ويزا ، بليط و رزرو هتل
و....
موفق باشي هيچ نكته نبهمي وجود نداره
من رفتمو برگشتم
در خدمت هستم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Iaccept ، Memolk
آقا بابک این طرفا
یادی از فقیر فقرا کردین Big Grin
آقا از شما چه خبر کلیر شدین
مفهوم AP تو امضاتون یعنی هنوز کلیر نشدین
اینطوری که خیلی طولانیه و ...
کم کم باید دیگه فقط کلیر کنن
برای همه منتظر ها دعا می کنم که زود کلیر بشن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، babak12 ، Iaccept ، Alex 2014 ، Memolk
(2015-03-26 ساعت 02:26)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، هتل نزدیک nmc دبی سراغ ندارین?

هر هتلي تو منطقه ديره بگيرين به NMCدبي نزديكه با مترو نهايت 15-20دقيقه اگه يه نفرين به صرفه هست با مترو برين و اگه خانواده هستين با تاكسي راحت ترو به صرفه تره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: Iaccept ، samirakn
شما ويزا رو گرفتى؟ يكضرب؟
من دوتا سوال دارم دوست عزيز،
١)اينكه من معافيتم به خاطر جبهه پدرم هست مشكل ساز خواهد بود؟ پدرم ارتشى بوده، البته قبل از انقلاب وارد ارتش شده،
٢) مثلن مصاحبه من كه 3 may هست، بليط برگشت واسه كى بگيرم؟!

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Memolk
(2015-03-27 ساعت 11:36)amj7 نوشته:  شما ويزا رو گرفتى؟ يكضرب؟
من دوتا سوال دارم دوست عزيز،
١)اينكه من معافيتم به خاطر جبهه پدرم هست مشكل ساز خواهد بود؟ پدرم ارتشى بوده، البته قبل از انقلاب وارد ارتش شده،
٢) مثلن مصاحبه من كه 3 may هست، بليط برگشت واسه كى بگيرم؟!

نه ما AP خورديم
سخته بگم ولي بهتره بليط رو سيستمي بگيري كه اگه يه ضرب گرفتي بتوني تغييرش بدي ولي از مصاحبه تا وقتي ويزا بدن اگه يه ضرب باشه 3 روز حداقل طول ميكشه
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: Memolk
سلاممم دوست خوبم
این حرفا چیه شما عزیز هستید
ببخشید ی خورده گرفتار کار بودم
ایشاله سعی می کنم بیشتر باشم
اره هنوز که خبری نیست من منتظرم مثل بقیه دوستان
برای شما و تمامی دوستان ارزوی موفقیت دارم
ایشاله با دست پر برگردی که دل همه شاد میشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، varchandi ، Iaccept ، HERMES7 ، Alex 2014 ، Memolk
سلام دوستان
یه سوال خودم پرسیدم حالا جوابشو میدم Smile
برا انتقال پول از بانک مهر اقتصاد ک عضو شتاب نیست شما باید بعد از مراجعه به بانک یه فیش برداشت از حساب به مبلغ مورد نظر پرکنید بعد بانک یه چک بهتون میده به همون مبلغ برا بانک ملت (اگه خواستین چکو ب کسی بدین دو تا امضا پشتش بزنین میتونه بره بگیره) بعد میرید بانک ملت چکو به حساب مورد نظرتون تو بانک مورد نظرتون Smile ساتنا میکنین (بدون هیچ هزینه ای)
زمان ساتنا هم بین 20 ثانیه تا 20 دقیقه بیشتر طول نمیکشه
برا من 7 دیقه شد Smile
گودلاک
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: babak12 ، aaraam ، Memolk
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، ما دیروز عکس5*5 گرفتیم برا مديکال و سفارت، حالا بعضی از دوستان نوشتن برا مديکال3*4، حالا بالاخره 5*5 یا 3*4?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-03-27 ساعت 13:00)babak12 نوشته:  سلاممم دوست خوبم
این حرفا چیه شما عزیز هستید
ببخشید ی خورده گرفتار کار بودم
ایشاله سعی می کنم بیشتر باشم
اره هنوز که خبری نیست من منتظرم مثل بقیه دوستان
برای شما و تمامی دوستان ارزوی موفقیت دارم
ایشاله با دست پر برگردی که دل همه شاد میشه
سلام بابک جان ایشالا به زودی کلیر خواهی شد . موفق باشی.

ali reza .as 5***
تشکر کنندگان:
(2015-03-27 ساعت 16:47)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، ما دیروز عکس5*5 گرفتیم برا مديکال و سفارت، حالا بعضی از دوستان نوشتن برا مديکال3*4، حالا بالاخره 5*5 یا 3*4?
منم نمیدونم والا
من دیدم بچه ها برا nmc , 6*4 هم دادند، اوکی بوده
شما ۵ تا ۵*۵ برا nmc میخای دو تا سفارت همین
ولی من خودم ۱۲ تا ۵*۵ گرفتم ( چاپ ۸ تایی ندارند و چون ۷ تا میخای باید ۱۲ تا بگیری Smile )
و ۶ تا ۳*۴
ضرر نداره ک [emoji11]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: asher
(2015-03-27 ساعت 16:47)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
5*5 دوست عزیز کفایت می کنه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، Memolk
(2015-03-26 ساعت 07:49)1362amin1362 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 02:40)HTQ نوشته:  سلام.من و خانمم امروز رفتیم مصاحبه.آفیسر به خانمم گفت که به شما ویزا تعلق میگیره و به من هم به خاطر سربازی چک میخوره.بعد یک کارت به خانمم داد و گفت دوشنبه برای ویرا بیاید.اما پرواز ما جمعه است و باید حتما هم برگردیم.خانمم قبل از خروج از سفارت برای گرفتن پاسپورت پیش آفیسر میره و موضوع رو میگه.ایشون هم میگه ما بدون پاسپورت نمی تونیم کارهای ویزا رو انجام بدیم.همسر بنده هم موضوع پیکاپ رو مطرحمی کنه.آفیسر هم برگه ای که به ایشون داده بوده رو می گیره و پاره می کنه و میگه پس پاسپورت رو دوشنبه هر هفته می تونید بیارید تا کارها انجام بشه.حالا همسرم حسابی دچار استرس شده.پرسش من اینه که این موضوع غیر معمولیه.آیا نظر آفیسر مبنی بر اختصاص ویرا به همسرم ثبت شده و با پیکاپ کردن ویزا مشکل حل میشه؟

دوست عزيز من، ما اين همه اينجا گفتيم از اين كارا نكنيد. تعداد ويزا ها محدوده. شما هر دليلي هم كه داشتيد براي برگشت بايد زمانش رو به خاطر ويزاي آمريكا عوض مي كرديد. اما نگران نباش. تمومه. تو اولين فرصت پاس رو بديد تا همون يه ويزا حداقل براتون صادر شه. موفق باشيد

ممنون.ما امروز برگشتیم
الان دو تاراه پیش رومونه.اول این که ویزا رو از طریق یکی از دوستان آشنایانمون که ساکن دوبی هست و فردا می خواد بره دوبی بفرستیم تا اقواممون تو دوبی کار سفارت رو انجام بدن یا این که پاسپورت رو بدم به یه شرکتی که بابت پیکاپ 700درهم می خواد
به نظرتون چکار کنم و اگه اقواممون بخواد پیگیری کنه پاسپورت خانمم رو چه روزی باید ببره سفارت.آیا پاسپورت کافیه یا اصل برگ آبی من هم که مربوط به اف بی آی چک هست رو هم باید بفرستیم.ممنون میشم با توجه به فورس موضوع پاسخ بدید
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
(2015-03-25 ساعت 13:57)varchandi نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 07:42)Aghaman نوشته:  ما امروز ساعت 11 میریم ابوظبی تا پاسپورت ها رو بگیریم
و از همونجا هم بریم فرودگاه
تو این 8،9 روز ته ته دوبی رو دراوردم
از کوچه پس کوچه ها بگیر تا انواع اداره دولتی و مال و ....
هر سوالی داشتید با افتخار پاسخگو هستم
البته از فردا چون بعد از ساعت 11 دیگه اینترنت ندارم تا تهران
سفرنامه رو فراموش نکردم ولی چون خیلی مفصل خواهم نوشت گذاشتم تو تهران بنویسم
این آقا رضای خودمون هم که اصلا نیست میگم کاش مدیر نشده بود اقلا بیشتر بهمون سر میزد
آقا رضا ما چرا قسم نخوردیم ؟؟؟؟؟
برام خیلی عجیبه افیسر محترم اصلا ما رو ول نمیکرد بریم کلی سوالات دوستانه بعد از مصاحبه و مدام هم با پسرم اختلاط میکرد
خلاصه ما رفتیم تهران
راستی Ceas فردای مصاحبه ایشود شد و نوشت که ویزاهاتون پرینت هم شده ولی ابوظبی هنوز هم کیس ما رو نمیشناسه
فعلا خداحافظ
آقا رضا چرا ما قسم نخوردیم ( تا جواب ندی ول نمیکنم ):

آقامن عزیز
راستگویی از چهرتون میباریده آفیسر خجالت کشیده ازتون بخواد قسم بخورین Big GrinBig GrinBig Grin

یعنی بقیه که قسم می خورن چهرشون راستگو نیستBig Grin
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان