کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-03-29 ساعت 11:36)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، این کارت مترو ، بعد از این که شارژش تموم بشه، چه جوری می شه شارژش کرد?

خوش باشين با دست پر برگردين
تو ايستگاههاي مترو شارژ ميشه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: samirakn ، miyu ، r.bazargan
(2015-03-29 ساعت 00:44)HTQ نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 23:09)varchandi نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 23:01)Iaccept نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 22:46)سامانتاوآرش نوشته:  سلام دوستای عزیز
من 3ساعت دیگه میرم فرودگاه !
بچه ها بعضی دوستان منو نگران کردن !
من مصاحبم12 ام هست و بلیطم چارتری هستو برگشتم 14فروردین
اگر یکضرب بگیرم من باید 14 برگردم کار و زندگی دارم تهران اونوقت چی میشه؟باید 4 روز پیش آفیسر پاسم بمونه؟!
لطفا دوستانی که اطلاعات کافی دارن اطلاع بدن

ممنون
اولا من اطلاعاتم خیلی کافی نیست Smile
منم مصاحبه ام چهارشنبه هست مثل شما البته تو آپریل
منم مثل شما دوروز بعد مصاحبه بلیط برگشتو گرفتم البته! سیستمی
ک ایشالا ب حول قوه اله که یه ضرب شدم بتونم عوضش کنم

شما اگه ایشالا یه ضرب بگیرید :
احتمال ده درصد شاید همون روز بعد از ظهر پاستون آماده بشه( یه مورد ۲۰۱۵ داشتیم)
احتمال ۱۰_۱۵ درصد فرداش
اگه خدایی نکرده نشد دیگه میره برا یه شنبه دو شنبه
ولی معمولا دوستان میگن سه تا چهار روز کاری صدور ویزا زمان میبره Smile
ب نظر من هرجوری هست بمونین و با ویزا برگردین تهران
من در مورد پیکاپ خیای اطلاعات ندارم
ولی ب شخصه سعی میکنم ویزای ب این مهمیو هر جوری هست با دستای خودم بگیرمممم Smile Smile
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

دوست من
ایشون نمیتونن پیکاپ کنن چون اگه سفارت یه ضرب بده یعنی پاسشو نگه میداره و ایشون نمیتونه از اون کشور خارج بشه
پس اگه دو روزه ندادن بهتر بمونین برای کارای اینجا می تونین با اضافه کاری جبران کنین
ما هم عمین مشکل رو داشتیمبه آفیسر گفتیم ننی تونیم بمونیم تا زمان صدور ویزا.گفت پس پاسپورت رو طی روزهای یکشنبه تا سه شنبه از یه طریقی برسونید سفارت تا کارتون انجام بشه.ما جمعه برگشتیم و پاسپورت رو از طریق یکی از دوستان که عازم دوبی بود فرستادیم.قراره دوستمون پس فردا ببره سفارت.اگ هاز این طریق شد که خبر میدم که بقیه هم از این روش استفاده کنن

سلام و ممنون راهنمایی خوبی بود
نتیجه رو لطفاً بهمون بگین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: asher
(2015-03-29 ساعت 11:01)neda733 نوشته:  دوست عزیز varchandi ما هم که با شما مصاحبه داریم 19مارس ready شدیم وهمون روز من و همسرم اپدیت داشتیم!واسه شما هم همینطوره?

ندا جان چک می کنم و میگم خدمتتون
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-03-29 ساعت 12:12)varchandi نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 11:01)neda733 نوشته:  دوست عزیز varchandi ما هم که با شما مصاحبه داریم 19مارس ready شدیم وهمون روز من و همسرم اپدیت داشتیم!واسه شما هم همینطوره?

ندا جان چک می کنم و میگم خدمتتون

ندا جان اگه منظورتون تو سایت CEAC هست آخرین آپدیت ما همون 19 مارچه که کیسمون Ready شده اگه جای دیگه ای رو باید چک کنم لطفا راهنماییم کنین
دوستان کسی 19 آپریل مصاحبه داره؟؟؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی از بچه های ۲۰۱۵ اکسال ب جا هتل رفته پانسیون ( پیش علی هندی Smile )
آیا آمار دارین امنیت + تمیزی+ حمام و ... چ جوریا هست!؟
من شنیدم بچه Smile خوبیه فارسی ام بلده
شبی ۶۰، ۷۰ درهمم بیشتر نیست
نظرتون چیه!؟
آدم ب جایی اینکه ۱.۵ بده پول هتل میره اینجا با پانصدتومن بعد باقی پولشو یا گشت و گذار میکنه یا سوغاتی میخره Smile
البته برا کیسای مثل خودم میگم ( مجرد و مرد )

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

من ۱۹ مارچ ready شدم ولی آپ نداشتم ، شما منظورتون چیه دقیقا ندا ۷۳۷؟!

Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان، یه راهنمایی در مورد سایت booking.com می خواستم، برای رزرو باید شماره ي کردیت کارت یا مستر کارت رو داد, حالا من که ندارم، یعنی نمی تونم رزرو کنم?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
خیر
از سایت های ایرانی اقدام کنید مثل الی گشت قیمتشون از بوکینگ هم کمتره ؛)
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk
(2015-03-29 ساعت 19:14)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان، یه راهنمایی در مورد سایت booking.com می خواستم، برای رزرو باید شماره ي کردیت کارت یا مستر کارت رو داد, حالا من که ندارم، یعنی نمی تونم رزرو کنم?
بله نمیتونید Smile
ولی اگه یه کردیت کارت داشته باشید و پول توشم نباشه فکر کنم بشه رزرو کرد و وقتی رفتید پولو بدید
الی گشت و بریم سفر خوبن ب نظر منم
در ضمن اگه خیلی اسرار دارین فکر کنم پاساژ پایتخت تو میرداماد بفروشن کارتاشو با چند درصدی پورسانت Smile

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
سلام برا سفر به دوبی چند تا نکته :
1- بهتره سیم کارت در دوبی بگیرین من نگرفتم پشیمون شدم فقط یه چند تا تماس کوچولو با رومینگ گرفتم 80 تومن قبض برام اومده تازه هزینه های اینترنت جدا که به هتل دادم سیم کارت بگیرین برا اینترنت میتونید از پلن های نامحدود روزانه بقیمت 5 درهم استفاده کنید .
2- بهتره هتل رو در محدوده دیره بگیرین چون دسترسی به اکثر جاها دارین و دور و برتون همه چی هست . حتما هتل رو در سایت های مختلف از قبیل ریت هتل و نظرات افرادی که استفاده کردن چک کنید مثل Tripadvisor . booking . hotels و ...
3- کارت نول نقره ای جهت استفاده مترو و اتوبوس . 25 درهمه که 6 درهمش هزینه کارت بقیه شارژ خود کارته
4- اگه لازم شد پول چنج کنید در فرودگاه انجام ندین نرخش پایینه 3.61 هست من تو ایستگاه مترو انجام دادم 3.64 البته نرخ واقعیش 3.65 هست ( دلار به درهم )
5- برا خرید سوغاتی بنظرم فری شاپ تو فرودگاه بد نباشه من ادکلن خریدم قیمتش خوب بود البته بهتره وقتی خواستین برگردین خرید کنین
6- برای رفتن به ابوظبی اگه واقعا هزینه ها براتون مهمه میتونید از اتوبوس استفاده کنید چون با این ترنسفرهایی که هستن صبح زود میان دنبالتون و ساعت حدود 6:30 میرسونتتون که باید حدود یک ساعت منتظر باشید تا در سفارت رو باز کنن که عملا با کسایی که 8 میان فرق زیادی ندارین .
7- تاکسی های اونجا همه دربستی هستن یعنی اگه کسی سوار باشه کس دیگه ای رو تو مسیر سوار نمیکنن مثل ایران هم نیست هرجا دست بلند کردین بایستن
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، varchandi ، r.bazargan ، miyu ، matrix84
(2015-03-29 ساعت 19:14)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان

سلام دوست من
از سایت الی گشت استفاده کن
فقط برای اینکه مطمئن بشی هتل خوبیه با Spell کامل اسمشو تو Booking.com و سایت های مشابه چک کن ببین استفاده کننده ها چه امتیازی بهش دادن اونوقت اقدام کن
موفق باشی
تشکر کنندگان: samirakn ، asher ، Memolk
سلام دوستان گل. امیدوارم همه تو پروسه مصاحبه موفق باشید. اگر از دوستان کسی میخواد ابوظبی اقامت داشته باشه و سوالی داره در خدمتم. میتونید پیام خصوصی بدید.
به امید ویزای تکضرب [WINKING FACE]
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، varchandi ، miyu
سلام دوستان......میخواستم بدونم برای یک خونواده 3 نفره برای مصاحبه و همه هزینه‌های دیگه بطور متوسط چقدر پول ببرم امارات
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: p00ya2001
سوال بالا ، سوال منم هست Smile
من یه نفرم
هزینه ها رو یکی میشه دقیق بگه؟
۱- مدیکال ( فکر کنم ۴۲۵ ،درسته)، واکسن اگه لازم باشه دونه ای چنده!؟
۲- سیم کارت و شارژ ۱۰۰ مگابایت اینترنتش؟
۳- کارت مترو
۴- هزینه رفت و برگشت به ابوظبی ، با مل یکا چند ؟
با اتوبوس چند؟
۵- مصاحبم ک ۳۳۰ دلاره
دوستان گل یه زحمت بکشن جمه موارد بالا رو بگن ممنون میشم Smile
با فرض اینکه هتل و بلیط رفت و برگشت گرفته شده
و هزینه برا گشت و گذارم میدونم ک صلیقه ای هست Smile
۶-در ضمن بهتره از اینجا دلار ببریم یا درهم یا جفتش!؟
۷- دلار فردا بخرم یا بعد از م ذ ا ک ر ا ت!؟
Smile
مر۳۰

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: endeavour ، miyu

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان