کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان یه سوال داشتم سفرنامه آقای بیات رو کجا میتونم بخونم همه اینجا صحبتش رو میکنند ممنون میشم آدرس بدید
تشکر کنندگان:
(2015-03-27 ساعت 23:46)emma نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم سفرنامه آقای بیات رو کجا میتونم بخونم همه اینجا صحبتش رو میکنند ممنون میشم آدرس بدید
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid295633

http://www.mohajersara.com/thread-7099.html

یکیش برای آقای بیات و دیگری برای بهداد جان
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: emma ، babak12 ، mojgan m
(2015-03-28 ساعت 00:11)ajab1 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 23:46)emma نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم سفرنامه آقای بیات رو کجا میتونم بخونم همه اینجا صحبتش رو میکنند ممنون میشم آدرس بدید
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid295633

http://www.mohajersara.com/thread-7099.html

یکیش برای آقای بیات و دیگری برای بهداد جان
بسیار سپاسگذارم دوست عزیز ا من سفرنامه آقای بهداد رو خونده بودم جالب و دقیق بود اگر سفرنامه خوبی مثله اینها در نظر دارید ممنون میشوم معرفی کنید
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، اگه همسرم کلير بخوره، و اگه آفيسر تشخیص بده که به من ویزای یه ضرب بده، من وايسم ویزا رو بگیرم یا این که به آفيسر بگم 2 تا ویزا رو با هم بده?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-03-27 ساعت 19:42)babak12 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 16:47)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، ما دیروز عکس5*5 گرفتیم برا مديکال و سفارت، حالا بعضی از دوستان نوشتن برا مديکال3*4، حالا بالاخره 5*5 یا 3*4?
5*5 دوست عزیز کفایت می کنه

دوستان من تابستون 93 عکس 5*5 گرفتم
از همون 12 تا دارم همون خوبه یا جدیدتر بگیرم ؟

ضمن اینکه اون بدون ریش و سبیله
ولی الان سبیل گذاشتم ایراد نداره ؟

Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 01:23)matrix84 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 19:42)babak12 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 16:47)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، ما دیروز عکس5*5 گرفتیم برا مديکال و سفارت، حالا بعضی از دوستان نوشتن برا مديکال3*4، حالا بالاخره 5*5 یا 3*4?
5*5 دوست عزیز کفایت می کنه

دوستان من تابستون 93 عکس 5*5 گرفتم
از همون 12 تا دارم همون خوبه یا جدیدتر بگیرم ؟

ضمن اینکه اون بدون ریش و سبیله
ولی الان سبیل گذاشتم ایراد نداره ؟

Big GrinBig Grin

دوست من سلام
تو سایت گفته که عکس بهتر بیش از یه ماه ازش نگذشته باشه
به نظرم بهتره خیلی هم متفاوت با خود همیشگیت نباشه منظورم سبیلتونهBig Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: babak12
سلام به دوستان عزیز.از دوستان کسی تو تاریخ 7 می مصاحبه داره ابوظبی

2015as49xx

واینکه این تغیر محل مصاحبه از آنکارا رو به فال نیک میشه گرفت طبق آمار امسال و سالهای قبل یا خیر

2015as49xx
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 01:10)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، اگه همسرم کلير بخوره، و اگه آفيسر تشخیص بده که به من ویزای یه ضرب بده، من وايسم ویزا رو بگیرم یا این که به آفيسر بگم 2 تا ویزا رو با هم بده?
با سلام .
شما حتما ويزا ي خودتون را بگيريد . از قديم گقتن حلواي نقد به از سيلي نسيه است . واقعيت انست كه كونسل تمام الاختيار است و هر تصميمي مي تواند بگيرد . سعي كنيد با ارامش و بدون اصرار كارها بيش رود . موفق باشيد .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان: asher
دوستانی که در ماه می مصاحبه در دبی دارند, به هوش باشند که تمامی هتل ها در حال تخفیف های سنگین هستند (تا 70 درصد هم مشاهده شده), مواظب کلاهبری آژانس ها باشید, فقط بلیط و ویزای خود را به آژانس بسپارید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-03-28 ساعت 20:51)khalilkhah نوشته:  دوستانی که در ماه می مصاحبه در دبی دارند, به هوش باشند که تمامی هتل ها در حال تخفیف های سنگین هستند (تا 70 درصد هم مشاهده شده), مواظب کلاهبری آژانس ها باشید, فقط بلیط و ویزای خود را به آژانس بسپارید
ممنون خلیل خان عزیز
برا اواسط آپریلم آف داریم!؟
من گذاشتم رزروو برا دو سه روز ب رفتن ک آف بخوره!
در مورد بلیط هواپیما نظرت چیه؟
من یه ماه پیش رفت و برگشت سیستمی از ماهان گرفتم ۸۰۰ الان شده بود ۹۲۱ !!!
برا ویزا ب نظر من حداقل سه هفته قبل از رفتن دوستان اقدام کنند ک کارشون حساب کتاب نداره!
شما هر سایتی ک رفتین برا رزرو هتل مثلا بری م س فر یا الی گ شت سریع اسم همون هتلو توی booking.com سرچ کنین ببینین چقد آف داره ک کلا سرتون نره Smile
ولی این سایتا ایرانی تا اونجایی ک من فهمیدم یه چیز حدود ۱۰٪ پورسانت بیشتر نمیگیرن
در ضمن اگر مستر کارت دارید مستقیم از بوکینگ رزرو کنید
یا حق

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 09:32)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  سلام به دوستان عزیز.از دوستان کسی تو تاریخ 7 می مصاحبه داره ابوظبی

2015as49xx

واینکه این تغیر محل مصاحبه از آنکارا رو به فال نیک میشه گرفت طبق آمار امسال و سالهای قبل یا خیر

2015as49xx

از لحاظ ویزا دادن و اینها که فکر نمیکنم فرقی کنن، هر دو طبق قانون کار میکنن ، ولی همین که نمیخاهید پست تعیین کنید و دردسر csc و ... رو ندارید خودش نیکه دیگه، از این نیک تر
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
دوستان من هتل وان تو وان در ابوطبی از الی گشت گرفتم راصی بودم فقط اسانسور نداره ولی ۳۱۰۲ رنک اول بوده و چهار ستارست. کسی خواست بگه من اطلاعات بدم
تشکر کنندگان: behfaza
سلام دوستان. من هتل چلسي پلازا رو تو دبي بوك كردم. كسي اگه اطلاعات داره ممنون مي شم در اختيارم بذاره. ضمناً با خانواده هستم

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
سلام دوستای عزیز
من 3ساعت دیگه میرم فرودگاه !
بچه ها بعضی دوستان منو نگران کردن !
من مصاحبم12 ام هست و بلیطم چارتری هستو برگشتم 14فروردین
اگر یکضرب بگیرم من باید 14 برگردم کار و زندگی دارم تهران اونوقت چی میشه؟باید 4 روز پیش آفیسر پاسم بمونه؟!
لطفا دوستانی که اطلاعات کافی دارن اطلاع بدن

ممنون
تشکر کنندگان:
ღღღبا آرزوی پایان انتظار هرچه زودتر برای «سامانتاوآرش» عزیزღღღ
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان