کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-04-01 ساعت 12:17)sadri54 نوشته:  سلام دوستان، مصاحبه ما صبح انجام شد. به خاطر سربازی apخوردیم. امیدوارم زودتر این مرحله هم تموم بشه.

دوسته عزیز، اگر براتون مقدور هست سفرنامه تون رو هم بنویسید، جزعیات مساعلی مثل واکسیناسیون و تاریخ هاش، مدیکال و دکترتون و طبیعتا مصاحبتون میتونه به افراد بعدی کمک بسیاری کنه. امیدوارم این مرحله رو هم با موفقیت پشت سر بگذارید.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
دوستان آیا کارگزارها در امارات برای صدور ویزا در روزهای تعطیل ایران ، تعطیل هستن!؟
سایتی نیست ک با واردکردن مشخصات بشه فهمید ک آیا ویزا صادر شده یا نه!؟
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-04-01 ساعت 01:21)endeavour نوشته:  سلام به عزیزان...ما برای اواخر اردیبهشت تو ابوظبی مصاحبه داریم..میخواستم ببینم برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و رفتن به پاستور از کی اقدام کنم؟ مرسی

سلام دوست من
پاستور رو تو اولین فرصت اقدام کن
البته امیدوارم همه واکسن ها رو زده باشی
برای بلیط و هتل هم یه سرچ تو سایت های ایرانی و خارجی بکن تا هتل خوب با قیمت خوب گیر بیاری
بعضی از هتل ها آف دارند تو فصول مختلف
من به شخصه ترجیح دادم سریع کارهای حتی هتل و بلیط رو انجام بدم تا دلواپسی نداشته باشم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: endeavour ، Memolk
(2015-04-01 ساعت 12:17)sadri54 نوشته:  سلام دوستان، مصاحبه ما صبح انجام شد. به خاطر سربازی apخوردیم. امیدوارم زودتر این مرحله هم تموم بشه.

ان شا ا... کلیر هم به راحتی و هرچه سریعتر انجام بشه
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-04-01 ساعت 17:21)HTQ نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 12:09)varchandi نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 00:44)HTQ نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 23:09)varchandi نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 23:01)Iaccept نوشته:  اولا من اطلاعاتم خیلی کافی نیست Smile
منم مصاحبه ام چهارشنبه هست مثل شما البته تو آپریل
منم مثل شما دوروز بعد مصاحبه بلیط برگشتو گرفتم البته! سیستمی
ک ایشالا ب حول قوه اله که یه ضرب شدم بتونم عوضش کنم

شما اگه ایشالا یه ضرب بگیرید :
احتمال ده درصد شاید همون روز بعد از ظهر پاستون آماده بشه( یه مورد ۲۰۱۵ داشتیم)
احتمال ۱۰_۱۵ درصد فرداش
اگه خدایی نکرده نشد دیگه میره برا یه شنبه دو شنبه
ولی معمولا دوستان میگن سه تا چهار روز کاری صدور ویزا زمان میبره Smile
ب نظر من هرجوری هست بمونین و با ویزا برگردین تهران
من در مورد پیکاپ خیای اطلاعات ندارم
ولی ب شخصه سعی میکنم ویزای ب این مهمیو هر جوری هست با دستای خودم بگیرمممم Smile Smile
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

دوست من
ایشون نمیتونن پیکاپ کنن چون اگه سفارت یه ضرب بده یعنی پاسشو نگه میداره و ایشون نمیتونه از اون کشور خارج بشه
پس اگه دو روزه ندادن بهتر بمونین برای کارای اینجا می تونین با اضافه کاری جبران کنین
ما هم عمین مشکل رو داشتیمبه آفیسر گفتیم ننی تونیم بمونیم تا زمان صدور ویزا.گفت پس پاسپورت رو طی روزهای یکشنبه تا سه شنبه از یه طریقی برسونید سفارت تا کارتون انجام بشه.ما جمعه برگشتیم و پاسپورت رو از طریق یکی از دوستان که عازم دوبی بود فرستادیم.قراره دوستمون پس فردا ببره سفارت.اگ هاز این طریق شد که خبر میدم که بقیه هم از این روش استفاده کنن

سلام و ممنون راهنمایی خوبی بود
نتیجه رو لطفاً بهمون بگین
سلام.ما پاسپورت همسرم رو از طریق یکی از دوستان ارسال کردیم.ایشون هم دیروز پاسپورت رو تحویل سفارت داد و امروز کیس همسرم در ceacبه حالت issuedتغییر وضعیت داد.گفتم اطلاع بدم که دوستانی که وضعیت ما رو دارن از این روش لستفاده کنن و مشمول هزینه های سنگین اقامت بیشتر و لغو پرواز و ...نشن.

خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما
حتماً خیلی از دوستان از این تجربه شما استفاده خواهند کرد
تشکر کنندگان: HTQ ، sarasara1
دوستان اگه بخام يه بسته قرص پاندول به ايران بيارم،ميرم زندان؟Smile
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: asher
(2015-04-01 ساعت 22:38)miyu نوشته:  دوستان اگه بخام يه بسته قرص پاندول به ايران بيارم،ميرم زندان؟Smile

[emoji1][emoji1][emoji1]نمي دونم والا. اما اگه رفتي مي آيم ديدنت. ولي سعي كن اين كارو نكني

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: miyu
(2015-04-01 ساعت 22:38)miyu نوشته:  دوستان اگه بخام يه بسته قرص پاندول به ايران بيارم،ميرم زندان؟Smile

اگر قوانین همان قوانین گذشته(8 سال پیش)باشه ؛ خیر extra اش هم بیارید در حد چند جعبه مشکلی نیست.
تشکر کنندگان: miyu ، asher
والا داروخونه محلمون هم اکسترا قرمز داره و هم سبز و آبی Smile
تشکر کنندگان: miyu ، asher
دوستان سلام. كسي در مورد هتل چلسي پلازا اطلاعات داره. تو دبي

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
سلام میشه خواهشا چند تا هتل مناسب خانواده , ترجیحا بدون دیسکو (به خاطر صدا) , نزدیک Deira , با صبحانه ناهار و ترانسفر فرودگاه و اینترنت رایگان معرفی کنید ؟
سپاس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من اوایل اردیبهشت مصاحبه دارم میخوام و تصمیم دارم برای معاینات پزشکی به nmc برم بخاطر داشتن نوزاد نمیدونم دقیقا چند روز زودتر از مصاحبه آنجا باشم؟
میگن آزمایش سل کودکان 4،5 روز کاری زمان میبره. (البته نمیدوم این آزمایش شامل نوزادان هم میشه یا نه؟)
ممنون میشم راهنمایی کنین تا بتونم بلیط بگیرم.
**2015AS45 /ارسال فرم260، 19 نوامبر/ ابوظبی
[/code]
تشکر کنندگان:

من هم يك روز قبل شما مصاحبه داشتم و ap خوردم..اميدوارم زودتر اين مرحله براي هممون تموم بشه...
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: miyu
دوستان من امروز مديكالو انجام دادم( ايكس ري،خونگيري،دكتر،يه واكسن آبله) كلا 775درهم شد!!!از خانم هندي مهربوني كه واكسنو زد سوال كردم گفتم "چرا قيمتا اينطوري شده" گفت" 350درهم مال دكتره و 250تا هم واكسن آبله ست"
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، tandis_n_m ، Memolk
(2015-04-02 ساعت 12:57)miyu نوشته:  دوستان من امروز مديكالو انجام دادم( ايكس ري،خونگيري،دكتر،يه واكسن آبله) كلا 775درهم شد!!!از خانم هندي مهربوني كه واكسنو زد سوال كردم گفتم "چرا قيمتا اينطوري شده" گفت" 350درهم مال دكتره و 250تا هم واكسن آبله ست"

منم يك td بهم زدن كه هزينش شد ١٠٠ درهم
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان