کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان
ما ٢٦ مي مصاحبه داريم و من يه نوزاد ٤ ماهه دارم . ميخواستم سوال كنم
آيا تاريخ ٢٤ مي اونجا تعطيله رسميه ؟براي جواب مديكال ميپرسم !اگه تعطيلي باشه بايد چند روز زودتر برم دبي؟
من بليط و هتل و از چه تاريخي بگيرم ؟
تست سل براي نوزادان هم انجام ميشه؟
تاريخ واكسن چهارماهگي(ب ث ژ و سه گانه) خودش دقيقا ده روز قبل از مصاحبه هست.آيا اين مشكلي پيش مياره براي اونجا ؟ اينكه ميگن از يك ماه قبل واكسن نبايد زده باشي ، شامل چه واكسنهايي ميشه؟ براي نوزاد هم صدق ميكنه؟
نوبت سوم واكسن هپاتيت همسرم هم ١٤ ارديبهشته يعني كمتر از يك ماه به مصاحبه. واكسن و اينجا بزنه يا نه ؟
براي گرفتن ويزا از كي اقدام كنم ؟تاريخ مصاحبه سه شنبه پنجم خرداد ميشه؟ من جمعه قبلش اونجا باشم كه شنبه صبح برم مديكال كافيه؟

ممنون از راهنماييتون
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان:
راستي در مورد مدرك تحصيلي ؛ ديپلم ١١ ساله كارو دانش و پيش دانشگاهي و ريز نمرات پيش دانشگاهي كافيه؟
اين مدرك معادل سازي ديپلم كارو دانش چيه؟

بازم ممنون از راهنماييهاتون
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 19:14)TajbakhshSalma نوشته:  راستي در مورد مدرك تحصيلي ؛ ديپلم ١١ ساله كارو دانش و پيش دانشگاهي و ريز نمرات پيش دانشگاهي كافيه؟
اين مدرك معادل سازي ديپلم كارو دانش چيه؟

بازم ممنون از راهنماييهاتون

شما دیپلمتون با پیش دانشگاهی کامله و نگرانی نداره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام به تمام بى معرفتهاى عالم كه تو اين غيبت ١٠ روزه من يكى نپرسيد لاله جان مردى ؟ نمردى؟كجايى؟ Big Grin
تنها كسى كه معرفت بخرج داد aghaman عزيز بود
حالا منم كلى تجربه جديد دارم كه در اختيار تون نميزارم Big Grin
ولى خارج از شوخى اتفافاتى واسه من افتاد كه در هيچ سفر نامه اى نمي بينين
مداركى كه ميگفتين نميخواد از من خواستن و اونايى كه ميگفتين ميخواد نخواستن Big Grin
بخدا جدى ميگم

ولى ما معرفت داريم و تا چند روز آينده سفر نامه رو ميزاريم واسه اونايى كه حالمون رو نپرسيدن Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Aghaman ، lotttery2015 ، fa15 ، rbrb-2015 ، dv winner ، nora-nora ، sarasara1 ، varchandi ، Alex 2014 ، p00ya2001 ، r.bazargan ، Memolk
(2015-04-03 ساعت 08:17)laleht نوشته:  سلام به تمام بى معرفتهاى عالم كه تو اين غيبت ١٠ روزه من يكى نپرسيد لاله جان مردى ؟ نمردى؟كجايى؟ Big Grin
مداركى كه ميگفتين نميخواد از من خواستن و اونايى كه ميگفتين ميخواد نخواستن Big Grin
بخدا جدى ميگم

ولى ما معرفت داريم و تا چند روز آينده سفر نامه رو ميزاريم واسه اونايى كه حالمون رو نپرسيدن Big Grin

سلام. خوش اومدي. من خدايي به يادت بودم و برات دعا كردم. اما نمي شه آدم بنويسه كه به يادته. همه اينا رو ولش كن. ويزا گرفتيد يا نه لاله خانوم؟

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: laleht
(2015-04-01 ساعت 08:41)Aghaman نوشته:  کاربر محترم laleht تا الان باید مصاحبه اش تمام شده باشد
با توجه به اینکه ایشان بسیار فعال بودند هیچ اطلاعی از خودشان ندادند
امیدوارم که به راحتی ویزاهایشان را گرفته باشند
آیا اطلاعی از ایشان دارید ؟

يك دنيا ممنون از اينكه بياد من بودين شما تنها كسى بودين كه غيبت من براتون مهم بود باور كنين روحيم خوب شد اين احوالپرسى شما رو ديدم Smile
مرسى
همونطور كه تو امضام ميبينين AP خوردم با كلى ماجرا Wink
ديشب ١٢ شب رسيدم
حتما چند روز آينده سفر نامه ميزارم چون با همه اونايى كه هست متفاوته Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Aghaman ، miyu ، samane1363 ، nora-nora ، p00ya2001 ، Memolk
(2015-04-03 ساعت 08:17)laleht نوشته:  سلام به تمام بى معرفتهاى عالم كه تو اين غيبت ١٠ روزه من يكى نپرسيد لاله جان مردى ؟ نمردى؟كجايى؟ Big Grin
بخدا جدى ميگم

شما یه خبر میدادی ک میخای غیبت ص غ ر ی بری ، بد نبود Smile
حالا اینارو بیخیال !
یه ضرب شدی یا دوضرب!؟
البته ده روز ک میگی انگاری یه ضرب شدی خداروشکر Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2015-04-03 ساعت 08:20)1362amin1362 نوشته:  
بخدا جدى ميگم

سلام. خوش اومدي. من خدايي به يادت بودم و برات دعا كردم. اما نمي شه آدم بنويسه كه به يادته. همه اينا رو ولش كن. ويزا گرفتيد يا نه لاله خانوم؟

سلام مرسى امضا مو يه نگاه بنداز AP به اون خوشگلى رو نميبينى Big Grin
تشکر کنندگان: nora-nora
بابا اون AP به اون قشنگى چشه تو امضاى جديدم كه بهش نگاه نميكنين ؟؟؟ Big Grin Wink
خودم شغل دولتى + همسرم سر بازى ارتش = AP
تشکر کنندگان: miyu ، p00ya2001 ، Memolk
شرمنده من ۹۰٪ اوقات با tapatalk میام مهاجرسراSmile
اونم امضا رو نشون نمیده Sad
ایشالا شما و تمام بچه های آپریل تو همین ماه کلیرن ؛)

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2015-04-03 ساعت 08:25)laleht نوشته:  بابا اون AP به اون قشنگى چشه تو امضاى جديدم كه بهش نگاه نميكنين ؟؟؟ Big Grin Wink

خوب هم بسیار خوشحالم که صحیح و سالم برگشتید و هم بسیار ناراحت برای AP ولي ايمان دارم که بزودی زود با خوشحالی ویزاتون رو خواهید گرفت ، شک نکنید
به هر حال برای خانواده ی شما بهترین ها را آرزومندم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
(2015-04-02 ساعت 11:52)dv winner نوشته:  سلام دوستان
من اوایل اردیبهشت مصاحبه دارم میخوام و تصمیم دارم برای معاینات پزشکی به nmc برم بخاطر داشتن نوزاد نمیدونم دقیقا چند روز زودتر از مصاحبه آنجا باشم؟
میگن آزمایش سل کودکان 4،5 روز کاری زمان میبره. (البته نمیدوم این آزمایش شامل نوزادان هم میشه یا نه؟)
ممنون میشم راهنمایی کنین تا بتونم بلیط بگیرم.

سلام
آزمایش سل کودکان دقیقا 48 ساعت طول میکشه
از کودکان زیر 2 سال هم آزمایش گرفته نمیشود
اگر پاسختان را گرفتید که هیچ در غیر این صورت دوباره بپرسید دقیق تر جواب بدم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: dv winner ، TajbakhshSalma ، Memolk
(2015-04-03 ساعت 08:25)laleht نوشته:  بابا اون AP به اون قشنگى چشه تو امضاى جديدم كه بهش نگاه نميكنين ؟؟؟ Big Grin Wink
لاله جون ايشالا زودتر كلير شين Sad منتظر سفرنامه ت هستيم
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫

ایشالا به زودی خبرهای خوبی رو اینجا برامون بنویسی لاله جان
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
با همين چند خطى كه امروز نوشتم كلى پيام خصوصى و سوال واسم اومد ترجيح دادم علاوه بر پاسخ دوستان قبل از تكميل سفر نامه چند خط اينجا بنويسم .
يك نصيحت كاملا دوستانه :
تمام تاپيك هاى مربوط به خودتون رو از صفحه اول تا آخر بخونين اينكه بيايين سؤالتون رو مطرح كنين و جوابش رو بگيرين كافى نيست اينطورى اطلاعات تون محدود به همون سوال و جوابش ميشه.
من خودم علاوه بر قسمت سفر به إمارات بخشهاى آنكارا و ارمنستان رو هم ميخوندم حتى سفر نامه ها هم علاوه بر ابوظبى ،آنكارا و ارمنستان رو هم خوندم و با اينهمه اتفافاتى برام تو سفارت و مديكال افتاد كاملا جديد كه جالب بود و قول ميدم تو سفر نامه بنويسم
نمونش همين گواهى عدم سوء پيشينه كه همتون حتى مديران محترم سايت ميگن نميخواد!!! درسته شايد شانسى بود اما بالاخره اگه همراه نداشتم شايد همون يه نقص مدرك بود. يا نمونش گفتن كارت پايان خدمت شوهرت لازم نيست !!!!! كه من به زور تحويل دادم......
گفتم كه سفر نامه من از همه متفاوت تر خواهد بود حتما زودتر مينويسم
يادتونه غر ميزدم چرا بعضى دوستان زحمت خوندن تاپيك ها رو به خودشون نميدن و يه سوال رو كه مثلا صفحه قبل جوابش بود دوباره ميپرسيدن
بخدا همه اينها اثر داره تاپيك هاى :
-سفر به إمارات يا آنكارا يا ارمنستان و اطلاعات بليط و هتل و .....
-سفر نامه مصاحبه در ابوظبى، آنكارا، ارمنستان
-سؤالات غير مرتبط با تاپيك ها
اينها رو از صفحه يك تا آخر بخونين ضرر نميكنين

"دوست ميگه گفتم دشمن ميگه ميخواستم بگم"

با اميد موفقيت همه هم قطاران لاتارى ٢٠١٥ و البته خودم و خونوادم Big Grin
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، sarasara1 ، Aghaman ، Sam2014 ، rbrb-2015 ، fa15 ، miyu ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، r.bazargan ، samane1363 ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان