کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
لاله جان سخته این همه تاپیک رو خوندن!!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: laleht
Laleht دوست عزیز
پست قبلیت یه کم ترسناک بود Sad
یه لطفی میکنی سفرنامه رو همین امروز بنویسی ، ما دیگه وقت اونچنانی نداریم تا اینترویو Smile
ممنون میشم
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، samane1363
(2015-04-03 ساعت 14:48)Iaccept نوشته:  Laleht دوست عزیز
یه لطفی میکنی سفرنامه رو همین امروز بنویسی ، ما دیگه وقت اونچنانی نداریم تا اینترویو Smile
ممنون میشم
امروز رو شرمنده ام چون دیشب ساعت ۱۲ رسیدم فسقلیمون هم فردا باید بره مدرسه باید به امور مادری و خانگی برسم و بعدش هم آماده شدن سرکار فردا ولی حتما سعیم رو میکنم
مهمترینش برو پلیس+۱۰ یه سوپیشینه بگیر و ترجمه کن شاید هم شانسی بود ولی از من و همسرم خواستن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Sam2014 ، rbrb-2015 ، r.bazargan ، Memolk
(2015-04-03 ساعت 14:10)neda733 نوشته:  لاله جان سخته این همه تاپیک رو خوندن!!

مادر یک کم زحمت بکش راه دوری نمیره Big Grin Wink
بجای این سریالهای GEM که آخرش هم چیزی توش در نمیاد مهاجرسرا مطالعه کن مادر Big Grin Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Sam2014
(2015-04-03 ساعت 15:26)laleht نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 14:10)neda733 نوشته:  لاله جان سخته این همه تاپیک رو خوندن!!

مادر یک کم زحمت بکش راه دوری نمیره Big Grin Wink
بجای این سریالهای GEM که آخرش هم چیزی توش در نمیاد مهاجرسرا مطالعه کن مادر Big Grin Wink
آخ امان از دست این تهاجم فرهنگی ... فرصت مطالعه رو گرفته لامصب Cool
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
سوء پيشينه زماني مي خواد كه شما در خارج از ايران اقمت داشتيد. اونم بيش از شش ماه. نه اوني كه تو ايرانه بره از ايران بگيره. از همون كشوري كه آدم اقامت داشته بايد بگيره

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2015-04-03 ساعت 15:21)laleht نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 14:48)Iaccept نوشته:  Laleht دوست عزیز
ممنون میشم
امروز رو شرمنده ام چون دیشب ساعت ۱۲ رسیدم فسقلیمون هم فردا باید بره مدرسه باید به امور مادری و خانگی برسم و بعدش هم آماده شدن سرکار فردا ولی حتما سعیم رو میکنم
مهمترینش برو پلیس+۱۰ یه سوپیشینه بگیر و ترجمه کن شاید هم شانسی بود ولی از من و همسرم خواستن
همونجور ک دوستمون گفت
سوپیشینه برا کسایی لازمه ک خارج تشریف داشتن!
نمیدونم والا
در ضمن صدور سوپیشینه حداقل یه هفته زمان میخاد
راستی اگه نمیدادین ب نظرتون چ اتفاقی میفتاد!!؟
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-04-03 ساعت 15:50)1362amin1362 نوشته:  سوء پيشينه زماني مي خواد كه شما در خارج از ايران اقمت داشتيد. اونم بيش از شش ماه. نه اوني كه تو ايرانه بره از ايران بگيره. از همون كشوري كه آدم اقامت داشته بايد بگيره

دوست عزيز فرمايش شما متين
اما من تو ايران بودم كشور خارجى هم بيش از ٦ ماه كه چه عرض كنم بيش از ٢ ماه هم نبودم اما سوء بيشينه خواستن حالا شانس من بود يا چيز ديگه نميدونم
از من CV هم با وجوديكه همراهم بود نخواستن بعد فرداش زنگ زدن خواستن

من تجربه خودم رو گفتم هر كسى مصلحت خودشو خودش ميدونه
تشکر کنندگان: sarasara1 ، miyu ، r.bazargan ، samane1363
(2015-04-01 ساعت 21:18)varchandi نوشته:  
(2015-04-01 ساعت 01:21)endeavour نوشته:  سلام به عزیزان...ما برای اواخر اردیبهشت تو ابوظبی مصاحبه داریم..میخواستم ببینم برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و رفتن به پاستور از کی اقدام کنم؟ مرسی

سلام دوست من
پاستور رو تو اولین فرصت اقدام کن
البته امیدوارم همه واکسن ها رو زده باشی
برای بلیط و هتل هم یه سرچ تو سایت های ایرانی و خارجی بکن تا هتل خوب با قیمت خوب گیر بیاری
بعضی ازها آف دارند تو فصول مختلف
من به شخصه ترجیح دادم سریع کارهای حتی هتل و بلیط رو انجام بدم تا دلواپسی نداشته باشم

مرسی از پاسختون...واکسن هپاتیت و آبله رو تست آنتی بادی دادیم که دکتر گفت دیگه نیازی به واکسن نیست ام ام آر و td رو هم دو نوبت زدیم...دیگه واکسن دیگه ای. هم هست مگه؟در ضمن یه پسر 18 ماهه هم داریم که کارت واکسنش کامله....آیا واکسسن دیگه ای مونده که تزریق کنیم
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-04-03 ساعت 16:38)endeavour نوشته:  
(2015-04-01 ساعت 01:21)endeavour نوشته:  سلام به عزیزان...ما برای اواخر اردیبهشت تو ابوظبی مصاحبه داریم..میخواستم ببینم برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و رفتن به پاستور از کی اقدام کنم؟ مرسی

سلام دوست من
برای بلیط و هتل هم یه سرچ تو سایت های ایرانی و خارجی بکن تا هتل خوب با قیمت خوب گیر بیاری
من به شخصه ترجیح دادم سریع کارهای حتی هتل و بلیط رو انجام بدم تا دلواپسی نداشته باشم

مرسی از پاسختون...واکسن هپاتیت و آبله رو تست آنتی بادی دادیم که دکتر گفت دیگه نیازی به واکسن نیست ام ام آر و td رو هم دو نوبت زدیم...دیگه واکسن دیگه ای. هم هست مگه؟در ضمن یه پسر 18 ماهه هم داریم که کارت واکسنش کامله....آیا واکسسن دیگه ای مونده که تزریق کنیم

نه
بهترین حالت رو خود پاستوری ها میدونن و میگن اگه چیزی مونده باشه برید بزنین اگه چیزی بهتون نگفتن حتماً کامل بوده واکسن هاتون
راستی واکسینایون یه فروم داره با کلی اطلاعات یه سری بزنین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: endeavour
(2015-04-03 ساعت 16:38)endeavour نوشته:  

سلام دوست من

بله عزیز، واکسن td برای سفارت دبی سه مرحله باید زده باشید، اگر وقت دارید برید بگید یه مرحله دیگه براتون بزنن .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: laleht ، endeavour ، varchandi
سلام دوستان
برای ارز مسافرتی میشه ۸ روز قبل از پرواز اقدام کرد!؟
من بلیطو اینترنتی از ماهان گرفتم ، امکان ممهور کردنشو ندارم!
برای مدارک لازم برا بانک، حتما بایستی ممهور باشه، یا آپشناله!؟
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Memolk
بهتره ببرید دفتر ماهان یا یکی از نمایندگی های فروش ماهان مهر کنید
دوستان ببخشید این سوال رو اینجا مطرح میکنم. .....از دوستانی که ابوظبی تشریف بردن آیا باید دو نوبت td بزنیم یا سه نوبت؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-04-03 ساعت 22:15)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید این سوال رو اینجا مطرح میکنم. .....از دوستانی که ابوظبی تشریف بردن آیا باید دو نوبت td بزنیم یا سه نوبت؟
فکر کنم سه نوبت
ولی من یه نوبت زدم, دکتر پاستور لطف کرد دو نوبت دیگرو بنده خدا خودش برام وارد کرد
شما اگه بهش بگین برا گرین کارت میخام ، خودشون واردن ، وارد میکنن برات
موفق باشید

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht ، endeavour

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان