کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...

سلام روزتون بخير
ميخواستم بپرسم از suba hotel راضي بودين يا نه؟
سوال ديگه اينكه حتما بايد از بوكينگ الان خريداري كنيم يا ميشه وقتي ميرسيم پرداخت كنيم ؟
ممنون
[/quote]

سلام
من همونطور که تو امضا نوشتم 26 آپریل اونجام (البته از 2 اردیبهشت) هنوز استفاده نکردم ولی خودتون یه سرچی بکنین متوجه میشین هتل خوبیه یا نه
اگه عجله ندارین حتماً تو سفرنامم می نویسم و نظرم رو میگم بعد راجع بهش فکر کنین اینم چون شما امضا ندارین و نمیدونم کی مصاحبه دارین گفتم Big Grin
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: behfaza
(2015-04-04 ساعت 17:23)endeavour نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 10:16)r.bazargan نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 10:11)endeavour نوشته:  با سلام.....من با پاستور تماس گرفتم و پرسیدم که کسایی که تو ابوظبی مصاحبه دارن آیا باید سه بار TD بزنن گفت بالای 45 سال باید سه بار بزنن

من 28 سالمه و همین یک ماه پیش پاستور بودم..برای منم تا گفتم ابوظبی (البته خودمم میدونستم که دبی و ابوظبی این واکسن و سه بار قبول دارن) سه تا تاریخ زد.یکی زمان مدرسه ، یکی هم چون زمان ازدواچ زده بودم تاریخ زد

یعنی شما دو بار زدین ولی سه بار وارد کرد تو کارت ؟

دوست من
اگه متولد دهه 60 باشین معمولاً تو دوران کودکی و مدرسه 2 بار حداقل تزریق داشتین و پاستوری ها این موضوع رو خوب میدونن و برای همین اگه حتی کارت واکسیناسیون کودکیتون رو نداشته باشین تایید میکنن و تاریخ میزنن
این به معنای دروغ گفتن و ثبت کردن چیزی به اشتباه نیست وگرنه پاستور از خداشه واکسن بزنه پول بگیره و کارش هم همینه Wink
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: behfaza ، endeavour ، Memolk ، mojgan m
(2015-04-03 ساعت 20:39)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
برای ارز مسافرتی میشه ۸ روز قبل از پرواز اقدام کرد!؟
من بلیطو اینترنتی از ماهان گرفتم ، امکان ممهور کردنشو ندارم!
برای مدارک لازم برا بانک، حتما بایستی ممهور باشه، یا آپشناله!؟
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
سلام دوستان
من برای ممهور کردن Smile بلیط یه زنگ زدم به ماهان
گفتم من نمیتونم بیام برا ممهور کردن و اون خانومه گفت نومعتر Smile
گفت شماره رزرو بگو ،من بهش دادم و یه ایمیلم ازم گرفت و بنده خدا بعد یه ساعت برام بلیط ممهور Smile شده رو ایمیل کرد
خدا خیرش بده
( جا داره بگم ک دوست عزیزمون آقا shahin2737) قبلا بهم گفته بود لازم نیست مهر؛ ولی خرجش یه تلفن بود منم روزه شک دار نگرفتم Smile
البته الان فرق ۳۰۰ دلار ارز آزاد با دولتی فکر نکنم از صدهزارتومن تجاوز کنه [emoji23] [emoji6] [emoji11]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: HERMES7 ، behfaza
راستی ویزا هم اومد ب سلامتی Smile
امروز رفتم گرفتم، ب گفته دوستان ب آژانسم گفتم دو نسخه پرینت بگیره
بعد برا چک کردنشم رفتم اینجا :

http://ednrd.ae/portal/pls/portal/INIMM_...saValidity
برای
Select Service To Inquire* : entry permit validity
و برای
First name in english : فقط اسم کوچیکتون
میزنید

انتهای صفحه بعد از زدن سرچ یه تاریخ میاد ک زمان اکسپایره ویزا اماراتو نشون میدن
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: mehdi1989 ، Alex 2014 ، Memolk
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.چند روزی هست که من نامه دوم رو دریافت کردم.سفارت امریکا تو ابوظبی رو برام تعیین کردن.اولین سوالم اینکه ایا من ۱۵ روز قبل از مصاحبه باید کپی مدارک ترجمه شدمو برای سفارت پست کنم یا اینکه احتیاجی به این کار نیست؟
سوال دوم من اینکه من برای مدیکال حتما صبح زود و ناشتا باید برم یا اینکه بعد از ظهر هم میتونم برم؟ البته برای گرفتن وقت مدیکال به دکتر شوکلا میل زدم ولی هنوز جواب نداده.
ممنون میشم به سوآلام جواب بدین.
تشکر کنندگان:
(2015-04-04 ساعت 18:33)soroush747 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.چند روزی هست که من نامه دوم رو دریافت کردم.سفارت آمریکا تو ابوظبی رو برام تعیین کردن.اولین سوالم اینکه ایا من ۱۵ روز قبل از مصاحبه باید کپی مدارک ترجمه شدمو برای سفارت پست کنم یا اینکه احتیاجی به این کار نیست؟
سوال دوم من اینکه من برای مدیکال حتما صبح زود و ناشتا باید برم یا اینکه بعد از ظهر هم میتونم برم؟ البته برای گرفتن وقت مدیکال به دکتر شوکلا میل زدم ولی هنوز جواب نداده.
ممنون میشم به سوآلام جواب بدین.
سلام دوستان
برای ابوظبی ارسال مدارک ۱۵ روز قبل لازم نیست
برا مدیکالم ناشتا بودن لازم نیست تا اونجا که من میدونم
من خودم میخام بعداز ظهر برم مدیکال، اگه اوکی بود و مشکلی نبود همینجا میگم Smile

در ضمن دکتر شوکلا جواب نمیده اکثر اوقات، من بعد از سه بار ایمیل زدن یه جواب کلی داد که تو صفحات قبل است
در ضمن من کسی ندیدم ک بدون وقت قبلی رفته باشه مدیکال و ب مشکل خورده باشه
گودلاک

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: HERMES7 ، varchandi ، lotttery2015 ، Memolk
خیلی ممنون.لطف کردی
تشکر کنندگان:
(2015-04-04 ساعت 17:38)varchandi نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 16:44)Atis نوشته:  

سلام روزتون بخير
ميخواستم بپرسم از suba hotel راضي بودين يا نه؟
سوال ديگه اينكه حتما بايد از بوكينگ الان خريداري كنيم يا ميشه وقتي ميرسيم پرداخت كنيم ؟
ممنون

سلام
من همونطور که تو امضا نوشتم 26 آپریل اونجام (البته از 2 اردیبهشت) هنوز استفاده نکردم ولی خودتون یه سرچی بکنین متوجه میشین هتل خوبیه یا نه
اگه عجله ندارین حتماً تو سفرنامم می نویسم و نظرم رو میگم بعد راجع بهش فکر کنین اینم چون شما امضا ندارین و نمیدونم کی مصاحبه دارین گفتم Big Grin
[/quote]

اها خوب من دقت كافي نكردم ما قبل از شما هستيم پس اگه من رفتم اونجا بهتون اطلاع ميدم
گرين كارت EB1
تاريخ مصاحبه:١٩ اپريل
تعداد اعضا:٣ نفر
اپديت ها ٢١ ،٢٤ اپريل ،١٩ مي فقط همسرم (صاحب اصلي پرونده)
٢٨ جون همه ي أعضا
١٦جولاي فقط صاحب اصلي پرونده
٢٠جولاي كل كيس
٢٠ جولاي كلير در سايت سفارت
فاقد شغل دولتي
سربازي ارتش
دريافت ويزا ٤ اگست
تشکر کنندگان: varchandi ، Iaccept
دوستان کسی نامه تمکن مالی از بانک ملی گرفته ؟
من گرفتم فقط یه برگه پرینت گرفت نه مهری نه امضایی هیچی نداشت . درسته یا نه ؟
نمونه دارید بزارید ؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
این ایمیل رو اینجا پست میکنم چون جواب خیلی ها بود هر چند میدونم جاش تو فروم معاینات پزشکیه اما مدیران لطفاً پاک نکنن
این جواب NMC به ایمیل منه که کمتر از 8 ساعت به من جواب داد:
Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later.

The whole examination will take about 2-3 hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later and urgent charges are non-refundable.
For the children between 2-14yrs Mantoux test (test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.68/-. The result will be ready after 48hrs if it is normal.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence,intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.
We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!

Best Regards,

New Medical Centre Hospital L.L.C. Dubai
PO Box: 7832, Deira, Dubai, UAE
Tel: +971-4-2689800/ 2339900
Appointments: +971-4-2339966/67
Fax : +971-4-2682353/ 2698997
Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae
Web : www.nmchealthcare.com

این هم ترجمش :

جناب آقای/سرکار خانم
ممنون برای علاقه مندیتون به سازمان ما و ایمیلتون در رابطه با معاینات پزشکی ایالات متحده
در روز معاینه بیماران صبح روز آزمایشات مراجعه می کنند و نتایج بعد از 2 روز کاری آماده خواهد بود، که هزینه های کلینیک، عکس اشعه ایکس و تست خون که همگی عادیند. (منظور آزمایشات عادی هستند) هرگونه نتیجه غیر عادی نیاز به زمان بیشتری دارد. در حالتی که چیز غیر نرمالی در عکس اشعه ایکس قفسه سینه دیده شود که کشت خلط از نظر AFB (احتمالاً اصطلاح پزشکیه) نیاز دارد و صدور جواب یک ماه بعد خواهد بود.
کل آزمایشات بین 2 تا 3 ساعت انجام خواهد شد و نیاز به ناشتا بودن نیست.
هزینه های عمومی بدون واکسیناسیون 525 درهم امارات است. در حالت فوریت فقط برای افراد بالای 14 سال (که آزمایشات قبل از ساعت 9 صبح انجام شده و بیمار جواب را برای بعد از ظهر بخواهد) هزینه 750 درهم خواهد بود (برداشت مترجم 750 درهم در کل است نه 750 +525). از اول اکتبر 2013 در حالتی که چیز غیر نرمالی در عکس اشعه ایکس قفسه سینه دیده شود که کشت خلط از نظر AFB (احتمالاً اصطلاح پزشکیه) نیاز دارد، صدور جواب یک ماه بعد خواهد بود و هیچ گونه هزینه فوریتی مسترد نخواهد شد.
برای بچه های بین 2 تا 14 سال تست مانتوکس ( تست برای سل) ضروری است و هزینه آن 68 درهم امارات است. نتایج بعد از 48 ساعت در صورتی که نرمال باشد (نتایج نرمال باشد-مترجم) آماده خواهد بود.
نیاز برای واکسیناسیون به تشخیص پزشک بر اساس تاریخچه پزشکی (کارت زرد-مترجم) سن و سوابق گذشته واکسیناسیون خواهد بود. اگر واکسن نیاز باشد هزینه ها متعاقباً اضافه خواهد شد.
مدارک مورد نیاز که باید همراه خود بیاورید
1- اصل پاسپورت
2- 5 قطعه عکس سایز پاسپورت با پشت زمینه سفید (فرقی نمی کنه 5*5 یا 6*4-مترجم)
3- سوابق معتبر واکسیناسیون اگر وجود دارد (کارت زرد)
4- نامه قرار مصاحبه سفارت
5- آدرس سکونت حال حاضر و کد پستی آن (آدرس هتلتون گه بهتره کارت هتل رو همراهتون داشته باشین-مترجم)
6- شهر و ایالتی که قصد دارید در آمریکا بروید
7- آدرس و کد پستی جایی که قصد دارید در آمریکا بروید
8- و آدرس ایمیل
آدرس ما در ساختمان الشفا خیابان صلاح الدین مقابل ایستگاه متروی ابوهیل دیره دبی است.
احتراماً اجازه بده شما چه زمانی قرار ملاقات باشد و ما آن را برای شما رزرو خواهیم کرد.
ممنون و روز خوش
تشکر کنندگان: samane1363 ، feidom30 ، behdadK ، Alex 2014 ، Memolk
(2015-04-04 ساعت 19:53)matrix84 نوشته:  دوستان کسی نامه تمکن مالی از بانک ملی گرفته ؟
نمونه دارید بزارید ؟

سلام
من از بانک ملی گرفتم مشکلی نیست موفق باشید
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Iaccept ، matrix84
(2015-04-04 ساعت 21:39)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 19:53)matrix84 نوشته:  دوستان کسی نامه تمکن مالی از بانک ملی گرفته ؟
نمونه دارید بزارید ؟

سلام
من از بانک ملی گرفتم مشکلی نیست موفق باشید

البته نامه پرینت با ارم بانک ملی و مهر و دو امضا باید باشه
نمونه اش تو تاپیک نداشتن اسپانسر هست بهتر یه سری به اون تاپیک بزنید
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: matrix84
سلام بر همگی
من 1 اپریل مصاحبه شدم، یکضرب ویزا گرفتم و دوشنبه این هفته ویزام حاضره اما چون چندتا کار مهم داشتم جمعه اومدم تهران.
تا دوبی با پست 1 روزه بسته ارسال می کنند؟
اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه ممنون
تشکر کنندگان: Iaccept ، sarasara1 ، laleht ، Alex 2014 ، Memolk
(2015-04-04 ساعت 23:01)سامانتاوآرش نوشته:  سلام بر همگی
من 1 اپریل مصاحبه شدم، یکضرب ویزا گرفتم و دوشنبه این هفته ویزام حاضره اما چون چندتا کار مهم داشتم جمعه اومدم تهران.

مبارکه سامانتا جانBig Grin
یکم از سوالا آفیسر حداقل برامون بزار
و شرایط کیس خودت!
ممنون

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: bahram10
(2015-04-04 ساعت 23:06)Iaccept نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 23:01)سامانتاوآرش نوشته:  سلام بر همگی

مبارکه سامانتا جانBig Grin
یکم از سوالا آفیسر حداقل برامون بزار
و شرایط کیس خودت!
ممنون

یک روزه که فکر نکنم مگه با مسافر بفرستین و اونجا هم یکی بسپارید بره دنبال کارتون ، حالا بازم اگه کسی اطلاعاتش کامل تر باشه بگه ما هم یاد بگیریم، راستی Iaccept هم درست گفتا، آخه ویزا اونم یراست ، اونوقت سفرنامه نهCoolCool؟ آخه نمیشه کهWinkWink
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Iaccept ، سامانتاوآرش ، asher ، raminkhademzadeh ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان